ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה ענקית- תצוגת הפטיש במקסים

Ultra Violet
לפני 14 שנים • 19 במאי 2010

חייבת גם להצטרף ולתת ח"ח

Ultra Violet • 19 במאי 2010
אכן היה ערב מדהים!
יצא לי לראות לא פעם תצוגות אופנה אבל זו לקחה את כולן בגדול! אין מילים לתאר, היה פשוט מ-ד-ה-י-ם ומעורר תאבון לעמוד בצד ולצפות. הצלחתם לעורר אפילו פריג'ידית כמוני (מה לעשות, מתוקף היותי אישה, בגדים שווים עושים לי את זה בטירוף).
בקיצר, היה ערב מדהים. בגדים מדהימים, תצוגה מדהימה, אנשים מדהימים ואוירה מחשמלת! אי אפשר לבקש יותר מזה.
אז תודה לכל מי שעשה את הערב הזה....
מזו שנראתה כמו עוגת קצפת עם רגליים icon_lol.gif
תודה לאל שעכשיו אפשר לחזור ללבוש שחור icon_lol.gif
SyffeR​(נשלטת){Dark Anter}
לפני 14 שנים • 20 במאי 2010

:)

SyffeR​(נשלטת){Dark Anter} • 20 במאי 2010
אחת המסיבות שלא אשכח!!!!!!!!!!!

אין לי איך להגדיר את זה במילים...

תצוגה מטריפה! תלבושות,מעצבות, אנשים!! הכל הכל מהכל
יצא מדהים!
חתיכת השקעה שבאמת תצוגת אופנה שכזאת וארגון כזה של מסיבה באותו
ערב
0.0
סחטיין עליכים!!!

נהינתי!!
zivi
zivi • 20 במאי 2010
היה בן זונה!!

אפילו בהלונדה שלי נהנתה
אפרופו בלונדה, הייתה שם בתצוגה הראשונה איזה בלונדה אחת מדהימה בורוד - ח.ח

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 20 במאי 2010
יומיים אני מחפשת את המילים לתאר מה שהלך שם ומספרת לכל העולם {ולחבריי הונילים שכבר מתבאסים שהם כאלה..}.
זו הייתה אחת המסיבות הטובות שהייתי בהן כל חיי!!!!
ידעתי מה הולך להתרחש ובכל זאת נותרתי עם הפה פעור כשזה התממש לנגד עיניי.
נתחיל מ.. מאיפה לעזאזל להתחיל??
מגולת הכותרת- התצוגה. הפתעתם אותי חבר'ה.
פשוט עמדתי שם עם פה פעור וריר מטפטף במיוחד כש CHESHIRECAT יצא והפיל אותי {מטאפורית} לשטיח.
מארה סייפן אורז ורייג' הכרתם לי צדדים חדשים בכם. שאפו!!
מונה שכ"כ התגעגעתי אליך היית מדהימה.
הבגדים התצוגה ניענועי הקבארט היו מהממים!! כל הכבוד לשרון נוי נברו המפיקה המוכשרת וגם, כן אין מה לעשות, היפה!!

מופע הבורלסק וההופעה של ניר פלסטיקו {המדהים!!} וסאבימסיב החתול הכי חתולי. כל כך נהנתי ממכם, תודה!!

הסשן של לל"ג החתול מארה והחלב {שנמצא לי בקפה עכשיו} היה מדהים.
מיכל המאלפת היפיפיה שלדעתי יכולה פשוט רק לעמוד על הבמה וזה מספק בעיניי, מפתיעה מחדש בכל שואו שלה.
ורונה , אוי רונה, הייתי צריכה לצאת לשאוף אוויר אחרי מה שעוללת שם. מהממת!!!

ולפני ואחרי כל זה, הייתה מסיבה מדהימה!! מלאה באנשים והיפות בנשים, באנרגיות, מוזיקה טובה טובה טובה. ועוגות שללקק תאצבעות {וליקקתי אחרי שחילקתי icon_wink.gif }

תודה מיוחדת לאיש ולעדשה, אביס האחד והיחיד! על שמצליח להוציא אותי יפה בתמונות למרות החוסר פוטוגניות בו ניחנתי
{רק בחייאת, לא צריך לשבור את הראש כדי להוציא ממני חיוך.. icon_lol.gif }

וחייבת תודה ענקית לאיש מקסים אחד ואישה מלכותית ויקרה אחת שמנצחים בעמל רב על הכל, {ושולחים אותי הביתה עם חוויות ועוגות}
לל"ג ואייר, תודה אוהבת אתכם מאוד!!
העלתם את מסיבות הפטיש בארץ לרף גבוה ואיכותי. כן ירבו!
נוי
לפני 14 שנים • 21 במאי 2010
נוי • 21 במאי 2010
תודה ליידי מוד icon_smile.gif

ע"פ התמונה שלך, שהיא אמנם מטושטשת.
נידמה לי שעמדת מולי בתצוגה, נכון?
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 21 במאי 2010
נוי כתב/ה:
תודה ליידי מוד icon_smile.gif

ע"פ התמונה שלך, שהיא אמנם מטושטשת.
נידמה לי שעמדת מולי בתצוגה, נכון?

