ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אלו הם "המודלים" הבלתי נמנעים של זוגיות בדסמ&q

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 16 באפר׳ 2010
Brave Dwarf • 16 באפר׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
אינני יודע מה עלוב יותר : "המודלים , הללו שהבאתי כאן לדוגמה או הנכונות האווילית שלך לקבל אותם כעוד משהו "אפור"

לא קולט אותך, עוזרד. אתה בא, פותח שרשור בעל פוטנציאל להיות מרתק, מעניין ורב דעות ומשתתפים. אנשים מגיבים לך ברצינות גמורה ואז הופה! אתה מסתובב ומחרבן להם על הראש. אני לא מנסה לאבחן אותך כרגע ובכלל אני באופן עקרוני נגד אבחונים מבעד למקלדת. אני סופר מסוקרן לדעת מה מניע אותך.

לדעתי חבל. כי כולנו יוצאים נפסדים מכך.

ולעניין, רבי שלמה יצחקי, מכובדנו: אלו פירושים שלך בלבד. לא אתה ולא אני יודעים מה קורה מאחורי הקלעים ופי כמה בעמקי לוח לבו של אחר. (בתור מלך נטולי הסבלנות כלפי אלו המנסים לנחש אותך, אתה אמור לדעת את זה).
נוריתE
נוריתE • 16 באפר׳ 2010
גמד א.
יו יו...
חשדתי שזההוא
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 באפר׳ 2010
נוריתE כתב/ה:
גמד א.
יו יו...
חשדתי שזההוא

רבי שלמה יצחקי שקם לתחייה או עוזרד שלא ישתנה לעולם? (-:

(מושיט יד אל נורית שנפלה מהכיסא מרוב צחוק. מנער את שמלתה ומניח אותה באגרטל. את נורמאלית? שש בבוקר עכשיו. את תעירי את כל השכונה עם הצחוק המדבק שלך)
נוריתE
לפני 14 שנים • 17 באפר׳ 2010
נוריתE • 17 באפר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
גמד א.
יו יו...
חשדתי שזההוא

רבי שלמה יצחקי שקם לתחייה או עוזרד שלא ישתנה לעולם? (-:

(מושיט יד אל נורית שנפלה מהכיסא מרוב צחוק. מנער את שמלתה ומניח אותה באגרטל. את נורמאלית? שש בבוקר עכשיו. את תעירי את כל השכונה עם הצחוק המדבק שלך)

לצערנו
הוא תמיד היה יהיה וקיים...העוזרג.
נילי ונילי

Re: האם אלו הם "המודלים" הבלתי נמנעים של זוגיות בד

נילי ונילי • 17 באפר׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
למה, לכל הרוחות, "המודלים" הנשקפים אלינו של "זוגיות בדסמ"ית" ב"כלוב" , דומים יותר לפארודיה עלובה על המושג זוגיות מאשר זוגיות של ממש ???!!!

1. אלמונית יש לה דום כבר "4 שנים" - אבל אין לה טלפון שלו, ואפילו את שמו היא איננה יודעת - ובכל זאת היא "משויכת לו
2. פלונית היא סאבית "משויכת" שתזכה לראות את פני הדום שלה בתנאי... שהיא תצרף עוד סאבית

3. בלונית היא סאבית .....וירטואלית לדום ...וירטואלי

4. גלונית "מקולרת" במהירות האור ובאותה מהירות ממש ... מוסר ממנה "הקולר"

5. דלונית .....נוסעת שעתיים וחצי מביתה בצפון הארץ עד לתל-אביב אך ורק כדי שהדום-סחבה שלה יכנס לאוטו שלה, שם היא "תעשן את הסיגר שלו" ותיסע מיד חזרה הביתה , עוד שעתיים וחצי" . כך עד הפעם הבאה.

6. ולונית - היא אחת מתוך 3-4 סאביות נוספות בקשר פוליגמי להפליא...

7. זלונית - מנוצלת כספית על ידי "הדום -כלומניק שלה" שנותן לה רשימת קניות לסופרמרקט ואוסף מידי יום ה' את שקיות האוכל לביתו.

8. חלונית,, טלונית, כלונית, מלונית ועוד ועוד - היא סאבית- פילגש קלאסית של דום -אפסוס בזוגיות" קלאסית של "בלי שבתות וחגים" , עד מתי ??

