סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאפיית אבולעפיה פתוחה הלילה!

GoingAway
לפני 14 שנים • 19 באפר׳ 2010
GoingAway • 19 באפר׳ 2010
רובי, נו די כבר. אוף icon_sad.gif
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 20 באפר׳ 2010
Brave Dwarf • 20 באפר׳ 2010
מסכים עם ראובן.
קקה של תזמון אבל אחלה של נושא.

ואם לא הצלחתם להפנים שאלו שמתו שם עשו זאת כדי שתכתבו כאן, את כל אשר בא על רוחכם ותאכלו את אשר ערב לחיככם, הרי שמתו לשווא.

(את מותם של אזרחים מבדיל )
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 20 באפר׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
מסכים עם ראובן.
קקה של תזמון אבל אחלה של נושא.

ואם לא הצלחתם להפנים שאלו שמתו שם עשו זאת כדי שתכתבו כאן, את כל אשר בא על רוחכם ותאכלו את אשר ערב לחיככם, הרי שמתו לשווא.

(את מותם של אזרחים מבדיל )

אני לא לגמרי בטוחה שאני מסכימה איתך. התקיימו ומתקיימות מספיק פעילויות שעל ידי השתתפות בהן יכול ראובן להביע את מחאתו הצודקת (והרי שלצורך העניין, גם גלישה פעילה באתר היא בגדר מחאה). ואולם, במקום להזמין אותנו לטקס הדלקת משואות אלטרנטיבי מול משרד רה"מ, או לפרסם פוסט רציני המסביר מדוע דווקא שלשום, מכל הימים, בחר לצאת ולהתענג על דבר מאפה, הודיע ראובן שמאפיית אבולעפיה פתוחה והזמין אותנו לבוא ולאכול.

now,

אני לא אוהבת את העובדה שהמדינה ממשטרת אותי, ואני עוד פחות מעריכה את העובדה שאפילו בני משפחתי הגרעינית פוטרים את דעותיי בטענה שהן קיצוניות מדי. עם זאת, ולו מפני שנושאים רבים הם בדמי, אני עושה כמיטב יכולתי להעלות אותם בתזמון הנכון, בפני הקהל הנכון, על מנת שיישמעו ויחלחלו.

ראובן- אמנם העלית את הנושא הנכון, אבל בצורה הכי לא נכונה ובתזמון הכי לא-נכון - ואני מעזה לומר שידעת בדיוק אילו מן תגובות תקבל.

אז... לשם מה? אם רצית רעש, יכולת לצאת ולהאזין לזיקוקים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 20 באפר׳ 2010
ואני דווקא בטוח שאני מסכים אתך. עם כל מילה. ואת גם מתנסחת טוב ממני.

לגבי:
" התקיימו ומתקיימות מספיק פעילויות שעל ידי השתתפות בהן יכול ראובן להביע את מחאתו הצודקת (והרי שלצורך העניין, גם גלישה פעילה באתר היא בגדר מחאה). ואולם, במקום להזמין אותנו לטקס הדלקת משואות אלטרנטיבי מול משרד רה"מ, או לפרסם פוסט רציני המסביר מדוע דווקא שלשום, מכל הימים, בחר לצאת ולהתענג על דבר מאפה, הודיע ראובן שמאפיית אבולעפיה פתוחה והזמין אותנו לבוא ולאכול. "

אמרתי:

קקה של תזמון.
אדם'

מילא הפרובוקציה...

אדם' • 20 באפר׳ 2010
אבל מה קורה עם חוש הטעם שלך? שלא לומר אנינות?
אבולעפיה? זאת ההמלצה שלך? מילא אין כאן באתר כבוד למתים, התרגלתי, אבל כבוד לאוכל גם אי אפשר לתת?

ואם כבר הגבתי לשטויות כאן, אז אני עם פרלין. מאפיה בבעלות ערבית, באזור ערבי בעיר מעורבת. לדרוש מהם הזדהות זאת בדיחה, ואת נושא הרגישות לשכנים אני משאיר לשיקול דעתם.
מקבי​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 21 באפר׳ 2010
מקבי​(מתחלף) • 21 באפר׳ 2010
ציטוט: אבל מה קורה עם חוש הטעם שלך? שלא לומר אנינות?
אבולעפיה? זאת ההמלצה שלך? מילא אין כאן באתר כבוד למתים, התרגלתי, אבל כבוד לאוכל גם אי אפשר לתת?

במדינות מתוקנות ונאורות תולים כופרים כמוך בככר העיר.
אדם'
לפני 14 שנים • 21 באפר׳ 2010

מקבי,

אדם' • 21 באפר׳ 2010
מקבי כתב/ה:
ציטוט: אבל מה קורה עם חוש הטעם שלך? שלא לומר אנינות?

במדינות מתוקנות ונאורות תולים כופרים כמוך בככר העיר.

