בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"דום מסוכן"

נוריתE
לפני 14 שנים • 24 באפר׳ 2010
נוריתE • 24 באפר׳ 2010
צרוף המילים האלו
הוא גם סובייקטיבי וגם אובייקטיבי

ואני קצת עייפה אבל אנסה להסביר כי זה נושא חשוב

כשאחת מרגישה שזה שמעליה, לא מקשיב לה, קרי :לא מתחשב בגבולות שהיא הציבה בפניו
ושהו הסכים הלם ולא סתם מנסה להעלות רף אלא בכוח ובלי שום התחשבות בה ובוגפה,
אחד כזה..ש
נוטה אולי גם שלא לשים ליבו למילת ביטחון ואין לו עניין בשלומה הפיזי שלא לדבר על הנפשי?
או דורש דברים שהם באמת מוגזמים לדעתה וחוצה קווים אדומים ,אישיים ,שבכלל לא נוגעים לסאדו,שלא ייחצו..
או שהיא מרגישה שמשהו אצלו לא בדיוק בסדר וזה כבר יותר אישי
(דוגמה? : אדון אחד לפני שנים
שהחליט שאני עוברת לגור איתו
ולשם כך,
אמר לי לשים את הבת שלי בפנימיה
לשים את הכלב בצער בעלי חיים
ולהשכיר את הדירה שלי
לפי סדר זה
..זה נחשב בעיני למסוכן)

ויש כאלו שסתם לא שמים זיין או שסתם רוצים לזיין והבידסמ בשבילם זאת עוד דרך "להשיג" את זה?
הם טיפשים
אבל הלא שמים זיין גם עשויים להיות מסוכנים למה? כי הם או טיפשים או בעלי אג'נדות שלא לעניין העיניין
לפעמים גם טיפש עשוי להיות מסוכן,בפוטנציה, כיאין לו מושג מה לעשות עם זאתי שאצלו או איך להוריד שוט בלי להזיק או לדעת שיש דברים שלא עושים בלי בדיוק להבין מה אתה עושה,(וכבר פגשתי אחד,שאחרי סשן שכמעט גמר לי את הצורה ודווקא די לטוב
הכריז בגאווה ש"זאת היתה הפעם הראשונה שלו בכלל" נחרדתי למחשבה, כי אם היה אומר מראש לא הייתי באה אליו,לא רק טיפש אל גם מטומטם.)

לא צריך לקפוץ על כל פוץ "מסוכן מסוכן"

לא כל אחד שלא מקשיב לפנטסיות של נישלטתו או שלא עושה משהו סתם כי לא בא לו או שכן עושה כי בא לו בלי לשאול קודם
הוא "מסוכן",זה אחד כזה שאם לא מוצא חן לה,היא חופשיה לדעתי לקום וללכת אם לא יסכים לשנות את דרכיו ,

תשמעי
זה ידוע מזמן שיש כאן אנשים שהאג'נדות האישיות שלהם, עושות מהבידסמ כלי לשם מימוש צרכים מסויימים נפשיים שלהם ,שלא תמיד בריאים לזאת שמתחתם, שלא לדבר על שימוש נלוז במקום הזה שלנו ובנטיות של הנשים שבאות לכאן
הם לא באים לפה לשם הנאה הדדית ,בידסמ הוא דרך שצריך לעשות ביחד וצריך לדעת איך להשתמש בכלי הזה,לטובה ולא לרעה,
אישה צריכה להיות עם האצבע על הדופק ולא לעצום עיניים כל עוד היא גומרת טוב
אנחנו השומרות הכי טובות של עצמנו
הקו הראשון בעצם
קטסטרופה{Adonai}
לפני 14 שנים • 25 באפר׳ 2010

מנסיון אישי כאילו?

קטסטרופה{Adonai} • 25 באפר׳ 2010
בתחילת דרכי בכלוב הכרתי איזו מישהי, אחרי איזה שבועיים התקשרה אלי בלחץ ושאלה אותי בהיסטריה "תגיד, השתגעת, מה אתה עושה????".
שאלתי אותה מה הסיפור ואמרה לי שבאיזה פורום מסויים, לדעתי לא בכלוב הוכרזתי כ"דום מסוכן".
כיחכחתי בגרוני, גרדתי בפדחת ואמרתי לה: "מילא מסוכן אבל מה זה לעזאזל בכלל דום?".

לימים הבנתי שהכל חארטה בארטה, יושבות להן כמה שפחות מרירות ולא ממש שפויות באיזה פורום כאילו סגור עם רשימה ביד והרבה ליכלוכים בפה.

אין דבר כזה דום מסוכן או מלכה מסוכנת. מה שכן יש ולצערי, די הרבה, אלה אנשים מסוכנים.
לסביבה ובעיקר לעצמם.
Brave girl

Re: מנסיון אישי כאילו?

