שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חפירה: התייחסות לעבד כאל נקבה

Eta Carinae
לפני 14 שנים • 20 באפר׳ 2010
Eta Carinae • 20 באפר׳ 2010
אתם שניכם טועים,
זה הפורום שבו בוגרי הפקולטה לפיסלוסופיה מלטפים אחד לשני את האגו.

רפאל,
למרות שאני עדיין עובד על היכולות האקדמיות-קונטיננטליות שלי, אנסה להגיב על כמה דברים.
אין כל סתירה בין הדברים שכתבת על RIR, ועם זאת, אתה צודק בכך שרוב הדברים שאנשים כותבים על יצריהם נועדו לכשלים לוגיים. לא קיים, עד כמה שאני מכיר, מודל שתחתיו ניתן להבין יצרים מיניים בצורה לוגית.
תחשוב על אחד, ואולי תזכה באיזה פרס נובל. (אנשים כבר ניסו להוכיח שמשיכה לבדס"ם מגיעה מעבר של התעלליות- ונכשלו).

אי לכך, חשוב שלא לקחת יותר מדי ברצינות את מה שאנשים כותבים בפרופיל שלהם. אחרת אנו עלולים להאשים חלק מהאתר בתיאוריות גזע מהאפלות שידענה האנושות.
underfoot
underfoot • 20 באפר׳ 2010
Raphael, i'm with you on this one

the one and only valid claim in this board is - why are you being so heavy

as if a proper discussion is out of question because it's not sexy enough, or god forbid, it might point out some criticism on a certain sexual behavior

i really wish there was a bit more space legitimacy and interest in some of the heavy subjects because they're crucial to our lives
there's more to life than just hard cocks and wet pussies

however, to go against the cultural state of the cage is a wee bit of a suicide mission

good to see you here mate anyway
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 20 באפר׳ 2010
underfoot כתב/ה:

as if a proper discussion is out of question because it's not sexy enough, or god forbid, it might point out some criticism on a certain sexual behavior

i really wish there was a bit more space legitimacy and interest in some of the heavy subjects because they're crucial to our lives

however, to go against the cultural state of the cage is a wee bit of a suicide mission

אני חושבת שהרגע סתרת את רפאל.
קייסי
קייסי • 20 באפר׳ 2010
underfoot כתב/ה:

אני חושבת שיש פה בהחלט התעניינות בנושאים "כבדים" שמעסיקים רבים מהמשתמשים בפורום ואף מתן לגיטימציה לדיון בהם.
רק שמבחינתך, להתרשמותי, הנושא החשוב היחיד הוא הפתולוגיה של הסטיה שלך, וכל ענין אחר שנידון בפורום הזה הוא מבחינתך שיפשוף מילולי של זין וכוס.

אז ככה, הביטוי הספציפי והקיצוני של הסטיה שלך, אם להתרשם על פי עשרות שרשורים שפתחת ותגובות שכתבת ובלוג שניהלת בענין, הוא באמת קשה במיוחד, ממלכד ומצדיק את הטיפול הנפשי העמוק שאתה משקיע בו.

זה לא אומר שכולנו מרגישים פתולוגים, או שיש לנו סיבה להרגיש כך. ואלה שכן, בהחלט מבטאים את זה בחופשיות. גם אתה, כמדומני, זכית וזוכה ללא מעט קריאות עידוד והתפעלות בקהל המשתמשים פה, שכן ניחנת בכלים הוורבאליים והאינטלקטואלים שמאפשרים לך לגרוף אותן באנליזות המרשימות שלך, כך שהדיבור על משימת התאבדות כאן, כשזה מגיע ממך, נשמע לי קצת צבוע.

לי דוקא יש לפעמים תחושה שמדובר בטרור הפוך, שעניינו ביטול כל עניין בדסמי אחר, למעט זה שמעסיק אותך ישירות. לפעמים מתחשק להתבטא בנושאים אחרים, ולא בהכרח מדובר באוננות ריקה מתוכן.
קייסי
קייסי • 20 באפר׳ 2010
Eta Carinae כתב/ה:
]אי לכך, חשוב שלא לקחת יותר מדי ברצינות את מה שאנשים כותבים בפרופיל שלהם. אחרת אנו עלולים להאשים חלק מהאתר בתיאוריות גזע מהאפלות שידענה האנושות.

