סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משק המזון בגוף האישה: 13 ימים ראשונים

יעל101
לפני 14 שנים • 28 במרץ 2010

כל הכבוד קריס

יעל101 • 28 במרץ 2010
אני איתך
Satira{שלו ורק של}
לפני 14 שנים • 29 במרץ 2010
Satira{שלו ורק של} • 29 במרץ 2010
אפשר גם לנסות את הדיאטה* המאוזנת המוצעת בתכנית ילדותנו "ציפי בלי הפסקה":

בבוקר: מים.
בצהריים: מים.
בערב: לגיוון, קרח.

*חשוב לציין כי ב"דיאטה" הכוונה היא לאורח חיים מאוזן ומגוון ולא לאיזו צלילת כסאח מיידית ומהירה. אצל הסאבית שלי זה עובד יופי.
זונה סנטימנטאלית
לפני 14 שנים • 30 במרץ 2010

נו באמת!!

זונה סנטימנטאלית • 30 במרץ 2010
איזו בחורה אף פעם לא ניסתה דיאטת כאסח ושמה זין על מה בריא ומה לא???

הדיאטה הזו מדהימה ועובדת, קראתי עליה באינטרנט וניסיתי אותה והכל קורה כמובטח, אין שום תחושת רעב כי בסופו של דבר הגוף מקבל את כל מה שהוא זקוק לו. דבר נוסף הוא שהמינון לפי צורך ובחירה במקומות בהם הוא לא צויין.
בפעם הראשונה שחברה הציעה לי לעשות איתה את הדיאטה הזו צחקתי לה בפנים כי וואלה אני אוהבת אוכל וזה נראה לי כמו הרעבה נוראית ואפילו מגעילה, חצי שנה אחרי החלטתי לנסות בכל זאת כי רציתי לרדת מהר והרבה למטרה מסויימת ואני מרוצה מאוד.
פלוס נוסף הוא שהק"ג שיורדים לא עולים בחזרה וזוהי לא דיאטה תמידית אלא יש לה תאריך סיום קרוב יחסית כך שאפשר לראות את הסוף וזה הופך את העניין לקל הרבה יותר.
אני בעד בשביל כל מי שרוצה להוריד כמה ק"ג מהר ומבלי שיחזרו או כסיפתח לדיאטה בריאה ומאוזנת יותר.
בלוסום​(לא בעסק)

כל מי שיודע דבר או שניים

בלוסום​(לא בעסק) • 30 במרץ 2010
על אכילה יודע, שיש לאכול בבוקר כמו מלכה, בצהריים כנסיכה, ובלילה כעניה.

בלי ארוחת בוקר האדם לא מתפקד. ניתן להוסיף מעט קפה שחור להגברת חילוף החומרים, אך ניתן גם לאכול ברנפלקס או כל קורנפלקס אחר עם סיבים תזונתיים, וזה יעשה בדיוק את אותו הדבר.
אין להתחיל את היום ללא ארוחת בוקר. נקודה.
בנוסף, מחזקת את מה שסאלומה אמרה - אנחנו נשים עובדות, אין מקום לארוחת צהריים גדולה - אין לי ולא תהיה לי מיטה בעבודה...

בברכת חג שמח, ויישום עצמי של הענין, פוליאנה.
זאת​(שולטת)

Re: נו באמת!!

זאת​(שולטת) • 30 במרץ 2010
זונה סנטימנטאלית כתב/ה:
איזו בחורה אף פעם לא ניסתה דיאטת כאסח ושמה זין על מה בריא ומה לא???

הדיאטה הזו מדהימה ועובדת, קראתי עליה באינטרנט וניסיתי אותה והכל קורה כמובטח, אין שום תחושת רעב כי בסופו של דבר הגוף מקבל את כל מה שהוא זקוק לו. דבר נוסף הוא שהמינון לפי צורך ובחירה במקומות בהם הוא לא צויין.
בפעם הראשונה שחברה הציעה לי לעשות איתה את הדיאטה הזו צחקתי לה בפנים כי וואלה אני אוהבת אוכל וזה נראה לי כמו הרעבה נוראית ואפילו מגעילה, חצי שנה אחרי החלטתי לנסות בכל זאת כי רציתי לרדת מהר והרבה למטרה מסויימת ואני מרוצה מאוד.
פלוס נוסף הוא שהק"ג שיורדים לא עולים בחזרה וזוהי לא דיאטה תמידית אלא יש לה תאריך סיום קרוב יחסית כך שאפשר לראות את הסוף וזה הופך את העניין לקל הרבה יותר.
אני בעד בשביל כל מי שרוצה להוריד כמה ק"ג מהר ומבלי שיחזרו או כסיפתח לדיאטה בריאה ומאוזנת יותר.

