בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"דום מסוכן"

Brave girl
לפני 14 שנים • 27 באפר׳ 2010
Brave girl • 27 באפר׳ 2010
קליבר כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
פעם גם אני האמנתי שאין עשן בלי אש, איזה אישה שפויה תגיש סתם תלונה על אונס.
השהות פה בכלוב פקחה את עייני, יש פה כל מיני סוגי אנשים וחלאות באות בכל המינים ובכל הצבעים.
ראיתי איך מאשימים את הגבר הכי מדהים שאני מכירה ואיך מיד חבורה של נשים מסתדרת בשורה אוטומטית לימין המעלילה ולא בודקת עד הסוף את הסיפור, רק בגלל שהיא אישה.או בגלל שהן פעם חוו את אותו הדבר.
ראיתי איך נהרסים חייו של אדם בשניות, כמה זה קל ופשוט ואף אחד לא נותן על כך את הדין.
והכי הגעילה אותי הביצה הקנאית, הרכלנית והמבחילה מסביב של כל אותן נשים שרמו והעלילו רק בכדי להיות חלק מהסיפור. מיד היה להן מה להגיד ולספר רק בשביל לדחוף את עצמן ולהרגיש חשובות.

תסלחו לי שעכשיו אני כבר לא מהמאמינים אוטומטית, ראיתי את הדינמיקה, ממש מקרוב.

כל מקרה לגופו, רק השבוע שמעתי כבר על שני גברים מקסימים, זהירים ושפויים שאני מכירה לאורך שנים על כמה הם מסוכנים, ורק בכדי להאדיר את הדובר.

יש פה אנשים מסוכנים חלקם דומים, אבל ישנן גם סכנות מסוג אחר.

מה שכתבתי לא בא לזלזל בדן קאפ ולטב טוב שעושים עבודת קודש.

וזה רק המבוא .
האשימו את זה שאיחר לפגישה איתי והותיר לי חלון זמן על שאני כותב :
המריונטה החלה את השילשול הזה לאחר שככל הנראה השמועות על אדוה , חזרו לפרוח
בעבר היו שמועות כאלה ואז לא הכרתי אותו , וכשראיתי אותו לראשונה בדאנג'ן או ביאוז מסיבה , לקח לי הרבה זמן לחבר בין הדמות הפיזית למה שתואר , מסכן DOH הוא ממש לא התאים , לא פיזית ( שזה לא קובע ) ולא בשיחה , אבל אין לדעת את הנעשה בחדרי חדרים
ככל הנראה מיד שהעלתה את הקולר , ושינתה גם את הכיתוב מ- סתם D ל- DOH העלתה באחת את החשיפה לרכלנות וודאי היו כאלה שטרחו להאיר את עיניה בפרטי או בכל מיני דרכים על "עברו" של אותו DOH דברים שלדעתי אין להם לא כל אחיזה במציאות לא עתה ולא בעבר
בטי ציינה את נפילתו של "הגבר הכי מדהים " וכן הלאה , כן זה קרה , לאחר שבוע האיש טוהר מכל אשמה אלא שזה היה אחד השבועות הקשים בחייו אני מניח .
אני תמיד מזכיר את פרשני הספורט , שלחלקם לא היו ספורטאים , ואם היו זה היה לפני הרבה מאד שנים , והם ממלאים את התשקורת במלל רב מייעצים וממליכים מלכים , בעוד שלהזיע על המגרש ולהשפיע על התוצאה הם לא כל כך מתחברים .
הטריבונה מלאה בכאלה , פרשנים עם או בלי מיקרופון . ולכן לא נותר לי אלא להמשיך להיות על המגרש , בדרכי ( ומי שיודע אם אנימשחק או לא יודע ומי שלא יודע , כנראה לא צריך לדעת )

בטי גם ציינה חלאות ושאר מינים ואני מציע לה , כאן , להביט במראה שכן , היא מאכסנת ומלווה חלק מהם , שיש להם איזו לגיטימציה לפגוע באנשים , אני רק מבקש להזכיר לך בפגיעה ישירה שאותה אחת שפגעה בגבר המדהים התנהלה בדיוק כמו אותו אחד שאני מתכוון אליו .

זהו זמני אזל , הודיעו לי שהאיש ה"יקר" הגיע , והוא ממתין מחוץ לדלת , הזמן קצר , המלאכה מרובה וביעל הבית דוחק .

