לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טעמי לוואי אצל בנות

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 19 באפר׳ 2010
little pet כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
תגידי, איפה לעזעזל בין עדר הבהמות העונה לשם גברים מתלוננים שנמצאו כאן בפוסט מצאת אישה שלא שלמה עם הכוס שלה???

ואי ואי ואי מורטי

אני הולך לפורום הבנים על בנות כדי לכנות את כל המין הנשי שמסתובב פה שרלילות או משהו דומה

ומה, אלה מאיתנו שלא מסתובבות פה אינן שרלילות?
Beta Male
Beta Male • 19 באפר׳ 2010
RIR כתב/ה:
little pet כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
תגידי, איפה לעזעזל בין עדר הבהמות העונה לשם גברים מתלוננים שנמצאו כאן בפוסט מצאת אישה שלא שלמה עם הכוס שלה???

ואי ואי ואי מורטי

אני הולך לפורום הבנים על בנות כדי לכנות את כל המין הנשי שמסתובב פה שרלילות או משהו דומה

ומה, אלה מאיתנו שלא מסתובבות פה אינן שרלילות?

מה זה,פסיכומטרי עכשיו? icon_cool.gif

ריר,את נכללת שם בכל מקרה,עלי. ושלחתי לך אגב
little pet כתב/ה:

מה זה,פסיכומטרי עכשיו? icon_cool.gif

אל תבלבל בין "פסיכומטרי" ובין "הזדמנות להתחכם".

little pet כתב/ה:

ריר,את נכללת שם בכל מקרה,עלי.

אם נגיע ליום בו אהיה עליך, את זה אנחנו עוד נראה. icon_razz.gif

little pet כתב/ה:

ושלחתי לך אגב

ועניתי לך אגב.
בליין לילה​(אחר)
לפני 14 שנים • 25 באפר׳ 2010

Re: פשוט עצוב לראות

בליין לילה​(אחר) • 25 באפר׳ 2010
חתולונת1607 כתב/ה:
איך המוסר הכפול של הגברים חוגג פה.

מין אוראלי שנותנת אישה לגבר הוא לא תלוי הטעם של הזרע שלו או של העור שלו. היא פשוט יורדת, כי ככה זה נהוג ומקובל.

גבר? רק תני לו להתלונן. הטעם לא נאה בעיניו, אם שניה לפני היא לא התקלחה אז גם זה לא בסדר, ועוד ועוד.

גברים, אחר כך אתם מתפלאים למה נשים ממורמרות? המוסר הכפול שלכם פשוט מוציא את כל החשק.

יש הבדל גדול,
קודם כל אם יש לגבר ריח רע במקלחת זה עובר. ואז זה טעם של עור רגיל עד הגמירה. אז אף אחד לא ביקש שתמצצו גם ת'זרע.
לעומת הנשים עם טעם רע בכוס שגם אחרי מקלחת הוא לא יעבור.

יורד ומושפל כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

מין אוראלי שנותנת אישה לגבר הוא לא תלוי הטעם של הזרע שלו או של העור שלו. היא פשוט יורדת, כי ככה זה נהוג ומקובל.

גבר? רק תני לו להתלונן. הטעם לא נאה בעיניו, אם שניה לפני היא לא התקלחה אז גם זה לא בסדר, ועוד ועוד.

גברים, אחר כך אתם מתפלאים למה נשים ממורמרות? המוסר הכפול שלכם פשוט מוציא את כל החשק.

יש הבדל גדול,
קודם כל אם יש לגבר ריח רע במקלחת זה עובר. ואז זה טעם של עור רגיל עד הגמירה. אז אף אחד לא ביקש שתמצצו גם ת'זרע.

אמפירית, אתה טועה. יש גברים שלעור שלהם, בפרט לזין שלהם, יש טעם מוזר. ולא בהכרח נעים או טעים.
Morticia

Morticia • 25 באפר׳ 2010
יורד ומושפל כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:

יש הבדל גדול,

זה יורד ומושפל או יורד ומשפיל?
icon_rolleyes.gif

כמה בולשיט!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 27 באפר׳ 2010
רציתי לצטט את מורטישה אבל אני מסכימה עם כל התגובות שלה כאן ואני עצלנית מכדי לצטט הכל ולא רציתי לבחור אחת.

