ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קול קורא ( מניפסט ) ליצירתה של קהילה בדסמ"ית אלטרנטיבית

אדון בועל בתשוקה
לפני 14 שנים • 5 במאי 2010

קול קורא ( מניפסט ) ליצירתה של קהילה בדסמ"ית אלטרנטיבית

אדון בועל בתשוקה • 5 במאי 2010
מניפסט להקמתה של קהילה בדסמ"ית אלטרנטיבית.

מזה תקופה ארוכה אנו חיים בתחושת מחנק. מחנק אינטלקטואלי שמיתרגם גם למחנק אירוטי.
נקעה נפשנו להיות המוצא האחרון של דחויי השוק הרומנטי, של הלא-יוצלחים, של המנודים, הדחויים מינית, של הבורים, המכוערים, עמי-הארצות או מניפולטורים בפרוטה שחוקה.

אנו משוכנעים שהעסוק בבדס"מ איננו רק בבחינת שימוש בחפצים על גופו של אדם. אנו מאמינים שמדובר ביצירתה של אסטתיקה חדשה של מין. אסתטיקה זו היא המעניקה את הערך העודף של הבדס"מ על פני הוואניליות והיא היא המחסנת אותנו מפני השקיעה בבנאליות ובשיממון הרובצים לפתח המיניות הוואניליות.

אנו מאמינים גם שהבדס"מ שלנו הוא קודם כל בבחינת בעיטת התרסה בפרצופה של הבורגנות השבעה מעצמה. בערכיה של אותה בורגנות, בפוליטיקה שלה, במה שמתחפש להיות "ערכיה המוסריים והאסתטיים ". מטעם זה אנו כופרים בכך שהבדס"מ שלנו מתמצה בחדר המיטות שלנו. להיפך הוא נושא עימו, כבנין על בלתי נמנע, מיגוון של דיעות ורעיונות חברתיים, פילוסופיים, פוליטיים אסתטיים ותרבותיים.
מעמדתנו זו נגזרת הדחיה הסופית והמוחלטת, בבחינת גט-כריתות , שאנו מעניקים לרלטביזים של הפוסט-מודרניות. עמדתנו היא הפוכה בתכלית - אנו שופטים, אנו מבקרים, אנו מקיימים דיון אינטלקטואלי ער ופורה בתחום הדעות והמעשים המלווים את הפרקטיקה הבדסמ"ית.

אנו מאמינים שחדלונו של ויכוח ראוי שהיה בבחינת תוצאנה בלתי נמנעת של הרלטיביזם של "על טעם וריח אין להתווכח" הביא לכך שאפילו בזכוכית מגדלת מתקשים היום חסידיה של שיטת "החוסר שיפוטיות" הפוסט מודרנית להבחין בין מעשי ידיהם הבדסמ"יים לבין מעשי הנבלה של פושעים מסוגו של גואל רצון ודומיו - רק דיון אינטלקטואלי ער, יציל אותנו מפשיטת רגל מוסרית זו.

אנו דוחים בשאט נפש גם את מיסחורה של הסצינה הבדסמ"ית, וכמשתמע מכך, אנו דוחים את הצורך במועדוני בדס"מ וקוראים להחלפתם בסלונים של דיון וויכוח אינטלקטואלי. את הפרקטיקה המינית אנו קוראים להשאיר בתחום האינטימי הפרטי.

אין הרעיונות האמורים לעיל אמורים לסכם את מכלול העמדות שלנו ליסוד קהילה בדסמ"ית אלטרנטיבית, הם יותר בבחינת דחף ראשוני לויכוח ולתוספות. מי שנקעה נפשו מהמצב הקיים יראה בכך פתח להתחלה חדשה.
Beta Male
Beta Male • 5 במאי 2010
אם מאחורי כל המילים הגבוהות האלה מה שאתה בעצם אומר זה "בואו נארגן קהילה של כוסיות בלבד"-אני בפנים icon_rolleyes.gif
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 5 במאי 2010
יהיו בחינות קבלה?
ואם כן, מה יהיה הציון העובר?