עלולים? למה ללכת רחוק?

quote="רפאל"]
RIR כתב/ה:

את מי שטוען כי נשים הן הגזע העליון יש לשאול אם המושג של גזע הולם את ההבחנה בין גברים ונשים, מהו הקריטריון של עליונותו של גזע אחד על פני אחר, ואם הוא לא רואה בדברים אלו פתח לרעיונות מעוררי חלחלה סטייל היטלר והשואה.

מזל שאנשים שומרים על פרופורציות.
underfoot
קייסי,

העיסוק בנושאים כבדים אינו הסוגיה כאן אלא היכולת להתעסק בכל נושא שעולה כאן בצורה כבדה.
מבחינתי, בניגוד לרושם העז שהשארתי עליך, הכל שפיט ולא רק עניין הפתולוגיה של הסטיה שלי. יש הרבה נושאים שעולים פה בפורום שאינם קשורים בהכרח לפתולוגיה האישית שלי ושמעניינים אותי מאוד וגורמים לי לרצות להגיב ולעורר דיון.

הנסיון להעמיד מצד אחד אדם אחד חולה מאוד עם עיוותי נפש קשים ומייסרים, ומנגד קבוצה של בליינים שרק רוצים לעשות כיף חיים אינה הוגנת ואף ראויה לגינוי. זהו מבחינתי נסיון דיפלומטי לסתום למישהו את הפה. ולכן אולי ההערה שלי לרפאל היא דווקא מאוד במקום ובכלל לא צבועה, הרי במקום שבו משתיקים נסיונות לדיון אי אפשר באמת להיות תרבותיים, במקום שבו כל דבר הופך מיד לסקסואלי או וולגארי אי אפשר באמת לצפות לאינטימיות.

אני מאוד מבסוט כשנשמעות קריאות התפעלות מהקהל, וכן, התאפשר לי כאן לכתוב ולדון בהרבה נושאים שחשובים לי, אבל גם סתמו לי את הפה הרבה פעמים והפכו דיונים מעניינים לקשקשת עקרה ומטופשת.
אין לי שום בעיות עם עיסוק בנושאים אחרים ממה שמעניין אותי, ואני גם די מברך על סיפורים ארוטיים שכל משמעותם היא אוננות. אבל לפעמים חשוב וגם צריך לדון ברצינות בעניינים שונים, אפילו אם חלקם אולי מרמזים על בעיות נפשיות, רחמן ליצלן, אצל חלק מהציבור פה.
נוצות ומסמרים
נוצות ומסמרים • 20 באפר׳ 2010
אבל-אבל-אבל... זה לא מה שרפאל אמר.

רפאל אמר, ואני מצטטת: "כי 90% מן הדיונים הלכאורה אינטלקטואליים שמתקיימים כאן אינם אלא פלירטים. כי המוטיבציה מאחוריהם אינה משהו כמו "חקר האמת" אלא משהו כמו "בואו נשיג זיון".

אני לא מתווכחת כרגע על אמיתות הקביעה, אלא על מטרת השימוש בה. במקרה הזה, שמשה האמירה ככלי ניגוח לטיעונים שלא מצאו חן בעיני רפאל, מעין אמירת: "הדיון הזה בלאו-הכי לא מתקיים מתוך רצון לרדת לחקר האמת, כולנו במילא רק רוצים לזיין, הטיעונים שלכם sucks. מ.ש.ל."

אז עם כל הכבוד, רפאל לא בדיוק נאבק על חופש הדיון, אלא על חופש ההתעלמות מטיעונים שלא נראים לו. שזה אחלה והכל, כי הוא רפאל והוא יודע להגיד "'ג'ודית בטלר", אבל בהחלט לא לוחמת חופש.
קייסי
קייסי • 20 באפר׳ 2010
underfoot כתב/ה:
קייסי,

העיסוק בנושאים כבדים אינו הסוגיה כאן אלא היכולת להתעסק בכל נושא שעולה כאן בצורה כבדה.
מבחינתי, בניגוד לרושם העז שהשארתי עליך, הכל שפיט ולא רק עניין הפתולוגיה של הסטיה שלי. יש הרבה נושאים שעולים פה בפורום שאינם קשורים בהכרח לפתולוגיה האישית שלי ושמעניינים אותי מאוד וגורמים לי לרצות להגיב ולעורר דיון.