ואחרי מה שכתבו בודי בטי וקליבר אין לי אישית עוד מה להוסיף רק לחזק את דבריהם ולקוות שלפני שנדחפים לפני שטוענימ שמישו מסוכן פשוט לבדוק ולא להסתמך על שמועות
י

icon_wink.gif
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 27 באפר׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:

קטה יקירי,

כל כמה שיש בי אהבה אליך אני בהחלט מצפה שתיקח לך כסא בסמוך למנהל קטגורית

אלפוני כי שניכם לא אומרים כאן משהו גדול.

אגב ולכבודך חזרתי למירווחי השורה, שיהיה לך נוח לקרוא, נער.

לגבייך, כוח המוח, מציע שלפני שאת נחרדת מהצ'קלאקות כלשונך, או מהתכלת המאוהבת,

עשי בדק בית. צריך מוח לפני שמתהדרים בו.

ומאחר וזו היתה גיחת פורום שהוכחה שוב כמיותרת, תהנו לכם .

ביי ביי...

icon_cool.gif

הבנת הנקרא, בודי, הבנת הנקרא.
שום דבר שקשור בך ובשכמותך לא מחריד אותי.
אבל מנגד, משמח אותי שזה כל מה שיש לך לומר.
אני רואה ששיכנעתי אותך, ובכך עשיתי מצווה.

ובגדול, להגיד שזו תגובה מיותרת, ועדיין להגיב באופן חלקי,
זו התנהלות תמוהה.
תמוהה עד כדי כך שהיא מעלה בי תהיה אם זו לא התנהלות של דום(???) מסוכן...
(איפה לעזאזל פורום הסאביות הסגור? מה המספר של הקו החם? אני חשה היסטריה קלה שאופפת אותי, כמו בכל פעם שאני נתקלת בדום מסוכן. או באידיוט.)

לא בא לך להגיב תגובה מיותרת נוספת, והפעם לגופם של דברים?
אני אסלח לך אפילו על התכלת..: ))
בכוח המוח{Aion}
קשקשן וירטואלי.[size=12]

תמיד נוח לזרוק את תפוח האדמה הרותח למשוקץ זה או אחר.
מעבר לכך אתה לא יודע יותר מדי, למעט מילים מיופיפות ותואר הזוי.

זכר שולט פוליגמי אינו בהכרח הזוי שיושב ומחרטט לנו וחבל שבשם כללי האתר הזה לא
ניתן לומר מי אתה באמת, והוא לפחות עושה (דן-קאפ).
בכל מקרה ומאחר ואינך נותן מענה של ממש לסוגיות מסור ל"תאומך" שיש עוד אנשים
שמבינים במחשבים כך שלפחות בעיניי נחשפת.
כעת שב נא בשקט ותן לאנשי בדס''מ להביע דעתם בסוגיית בדס''מ.

2 תגובות ללא רלוונטי...אני במצב רוח נדיב כנראה.
[/size]
[/quote]

אההה... רק עכשיו גם שמתי לב שאתה מבין המבינים הגדולים בבדס"ם...
שאלוהים ישמור.

והחוצפה הזו שלך, בה אתה קובע מי נחשף ולמי יש תאום, יכול להראות כמה קל להרוס לבנאדם את החיים עם קביעה אחרת - נניח שהוא דום מסוכן.
יהלום נא

חבל שהדיון בנושא שכזה התדרדר ככה

יהלום נא • 27 באפר׳ 2010
בעיני זה נושא הראוי לדיון משמעותי, מעבר להטחת האשמות בדבר שמועות ומוניטין, מעבר לוירטואלי ולקומונה כזו או אחרת.

מריונטה - אני מסכימה עם קודמי, המרכאות ששמת סביב המילים מאיינות את תוכנן.

אין דבר כזה דום מסוכן - יש אדם מסוכן. זה נכון עד מאוד, אבל זה הופך אותו למסוכן שבעתיים במסגרת הבדס"מית. וזה נכון לשני המינים. יכולה להיות דומית מסוכנת באותה מידה.

בעיני חשוב לשים מילים מדוייקות ככל הניתן להגדרה הזו, גם אם עצם ההגדרה היא בעייתית.

מי שלא עוצר עצירה מלאה ומוחלטת בהישמע מילת הבטחון - מסוכן. על כך אני די בטוחה שאין עוררין.
מסוכן עוד יותר מי שעושה זאת בסשן פומבי, כי מי יודע מה יעשה בפרטיות.
מי שחוצה גבולות ברורים ומוגדרים ללא הסכמה או דיון מקדים - הוא מסוכן. גם אם הוא עושה זאת כי לטענתו זה לטובת הצד השני.
מי שמשתמש לרעה בכח שניתן לו, ופועל לרעת הצד השני, גם לאחר שהחליטו להפריד דרכיהם, מסוכן. וזה, במיוחד, מתייחס לשני הכיוונים.