9. נילונית - יש לה דום ( סאב באריזת מתחלף ) שמציג מידי יום את כל מכלול האינטראקציות בינהם לעיני כל , אפילו את תחתוניהם הצואים לראווה פומבית-אינטרנטית

האם אלו הם "הדגמים" הבלתי- נמנעים של זוגיות בדסמ"ית או שיש תיקווה למשהו אחר ???

בקיצור, אתה רוצה גם.
תמונה כפרית

תמונה כפרית • 17 באפר׳ 2010
נילי ונילי כתב/ה:

בקיצור, אתה רוצה גם.

LOL ייתכן מאד שבהחלט

או שהוחא סתם בוחר מתוך רשעות לשמה להציג כל דבר
ולא משנה מה הוא באור שלילי ומגוחך
בלי רצון בכלל להסתכל אחרת או להבין שיש גם דרכים אחרות
לפרש את מה שרואים מרחוק

בדיוק כמו משל הפיל שהוא טרח להביא אך שכח ליישם על עצמו
טורח לשפוט ולהעביר ביקורת על מה שאין לו קצה של מושג לגביו.

מבחינתי הוא יכול להמשיך לשחק בקאקי עם עצמו בפינת החצר, שם ריחו המבאיש אינו מציק לשאר.
Lakshmi​(נשלטת)

Lakshmi​(נשלטת) • 17 באפר׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
למה, לכל הרוחות, "המודלים" הנשקפים אלינו של "זוגיות בדסמ"ית" ב"כלוב" , דומים יותר לפארודיה עלובה על המושג זוגיות מאשר זוגיות של ממש ???!!!

1. אלמונית יש לה דום כבר "4 שנים" - אבל אין לה טלפון שלו, ואפילו את שמו היא איננה יודעת - ובכל זאת היא "משויכת לו
2. פלונית היא סאבית "משויכת" שתזכה לראות את פני הדום שלה בתנאי... שהיא תצרף עוד סאבית

3. בלונית היא סאבית .....וירטואלית לדום ...וירטואלי

4. גלונית "מקולרת" במהירות האור ובאותה מהירות ממש ... מוסר ממנה "הקולר"

5. דלונית .....נוסעת שעתיים וחצי מביתה בצפון הארץ עד לתל-אביב אך ורק כדי שהדום-סחבה שלה יכנס לאוטו שלה, שם היא "תעשן את הסיגר שלו" ותיסע מיד חזרה הביתה , עוד שעתיים וחצי" . כך עד הפעם הבאה.

6. ולונית - היא אחת מתוך 3-4 סאביות נוספות בקשר פוליגמי להפליא...

7. זלונית - מנוצלת כספית על ידי "הדום -כלומניק שלה" שנותן לה רשימת קניות לסופרמרקט ואוסף מידי יום ה' את שקיות האוכל לביתו.

8. חלונית,, טלונית, כלונית, מלונית ועוד ועוד - היא סאבית- פילגש קלאסית של דום -אפסוס בזוגיות" קלאסית של "בלי שבתות וחגים" , עד מתי ??

9. נילונית - יש לה דום ( סאב באריזת מתחלף ) שמציג מידי יום את כל מכלול האינטראקציות בינהם לעיני כל , אפילו את תחתוניהם הצואים לראווה פומבית-אינטרנטית

האם אלו הם "הדגמים" הבלתי- נמנעים של זוגיות בדסמ"ית או שיש תיקווה למשהו אחר ???

איזה שטויות אתה מדבר לעזאזל?
ברור שלא.

חשבת אולי שלא לכולם יש אותו ממ..אגנדה לגבי מערכות יחסים?לבקר את אותן מערכות יחסים זה מטומטם נורא מצידך.

ואני אומרת, אם לא נאה בעיניך, אתה לא חייב, יו נאו..
Rise
Rise • 17 באפר׳ 2010
פרודיה ויכולת לזהות את האבסורד בסביבה שלך זה מצויין, אבל אולי מוטב שתנהל את הקשרים שלך בצורה הראויה יותר בעינייך ותסתפק בכך?
יכול להיות שרוב האנשים שהזכרת הם סתמיים והקשרים שלהם סתמיים גם כן, אתה לא באמת יודע זאת בוודאות.
DOM-SYNDrOME
לפני 14 שנים • 16 במאי 2010
DOM-SYNDrOME • 16 במאי 2010
מעולם לא היו לי מודלים,
הרצון שלי להיות בקשר עם שפחה נבע מתוך צורך פנימי שלי.לא חושב ששום קשר צריך להתבסס על מודלים אלא על האמת הפנימית של המעורבים, שבבסיסה תקשורת מעולה .