אני שמחה על התשובה הזאת, כי עכשיו יש את מי לשאול...
כשכתוב דג, לאיזה דג הכוונה? לדגי ים או בריכה (הרי ידוע שיש להם ערכים שונים לחלוטין)
וכשנכתב מבושל או מטגן, איך בחרת את לעשות? כי לפלט ולטגן שונה לחלוטין מאשר לטגן בשמן עמוק (טיגון משנה את הערכים, לרוב מפחית) או שאולי בכלל טרחת לאדות את הדג על מנת לשמור על אותם ערכים שאמורים לזרז תהליכים? אוי, אבל אידוי לא היתה אופציה!
אני מניחה שבסיכומו של עניין הרוב פותחות קופסאת טונה ומקפידות על מים ולא שמן?
ואז הערכים הם אלו של החומר המשמר?
כאשר מביאים "דיאטה" צריך להגדיר מה בדיוק רוצים ואיך...

וכן. כולנו בשלב זה או אחר עשינו דיאטה מופרעת כזאת או אחרת.
ונכון אפ'חת לא מתה מכמה ימים של שינויים בתזונה.
ואני מאמינה לך באמת ובתמים שהדיאטה הזאת עבדה והתוצאות שקיבלת נפלאות...
אבל אני? עברתי את גיל 16 (ממש לא מזמן) והתקדמתי הלאה
סוד לוחש​(נשלטת)

Re: משק המזון בגוף האישה: 13 ימים ראשונים

סוד לוחש​(נשלטת) • 30 במרץ 2010
ראובן כתב/ה:
מצורף מתכון אכילה יפאני לשלושה-עשר ימים.

R

סדיזם טהור
Adonasuy​(שולט)
לפני 14 שנים • 31 במרץ 2010

פעילות גופנית מדהימה להורדת משקל מיידית.

Adonasuy​(שולט) • 31 במרץ 2010
קח את השפחה השמנה שלך לרמת הגולן. חפש שטח טרשי , רצוי מוקף בגדר תיל עם משולשים קטנים , חלודים , מפח שפעם היה צבוע או שילוט "..הירו ...קשים". יש אחד כזה מזרחית לצומת נפח.
ממרחק בטחון ראוי שלח את השפחה (השמנה, כן?) לצעידה בקצב מהיר פנימה, אל בין הגדרות. יש לציין כי הכניסה למתחם עצמו איננה קשה וכל ילד יכול לעשות זאת (הוכח לפני כחודשיים).
יש לשער כי תוך מספר דקות ישמע קול פיצוץ והשפחה שלך תאבד -מייד, כמובטח- לפחות עשרה קילוגרמים!!. בעלי נסיון טוענים ששלחו פנימה שמנה אחת וקיבלו חתיכה. או חתיכות.

(בדיוק כשחשבתי שנמאס לי, התחיל לעניין פה שוב. דיונים טרחניים על אוכל ועל "למה?")
Uranus

Re: פעילות גופנית מדהימה להורדת משקל מיידית.

Uranus • 31 במרץ 2010
Adonasuy כתב/ה:
קח את השפחה השמנה שלך לרמת הגולן. חפש שטח טרשי , רצוי מוקף בגדר תיל עם משולשים קטנים , חלודים , מפח שפעם היה צבוע או שילוט "..הירו ...קשים". יש אחד כזה מזרחית לצומת נפח.
ממרחק בטחון ראוי שלח את השפחה (השמנה, כן?) לצעידה בקצב מהיר פנימה, אל בין הגדרות. יש לציין כי הכניסה למתחם עצמו איננה קשה וכל ילד יכול לעשות זאת (הוכח לפני כחודשיים).
יש לשער כי תוך מספר דקות ישמע קול פיצוץ והשפחה שלך תאבד -מייד, כמובטח- לפחות עשרה קילוגרמים!!. בעלי נסיון טוענים ששלחו פנימה שמנה אחת וקיבלו חתיכה. או חתיכות.

(בדיוק כשחשבתי שנמאס לי, התחיל לעניין פה שוב. דיונים טרחניים על אוכל ועל "למה?")

שכחת להוסיף באותיות הקטנות את ההזהרה שרצוי לאסוף את החתיכות כמה שיותר מהר,
אחרת הן עשויות לסיים את דרכן על מנגל של איזה דרוזי שהתבלבל וחשב שהיו שייכות לפרה תועה...
Adonasuy​(שולט)

גזענות!

Adonasuy​(שולט) • 31 במרץ 2010
"שכחת להוסיף באותיות הקטנות את ההזהרה שרצוי לאסוף את החתיכות כמה שיותר מהר,
אחרת הן עשויות לסיים את דרכן על מנגל של איזה דרוזי שהתבלבל וחשב שהיו שייכות לפרה תועה..."

מה יש לך נגד דרוזים?!
נוריתE

אם כבר משתרללים פה.. אז

נוריתE • 31 במרץ 2010
הדיאטה של הגשש,הכי טובה
דיאטת הגלדיולות
הרחת בוקר
הרחת צהריים
ו הרחת ערב