תשמע.
אם היית מבקש יפה, אני מעריך, אך לא מתחייב, שהיית מקבל ממני מספר המלצות, כמובן תמורת סכום הולם icon_wink.gif , שהיו מוציאות אותך משנות ה- 80 המוקדמות icon_smile.gif .
אבל ככה? לתלות אותי ואת נשמתי הזכה?
אני חושב שהעונש הולם אותך: תישאר עם הסמבוסק המטופש ו/או עם הטוסטים חסרי כל ההשראה... tongue.gif
ראובן
לפני 14 שנים • 22 באפר׳ 2010

דה-קונסטרוקציה והצעה עסקית

ראובן • 22 באפר׳ 2010
מכובדי,

בהמשך לשרשור הזה, העוסק בדה-קונסטרוקציה של סממנים ממלכתיים, מצורף קישור לכתבה ב''הארץ''. הכתבה עוסקת בקמפיין של ''אם תרצו'', במסגרתו הוכנסו שורות מסולפות לתפילת ''יזכור''. המעניין הוא, ש''אם תרצו'' הינו גוף ימני-דתי, לא בועלי נידות מן השמאל. קישור לכתבה: http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1164430.html

בברכת ''שנהיה לזנב'' (לאריות),

R

נ.ב
הערות אישיות:

עליה: מכל המקטרגים, הטיעון שלך הוא היחידי שמחזיק מים. אכן הייתי צריך להיערך ליום הזיכרון מבחינה לוגיסטית. נסיבות עבודה מנעו ממני זאת, לכן יצאתי לאודיסאה המיותרת לעת ליל. אגב, בלי כל קשר, עדיין עומדת לי זכות האזרח הסביר (ומבחינת החוק, אין מניעה למכור או לקנות מזון ביום הזיכרון). בנוסף, עליך לזכור, המהות הגברית הינה מהות של ציד ושל התגברות על מכשולים.

אדם: אני מבקש שתבדיל ביני (ראובן, שרוצה לחיות חיים חילוניים ושומו שמיים: לאכול בחוץ בכל יום מימי השנה), לבין מי שהציע לתלות אותך בכיכר העיר (מקבי, שרוצה שיהיה פה משטר צבאי במדינה ושמורטישה תמחץ לו את האשכים). לפיכך יקירי, אשמח להמלצות קולינריות. אתה חייב להבין שהגיזרה שלי הזדעזה מכל הפחמימות המטופשות שספגתי באבולעפיה - אבל זה היה פתרון חירום. אני מציע לך עיסקה: תן שתי המלצות למקומות סבירים לאכול בהם ביום הזיכרון, קח המלצה אחת למינימרקט שפתוח ביום כיפור.

מקבי: להלן בוחן בדיני משפט פלילי - האמירה ''במדינות מתוקנות ונאורות תולים כופרים כמוך בככר העיר'' עלולה להחשב ל- 1. הסתה; 2. איום ברצח; 3. שתי האפשרויות נכונות. כעת עצור רגע - חשוב על תכשיטיך העגלגלים והיקרים מפז נמחצים ביד הענוגה של... החוקר טוויטו. האם זה מה שאתה מייחל לו? לא יותר פשוט ללכת לפורום ''הבנים על הבנים''?

icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: מאפיית אבולעפיה פתוחה הלילה!

אתנה כתב/ה:
ראובן כתב/ה:
למי שמאסו בכפייה הממלכתית,
אתם מוזמנים לקצת שפיות טעימה באבולעפיה, יפו.

R

ראובן , אני מבינה שזה שמאפיית אבולעפיה הייתה פתוחה אמש , הפתיע אותך.
בין אם זה לחיוב או לשלילה , לא היה מין הראוי לכתוב את זה בפורום

כתבת שפיות , וזה קצת צובט בלב
מאחר ולכל אחד מאיתנו יש מישהו שנהרג במלחמה או פעולת איבה במהלך השנים
קרוב משפחה , בן זוג , חבר מהשירות/מילואים .

כפייה ממלכתית ? אנחנו עם . עם שסבל וסובל מאיומים , פיגועים ומוות.

אני מבינה שאתה לא שותף לדעה שיש להקדיש פרק זמן לזכר החללים , אבל חשוב לי שתבין
שלרובנו הזמן הזה יקר .
הוא מסמל הנצחה , שלא ששכחנו , שאנחנו כעם כואבים את מותם .

אל תהיה הפיל בחנות החרסינה .

את נהדרת.
כמובן שספק אם מילותייך הרגישות והנכונות השפיעו הרבה על אלה שמתקשים להפגין תכונות דומות בעצמם, אבל זה לא משנה את עובדת היותך נהדרת. שפיות זה תמיד נעים, אז תודה.
פפריקה
פפריקה • 22 באפר׳ 2010
לא ייתכן שהפרט יכפה את רצונו ואופי חייו על הכלל ובודאי ובוודאי שלא יכפה אותו על סמלי הכלל". ואת זה אמר יו"ר האיחוד הלאומי, אני מבקשת שיירשם.
ואבולעפיה, כולם יודעים, זה סמל.