שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משתמשים עם ניקים כפולים

Master Bruce
לפני 14 שנים • 21 במאי 2010

משתמשים עם ניקים כפולים

Master Bruce • 21 במאי 2010
היום בצ'אט קלטתי שיש שלושה ניקים, שמעולם לא דברו ביחד בצ'אט, שיש להם בדיוק את אותו סגנון כתיבה והתייחסות לאנשים (כולל כינויים לאנשים, וביטויים ייחודיים) . אני בטוח במאה אחוז שמדובר באותו אדם.

נראה לי הזוי ברמות על
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 21 במאי 2010
ניראה לי שאתה מגזים קצת... אולי כל האתר הזה הוא ביכלל רק ניקים של כלובי?
פסיכיאטר מתורבת

Re: משתמשים עם ניקים כפולים

פסיכיאטר מתורבת • 21 במאי 2010
shanytopper כתב/ה:
היום בצ'אט קלטתי שיש שלושה ניקים, שמעולם לא דברו ביחד בצ'אט, שיש להם בדיוק את אותו סגנון כתיבה והתייחסות לאנשים (כולל כינויים לאנשים, וביטויים ייחודיים) . אני בטוח במאה אחוז שמדובר באותו אדם.

נראה לי הזוי ברמות על

אני היום שמתי לב שיש ניק אחד עם 3 דמויות שמעולם לא דיברו ביחד אבל חיים באותו גוף.

נראה לי הזוי ברמות על .

נ.ב - תרשום לעצמך 20 מ"ג זיפרקסה ותבוא לביקורת עוד חודשיים .
Master Bruce

Master Bruce • 21 במאי 2010
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
shanytopper כתב/ה:

נראה לי הזוי ברמות על

אני היום שמתי לב שיש ניק אחד עם 3 דמויות שמעולם לא דיברו ביחד אבל חיים באותו גוף.

נראה לי הזוי ברמות על .

פסיכיאטר, מרקיז, שולט באהבה...איך שאתה רוצה שיקראו לך... זה ממש מעצבן אותך כשאני כותב על זה כאן?
מעניין שידעת שאני מדבר עליך למרות שבצ'אט אתה בכלל לא היית כשאני התעמתתי עם המרקיז לגבי זה. אז הוכחת לי הרגע שאני צדקתי.
מגניב.
electro-z

electro-z • 21 במאי 2010
shanytopper כתב/ה:

נראה לי הזוי ברמות על

tell us something new

את המושג "ניק לצורכי כתיבה" אתה מכיר?

לרוב משתמשי האתר כנראה יש לפחות ניק אחד נוסף. (לידווקא יש רק אחד, אבל תמיד הייתי יוצא דופן icon_smile.gif )
פסיכיאטר מתורבת

פסיכיאטר מתורבת • 21 במאי 2010
shanytopper כתב/ה:
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
shanytopper כתב/ה:

נראה לי הזוי ברמות על

נראה לי הזוי ברמות על .

פסיכיאטר, מרקיז, שולט באהבה...איך שאתה רוצה שיקראו לך... זה ממש מעצבן אותך כשאני כותב על זה כאן?
מעניין שידעת שאני מדבר עליך למרות שבצ'אט אתה בכלל לא היית כשאני התעמתתי עם המרקיז לגבי זה. אז הוכחת לי הרגע שאני צדקתי.
מגניב.

תוסיף למרשם עוד 10 מ"ג .
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 21 במאי 2010
פעם הייתה אמרה בקהילה
שיש 700 ניקים על 10 אנשים בקהילה
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 21 במאי 2010
נראה לי שאתה קצת פרנואיד ובעיקר חי קצת בסרט..

(וההסקנה האחרונה, היא לא רק בגלל הנושא הזה- זה רק מוסיףicon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 21 במאי 2010
PussyeL כתב/ה:
נראה לי שאתה קצת פרנואיד ובעיקר חי קצת בסרט..

(וההסקנה האחרונה, היא לא רק בגלל הנושא הזה- זה רק מוסיףicon_smile.gif

הא? אני אישית יודעת שספציפית לאדם הזה יש עוד ניק אחד לפחות, ועוד כמה עם שילוש ניקים לכל הפחות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 21 במאי 2010
ברגע שהניקים לא נבראו ע"מ לפגוע באחרים (כגון: ניק אחד חמוד וחברותי והשני סוגר חשבונות) אז למה לא? הקהילה הזאת נפגשת מחוץ לכתלי הוירטואליה ומדסקסת בתוך הכתלים נושאים שלא תמיד נעים לחבר לבשר ודם ולכן זה לחלוטין נורמאלי ומתבקש שיווצרו ניקים הפורשים את נימי נפשם בהחבא תחת כינויים שלא מוכרים פנים-מול-פנים.

אעיד על עצמי שלו הייתי בוחר להחשף באיזו פגישה המונית של הכלוב, היתי קודם כל סוגר את הבלוג, מחליף ניק ועושה את כל שביכולתי להסתיר את עובדת היותי ה"גמד". לחילופין, אני מבטיח שאם מישהו מהכלוב יזהה אותי וינופף לי לשלום ברחוב דיזינגוף, אירה בו במקום. כי מניסיוני סוד נשמר בין השניים רק בתנאי שאחד מהם מת (או שניהם ניקים של אותו אדם).