ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטות באתר אטרף לעומת שולטות פה

NIKITA 1​(שולטת)
לפני 13 שנים • 18 במאי 2010

Re: מה עדיף: בחורים באטרף או בחורים כאן?

NIKITA 1​(שולטת) • 18 במאי 2010
RIR כתב/ה:
כאן, לפי מה שנראה כרושם ראשוני בלבד כמובן, נמצאים נשלטים ממורמרים, שמעוניינים להחפיץ נשים בתירוץ של "מלכות". כאלה שכל מה שמעניין אותם זה סיפוק צרכיהם המיידי, ללא שום סוג של התחשבות במה שמרגישה, רוצה וחושבת הבחורה.

אה, רגע, גם באטרף זה ככה... רק שבאטרף, לפחות, הבחורים לא משחקים משחקים: הם באים ואומרים לך שכל מה שהם רוצים זה זיון - ורק זיון. כאן, הבחורים רוצים שתגשימי להם את כל הפנטזיות, אחת לאחת, ואם את מעזה לציין בפניהם שהגשמת הפנטזיות שלהם אינה פסגת שאיפותיך - את מתויגת מיד כ"כלבה ממורמרמת".

*אבקש לציין כל מה שכתוב כאן זו סטטיסטיקה מהימנה לחלוטין, כדרכה של כל סטטיסטיקה. להמחשה:
http://www.ho-lo.co.il/archives/246

גדולה מהחיים!
ולתומי חשבתי שרק אני רואה את זה ...
לא מעט פוסטים הוצאתי בעבר על התופעה הממורמרת והמאכזבת הזאת...
הלא באמת יש נשלטים שמוכנים להיות כל כך כנועים? יקירה, אני ואת יודעות את התשובה... ציינת אותה מעלה, ובנוסף, לנסות לשלוט בך מלמטה ... מוצצי אנרגיה וזיוני שכל משווע
חג שמח
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 18 במאי 2010
ליידי תמרה כתב/ה:
הו, תודה רבה, VESTRI ו- RIR !

לא לא לא. אני מתעקשת - תודה לך!
בליין לילה​(אחר)
לפני 13 שנים • 19 במאי 2010
בליין לילה​(אחר) • 19 במאי 2010
ליידי תמרה,
התיאוריה הארוכה שלך, על "לחוץ זיון" , "למה את לא נותנת לי לזיין", וכל שאר המגילה, היתה אולי שווה משהו אלמלא דבר אחד, והוא:

אני בכלל לא אוהב לזיין

ואם אני אשכב עם מישהי זה רק אם אם אני יאהב אותה וגם אז לא יבוא חי בכלל לזיין אותה אלא אם כן תכריח אותי.
ריפרף
לפני 13 שנים • 19 במאי 2010
ריפרף • 19 במאי 2010
יורד ומושפל כתב/ה:
עוד הבדל ממה שנראה לעין,

בפרט מהסתכלות בפרופילי השולטות פה

פה השולטות מגדירות את הסקס מחוץ לתחום. השליטה שהן רוצות מוציאה לחלוטין את חדר המיטות מעניין השליטה,
אולי בכלל במיטה הן רוצות גבר גבר חזק.

אז איפה בדיוק הן רוצות לשלוט ואיזה נשלט בכלל יסתכל לכיוון שלהן?

מה אתן רוצות מישהו שיהיה המשרת שלכן בבית יסדר את הארונותויחליף לכן מנורות כל היום,
ישתחווה לכן ויעשה מה שאתן אומרות,
ויקבל מכות והצלפות.

איזה נשלט נורמלי ירצה כזה דבר? זה הכי לא מגרה שיכול להיות.

רגע רגע,
יורד ומושפל הם שני אנשים?
אז אולי תציינו מתי יורד מדבר ומתי מושפל...

icon_arrow.gif
חור מלא משמעות
לפני 13 שנים • 20 במאי 2010
חור מלא משמעות • 20 במאי 2010
המלכה (השולטת) הכי נורמאלית נמצאת באנגליה.