וגם, האם אני יכול להיות בוועדה המסדרת ?
או לפחות אחד מצוות בוחני מבחני המיון ?

וגם, וגם, אמרת למעלה ש"בדס"מ איננו רק בבחינת שימוש בחפצים על גופו של אדם" אלא דווקא "אסטתיקה חדשה של מין." אז אם אני חושב שאתה טועה, ושבדס"מ לא חייב להיות אסטתי וגם לא חייב להיות קשור למין, מי ינודה מהקהילה האלטרנטיבית החדשה, אתה או אני?
ריפרף

Re: קול קורא ( מניפסט ) ליצירתה של קהילה בדסמ"ית אלטרנט

ריפרף • 5 במאי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
מניפסט להקמתה של קהילה בדסמ"ית אלטרנטיבית.

אנו מאמינים גם שהבדס"מ שלנו הוא קודם כל בבחינת בעיטת התרסה בפרצופה של הבורגנות השבעה מעצמה.

מניפסט הורס מצחוק, הקטע זה פתח לי את התחת.

ףףףףף. ףףףף. ףף ףף.

במקום אחר כתבתי על החיבה שלי לאנשים נטולי מודעות עצמית. לא לזה תהכוונתי.

icon_arrow.gif
Beta Male
Beta Male • 5 במאי 2010
ברור שתהיינה בחינות. הבחורות תיכנסנה לחדר בו יהיו משקל וסרט מדידה,אח"כ תגענה להתרשמות אצל 5 שופטים (אני ואב"ב כבר סגורים שם,יש מצב בטי רוקוואי תצורף). השופטים יבחנו אותן על פי המראה וגם יתנו חשיבות לאינטליגנציה,רק יפות וטיפשות מספיק תתקבלנה.

בקיצור,כמו הדאנג'ן רק בדיוק להיפך
קייסי

Re: קול קורא ( מניפסט ) ליצירתה של קהילה בדסמ"ית אלטרנט

קייסי • 5 במאי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:

מזה תקופה ארוכה אנו חיים בתחושת מחנק. מחנק אינטלקטואלי שמיתרגם גם למחנק אירוטי.
נקעה נפשנו להיות המוצא האחרון של דחויי השוק הרומנטי, של הלא-יוצלחים, של המנודים, הדחויים מינית, של הבורים, המכוערים, עמי-הארצות או מניפולטורים בפרוטה שחוקה.

.

בדיוק!
יציאה שלך לחקור אופקים חדשים יכולה להיות צעד קטן בכיוון הנכון לשיפור המצב פה.
    התגובה האהובה בשרשור
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 6 במאי 2010
Brave Dwarf • 6 במאי 2010
הנה. שטפתי את פניי. התגלחתי אפילו. אני יכול לקבל את ההתחלה החדשה שלי בתור למבורגיני ורוד עם מושבים מנומרים ועם מוזיקה מזרחית שעושה טונצ טונצ טונצ (התיק על זאלו) כשאני עובר ברחובות?

הפחדת אותי הפעם עוזרד.

הסתכלתי מצדדיי ומאחוריי ורק לי עומד. מי אלו "אנו"? אתה? מגניב....

אנחנו ניקולאי השני!!!

אם יהיה לי פיצול אישיות - אותך לכלובי! והפעם אני רציני.
נילי ונילי
נילי ונילי • 6 במאי 2010
עלה והצלח
גולוסקלפר​(נשלט)

Re: לך, שתה קצת מים, תתקרר ותחזור

גולוסקלפר​(נשלט) • 6 במאי 2010
בעצם לא חייב לחזור icon_smile.gif

למרות שעם דבר אחד אני מסכים:

אדון בועל בתשוקה כתב/ה:

את הפרקטיקה המינית אנו קוראים להשאיר בתחום האינטימי הפרטי.