הנסיון להעמיד מצד אחד אדם אחד חולה מאוד עם עיוותי נפש קשים ומייסרים, ומנגד קבוצה של בליינים שרק רוצים לעשות כיף חיים אינה הוגנת ואף ראויה לגינוי. זהו מבחינתי נסיון דיפלומטי לסתום למישהו את הפה. ולכן אולי ההערה שלי לרפאל היא דווקא מאוד במקום ובכלל לא צבועה, הרי במקום שבו משתיקים נסיונות לדיון אי אפשר באמת להיות תרבותיים, במקום שבו כל דבר הופך מיד לסקסואלי או וולגארי אי אפשר באמת לצפות לאינטימיות.

אני מאוד מבסוט כשנשמעות קריאות התפעלות מהקהל, וכן, התאפשר לי כאן לכתוב ולדון בהרבה נושאים שחשובים לי, אבל גם סתמו לי את הפה הרבה פעמים והפכו דיונים מעניינים לקשקשת עקרה ומטופשת.
אין לי שום בעיות עם עיסוק בנושאים אחרים ממה שמעניין אותי, ואני גם די מברך על סיפורים ארוטיים שכל משמעותם היא אוננות. אבל לפעמים חשוב וגם צריך לדון ברצינות בעניינים שונים, אפילו אם חלקם אולי מרמזים על בעיות נפשיות, רחמן ליצלן, אצל חלק מהציבור פה.

אנדר, הייתכן עיוות בוטה מזה של דבריי?
ההתייחסות אליך כאל אדם שסובל מהעדפתו המינית ונוהג בה כפתולוגיה הראויה לטיפול פסיכיאטרי, אינה המצאה שלי, וודאי לא האופן שבו אני רואה בדסמ. היא תולדה של שפע טקסטים מנוסחים היטב שלך, ואני נותנת את הקרדיט הראוי לך ולכישוריך האנליטיים לדעת על מה אתה מדבר, במקרה שלך.

מנגד, לרגע לא התייחסתי אל יתר המשתתפים בפורום כאל קהל של בליינים. זו בדיוק ההתייחסות שלך שמקוממת אותי - ואם כבר - היא זו שראויה לגינוי. אנשים כאן מתווכחים על נושאים שמעניינים אותנו, ואם זה לא אנין מספיק לטעמך, חזור לפתוח את אינספור שרשורי הפתולוגיה שלך. יש להם רייטינג מספיק כדי להשאיר מקום גם לעוד עניין או שניים בפורום הזה.

אין פה שום ניסיון דיפלומטי לסתום לך את הפה. אני אומרת לך במפורש שמעיק עלי להירתע מלהגיב בפורום כשתגובות בוטות ונוטפות זילזול הן הנורמה הגברית בו. בשלב מסוים פשוט החלטתי להפסיק להכנע לטרור הזה. זה הכל. גם לי ולקולות אחרים יש מקום פה, ודברים שמתחשק לי להגיב עליהם, בלי שיתייחסו אלי אוטומטית כאל תיכוניסטית חרמנית בטיול שנתי. לפרקים מתחשק לי להיות רצינית, ולפעמים בא לי להשתעשע. כנראה שתצטרך לחיות עם זה.

דברים כאן לא "הופכים מיד לסקסואלים" כדבריך, פשוט משום שהם ממילא מיניים מלכתחילה. אלה הדברים שאנחנו עוסקים בהם כאן. המיניות שלנו, החריגות שלה, הבעייתיות שלה והאופנים שבהם אנו חיים אותה. ועם כל הכבוד לאלה שסתמו לך את הפה - אתה היית מראשי סותמי הפיות כאן.

*למען הסר ספק, אין לי שום בעיה עם בעיות נפשיות. כמה מטובי חברי וגו'. זה אתה, ספציפית, שיש לי בעיה איתו.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 באפר׳ 2010
נוצות ומסמרים כתב/ה:
אבל-אבל-אבל... זה לא מה שרפאל אמר.