גם לכם יש פטישד על מלכעת אנגליה?
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 20 במאי 2010
יורד ומושפל כתב/ה:
ליידי תמרה,
התיאוריה הארוכה שלך, על "לחוץ זיון" , "למה את לא נותנת לי לזיין", וכל שאר המגילה, היתה אולי שווה משהו אלמלא דבר אחד, והוא:

אני בכלל לא אוהב לזיין

ואם אני אשכב עם מישהי זה רק אם אם אני יאהב אותה וגם אז לא יבוא חי בכלל לזיין אותה אלא אם כן תכריח אותי.

יש יותר מדרך אחת להיות לחוץ-זיון. זה שם כללי ללחיצות-סקס, גם אם אתה נורא רוצה ללקק כוס, ללקק תחת או משהו דומה. העיקר הוא תסכול מכך שאתה לא מקבל את האינטראקציה המינית שאתה כמה אליה. זה מובן, אבל יהיה נחמד אם תפסיק לשפוך את זה בפורום באופן התוקפני והילדותי שבו אתה עושה את זה.
קייסי
קייסי • 20 במאי 2010
ליידי תמרה כתב/ה:
יורד ומושפל כתב/ה:
עוד הבדל ממה שנראה לעין,

פה השולטות מגדירות את הסקס מחוץ לתחום. השליטה שהן רוצות מוציאה לחלוטין את חדר המיטות מעניין השליטה,

מה אתן רוצות מישהו שיהיה המשרת שלכן בבית יסדר את הארונותויחליף לכן מנורות כל היום,
ויקבל מכות והצלפות.

בדרך כלל אני לא עונה לשרשורים כאלה, מסיבות ברורות. השרשור הזה נראה לי מוכר, לעוס, ירוד. ואז, עם ההודעה הזו הבנתי פתאום למה הוא נראה לי כל כך מוכר: הוא לא באמת שרשור מרמור או שרשור בירור, הוא משהו הרבה יותר בסיסי מזה!
ההודעה הזו הזכירה לי בתי ספר תיכונים וחטיבות ביניים, בעיקר כאלו מסדרות טלוויזיה נדושות. זה בעצם שרשור "אתן לא נותנות! נו, תתני, אחרת הבעיה היא בך! למה את לא נותנת לי לזיין? הרי אני כל כך רוצה! את לא רוצה לשכב איתי? כונפה! ממורמרת! את לא שולטת אמיתית, מי בכלל יסתכל לכיוון שלך?" וכו' וכו' וכו'. זה שרשור לחוץ-זיון.

אז הנה תקציר החדשות, לטובת אלו שלא קלטו דבר וחצי דבר מאז ימי התיכון: אנחנו שוכבות עם מי שאנחנו רוצות, כשאנחנו רוצות. אין לנו צורך "להציע" סקס בתמורה לניקוי הבית שלנו. אם מישהו רוצה להכנס לשירותנו (ונרצה בו) הוא ישרת אותנו. אם נרצה לשכב איתו מתישהו, נשכב איתו. אולי לא, אולי נשכב עם החבר הכי טוב שלו בזמן שהוא מנקה לנו את הבית. אולי זה ידליק אותו, אולי לא. בכל מקרה, רוב הסיכויים שלא נפרסם עם מי נשכב או לא בפרופיל שלנו. אתה מוזמן להוסיף שורת פרופיל דמיונית (אך אמיתית מאוד) לכל פרופיל שתקרא פה: "שוכבת עם מי שאני רוצה כאשר אני רוצה בכך; בוחנת את האפשרות לסקס על בסיס הכרות אישית".

חדר המיטות נוכח מאוד בחיי השליטה של רובנו: מישהו צריך לנקות את החדר ולסדר את המיטה! חלקנו נטענות מינית מהשליטה, חלקנו מחפשות פורקן. חלקנו נחפש את הפורקן המיני בעבדים שלנו (וכבר קראתי פה פרופילים כאלה), חלקנו נחפש את הפורקן במקומות אחרים.

