ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

נוצות ומסמרים
לפני 14 שנים • 17 באפר׳ 2010

שאלה

נוצות ומסמרים • 17 באפר׳ 2010
אוקיי, יש לשאלה הזאת שתי ורסיות, תרגישו חופשיים לענות לאחת מהן, שתיהן או אף אחת בכלל:

1. האם ניתן להניח כי ישנו נרטיב BDSMי שזוגות או אינדיבידואלים מחילים על מערכת/ות היחסים שהם מנהלים/שואפים לנהל? איך הייתם מתארים אותו? (והנה אני מכניסה לכם מילים לפה: האם הייתם מבדילים לצורך העניין בין מיילדום לפמדום?)

2. נניח שאתם כותבים את סיפור הBDSM האולטימטיבי (המלחמה ושלום של הBDSM). מי היו גיבוריו ומה הייתה עלילתו? (BDSM - the movie title!)
the rain song
the rain song • 17 באפר׳ 2010
מה השאלה בעצם?
האם בדסמ זה שטנץ?
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 17 באפר׳ 2010
the rain song כתב/ה:
מה השאלה בעצם?
האם בדסמ זה שטנץ?

אוי, חס וחסה. אם הייתי רוצה לשאול האם BDSM זה שטנץ, זה מה שהייתי שואלת וגמרנו. אם בכלל, BDSM הוא שטנץ כמו שכל מערכת יחסים היא שטנץ - סיפור מסגרת ש"מולבש" על אוסף פעולות חוזרות כדי לתאר ולהסביר אותן.

מה שאני שואלת (לענייננו) הוא מה סיפור המסגרת במקרה הזה? של קשר/קשרים BDSMיים? איך את מדמה אותו בעיני רוחך/אם את מדמה אותו בעיני רוחך?
Morticia
Morticia • 17 באפר׳ 2010
הישראלים והפלשתינים?
Mark Antony

Re: שאלה

Mark Antony • 17 באפר׳ 2010
נוצות ומסמרים כתב/ה:
אוקיי, יש לשאלה הזאת שתי ורסיות, תרגישו חופשיים לענות לאחת מהן, שתיהן או אף אחת בכלל:

1. האם ניתן להניח כי ישנו נרטיב BDSMי שזוגות או אינדיבידואלים מחילים על מערכת/ות היחסים שהם מנהלים/שואפים לנהל? איך הייתם מתארים אותו? (והנה אני מכניסה לכם מילים לפה: האם הייתם מבדילים לצורך העניין בין מיילדום לפמדום?)

2. נניח שאתם כותבים את סיפור הBDSM האולטימטיבי (המלחמה ושלום של הBDSM). מי היו גיבוריו ומה הייתה עלילתו? (BDSM - the movie title!)

ראי, נו"מ: הכלוב הינו מגרש המשחקים של ההמון; כיכר העיר של החרמנות האחרת, ריכוז מוסדותיה של
תרבות שטחית, בוטה ומתלהמת. קולם של אלה המשתמשים חמש פעמים במילה 'נרטיב' בפרופיל שלהם אגב רפרוף במיטב ההגות הצרפתית בדרך כלל נבלע בשאון התעשייתי המאפיין את ההתנהלות על גבי הדפים השחורים כאן; מתאייד בינות להודעות מתלהמות וסרות טעם הכתובות בפונטים גדולים וצבעים עזים; נדחק למטה אל תחתית הכרונולוגיה ומפנה מקום ל vox populi, שהוא כידוע קולם של אלילים. כולם רוצים סשנים פשוטים: בדסמ של שני אקורדים. נרטיב שמרטיב: השאלה היא אם את עושה מקלחות צהובות.
the rain song
the rain song • 17 באפר׳ 2010
ואני עדיין לא הבנתי את השאלה icon_confused.gif
Morticia

Re: שאלה

Morticia • 17 באפר׳ 2010
מתיר אסורות כתב/ה:
נוצות ומסמרים כתב/ה:

