צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חייבת לתהות / שנאה.

נמנמת
לפני 14 שנים • 4 במאי 2010

וואי

נמנמת • 4 במאי 2010
טוב -
קודם כל אפתח במובן מאליו

שנאת נשים (או גם שנאת גברים - כן כן icon_smile.gif
היא דבר מוזר ביותר
כלומר ההכללה הזו - מבחינתי "שנאת נשים" דבילית באותה מידה כמו "אהבת נשים")

סורי - זה לא אני "אוהבת ילדים" או "שונאת כלבים"
ok icon_smile.gif

כאילו... נו...
לא נעים לומר
ולא בא לי לומר זאת
(בלצטט אחד ריפרף ממקודם:
יצא לי דביקי...)
נו... גם ... נשים... הן...
סוג...
של בני אדם....

אוף!
זהו - הורדתי את זה מהלב

ואחרי כל זאת - כן, אני מניח שיש גברים שפשוט לא אוהבים נשים
(אולי מטעמי פחד)
ויש נשים שפשוט לא אוהבות גברים
(אולי מטעמי... )
(טעם טוב icon_smile.gif

אני דנדשית כאן -
ואני מוכרח להודות שממש נלחצתי לי כאן בהתחלה מכמה דיבורים
(משני המינים)
ואז דווקא בנות הסבירו לי - לא... לא מתכוונים על באמת -
(תרגעי יא היסטרית!)
וכן - נתקלתי בכמה... לא משהו...
אבל לא נראה לי שבצורה גדוולה יותר מאשר כלל האוכלוסיה
אלא אפילו בצורה פחותה (? אולי? מה אני מבינה)

אבל ממש הייתי שמח לקבל דוגמאת -

נ.ב -
למרות בלבולי הג'נדר בכתיבתו של מגיב זה -
הכותב הינו (סוג של) בן
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 במאי 2010
little pet כתב/ה:
מגניב,יש פה 2 גברים בכל הכלוב

3 לפחות. כבר מזמן השלמתי עם זה שאני לא לסבית.

פרלין, אני מבין מהיכן מה שהעלית מגיע. זה אכן מתסכל שהפינצ'רים עושים כאן יותר רעש מכל הלברדורים.
הרשי לי לחטוא ולהיצמד לקלישאות?
אנשים קטנים מטילים צל גדול, ו Actions speak louder then words
newoldone
newoldone • 4 במאי 2010
הרבה תגובות כאן מתמקדות בשנאה. השנאה אכן מטרידה ומעכירה, אבל פרלין דיברה לא רק על עליה, היא דיברה גם על משהו כללי יותר - חוסר נכונות לראות נשים כפי שהן: "ראיה נכוחה של האשה שנמצאת מולך על כל מורכבותה האנושית".
צר לי, אבל אמירות כמו "נשים, שפחות - אתן מופלאות" חוטאות באותו דבר. מה, אין נשים ושפחות שהן חארות? רובנו, לפחות, לא מופלאות. אנחנו אנושיות, על כל המשתמע מכך לטוב ולרע, וכל אחת מאתנו היא כזו בדרכה החד-פעמית. אני תמיד שמחה לשמוע שמעריכים אותי או מחבבים אותי - אבל כשזה אכן אותי, ולא את הווייתי הנשית או השפחתית.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 במאי 2010
newoldone כתב/ה:
הרבה תגובות כאן מתמקדות בשנאה. השנאה אכן מטרידה ומעכירה, אבל פרלין דיברה לא רק על עליה, היא דיברה גם על משהו כללי יותר - חוסר נכונות לראות נשים כפי שהן: "ראיה נכוחה של האשה שנמצאת מולך על כל מורכבותה האנושית".
צר לי, אבל אמירות כמו "נשים, שפחות - אתן מופלאות" חוטאות באותו דבר. מה, אין נשים ושפחות שהן חארות? רובנו, לפחות, לא מופלאות. אנחנו אנושיות, על כל המשתמע מכך לטוב ולרע, וכל אחת מאתנו היא כזו בדרכה החד-פעמית. אני תמיד שמחה לשמוע שמעריכים אותי או מחבבים אותי - אבל כשזה אכן אותי, ולא את הווייתי הנשית או השפחתית.