ייתכן שאתה לא שטחי, שוביניסט ומטומטם. במקרה כזה אני מציעה לך לנסח טוב יותר את ההודעות שלך כך שישקפו את האופי שלך בצורה חיובית יותר.

טוב, אני רואה שאיחרתי כבר באי אילו תגובות, ליידי תמרה יקרה, אבל חייבת להוסיף גם את תשואותיי על ההבהרה הבהירה והמתבקשת.
לי זה הזכיר את ענין "כאב הביצים" שהופעל עלינו בגיל ההתבגרות. כאבי התופת שבנים מתפתלים בהם, לכאורה, באשמתנו. פעם כמעט קניתי את זה.
לרוע המזל, תמיד יהיו כאלה שירגישו זנוחים, צופים מהצד ומאוננים לכרית או למקלדת.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 20 במאי 2010
ליידי תמרה כתב/ה:
יורד ומושפל כתב/ה:
עוד הבדל ממה שנראה לעין,

ויקבל מכות והצלפות.

בדרך כלל אני לא עונה לשרשורים כאלה, מסיבות ברורות. השרשור הזה נראה לי מוכר, לעוס, ירוד. ואז, עם ההודעה הזו הבנתי פתאום למה הוא נראה לי כל כך מוכר: הוא לא באמת שרשור מרמור או שרשור בירור, הוא משהו הרבה יותר בסיסי מזה!
ההודעה הזו הזכירה לי בתי ספר תיכונים וחטיבות ביניים, בעיקר כאלו מסדרות טלוויזיה נדושות. זה בעצם שרשור "אתן לא נותנות! נו, תתני, אחרת הבעיה היא בך! למה את לא נותנת לי לזיין? הרי אני כל כך רוצה! את לא רוצה לשכב איתי? כונפה! ממורמרת! את לא שולטת אמיתית, מי בכלל יסתכל לכיוון שלך?" וכו' וכו' וכו'. זה שרשור לחוץ-זיון.

אז הנה תקציר החדשות, לטובת אלו שלא קלטו דבר וחצי דבר מאז ימי התיכון: אנחנו שוכבות עם מי שאנחנו רוצות, כשאנחנו רוצות. אין לנו צורך "להציע" סקס בתמורה לניקוי הבית שלנו. אם מישהו רוצה להכנס לשירותנו (ונרצה בו) הוא ישרת אותנו. אם נרצה לשכב איתו מתישהו, נשכב איתו. אולי לא, אולי נשכב עם החבר הכי טוב שלו בזמן שהוא מנקה לנו את הבית. אולי זה ידליק אותו, אולי לא. בכל מקרה, רוב הסיכויים שלא נפרסם עם מי נשכב או לא בפרופיל שלנו. אתה מוזמן להוסיף שורת פרופיל דמיונית (אך אמיתית מאוד) לכל פרופיל שתקרא פה: "שוכבת עם מי שאני רוצה כאשר אני רוצה בכך; בוחנת את האפשרות לסקס על בסיס הכרות אישית".

חדר המיטות נוכח מאוד בחיי השליטה של רובנו: מישהו צריך לנקות את החדר ולסדר את המיטה! חלקנו נטענות מינית מהשליטה, חלקנו מחפשות פורקן. חלקנו נחפש את הפורקן המיני בעבדים שלנו (וכבר קראתי פה פרופילים כאלה), חלקנו נחפש את הפורקן במקומות אחרים.

ייתכן שאתה לא שטחי, שוביניסט ומטומטם. במקרה כזה אני מציעה לך לנסח טוב יותר את ההודעות שלך כך שישקפו את האופי שלך בצורה חיובית יותר.

כל התורה על רגל אחת.. icon_chickkiss.gif