ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדש באתר חשבתי להגיד שלום+שאלות

Master Bruce
לפני 14 שנים • 6 במאי 2010

חדש באתר חשבתי להגיד שלום+שאלות

Master Bruce • 6 במאי 2010
היי כולם
אני הכרתי את הקהילה שבוע שעבר במסיבה הראשונה שלי. סף הכל נהניתי מאד, אז חשבתי להצטרף לאתר וקצת להכיר אנשים בצורה "מסודרת" יותר. (אני בטוח לא אגיע לכל המסיבות, אבל נראה לי שאני בהחלט אבוא מדי פעם)

אז כתוב עלי מי אני ומה אני אוהב בפרופיל שלי אם מישהו רוצה לקרוא, אז במקום זה אני אנצל את הפוסט כדי לשאול שתי שאלות ולהעיר הערה שהטרידה אותי שבוע שעבר.

שאלה 1- אני רואה שיש פורום "הבנים על הבנות" ויש פורום "הבנות על הבנים" אבל אני לא ממש רואה פורום שיותר מתאים לסגנון שלי (דום שמתעניין בדומיות בלבד), אני תוהה אם פיספסתי את הפורום המתאים, או שפשוט הסגנון שלי יחסית אזוטרי ובעקבות זה שהרוב כאן מעדיפים יחסי דום-סאבית או דומית-סאב אז אין פורום מתאים?

שאלה 2- האם יש דברים מיוחדים שלדעתכם אני צריך להיות מודע אליהם\להזהר מהם בקהילה\באתר? אני למדתי שהרבה פעמים בקהילות נוצרים מנהגים שכשמגיע מישהו חדש ועובר על המנהגים האלו שלא כוונה הוא ו\או מישהו אחר יכולים להפגע בצורה לא מכוונת. (וכבר הייתי פעם בפורום שבו כולם קוראים אחד לשני בן זונה על בסיס קבוע ואם אתה נכנס לשם ולא מבין את זה שזה חלק מהמנהג אתה מהר מאד תעלב ותברח)

הערה: זה משהו שהפריע לי במסיבה שבה אני הייתי. אני הייתי עסוק עם בחורה...נחמדה, שאני מכיר, כשפתאום אנשים זרים שבכלל לא מכירים אותנו התחילו להושיט ידיים. זה מאד מוזר ומטריד בעיני. אתם לא הוזמנתם, אתם לא פיתיתם, ואתם לא שייכים. זה גבל בטרדה מינית, והיה מאד לא במקום מבחינתי. אני לא רוצה בזמן שאני עסוק עם בחורה לההיות עסוק חצי מהזמן ב"להתגונן מזבובים". אני תוהה אם לדעתכם יש משהו שאני אמור לעשות במקרים כאלו והאם גם אתם נתקלתם בהם.

בברכת ערב מצווין וסוף שבוע סקסי
שני טופר
(כן, אניעם השם האמיתי שלי ולא עם כיני, חריג, אני יודע)
DanaDomme​(שולטת)
לפני 14 שנים • 7 במאי 2010

למה?

DanaDomme​(שולטת) • 7 במאי 2010
למה אתה מתעניין בדומיות אם אתה דום? מנסה לשבור אותן? להפוך אותן לסאביות? מה הקטע?
על זה עוד לא שמעתי. בטח לא באופן כה מוצהר.
Master Bruce
Master Bruce • 7 במאי 2010
אני חושב שדי הסברתי את זה בפרופיל שלי, אבל אין לי בעיה להסביר שוב כאן.

לא, לא מעניין אותי "לשבור" אותן, ולא מעניין אותי "להפוך אותן לסאביות"

המלך הזה צריך מלכה, לא משרתת.

אותי מגרה בבחורה הרעיון של "עזר כנגד". בחורה שאם מחר אני אוריד לה סטירה לא תחייך ותגיד תודה אלא תחזיר ויהיה לנו קרב. מישהי שאני אוכל להתחרות איתה (בסקס, אבל גם לא רק). מישהי שתהיה אגרסיבית באותה מידה כמוני לפחות. עבורי סקס טוב זה התנגשות של כוחות שווים (או לפחות קרובים לשווים) בה התשוקה כל כך חזקה וכל כך מוחצנת שזה כמו פיצוץ אטומי.

