צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוטה בנפשו

A v​(שולט)
לפני 14 שנים • 21 במאי 2010

Re: ח-ל-א-ס

A v​(שולט) • 21 במאי 2010
Devil's Angel כתב/ה:
פאק, אנשים...

המקום הזה הפך לביצה טובענית של מיזוגנים ומתחסדים/חסודים.
הבנאדם בחר להתבטא במקום האחד שבו, אולי, איכשהו, מותר לומר את מה שבאמת יושב לו בפנים.
רחמנא ליצלן, הוא אפילו ציין שכלל לא ביצע כלום עד כה.

נראה למישהו פה שיש אפשרות כלשהי שהוא מפספס את עובדת הגעתו לכאן כצעד אל עבר בגידה
באשתו? אז זה מה שהוא בחר. סו וואט?! אלו הם חייו שלו.

צאו מזה.

מה כואב לכם?

live and let live.

וואו איזה לוחמנית...

לא תוקפים אותו אלא רק מראים לו עוד אפשרויות,אף אחד לא שפט אותו.

וחוץ מזה כן נשואים בוגדים,מגעילים אותי מה לעשות?

יא אללה.
the rain song
the rain song • 21 במאי 2010
מה קרה?
מנהלים דיון בסך הכל....
הוא כתה מה שכתב בפורום אז אנשים מדברים
והאמת? בינתיים יפה ובנימוס
כל הסטיות שבעולם יפות ולגיטימיות בעינכם אבל מונוגמיה פסולה?
כבר אי אפשר לדבר בית הזה ? ! ? !
ולך סוטה יקר, שיהיה לך בהצלחה בכל מה שתחליט לעשות
Morticia
Morticia • 21 במאי 2010
שלגי כתב/ה:
פפריקה כתב/ה:
בואנה, לפעמים נדמה לי שאני גולשת בדוסי דייט..

(-:

צר לי לאכזב אתכן אבל אוכלת השרצים הזו פתוחה בראש לקבל כל מיני סוגים של בני אדם ולבה לנצח מקווה שאנשים יהיו רגישים מספיק לקבל גם אותה
גם אם מבחינתה זוגיות אוהבת זה הכל חוץ מ"נורמטיביות רדודה"
(ואת דעתה על עומקי הנורמה הבוגדנית היא בוחרת לשמור לעצמה)

כשבנאדם צריך להקטין ולגרום למשהו להראות כל כך רע כדי להצדיק את מה שהוא מנסה למכור, סביר שהוא יהיה איש שיווק מאוד רע

חוץ מזה...
מה שנכון לי לא תמיד נכון לך
אנד צטרה אנד צטרה...
Devil's Angel

Re: ח-ל-א-ס

Devil's Angel • 21 במאי 2010
Morticia כתב/ה:

icon_rolleyes.gif
מה הקשר למיזוגנים?
והאם קראת את התגובות לפני שהגבת כפי שהגבת?

אישית אני לא כאן לשפוט אותו על בוגדנותו
בשביל זה יש את אשתו

אף אחד כאן לא התנפל עליו
אנשים הביעו דעה כנה

שיעשה מה טוב לו ושיהיה לו בהצלחה
אבל שלא ימכור לי סיפור על זוגיות ואהבה כסוג של נורמטיביות רדודה

זה מעליב

וקצת ויתר קרוב למיזוגניה אם את ממש מתעקשת על המילה...

שתהיה לכולכם שבת נפלאה
icon_smile.gif

אין לי עניין להיכנס לדיונים אבל הייתי שמחה אם היית מראה לי היכן בדיוק ציין הבחור שנישואיו
הם לדידו נורמטיביות רדודה. אני דווקא ראיתי מילים יפות על זוגיותו, לצד הצהרה כנה שבקצוות
(ורק בקצוות), זה לא מספיק לו.

זה לא נשמע לי כמו מיזוגניה (אגב, ציינתי מיזוגניה בהודעה הקודמת שלא בקשר לפוסט הספציפי
הזה, אלא באופן כללי, לתחושה שיש לאחרונה הצפה בכל מיני 'גגון דורס בשקיקה' למיניהם).
זה נשמע לי כמו כנות.

ואם פה לא יבינו את מי שחש צורך לגעת בקצוות - אז היכן כן?
Morticia

Re: סוטה בנפשו

Morticia • 21 במאי 2010
פרלין כתב/ה:
ברוך הבא.