לי, אישית, יצא להיות בסיטואציה שכזו. מול אדם הנחשב אושייה כאן. אני די בטוחה שיהיו רבים ורבות שלא יסכימו עמי, שלא יחשבו שמה שארע מצדיק הגדרתו כמסוכן.
בעיני הוא כזה.
RIS
RIS

רפאל צודק (מה לעשות).

RIS • 27 באפר׳ 2010
.
קשה לי נפשית (אבל אני אתגבר) לתמוך ברפאל שאת האידיאולוגיה שלו ואופני ביטוייה אני מתעב, כידוע (את הדיאלוגיה שלו, לא אותו אישית שאני לא מכיר ואפילו מספרים לי שהוא נחמד), אבל הפעם אין ברירה. רפאל צודק.

יש ניגודי אינטרסים מובנים וקשים בין היותו של דן קאפ גבר, משתתף פעיל בכלוב ונמצא בקשרי שליטה עם נשים שאינן (כך אני מקווה) בין צאן מרעית הקו החם. לא ניגוד ביחיד אלא ניגודים ברבים.

אדם איננו יכול בעת ובעונה אחת להיות קזנובה, כומר מוודה, מורה רוחני ומטפל נפשי ועוד היד נטויה. אין.

וככל שיהיה דן קאפ כשלעצמו אדם נחמד וחיובי (ותמיד חשבתי כך עליו), אנשים דגולים ממנו לא ידעו להסתדר עם כל כך הרבה כובעים בלי לאכול את רובם לפי התור.

למען הגילוי הנאות אוסיף כי גם את דיעותיו ומשנתו של דן קאפ אינני מעריך יתר על המידה, לפחות לא יותר מאשר אני מעריך את אלו של רפאל (הגם שרפאל, בעיני, עמוק יותר מדן קאפ) וגם אף פעם לא התלהבתי מהאופן בו דן מגיב בחיבוק לכל מי שמסכים איתו אך על מי שאינם מסכימים איתו הוא טופל מניעים לא ראויים ובעיקר פחד. "למה מה שאני אומר מאיים עליך" הוא שואל את מי שמעבירים ביקורת עניינית על עמדותיו. אכן ארגומנטום אד הומינם לעניים, אך כזה המטיל צל כבד על יכולותיו של האיש להכיל ולספוג את האחר (ואת השונה) מבלי שיקפוץ לו פיוז האגו (שזה אלף בית בעזרה ראשונה נפשית, נדמה לי). להכיל ולקבל.

פעם, מזמן, כתבתי לדן שהיה עדיף שאדם היושב בצומת מידע כמו מי שיושב בקו החם, יגזור על עצמו שתיקה וייקח מרחק הגון מהעשייה היומיומית בכלוב (למעשה ההיפך הוא הנכון – עדיף היה שהיה שומר מרחק מהקו החם). מכל הטעמים שבעולם: דיסקרטיות, טאקט, חסיון, יושרה, כבוד והגינות היה עדיף שתשב שם אישה ורצוי שתהיה זו אישה נורמלית ונורמטיבית (וגם לגביה היה עדיף שלא תהא זו חברה פעילה לפחות בכלוב).

ולבודיגארד מילה – אין בכל שורותיך התכולות אפילו לא נימוק ענייני אחד (או כזה שאיננו לגופו של אדם) המבאר מדוע אתה מסתייג מעמדתו של רפאל. חבל.
.
aka BODYGUARD

RIS

aka BODYGUARD • 27 באפר׳ 2010
דבריך נמצאו תמיד מוערכים על ידי.

לכן אני חוזר להשיב לך באופן אישי-

בכל שורותיי התכולות לא היתה כוונה מכל סוג לסייג את דבריו של רפאל ולו משום
שמבחינתי הוא אינו רלוונטי לדיון בכל הקשור לנושא הבדס''מי, ולא משנה כמה
חיילים וחיילות יקים ויקומו על דבריי.
דבריי כוונו לכך שכל זמן שלא נעשה משהו חלופי ומוכר אין מקום להוציא את עינו של
מישהו בשל פועלו הטוב, ככל יכולתו.