ראי, נו"מ: הכלוב הינו מגרש המשחקים של ההמון; כיכר העיר של החרמנות האחרת, ריכוז מוסדותיה של
תרבות שטחית, בוטה ומתלהמת. קולם של אלה המשתמשים חמש פעמים במילה 'נרטיב' בפרופיל שלהם אגב רפרוף במיטב ההגות הצרפתית בדרך כלל נבלע בשאון התעשייתי המאפיין את ההתנהלות על גבי הדפים השחורים כאן; מתאייד בינות להודעות מתלהמות וסרות טעם הכתובות בפונטים גדולים וצבעים עזים; נדחק למטה אל תחתית הכרונולוגיה ומפנה מקום ל vox populi, שהוא כידוע קולם של אלילים. כולם רוצים סשנים פשוטים: בדסמ של שני אקורדים. נרטיב שמרטיב: השאלה היא אם את עושה מקלחות צהובות.

גם שלמה גרוניך, מוכשר כשיהיה, הוא לא בן האדם הכי סימפטי שפגשתי בחיי...

אתה ממש צריך שיעריצו אותך מה?

(בכבוד תבוא וכבוד תקבל. אבל כשאתה ככה מזלזל בכולם? זה מוריד ממך הרבה ואיכשהוא לא ברור לי הקשר בין תגובתך לבין העניין)
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
מתיר אסורות - שעשעת אותי קשות!

נוצות ומסמרים, אם השאלה שלך היא
נוצות ומסמרים כתב/ה:

מה סיפור המסגרת במקרה הזה? של קשר/קשרים BDSMיים? איך את מדמה אותו בעיני רוחך/אם את מדמה אותו בעיני רוחך?

הייתי אומרת שסיפור המסגרת בו הייתי הכי רוצה להיות הוא זה:
בחורה מבוגרת (זו אני bye.gif ) פוגשת נער צעיר ותמים. היא מפתה את הנער לבוא עימה. בתחילנ הנער קצת חושש - הוא בכל זאת צעיר וחסר נסיון... אבל מאותה בחורה קורנת איזו עוצמה שמשרה עליו בטחון.
הנער הולך אחריה. בדרך הוא לומד להעריך ולהעריץ את תבונתה ואת עוצמתה. הוא נשאר ללון איתה, מצד אחד חושש ממנה, מצד שני מרגיש בטוח בקרבתה.
מהr מאוד מרגיש הנער שהוא רוצה להתמסר לה, לאותה אישה. מעולם לא היה עם אישה לפני כן, אבל עכשיו, בשוכבו לצידה, הוא מרגיש שהוא רוצה להתמסר לה כל-כולו, גם בנפשו וגם בגופו.
נוצות ומסמרים
לפני 14 שנים • 18 באפר׳ 2010
נוצות ומסמרים • 18 באפר׳ 2010
RIR כתב/ה:
מתיר אסורות - שעשעת אותי קשות!

נוצות ומסמרים, אם השאלה שלך היא
נוצות ומסמרים כתב/ה:

מה סיפור המסגרת במקרה הזה? של קשר/קשרים BDSMיים? איך את מדמה אותו בעיני רוחך/אם את מדמה אותו בעיני רוחך?

הייתי אומרת שסיפור המסגרת בו הייתי הכי רוצה להיות הוא זה:
בחורה מבוגרת (זו אני bye.gif ) פוגשת נער צעיר ותמים. היא מפתה את הנער לבוא עימה. בתחילנ הנער קצת חושש - הוא בכל זאת צעיר וחסר נסיון... אבל מאותה בחורה קורנת איזו עוצמה שמשרה עליו בטחון.
הנער הולך אחריה. בדרך הוא לומד להעריך ולהעריץ את תבונתה ואת עוצמתה. הוא נשאר ללון איתה, מצד אחד חושש ממנה, מצד שני מרגיש בטוח בקרבתה.
מהr מאוד מרגיש הנער שהוא רוצה להתמסר לה, לאותה אישה. מעולם לא היה עם אישה לפני כן, אבל עכשיו, בשוכבו לצידה, הוא מרגיש שהוא רוצה להתמסר לה כל-כולו, גם בנפשו וגם בגופו.

כנכן. בדיוק לזה התכוונתי!