סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומה בכל זאת, היתרון בסאבית בת 40+ ???

אדון בועל בתשוקה
לפני 14 שנים • 16 באפר׳ 2010

ומה בכל זאת, היתרון בסאבית בת 40+ ???

אדון בועל בתשוקה • 16 באפר׳ 2010
האם היא פתוחה יותר להתנסויות מיניות מגוונות יותר ?

האם היא כבר הגיעה לאיזו השלמה עם המקום הראוי לה וסיימה להתחבט עם חייה ?

האם יש לה "חוכמת חיים " ?

והאם משהו מכל זה, יכול לכפר על העובדה שאין לה כבר עור מתוח ובוהק, וציצים משייש כמו אחותה הסאבית בת ה-20+ ??
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 באפר׳ 2010
עוזרד חלאס.

אבל באמת. אתה דפוק ברמות. אני מתחנן בפניך - טול את עורך המתוח ואת מבע פניך היפים, קמט אותם לתוך כיס חניכיך ושתמש בהם בתור גאג.

אתה נגוע בשלשול ורבלי לאחרונה. תבדק.

(מתעטש ומתגרד)
נוצות ומסמרים

Re: ומה בכל זאת, היתרון בסאבית בת 40+ ???

נוצות ומסמרים • 16 באפר׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
האם היא פתוחה יותר להתנסויות מיניות מגוונות יותר ?

האם היא כבר הגיעה לאיזו השלמה עם המקום הראוי לה וסיימה להתחבט עם חייה ?

האם יש לה "חוכמת חיים " ?

והאם משהו מכל זה, יכול לכפר על העובדה שאין לה כבר עור מתוח ובוהק, וציצים משייש כמו אחותה הסאבית בת ה-20+ ??

כן! קיים סיכוי כלשהו (קלוש אמנם) שהיא תסתכל לכיוונך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 באפר׳ 2010
נוצות ומסמרים. חמודה בריבוע.
אל תתלכלכי באלו. לשם כך יש כלמיני גמדים. כי פשוט לא מגיע לו.

(-: הנה אני מחזר אחריך. קרצייה שכמותי.
Mary Jane
Mary Jane • 16 באפר׳ 2010
אני מוצאת הון אנושי עצום בנשים וגברים בוגרים יותר, וכמה מחבריי (ומאהבייicon_wink.gif הטובים ביותר בני 40 פלוס. לרוב מדובר באנשים שעברו כברת דרך משמעותית, הן בחיי המעש והן בכל הנוגע לרפלקסיה והרהור, ואם מדובר באדם נבון, הרי שכל זאת נזקף לזכותו. הזמן המושל בבריות הוא גם זה אשר מאפשר להם הבנה והתבוננות עמוקה אודות החיים, יחסים וכל מה שחשוב. הנעורים, לעומת זאת, יש בהם משהו פוחז, דבר מה שטחי, מהוסס, בוסרי ולא מעוצב כהלכה. בכלל, אני חושבת שהנהייה התרבותית אחר הצעיר כאידאל היא מטופשת, ריקה ומשעממת.

באשר אליך, פתוח השרשור- ניסחת דבריך, כמו נתונה בידיך בכל עת האפשרות לבחור בין נשים כאלו או אחרות, צעירות יותר וצעירות פחות, בכל רגע שתרצה- הנשים מונחות כערמות בשר לפניך, וכל מה שנותר הוא לבחור. ובכן, אני בספק אם זהו אכן המצב בעולמך. סביר יותר שאתה מלהג לחינם, וגם מסקנה נחשקת בנדון תאלץ אותך בראש ובראשונה להתאים עצמך למושא הבחירה, אם בכלל הוא יביע בך עניין כלשהו...
    התגובה האהובה בשרשור
אדון בועל בתשוקה
לפני 14 שנים • 23 באפר׳ 2010

נו ובכל זאת...

אדון בועל בתשוקה • 23 באפר׳ 2010
4 סאביות משמעותיות היו בחיי . 2 מהן בחו"ל . 3 מתוכן מאוד צעירות ( אחת היתה בת 19 חיילת כשהכרתי אותה ) השתים מחו"ל - סטודנטיות בגיל 20+ ( אם כל אחת מהן הקשר נמשך בין שנה ל-3 שנים )
והיתה כמובן זו הבוגרת שהוותיקים כאן מכירים בתחילת שנות ה-40 שלה . וזה נמשך כשנתיים יחד.

ועדיין אני מתקשה להחליט - מה עדיף - צעירה או בוגרת ?

( אז הנה גם את הפרטים העסיסיים קבלתם icon_smile.gif )
נוריתE
לפני 14 שנים • 24 באפר׳ 2010

תשמע

נוריתE • 24 באפר׳ 2010
קח בת 20 וקצת, על גבול ההסכמה,עם שדיים זקופים תחת מתוח לא מקומטת לא שמנה לא פאטתית,
ולא כללללללללללללללללמה שאתה לא אוהב בבידיסמ ו/או בכלל/פרט בסאביות
ותזיין אותה במקום לזיין לנו תמוח
די, יאללה.וואמנוס.
דורון גונן
לפני 13 שנים • 14 ביוני 2010
דורון גונן • 14 ביוני 2010
Mary Jane כתב/ה:
אני מוצאת הון אנושי עצום בנשים וגברים בוגרים יותר, וכמה מחבריי (ומאהבייicon_wink.gif הטובים ביותר בני 40 פלוס. ...

"הון אנושי" הו...יהההה!!
(נשמע לי מנופח)