למי שחושב שהקו החם הוא בבחינת חממה לפוליגמי, שנשלטות מתקבצות לסשן המוני,
שיטול קורה מבין עיניו.
גם כשאלי פונה מישהי איני אוסף אותה לזרועתיי ומראה לה את דרכי.
אני מקשיב, משתדל לייעץ מתוך ניסיון חיים וניסיון בדס''מי ואם אין בכך מספיק כי מדובר
במשהו חמור יותר- אני מפנה או אפילו לוקח יד ביד לגורם הנכון כשגורם נכון מטפל הוא
ממשטרת ישראל ועד למרכז לנשים שהותקפו מינית וכד'.
אף אחד לא מתיימר להיות הסגן של אלוהים, לפחות לא אני.
Vestri

Re: חבל שהדיון בנושא שכזה התדרדר ככה

Vestri • 27 באפר׳ 2010
raw diamond כתב/ה:
בעיני זה נושא הראוי לדיון משמעותי, מעבר להטחת האשמות בדבר שמועות ומוניטין, מעבר לוירטואלי ולקומונה כזו או אחרת.

אין דבר כזה דום מסוכן - יש אדם מסוכן. זה נכון עד מאוד, אבל זה הופך אותו למסוכן שבעתיים במסגרת הבדס"מית. וזה נכון לשני המינים. יכולה להיות דומית מסוכנת באותה מידה.

בעיני חשוב לשים מילים מדוייקות ככל הניתן להגדרה הזו, גם אם עצם ההגדרה היא בעייתית.

מי שלא עוצר עצירה מלאה ומוחלטת בהישמע מילת הבטחון - מסוכן. על כך אני די בטוחה שאין עוררין.
מי שחוצה גבולות ברורים ומוגדרים ללא הסכמה או דיון מקדים - הוא מסוכן. גם אם הוא עושה זאת כי לטענתו זה לטובת הצד השני.
מי שמשתמש לרעה בכח שניתן לו, ופועל לרעת הצד השני, גם לאחר שהחליטו להפריד דרכיהם, מסוכן. וזה, במיוחד, מתייחס לשני הכיוונים.

לי, אישית, יצא להיות בסיטואציה שכזו. מול אדם הנחשב אושייה כאן. אני די בטוחה שיהיו רבים ורבות שלא יסכימו עמי, שלא יחשבו שמה שארע מצדיק הגדרתו כמסוכן.
בעיני הוא כזה.

דיימונד... חזרתי רק בשבילך }{

וולקאם טו דה ביצה, בייבי. את הרי רואה שאפילו בנושא שיש הרבה מה לומר -- ואפילו שנאמרים פה דברים לגיטימיים משני הצדדים (בין אם אני מסכימה אישית או לא)... זה מהר מאוד מתדרדר לרפש. ואיך אפשר לנהל ככה שיחה? בעצם אי אפשר, וחבל.

ומעבר להתקפות האישיות שאינן קשורות כלל לאישו, הרי גם לדיבורים שלכאורה לגופו של עניין אין בסיס של הגיון או ענייניות אלא של אינטרסים ואג'נדות... אז אלו לא אנשים שאפילו ישמעו את הארגומנטים, לא באמת.

את פונה למשל בנסיון לדבר בהגיון למישהי שזה ברור שבאה עם אג'נדה (לכולנו יש לעתים, אבל צריך להציג את זה פתוח). והיא קבעה ש"אין צורך בקומונת סאביות סגורה בקהילה". (ואללה, כנראה מישהו שם אותה דיקטטור על מי יכול להתחבר עם מי באינטרנט, ולאילו מטרות, ובכלל -- למה ה"קהילה" צריכה). בנוסף, היא וגם הוא, החליטו שהם יודעים *בדיוק* לשם מה נוצרה קומונה כזאת ("פורום סאביות סגור הוא מקום להעברת מידע על אנשים"), איך מתנהלים שם דברים, ומה נאמר שם (וכנראה גם על מי, ובאיזה טון)...

הלוואי שהיו לי כוחות ESP כאלה, שהייתי יודעת בדיוק מה קורה איפה. כי אם היו לי, הייתי יודעת ללא שום ספק מי הוא אדם מסוכן (נטו), מי הוא דום מסוכן (מנצל לרעה את הכוח שיש לו על הנשלטת שלו, אפילו אם הוא האיש הכי מקסים בעולם לכל שאר האנושות), והייתי יכולה לפרסם כאן בפורום באותה נימה בטוחה והחלטית, ולקבוע ללא עוררין מה זה מה, ולסיים בזאת את הדיון.