סאביות...משעממות אותי. (לא שיש לי איתן בעיה כבני אדם, הן פשוט לא מגרות אותי מינית)
שלגי
שלגי • 7 במאי 2010
shanytopper כתב/ה:

לא, לא מעניין אותי "לשבור" אותן, ולא מעניין אותי "להפוך אותן לסאביות"

המלך הזה צריך מלכה, לא משרתת.

אותי מגרה בבחורה הרעיון של "עזר כנגד". בחורה שאם מחר אני אוריד לה סטירה לא תחייך ותגיד תודה אלא תחזיר ויהיה לנו קרב. מישהי שאני אוכל להתחרות איתה (בסקס, אבל גם לא רק). מישהי שתהיה אגרסיבית באותה מידה כמוני לפחות. עבורי סקס טוב זה התנגשות של כוחות שווים (או לפחות קרובים לשווים) בה התשוקה כל כך חזקה וכל כך מוחצנת שזה כמו פיצוץ אטומי.

סאביות...משעממות אותי. (לא שיש לי איתן בעיה כבני אדם, הן פשוט לא מגרות אותי מינית)

נשמע אחלה, אממה - לא ממש הבנתי את הקשר של זה לעולם השליטה.
מכשפונת ממתק

Re: חדש באתר חשבתי להגיד שלום+שאלות

מכשפונת ממתק • 7 במאי 2010
shanytopper כתב/ה:
היי כולם
אני הכרתי את הקהילה שבוע שעבר במסיבה הראשונה שלי. סף הכל נהניתי מאד, אז חשבתי להצטרף לאתר וקצת להכיר אנשים בצורה "מסודרת" יותר. (אני בטוח לא אגיע לכל המסיבות, אבל נראה לי שאני בהחלט אבוא מדי פעם)

אז כתוב עלי מי אני ומה אני אוהב בפרופיל שלי אם מישהו רוצה לקרוא, אז במקום זה אני אנצל את הפוסט כדי לשאול שתי שאלות ולהעיר הערה שהטרידה אותי שבוע שעבר.

שאלה 1- אני רואה שיש פורום "הבנים על הבנות" ויש פורום "הבנות על הבנים" אבל אני לא ממש רואה פורום שיותר מתאים לסגנון שלי (דום שמתעניין בדומיות בלבד), אני תוהה אם פיספסתי את הפורום המתאים, או שפשוט הסגנון שלי יחסית אזוטרי ובעקבות זה שהרוב כאן מעדיפים יחסי דום-סאבית או דומית-סאב אז אין פורום מתאים?

שאלה 2- האם יש דברים מיוחדים שלדעתכם אני צריך להיות מודע אליהם\להזהר מהם בקהילה\באתר? אני למדתי שהרבה פעמים בקהילות נוצרים מנהגים שכשמגיע מישהו חדש ועובר על המנהגים האלו שלא כוונה הוא ו\או מישהו אחר יכולים להפגע בצורה לא מכוונת. (וכבר הייתי פעם בפורום שבו כולם קוראים אחד לשני בן זונה על בסיס קבוע ואם אתה נכנס לשם ולא מבין את זה שזה חלק מהמנהג אתה מהר מאד תעלב ותברח)

הערה: זה משהו שהפריע לי במסיבה שבה אני הייתי. אני הייתי עסוק עם בחורה...נחמדה, שאני מכיר, כשפתאום אנשים זרים שבכלל לא מכירים אותנו התחילו להושיט ידיים. זה מאד מוזר ומטריד בעיני. אתם לא הוזמנתם, אתם לא פיתיתם, ואתם לא שייכים. זה גבל בטרדה מינית, והיה מאד לא במקום מבחינתי. אני לא רוצה בזמן שאני עסוק עם בחורה לההיות עסוק חצי מהזמן ב"להתגונן מזבובים". אני תוהה אם לדעתכם יש משהו שאני אמור לעשות במקרים כאלו והאם גם אתם נתקלתם בהם.