רפאל אמר, ואני מצטטת: "כי 90% מן הדיונים הלכאורה אינטלקטואליים שמתקיימים כאן אינם אלא פלירטים. כי המוטיבציה מאחוריהם אינה משהו כמו "חקר האמת" אלא משהו כמו "בואו נשיג זיון".

אני לא מתווכחת כרגע על אמיתות הקביעה, אלא על מטרת השימוש בה. במקרה הזה, שמשה האמירה ככלי ניגוח לטיעונים שלא מצאו חן בעיני רפאל, מעין אמירת: "הדיון הזה בלאו-הכי לא מתקיים מתוך רצון לרדת לחקר האמת, כולנו במילא רק רוצים לזיין, הטיעונים שלכם sucks. מ.ש.ל."

אז עם כל הכבוד, רפאל לא בדיוק נאבק על חופש הדיון, אלא על חופש ההתעלמות מטיעונים שלא נראים לו. שזה אחלה והכל, כי הוא רפאל והוא יודע להגיד "'ג'ודית בטלר", אבל בהחלט לא לוחמת חופש.

אני חושבת דווקא שרפאל אמר בדרכו משהו המתקרב למשנתה של קייסי. קייסי, אם הבנתי נכון, לא אומרת שאנחנו עושים את זה כדי להשיג זיון, אבל היא בעצם אומרת: עזבו אותי באמאשלכם, מה זה באמת משנה מהו "חקר האמת" ולמה אני עושה את מה שאני עושה? המארג המיני שלנו מוזן ממכלול רב של כל המפה הרגשית והמינית, והזליגה של הדסציפלינות החיצוניות משמעותיות פחות. אני עושה את זה כי זה עושה לי טוב, וממילא אי אפשר לשים את האצבע בבטחה למה דווקא זה עושה לי טוב.
ורפאל לדעתי אומר את אותו הדבר במילים אחרות - יש מגוון סיבות למה אנחנו עושים דווקא ככה ולא ככה, כל אחד והמארג הרגשי. אי אפשר לרדת לחקר האמת במצב כזה, וההסברים למה אנחנו רוצים את זה ככה ולא אחרת, זניחים לצורך.

בסופו של דבר ניתן לאונן על שאלות מהסוג הזה, אבל הן תשארנה אוננות. אדם נותן סטירה בפנים ולא בכף היד כי זה מה שמרגש אותו. אדם משפיל, כי שם הצרכים שלו. למה?
שאלה טובה באמת.
underfoot
מסמרים - אני לא יודע אם הבנתי את רפאל פחות טוב ממך או לא, מהכרותי עימו הוא שואף לרדת למהותם של דברים ולחקור את האמת ואת הלמה.

קייסי - יש הבדל בין סתימת פיות לבין להתלונן על רמה נמוכה של דיון. אם אי פעם בעברי סתמתי למישהו את הפה זה רק משום שהוא דיבר שטויות ועשה יותר מדי רעש. אני לא חושב שיש לנו בעיה, אנחנו יכולים לא להסכים על הדברים החשובים ולהמשיך לכתוב כאן אחד ליד השני.

מ טורפת - אפשר לרדת לחקר האמת ולבדוק סיבות ועניינים וגם חשוב לעשות את זה. זה פשוט לוקח זמן, סובלנות וזה גם די מעייף, ובגלל זה הרוב הגדול מעדיף פשוט לתחוב יד לקדמת המכנסיים ולפתור את כל הבעיות בשלוש דקות.

אי אפשר לשים את האצבע על למה זה עושה לי טוב, אבל צריך לשים עשר אצבעות ולהתיר קשרים ולפתוח את החבילה כאשר זה אולי גם עושה לי רע.

מי שחושב שהבדסמ עושה לו גם רע בחיים צריך להיות מסוגל לומר את זה ולדון בזה בכבוד הראוי ובלי שייקשרו לראשו סרטי אבלות של מסכן או חולה. אני אישית מכיר מאות אנשים שמתעסקים בתחום הזה ורובם ככולם נתקלים מדי פעם בקשיים להכיל את זה.

יאללה, רפאל, מתי מתחילה שוב העונה?