שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש בעסק

בטי בום​(שולטת)
לפני 14 שנים • 9 באפר׳ 2010
בטי בום​(שולטת) • 9 באפר׳ 2010
זונת סושי, מזל שיש אותך, את קסם את .

הילד החדש בכיתה, אני אשמח לענות בפרטי על שאלות ספציפיות.
שוסי
לפני 14 שנים • 9 באפר׳ 2010
שוסי • 9 באפר׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
זונת סושי, מזל שיש אותך, את קסם את .הילד החדש בכיתה, אני אשמח לענות בפרטי על שאלות ספציפיות.

icon_chickkiss.gif וזה כבר היה שווה הכל
silverfall
לפני 14 שנים • 14 באפר׳ 2010
silverfall • 14 באפר׳ 2010
אוקיי אחרי קריאה של כמה וכמה שרשורים למדתי הרבה אני רוצה להודות לכל מי שתרם ידע והגן בפני אותו דוורף
כמה דברים נוספים
הכוונה באמת הייתה שהיא אוהבת להיות נשלטת ולא שליטה מלמטה בתור המובן הידוע בסצינה.
לבטי בום, עדיין לא קראתי ולמדתי מספיק כדי שאוכל לשאול שאלות ספציפיות אבל תודה לך.
דוורף. אחרי שקראתי הרבה נושאים וראיתי שברובם הגדול היו תגובות שלך ולרוב סתם כדי לצחוק על משתמשים אחרים אני חושב שהסיבה שבחרת להיות "שולט" היא כדי שתוכל לנפח את האגו על חשבונם של אחרים וזה מעיד על כך שעמוק בפנים משהו חסר אצלך

בתודה SilverFall
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 16 באפר׳ 2010
Brave Dwarf • 16 באפר׳ 2010
silverfall כתב/ה:
אוקיי אחרי קריאה של כמה וכמה שרשורים למדתי הרבה אני רוצה להודות לכל מי שתרם ידע והגן בפני אותו דוורף
כמה דברים נוספים
הכוונה באמת הייתה שהיא אוהבת להיות נשלטת ולא שליטה מלמטה בתור המובן הידוע בסצינה.
לבטי בום, עדיין לא קראתי ולמדתי מספיק כדי שאוכל לשאול שאלות ספציפיות אבל תודה לך.
דוורף. אחרי שקראתי הרבה נושאים וראיתי שברובם הגדול היו תגובות שלך ולרוב סתם כדי לצחוק על משתמשים אחרים אני חושב שהסיבה שבחרת להיות "שולט" היא כדי שתוכל לנפח את האגו על חשבונם של אחרים וזה מעיד על כך שעמוק בפנים משהו חסר אצלך

בתודה SilverFall

רציתי להגיד: תקרא עוד קצת ואז תבין מדוע רק יהודים יודעים לספר בדיחות טובות על יהודום. אלא ש "יוק". אם בלחיצה על הפרופיל שלי בעשרים תגובות אחרונות שלי ראית כי "צחקתי על משתמשים אחרים" (משתמשים במה? עוד פליטה מצחיקה עליה אסור לצחוק?) הרי שאין טעם בכך.

לבריאות וLOL תנחומיי
Beta Male
Beta Male • 16 באפר׳ 2010
יא אולוהים,אי אפשר בלי לריב פה?
ולעניין,לשאלה עקרונית במיוחד: אפשר ללמוד את זה? כאילו אם אין לך את הדחף והרצון וזה לא בא טבעי זה יצליח? לדעתי קצת מוזר לי הקטע,אולי תלמד להכיר את מה שהיא אוהבת אבל אם תעשה את זה באופן מכאני ולא מתוך תשוקה זה לא יהיה זה
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 באפר׳ 2010
little pet כתב/ה:
יא אולוהים,אי אפשר בלי לריב פה?
ולעניין,לשאלה עקרונית במיוחד: אפשר ללמוד את זה? כאילו אם אין לך את הדחף והרצון וזה לא בא טבעי זה יצליח? לדעתי קצת מוזר לי הקטע,אולי תלמד להכיר את מה שהיא אוהבת אבל אם תעשה את זה באופן מכאני ולא מתוך תשוקה זה לא יהיה זה

נו נראה מה קורה לזה האומר ברצינות את אשר רמזתי בצחוק. (-:

בגדול זונת סושי, אמש הייתה לך מומולדת. אז, כשעדיין לא הכרתי את אשתי, עשית אאוטינג לחברה קרובה שלי ומכיוון שהערתי לך, עודך רודפת אותי. אני כבר נשוי, רכשתי קרקע ובקרוב מסיים את העיצוב בחדר הילדים. אבל את עדיין שם.

אני מאחל לך למומולדת זה שתלמדי להתנצל כאשר את פוגעת ולא להאשים אחרים בדפיקותיך. ולי בכל יום מחיי להתרחק מאלו שכמותך כי הם מסכנים גם אותי.