Brave girl • 25 באפר׳ 2010
[quote="קטסטרופה"]בתחילת דרכי בכלוב הכרתי איזו מישהי, אחרי איזה שבועיים התקשרה אלי בלחץ ושאלה אותי בהיסטריה "תגיד, השתגעת, מה אתה עושה????".
שאלתי אותה מה הסיפור ואמרה לי שבאיזה פורום מסויים, לדעתי לא בכלוב הוכרזתי כ"דום מסוכן".
כיחכחתי בגרוני, גרדתי בפדחת ואמרתי לה: "מילא מסוכן אבל מה זה לעזאזל בכלל דום?".

לימים הבנתי שהכל חארטה בארטה, יושבות להן כמה שפחות מרירות ולא ממש שפויות באיזה פורום כאילו סגור עם רשימה ביד והרבה ליכלוכים בפה.

אין דבר כזה דום מסוכן או מלכה מסוכנת. מה שכן יש ולצערי, די הרבה, אלה אנשים מסוכנ‏ ‏‏ ‏
לסביבה ובעיקר לעצמם.

אז בעצם אנשים פותחים שרשורים על אנשים בלי באמת לבדוק את הדברים. ופוגעים. ב90% ממה שהבנתי זה בולשיט.
walking dead
walking dead • 25 באפר׳ 2010
הבעיה מאז ומעולם עם מונח פופולארי זה היא שמדובר בהגדרה אינדיבידואלית לחלוטין. אין לי ספק כי הקריטריונים שלי ל"מסוכנות" שונים משל אנשים אחרים, ועל כן תמיד הייתה ותמיד תהיה בעיה בלנסות להגדיר מיהו "דום מסוכן". כבר היו מקרים בהם הוכרז דום מסוכן שכל חטאו היה שסיים את מערכת היחסים שלו עם נשלטת והתאהב במישהי אחרת. האם שברון לב נחשב למסוכנות? בעיני לא, אך אין לי ספק כי בעיני אחרים כאן כן.

אז מה עושים? איך מתמודדים עם הנושא הכה מסוכן הזה? כפי שאמרתי כבר עשרות אלפי פעמים בעבר ושוב אחזור על עצמי כתקליט שחוק של הכל עובר חביבי - אין מנוס מהפעלת שיקול דעת. הרי יש דברים שהם בבחינת היגיון בריא ובדס"מ, חרף הדעה של חלקנו שמדובר בפעילות אלוהית קדושה המצריכה אדיקות דתית כפייתית, הוא לא תירוץ להזנחת ההיגיון הבריא או שיקול הדעת.
Vestri
Vestri • 25 באפר׳ 2010
זה שעצם השאלה נשאלה עם מרכאות... זה כבר מראה יחס מסויים. ואולי לא באמת רצון לפתוח שיחה רצינית. ואכן, רוב התגובות פה מייצגות את חוסר הרצינות, ואפילו זילות לנושא.

זה לגיטימי לחלוטין לומר שיש פה אלמנט סובייקטיבי. זה לגיטימי לומר שמה שפוגע במישהי אחת לאו דווקא יפגע באחרת. יש המון דרכים להסתכל על המילה מסוכן.

עד כאן -- סבבה.

אבל יש בינינו אנשים מסוכנים, וזה ממש לא סוד. יש פה אנשים שאנסו, שפוצצו מישהי במכות, שעברו -- במודע -- על גבולות מוסכמים מראש, שהוגדרו כגבול נוקשה. יש פה דומים שבאופן קבע לא מקשיבים למילת בטחון. אלה בעיניי דברים שבאופן אנושי (אין בין אונס ושליטה דבר או חצי דבר), וגם מבחינת שליטה (גבולות ומילת בטחון) דברים שהרוב המוחלט יסכימו שיש בהם עבירה וסיכון מובנה.

עכשיו -- ברמה של רכילות והוכחה, מי באמת עשה מה... זו שאלה אחרת גם.
Brave girl
Brave girl • 25 באפר׳ 2010
[quote="Vestri"]זה שעצם השאלה נשאלה עם מרכאות... זה כבר מראה יחס מסויים. ואולי לא באמת רצון לפתוח שיחה רצינית. ואכן, רוב התגובות פה מייצגות את חוסר הרצינות, ואפילו זילות לנושא.

זה לגיטימי לחלוטין לומר שיש פה אלמנט סובייקטיבי. זה לגיטימי לומר שמה שפוגע במישהי אחת לאו דווקא יפגע באחרת. יש המון דרכים להסתכל על המילה מסוכן.

עד כאן -- סבבה.

אבל יש בינינו אנשים מסוכנים, וזה ממש לא סוד. יש פה אנשים שאנסו, שפוצצו מישהי במכות, שעברו -- במודע -- על גבולות מוסכמים מראש, שהוגדרו כגבול נוקשה. יש פה דומים שבאופן קבע לא מקשיבים למילת בטחון. אלה בעיניי דברים שבאופן אנושי (אין בין אונס ושליטה דבר או חצי דבר), וגם מבחינת שליטה (גבולות ומילת בטחון) דברים שהרוב המוחלט יסכימו שיש בהם עבירה וסיכון מובנה.