לצערי אני מן הסתם פשוט פותחת פה עוד פתח לרפש... אבל זו לא תהיה הפעם הראשונה או האחרונה, אז לא נורא icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}

מטריד אותי המונח המכובס הזה

פרלין​(נשלטת){ש} • 27 באפר׳ 2010
יש מניאקים. וכאלה יש בלי עין הרע בכלוב ובכל מקום אחר. (מחפש זיון ואומר שהוא מחפש קשר? זרק אותך מיד אחרי הסשן/זיון? נשוי שאומר שהוא פנוי? לא פנוי רגשית שאומר לך שאת נורא יפה ומנשק לך את העורף כל הלילה? ברכות, פגשת מניאק.)

יש מתעללים רגשית. וכאלה (וכאלו) יש גם בלי עין הרע כמעט בכל מקום. (מעביר עלייך ביקורת ללא הרף? מבטל כמעט את כל מה שאת אומרת? מזלזל בשיקול דעתך? מקלל אותך?את מרגישה שהקשר לוקח ממך יותר ממה שאת מקבלת? את עייפה עד מוות אחרי כל פגישה? שאי רגליים וברחי, פגשת מתעלל מילולית.)

ויש גם אנסים.
גבר שאנס והתהדר במונח דום (שכמובן אומר עליו שהוא סוג של סופרמן באותו רגע? קרי גראנט? קליגולה? אנא ערף?) הוא אנס. הוא אנס וזהו. הוא אנס וראוי שהוא ייעצר על ידיד משטרת ישראל וכולנו נדע שהוא אנס, כמו במקרה של רוני גלילי.

ומה עם מקרי הביניים? כל אותם מצבים אפורים ולא ברורים? עדיף שיסופר הסיפור במלואו לפני שהאדון הנכבד יקוטלג כ"דום מסוכן". כי אני כבר הכרתי לא אשה אחת ולא שתיים שהדום המסוכן שלהן נראה לי סבבה לגמרי. ולהיפך.

(ובעניין פורום הסאביות הסגור, אני מברכת עליו. הוא בדיוק המקום בו כדאי לסיפורים כאלה להשמע, לא כדי להכתיר דומים מסוכנים, אלא בעיקר כדי שהנשים יוכלו להפעיל את שיקול דעתן.)
Brave girl

Re: RIS

Brave girl • 27 באפר׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:
דבריך נמצאו תמיד מוערכים על ידי.

לכן אני חוזר להשיב לך באופן אישי-

בכל שורותיי התכולות לא היתה כוונה מכל סוג לסייג את דבריו של רפאל ולו משום
שמבחינתי הוא אינו רלוונטי לדיון בכל הקשור לנושא הבדס''מי, ולא משנה כמה
חיילים וחיילות יקים ויקומו על דבריי.
דבריי כוונו לכך שכל זמן שלא נעשה משהו חלופי ומוכר אין מקום להוציא את עינו של
מישהו בשל פועלו הטוב, ככל יכולתו.

למי שחושב שהקו החם הוא בבחינת חממה לפוליגמי, שנשלטות מתקבצות לסשן המוני,
שיטול קורה מבין עיניו.
גם כשאלי פונה מישהי איני אוסף אותה לזרועתיי ומראה לה את דרכי.
אני מקשיב, משתדל לייעץ מתוך ניסיון חיים וניסיון בדס''מי ואם אין בכך מספיק כי מדובר
במשהו חמור יותר- אני מפנה או אפילו לוקח יד ביד לגורם הנכון כשגורם נכון מטפל הוא
ממשטרת ישראל ועד למרכז לנשים שהותקפו מינית וכד'.
אף אחד לא מתיימר להיות הסגן של אלוהים, לפחות לא אני.

איני מכירה את הקו החם ולא מכירה אישית את האנשים שעומדים מאחורי מה שכן בלי לזלזל אני אישית לא מאמינה בכול מיני "קו חם‏"‏ למניהם. בלי לזלזל אני אישית מעדיפה להתייעץ עם אנשים שאני מכירה אישית טוב. אבל זו רק דעתי
בכוח המוח{Aion}

Re: חבל שהדיון בנושא שכזה התדרדר ככה

Vestri כתב/ה:
raw diamond כתב/ה:

בעיני הוא כזה.