בדיוק מולך.
ועוד זכיתי לראות בזכותך את אחד מהחברים שגדלתי איתם {ימי בת-ים העליזים} ששנים לא ראיתי,
הארוס שלך או משהו כזה.. icon_wink.gif
Red Neck
Red Neck • 21 במאי 2010
וואלה התצוגה היתה סבבית לגמרי ומושקעת, כן זה יצר עיניין... א ב ל כן אבל ענק ,הצביעות של ההפקה באותו הערב, היחס המזלזל לחלק מהקהל שהגיע הרס כל טיפת ריספקט שהיתה קיימת.
מסתבר שדרס קוד זה אך ורק לאנשים לא מוכרים וזרים, חברים ומכרים יכולים להכנס כראות נפשם. האנטי כלפי בד הגינס המסכן שיכול להכלול מגוון רחב של צבעים וכולל גם את הצבע השחור.. שהינו חלק מדרישות המקום לקוד לבוש. אז כן.. נרשמנו למסיבה, ציפינו למסיבה וכן באנו בלבוש שכלל גינס שחור..... ובכניסה נאמר לנו שזה אינו מקובל והכניסה לא מתאפשרת.. טוב אין ברירה מצאנו תחליפים ונכנסנו. בהמשך הערב הבנו שהכל צבוע וחובבני, כל הנושא של קוד לבוש מעולה לפלייר אבל לא לחברים. מוזר היה לראות מספר אנשים בעלי גינס כחול בתוך המקום, חולצות כפתורים רגילות בצבע אדום, וממתי מכנס בצבע בז זה כמו מכנס לבן ( שהיהמותר באותו הערב)
שורה תחתונה... גועל נפש, פשוט איכס אחד גדול. המסחרא הגיע גם לשם. ולבעלת המסיבה, זאת שעמדה בכניסה כשוטרת דרס קוד... מאמי חפשי עבודה אחרת , כנראה את לא יודעת לעשות את עבודתך נאמנה. בקיצור.. למי שקורא.. לא ממליץ להגיע למסיבות במקסים. בקרוב יפתחו מספר מקומות חדשים ובטוח שתהנו שם יותר.
Red Neck

מקסים כבר לא כל כך מקסים

Red Neck • 21 במאי 2010
וואלה התצוגה היתה סבבית לגמרי ומושקעת, כן זה יצר עיניין... א ב ל כן אבל ענק ,הצביעות של ההפקה באותו הערב, היחס המזלזל לחלק מהקהל שהגיע הרס כל טיפת ריספקט שהיתה קיימת.
מסתבר שדרס קוד זה אך ורק לאנשים לא מוכרים וזרים, חברים ומכרים יכולים להכנס כראות נפשם. האנטי כלפי בד הגינס המסכן שיכול להכלול מגוון רחב של צבעים וכולל גם את הצבע השחור.. שהינו חלק מדרישות המקום לקוד לבוש. אז כן.. נרשמנו למסיבה, ציפינו למסיבה וכן באנו בלבוש שכלל גינס שחור..... ובכניסה נאמר לנו שזה אינו מקובל והכניסה לא מתאפשרת.. טוב אין ברירה מצאנו תחליפים ונכנסנו. בהמשך הערב הבנו שהכל צבוע וחובבני, כל הנושא של קוד לבוש מעולה לפלייר אבל לא לחברים. מוזר היה לראות מספר אנשים בעלי גינס כחול בתוך המקום, חולצות כפתורים רגילות בצבע אדום, וממתי מכנס בצבע בז זה כמו מכנס לבן ( שהיהמותר באותו הערב)
שורה תחתונה... גועל נפש, פשוט איכס אחד גדול. המסחרא הגיע גם לשם. ולבעלת המסיבה, זאת שעמדה בכניסה כשוטרת דרס קוד... מאמי חפשי עבודה אחרת , כנראה את לא יודעת לעשות את עבודתך נאמנה. בקיצור.. למי שקורא.. לא ממליץ להגיע למסיבות במקסים. בקרוב יפתחו מספר מקומות חדשים ובטוח שתהנו שם יותר.
JuSt LiLi​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 22 במאי 2010

Re: מקסים כבר לא כל כך מקסים

JuSt LiLi​(מתחלפת) • 22 במאי 2010
Red Neck כתב/ה:

באיזה שלב בסיפור שלך אני אמורה להתחיל לבכות?!?!
רגע הנה הדמעה, רגע, שניה, לא, היא לא יוצאת...
לא מתערבת בנוגע להנהלה הם יגידו מה שיש להם להגיד, אבל כל מה שטרחת לרשום נשמע לי כמעט כמו אוי אוי אוי....
צלילה
לפני 14 שנים • 22 במאי 2010
צלילה • 22 במאי 2010
Red Neck כתב/ה:

אני אחרוג ממנהגי ואגיב
אני בעד ביקורת גם אם רעה
אבל ...
פרופיל שנפתח ב19 למאי 2010, יום אחרי המסיבה,
והודעה על מקומות חדשים בקרוב בהודעת הביקורת...
נו באמת...
ולא אוסיף .