עכשיו -- ברמה של רכילות והוכחה, מי באמת עשה מה... זו שאלה אחרת גם

אין‏ ‏סeפק שאת צודקת ויש בהחלט אנשים מסוכנים שיש להיזהר מפניהם אבל יחד עם זאת לי אישית יש הרגשה שאנשים ממהרים להסיק מסקנות בלי בדיקה מעמיקה ומפיצים דברים שרחוקים מאוד מהאמת. מה שחשוב זה לעשות את ההבנה בין דום מסוכן ל‏"דום מסוכן‏"‏
mulberry​(נשלטת)
mulberry​(נשלטת) • 25 באפר׳ 2010
דום מסוכן – אינו מסוגל לקרוא אותך מבחינה רגשית ונפשית ,
אינו מכבד גבולותיך, אינו מוכן ללמוד עליך ומציג את עצמו כי הכי חכם ,
אינו מתייחס לאפטר קיר כדבר הכרחי בכל סוג של שליטה
ועדיין טוען שמילת ביטחון זאת אמירה מיותרת להסכמה ואמון הדדי .
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 25 באפר׳ 2010
נוריתE כתב/ה:
צרוף המילים האלו
הוא גם סובייקטיבי וגם אובייקטיבי

ואני קצת עייפה אבל אנסה להסביר כי זה נושא חשוב

כשאחת מרגישה שזה שמעליה, לא מקשיב לה, קרי :לא מתחשב בגבולות שהיא הציבה בפניו
ושהו הסכים הלם ולא סתם מנסה להעלות רף אלא בכוח ובלי שום התחשבות בה ובוגפה,
אחד כזה..ש
נוטה אולי גם שלא לשים ליבו למילת ביטחון ואין לו עניין בשלומה הפיזי שלא לדבר על הנפשי?
או דורש דברים שהם באמת מוגזמים לדעתה וחוצה קווים אדומים ,אישיים ,שבכלל לא נוגעים לסאדו,שלא ייחצו..
או שהיא מרגישה שמשהו אצלו לא בדיוק בסדר וזה כבר יותר אישי
(דוגמה? : אדון אחד לפני שנים
שהחליט שאני עוברת לגור איתו
ולשם כך,
אמר לי לשים את הבת שלי בפנימיה
לשים את הכלב בצער בעלי חיים
ולהשכיר את הדירה שלי
לפי סדר זה
..זה נחשב בעיני למסוכן)

ויש כאלו שסתם לא שמים זיין או שסתם רוצים לזיין והבידסמ בשבילם זאת עוד דרך "להשיג" את זה?
הם טיפשים
אבל הלא שמים זיין גם עשויים להיות מסוכנים למה? כי הם או טיפשים או בעלי אג'נדות שלא לעניין העיניין
לפעמים גם טיפש עשוי להיות מסוכן,בפוטנציה, כיאין לו מושג מה לעשות עם זאתי שאצלו או איך להוריד שוט בלי להזיק או לדעת שיש דברים שלא עושים בלי בדיוק להבין מה אתה עושה,(וכבר פגשתי אחד,שאחרי סשן שכמעט גמר לי את הצורה ודווקא די לטוב
הכריז בגאווה ש"זאת היתה הפעם הראשונה שלו בכלל" נחרדתי למחשבה, כי אם היה אומר מראש לא הייתי באה אליו,לא רק טיפש אל גם מטומטם.)

לא צריך לקפוץ על כל פוץ "מסוכן מסוכן"

לא כל אחד שלא מקשיב לפנטסיות של נישלטתו או שלא עושה משהו סתם כי לא בא לו או שכן עושה כי בא לו בלי לשאול קודם
הוא "מסוכן",זה אחד כזה שאם לא מוצא חן לה,היא חופשיה לדעתי לקום וללכת אם לא יסכים לשנות את דרכיו ,

תשמעי
זה ידוע מזמן שיש כאן אנשים שהאג'נדות האישיות שלהם, עושות מהבידסמ כלי לשם מימוש צרכים מסויימים נפשיים שלהם ,שלא תמיד בריאים לזאת שמתחתם, שלא לדבר על שימוש נלוז במקום הזה שלנו ובנטיות של הנשים שבאות לכאן
הם לא באים לפה לשם הנאה הדדית ,בידסמ הוא דרך שצריך לעשות ביחד וצריך לדעת איך להשתמש בכלי הזה,לטובה ולא לרעה,
אישה צריכה להיות עם האצבע על הדופק ולא לעצום עיניים כל עוד היא גומרת טוב
אנחנו השומרות הכי טובות של עצמנו
הקו הראשון בעצם

כמה מילים יפות נורית..

רק חבל שאת משמיעה אותן.

ואני גם אזכיר לך למה...

אחרי שלא עניתי לכמה מסרים שלך..הסתובבת בצאט וסיפרת לכמה שאני מסוכן.

את מה שנקרא שפחה (בלאי) מסוכנת
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 25 באפר׳ 2010
אין סיבה להוציא כביסה מלוכלכת החוצה

לא מכבד אף אחד ממכם ובטח שלא מעניין אף אחד פה..