דיימונד... חזרתי רק בשבילך }{

וולקאם טו דה ביצה, בייבי. את הרי רואה שאפילו בנושא שיש הרבה מה לומר -- ואפילו שנאמרים פה דברים לגיטימיים משני הצדדים (בין אם אני מסכימה אישית או לא)... זה מהר מאוד מתדרדר לרפש. ואיך אפשר לנהל ככה שיחה? בעצם אי אפשר, וחבל.

ומעבר להתקפות האישיות שאינן קשורות כלל לאישו, הרי גם לדיבורים שלכאורה לגופו של עניין אין בסיס של הגיון או ענייניות אלא של אינטרסים ואג'נדות... אז אלו לא אנשים שאפילו ישמעו את הארגומנטים, לא באמת.

את פונה למשל בנסיון לדבר בהגיון למישהי שזה ברור שבאה עם אג'נדה (לכולנו יש לעתים, אבל צריך להציג את זה פתוח). והיא קבעה ש"אין צורך בקומונת סאביות סגורה בקהילה". (ואללה, כנראה מישהו שם אותה דיקטטור על מי יכול להתחבר עם מי באינטרנט, ולאילו מטרות, ובכלל -- למה ה"קהילה" צריכה). בנוסף, היא וגם הוא, החליטו שהם יודעים *בדיוק* לשם מה נוצרה קומונה כזאת ("פורום סאביות סגור הוא מקום להעברת מידע על אנשים"), איך מתנהלים שם דברים, ומה נאמר שם (וכנראה גם על מי, ובאיזה טון)...

הלוואי שהיו לי כוחות ESP כאלה, שהייתי יודעת בדיוק מה קורה איפה. כי אם היו לי, הייתי יודעת ללא שום ספק מי הוא אדם מסוכן (נטו), מי הוא דום מסוכן (מנצל לרעה את הכוח שיש לו על הנשלטת שלו, אפילו אם הוא האיש הכי מקסים בעולם לכל שאר האנושות), והייתי יכולה לפרסם כאן בפורום באותה נימה בטוחה והחלטית, ולקבוע ללא עוררין מה זה מה, ולסיים בזאת את הדיון.

לצערי אני מן הסתם פשוט פותחת פה עוד פתח לרפש... אבל זו לא תהיה הפעם הראשונה או האחרונה, אז לא נורא icon_smile.gif

את טועה, מבחינתי לפחות, את לא פותחת כאן פתח לרפש.
אני מוכנה לנהל דיון ענייני על כל נושא שהוא.
כפי שראית, ברור לי שישנם אנשים מסוכנים, כפי שראית, נתתי אלטרנטיבות.

אכן, אני נגד פורום סאביות סגור מכמה סיבות:
1. הסיבה הזו ממש שאת מעלה - כיצד ניתן לדעת מה נעשה בחדרי חדרים? אולי הן רוקמות גובלנים יחד ולא מעבירות (בין היתר) בדל מידע על אף אחד בקהילה? אלא שאם כך - למה לפורום להיות סגור? למה ההצטרפות היא רק של סאביות?

2. החשש הברור: מי מקבל החלטות שם? מהם הזרמים התת קרקעיים והאינטרסים הפנימיים? מי מחליט מתי מותר לעבור על חוקי אאוטינג למשל, ומתי לא? מי בוחן את מידת הנזק במעבר על כך?

3. מהי הסיבה שהתמיכה צריכה להיות רק בין סאביות? לא קצת מוזר? אולי בגלל שקהל היעד שלהם דומה, ולא כי מדובר בתמיכה לשמה? אולי כי כך ניתן לבצע עליהום אינטנסיבי יותר? תחשבי: נניח שנפרדתי זה עתה מאדון, ואני רוצה לנקום בו, מהי קבוצת היעד לכך? נכון - סאביות. איפה אני יכולה לנאץ ולהכפיש את שמו מבלי שהוא אפילו ידע, בטח בלי זכות להגיב? נכון - פורום הסאביות הסגור. היכן תהיה קבוצה מספיק חזקה שתשכנע אותי להגיש תלונה כשבתמורה יקשה על אותו דום למצוא סאבית? אני מקווה שאת מנחשת כבר לבד את התשובה.

מאיפה אני יודעת שזה עובד ככה? אני ידעונית הרואה בכוכבים.
את חושבת או יודעת שזה לא כך?
האירי את עיני.

נכון שזה לא רפש?

ולדאימונד - הנושא חשוב ומעניין, ואני בטח ובטח מצטערת שעברת חוויה שכזו. אני גם לא טוענת שזה לא קורה. ההיפך. אני רק דנה בטכניקה לטיפול בשכאלה. }}{{