תודה. בדיוק.
Entity
Entity • 4 במאי 2010
שנאת נשים?
לא נראה לי שיש כאן שנאת נשים יותר מאשר שנאת גברים, או כל סוג אחר של שנאה עיוורת וחולנית.
דווקא נראה שבטקסט הפתיחה של השרשור מצויה כמות לא מועטה של שנאה, וכמות השנאה הגדולה ביותר שראיתי כאן נמצאת בבלוג של פותחת השרשור, שנאה עצמית.
יתכן שבשל שנאתך העצמית את תופסת את העולם כולו כשונא אותך ומסווה זאת בתוך טענה קולקטיבית של "שנאת נשים"?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 במאי 2010
Entity כתב/ה:
שנאת נשים?
לא נראה לי שיש כאן שנאת נשים יותר מאשר שנאת גברים, או כל סוג אחר של שנאה עיוורת וחולנית.
דווקא נראה שבטקסט הפתיחה של השרשור מצויה כמות לא מועטה של שנאה, וכמות השנאה הגדולה ביותר שראיתי כאן נמצאת בבלוג של פותחת השרשור, שנאה עצמית.
יתכן שבשל שנאתך העצמית את תופסת את העולם כולו כשונא אותך ומסווה זאת בתוך טענה קולקטיבית של "שנאת נשים"?

אוקיי. דווקא חיכיתי להודעה הזו כדי להבהיר שמה שנכתב למעלה נכתב עבור שני המינים. כלומר, שאני חושבת שכולנו חוטאים בראייה מאוד סטריאוטיפית של המין השני.

ובקשר לתהייה שלך. אני לא מרגישה שאני שונאת את עצמי. יכול להיות שזה מה שהבלוג שלי משדר, אם כי אני לא מרגישה שהוא משדר שנאה עצמית.
למרות שאני מאמינה גדולה בכוחה של השלכה, אני לא חושבת שזה המקרה. יכול להיות שאני טועה.

(וקצת שיווק עצמי icon_smile.gif : אני מציעה שתקרא יותר מפוסט אחד או שניים. רב המכר "היום הראשון של שארית חיי" הוא בלוג מורכב. יש בו קשת רחבה של רגשות, כן גם חוסר אהבה עצמית לפעמים. )
T O M​(שולט)
לפני 14 שנים • 8 במאי 2010
T O M​(שולט) • 8 במאי 2010
לדעתי לנשים באתר (בהכללה גסה) יש רגישות יתר לכל דבר שאומרים על המין הנשי.
אפילו על בדיחות עממיות נעלבו פה. אולי זה ביטחון עצמי נמוך או מחשבה תמידית שמקפחים אותן...
אני לא יודע את הסיבות והאמת, זה גם לא מעניין אותי.
אני ממליץ לא לקחת הכל ללב ולא לחשוב שכולם שונאים.

יש פה אמנם מספר טיפוסים גברים שמוצאים לנכון קבוע לרדת על המין הנשי
(גם הפוך יש, אגב). הם כותבים הרבה הודעות כך שנראה כאילו הם הרבה.
בסך הכל אלה אנשים יחידים...

אפשר לא להתרגש ולעבור הלאה.

יש עדיין פורום פתוח לדיונים והשמעת דיעות ואפשר ורצוי להתמקד בדבר החיובי הזה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 במאי 2010
שונא נשים מושבע.
במיוחד אותך, את זאלופון ואת אשתי.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 8 במאי 2010
אם זה עוזר, אני שונא נשים קצת פחות משאני שונא גברים.
פרלין​(נשלטת){ש}

האמת שדי קיוויתי שהשרשור הזה יעלם לו

פרלין​(נשלטת){ש} • 8 במאי 2010
הדברים נכתבו בלהט הרגע ומתוך כעס גדול.

אבל מכיוון שאני מאמינה גדולה בחופש הביטוי ובזכותו של כל איש לעשות צחוק מעצמו, אני מושכת את ידיי מהמאבק נגד שנאת נשים באתר הזה. למרות שהשאלה בדבר משיכה לסטריאוטיפים מוקצנים של המין השני וההשפעה שלה על תפיסת העולם הכוללת עדיין מעניינת אותי.