1. יורד, אין שום קשר בין פמדום לבין הנושא שהעלית.
2. למעשה יש סתירה ביניהם.
3. הגיינה היא הגיינה ואני לא רואה הבדל מהותי בין מקלחת לבין צחצוח שיניים לבין ניקוי האוזניים. מכל אחד מצופה לשמור על עצמו, הן למען בריאותו והן למען שיפור הביצועים של מלקקיו, ללא תלות באיבר אותו הם מלקקים ברגע נתון. גם זה לא קשור לפמדום.
4. חתולונת, אין לי מושג על מה את מדברת, שמעתי הרבה יותר נשים שמתבכיינות על טעם של זרע מאשר גברים שמתלוננים על ריח של כוס. יש כל כך הרבה נשים שלא מוכנות שיכמרו להן בפה כי "זה מגעיל" ואני לא רוצה לחשוב איזו הרגשה איומה ונוראה זו לגבר לדעת שהאשה שלו נגעלת ממנו.
5. התלונה שלך על כך שהתלונות על ריח שנודף מאיזה מישהי גורמות לך להרגיש רע ומגבירות את המבוכה שלך נראית לי ממש לא קשורה. אם את מרגישה רע עם עצמך זו די בעיה שלך, ולא באחריותם של אנשים זרים לך לנחם ולהרגיע אותך.
6. וואו, זה כבר ממש, אבל ממש לא קשור לפמדום.

7. הנה משהו שקצת קשור: מה לדעתכן התגובה הראויה לבחור שמפגין דחיה מהריח שלך? אני לא מדברת על תלונות חצופות אלא על הבעה מפורשת או מרומזת או לא מודעת של המסר באופן נטול חוצפה. כיצד הייתן מגיבות לפרטנר קבוע כשמתברר שהוא שונא את הטעם?

- זו בעיה שלו ושיתרגל?
- לא רוצה, לא צריך?
- אני אנסה לצרוך פחות קפה ויותר פירות ונראה מה קורה?
- בעסה. שלום ולא להתראות?
- אחר?
vipasana​(נשלט)
לפני 13 שנים • 19 במאי 2010
vipasana​(נשלט) • 19 במאי 2010
שולטת בMRה כתב/ה:
רק אצלי שצריך להיות נקי, אחרי מקלחת ומדיף ניחוחות icon_wink.gif

לא הבנתי מה זה טעמי לוואי?
האם ירדת רק לבחורה אחת והיה לה טעם לא משהו?
לכל אחת יש את הטעם שלה.

מנסיוני הדל כלקקן מתמיד ונרצע בדרך כלל הטעם מושפע מכמה גורמים וביניהם אפשר למנות: מזון שנאכל באחרונה (מומלץ, אננס ומנגו), רמת הנביעה וחמימותה, קרבה למועד המחזור, נוכחותו של זין באחרונה, וסתם גנים טובים יותר או פחות.

אבל מי שיודע שמקומו הראוי נמצא שם בעמדת הניקוי והליקוק , אל לו להוגיע את מוחו בשאלות של טעם וריח. את אילו יש להשאיר לגבירה.
אנאלון​(נשלט)
לפני 13 שנים • 19 במאי 2010

לדעתי המלומדה עקב נסיון של אי אלו שנים

אנאלון​(נשלט) • 19 במאי 2010
ואחרי שקראתי את רוב השירשור אז יש הבדל בין אחד שיורד לזוגתו
בסקס ונילי ואז הוא באמת מצפה לטעם החיים
לבין זה שיורד למלכתו וצריך להגיד תודה בכלל על זה שהיא נתנה לו להגיע לשם
ככה שאין לו מה להתלונן על הטעם
אבל..... זו רק דעתי