בברכת ערב מצווין וסוף שבוע סקסי
שני טופר
(כן, אניעם השם האמיתי שלי ולא עם כיני, חריג, אני יודע)

שלום
אתה איש מצחיק. <ואני מתכוונת בצורה חיובית בלבד, אז לא להפגע לי>
מכשפונת
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 7 במאי 2010
אתה מזכיר לי את הביקור הראשון שלי בדאנג'ן ז"ל, כשעוד הייתי ירוק.
הגעתי עם בת זוג, וישבתי לצידה. גברים ניגשו אליה לדבר איתה.
נצמדתי אליה עוד יותר. וגברים עדיין ניגשו אליה לבקש ללקק את הנעלים שלה.
שמתי עליה את היד וחיבקתי אותה אלי, ועדיין ניגש מישהו וביקש שתדרוך עליו.
בשלב הזה כבר נשברנו, ובזמן שהיא הרצתה לו שהיא משוכנעת שהייעוד שלו גדול יותר מלהיות שטיח, כמעט צעקתי עליו כששאלתי אותו "תגיד, אני נראה לך כמו עז??"
מילא זה. לאחר מכן שצפינו בסשן ואדיוט אחד פשוט בא, אמר לה משהו וליקק את הזרוע שלה, כמעט נהיה שם פיצוץ.
דברים כאלו קורים כמעט בכל פעם שאני מגיע עם מישהי. ויקרו. אם זה בגלל גסות רוח, אם זה בגלל פטישיסטים שזו הדרך היחידה שלהם להתגרות, ואם בגלל שמגיעים אנשים שחושבים שאפשר למצוא שם ריגושים זולים וקלים.
אם היתה דרך להיפטר מהם הייתי קופץ להתדב לעזור.
בכל מקרה, צריך ללמוד ליהנות במסיבות האלה למרות העלוקות.
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 7 במאי 2010
shanytopper כתב/ה:

אז אולי תהיה מדויק. אתה צריך סוויצ'ית, לא דומית. כי דומית שחשה עצמה דומית לא תיכנס מלכתחילה למצב שמישהו "מוריד לה סטירה". אצלי למשל זה לא היה קורה.
Master Bruce
Master Bruce • 7 במאי 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אתה מזכיר לי את הביקור הראשון שלי בדאנג'ן ז"ל, כשעוד הייתי ירוק.
הגעתי עם בת זוג, וישבתי לצידה. גברים ניגשו אליה לדבר איתה.
נצמדתי אליה עוד יותר. וגברים עדיין ניגשו אליה לבקש ללקק את הנעלים שלה.
שמתי עליה את היד וחיבקתי אותה אלי, ועדיין ניגש מישהו וביקש שתדרוך עליו.
בשלב הזה כבר נשברנו, ובזמן שהיא הרצתה לו שהיא משוכנעת שהייעוד שלו גדול יותר מלהיות שטיח, כמעט צעקתי עליו כששאלתי אותו "תגיד, אני נראה לך כמו עז??"
מילא זה. לאחר מכן שצפינו בסשן ואדיוט אחד פשוט בא, אמר לה משהו וליקק את הזרוע שלה, כמעט נהיה שם פיצוץ.
דברים כאלו קורים כמעט בכל פעם שאני מגיע עם מישהי. ויקרו. אם זה בגלל גסות רוח, אם זה בגלל פטישיסטים שזו הדרך היחידה שלהם להתגרות, ואם בגלל שמגיעים אנשים שחושבים שאפשר למצוא שם ריגושים זולים וקלים.
אם היתה דרך להיפטר מהם הייתי קופץ להתדב לעזור.

לפחות במקרה שלך רובם היו מנומסים ושאלו\ביקשו. אני מדבר על אנשים שפשוט מושיטים ידיים.
GlenRoth
GlenRoth • 7 במאי 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

...

למה???
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 7 במאי 2010
GlenRoth כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

...

למה???

כי כבר שילמנו בכניסה