לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מתחלפים הם הכי אכזריים"

Tainted​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 27 במאי 2008
Tainted​(לא בעסק) • 27 במאי 2008
אם כבר הוקפץ השרשור הזה...

אני חושבת שמתחלפים יכולים להיות הכי אכזריים מצד אחד והכי סאבמיסיבים מצד שני.

אני יודעת שכשאני שם, בכל צד, אני שם במאה אחוז, אני לא מרחמת על הנשלט אלא זורמת עם הסף שלו לכאב.
אני יודעת כשולטת שבתור נשלטת גם שמאוד מאוד מאוד מאוד קשה, עדיין רוצים עוד ועוד...
אז אני הרבה פעמים מושכת את הכאב עד הקצה ועוד קצת. ושמתי לב להבדל ביני לבין שולטים (נטו) כשעשיתי סשנים משותפים עם שולטים.
בדיוק בשביל זה אני נותנת שני מילים בתחילת כל סשן, מזדמן או קבוע.
מילה אחת להפסקת הסשן (בטחון) ומילת גבל. מילת גבול אומרת שמתקרבים לגבול קצה היכולת וצריך להוריד את רמת האינטנסיביות.

אני חושבת שמי שיכול להעיד על זה אלו נשלטות/נשלטים שעברו אצל סשן...
בסופו של עניין אני חושבת שיש איזה הבנה למתחלפים שאין לשולטים.
כמה שאני אספר שכסאבית הרגשתי ככה וככה וכאב לי ככה וככה, עד שלא עברת את זה אתה לא יכול ממש להבין... יש דברים שאי אפשר להסביר ולכתוב בצורה שתתאים למציאות.

לילה טוב חברים!
דומי

סימן כחול​(מתחלף)
לפני 15 שנים • 27 במאי 2008
סימן כחול​(מתחלף) • 27 במאי 2008
amy כתב/ה:
השפן הלבן כתב/ה:
אולי בגלל שמתחלפים יותר מחוברים לצד השני הם מסוגלים להיות יותר אכזריים כשזה מתבקש.
קל יותר לדעת מה הצד השני מרגיש אם חווית זאת בעצמך, וכפי שנאמר, מדובר באכזריות שאמורה להביא הנאה לצד השני ולא לפגוע...

פשש, איזו הקפצה הבאת כאן... icon_biggrin.gif

תודה על תגובתך icon_smile.gif

icon_redface.gif
לא שמתי לב...
לפחות זה מתגמד ליד הפוסט של הבוקקה שהקפיצו מ2005 , חפירות ארכיאולוגיות icon_lol.gif
רק מזל
לפני 15 שנים • 29 ביוני 2008

אני חושב...

רק מזל • 29 ביוני 2008
שכל ניסיון של הכללה הוא מטופש מיסודו...
אבל ברור שדווקא אצל מתחלפים יש פחות אכזריות ויותר "נורמאליות"... בתור מישהו שיצא לו לדבר עם הרבה "שולטות" נראה לי דווקא שהרוב האכזרי והפנטזיות האכזריות והלא מציאותיות נמצאות אצן, תראו זה פשוט נורא.

אצל שולטים זה הכי טבעי שיש, גברים מטבעם הם שולטים, זקוקים לחיזוקים לאגו ויותר אלימים. מעצם המוניטין או התכונה הזאת של גברים יש בהם תמיד את הפחד להיות מואשמים באונס או התעללות מינית... אני חושב דווקא שגברים יהיו פחות אכזריים ויהיו קשובים לפרטנרית כדי לא לחצות את הגבול הזה ובכלל שיש הרבה גברים שקוראים לעצמם שולטים רק כי הם אוהבים לזיין חזק (שזה כיף גדול וממה שהבנתי מהבנות זה גם מה שהן אוהבות)...

אצל מתחלפים ומתחלפות זה גם די טבעי בגלל שבסך הכל במערכת יחסים, לדעתי, אין מצב לא להתחלף ובכלל בתור מתחלף דווקא צריכה להיות בך הרגישות והידע לקרוא את הצד השני נכון כך שלא עוברים את הגבול.

ואצל שולטות... טוב לא יודע... שולטות זה מעפן, לרוב נשים שיש להן איזה בעיה נפשית קשה או שבאמת נהנות להכאיב ולהשפיל ואז באה האכזריות... פגשתי הרבה יותר נשים שולטות שמדברות ומתנהגות כמו זבל וגם לא מתחשבות בצד השני מאשר גברים, אני חושב שזה בגלל שהרבה שולטות בטוחות שהן מיוחדות, שמגיע להן, שהן באמת מלכות ושגברים הם כל כך פטתיים שיסיכימו לכל (מה שמתברר אצל "גברים" רבים כנכון).

אז המסקנה שלי היא דווקא שנשים שולטות הן הכי אכזריות ואם כבר מתחלפים ומתחלפות הם הכי רגישים לצד השני...
שי36 שמן נחמד
לפני 14 שנים • 16 באפר׳ 2010

תומך מאוד וגם מוצץ טוב ...

שי36 שמן נחמד • 16 באפר׳ 2010
תומך היטב במחשבה הזו ....