אתה כותב נהדר.
נילי ונילי
נילי ונילי • 21 במאי 2010
the rain song כתב/ה:

מונוגמיה לא פסולה, אבל היא בטח ובטח לא האפשרות היחידה לחוות במסגרתה אהבה. או סקס. או בדסמ. לפעמים אני קוראת כאן ונחרדת מהאופן שבו היא נכפית כאן על אנשים (ע"ע "לא שופטים אותך, אבל אנשים כמוך מגעילים אותי").

זוגיות (במובן של זוג. קשר זוגי. שאינו כולל אדם שלישי או רביעי) מוצגת כאן כאופציה היחידה המותרת לחוות במסגרתה קשר רומנטי, וזה ממש לא בסדר. מותר לאנשים לחוות ריגושים מחוץ לזוגיות שלהם, מותר להם לעשות את השיקולים שלהם בכוחות עצמם, מותר להם להתאהב ביותר מאדם אחד, מותר להם להתרגש מיותר בנאדם אחד, מותר להם לא להצטרך להתנצל בפני הפורום (ע"ע "אני אחסוך לך את הצורך לסקול אותי באבנים ואצהיר שאני מניאק") על כך.

צאו לו מהתחתונים.
Morticia
Morticia • 21 במאי 2010
נילי ונילי כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

מונוגמיה לא פסולה, אבל היא בטח ובטח לא האפשרות היחידה לחוות במסגרתה אהבה. או סקס. או בדסמ. לפעמים אני קוראת כאן ונחרדת מהאופן שבו היא נכפית כאן על אנשים (ע"ע "לא שופטים אותך, אבל אנשים כמוך מגעילים אותי").

זוגיות (במובן של זוג. קשר זוגי. שאינו כולל אדם שלישי או רביעי) מוצגת כאן כאופציה היחידה המותרת לחוות במסגרתה קשר רומנטי, וזה ממש לא בסדר. מותר לאנשים לחוות ריגושים מחוץ לזוגיות שלהם, מותר להם לעשות את השיקולים שלהם בכוחות עצמם, מותר להם להתאהב ביותר מאדם אחד, מותר להם להתרגש מיותר בנאדם אחד, מותר להם לא להצטרך להתנצל בפני הפורום (ע"ע "אני אחסוך לך את הצורך לסקול אותי באבנים ואצהיר שאני מניאק") על כך.

צאו לו מהתחתונים.

נילי אני יודעת שאת אוהבת להתעלם מדבריי אלייך
אבל האם את באמת יכולה להתעלם מכך שאף אחד כאן לא אמר לו דבר וחצי דבר מההאשמות שזרקת עכשיו?

(איפה כתוב "אנשים כמוך מגעילים אותי" ומי כפה פה על מי מונוגמיה ומתי? אני רק מבקשת לא לשפוט ולדון את הצורך האישי שלי לזוגיות אוהבת ומונוגמית כ"נורמטיביות רדודה". אישית, אהבתי באה מעומקים אדירים ורדודה לי הבגידה. הוא? שיהיה לו בהצלחה. גם לך)
the rain song
the rain song • 21 במאי 2010
נילי ונילי כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

צאו לו מהתחתונים.

מסכימה איתך, אבל יש מי שחושב שזו הדרך הראויה וגם לו יש זכות דיבור.
לא צריך להתנצל אבל אפשר להקשיב לאחרים שחושבים אחרת . ואכן מיותר להגיד שהוא מגעיל אבל ככה זה בשיחה רבת משתתפים. כל אחד עם דעתו ולא צריך לפסול אף אחד.
נילי ונילי
נילי ונילי • 21 במאי 2010
מורטי, כיוון שאני מכבדת את דעתך ולא נוהגת לזלזל בה, הלכתי ובדקתי שוב את הטקסטים שכתב סוטה נפש, כדי לוודא שלא פספסתי פה משהו. יש שני פוסטים בבלוג ועוד הודעה אחת פה שהיתה תשובה ליוליולי. סה"כ שלושה טקסטים וקראתי אותם שוב כדי לוודא שאין פה משהו שאת קראת ואני פספסתי בטעות.
הוא. לא. כתב. על. אהבה. וזוגיות. כנורמטיביות. רדודה. המילים "נורמטיביות רדודה" אכן מופיעות שם. אבל הן ל-א מתייחסות לאהבה. או לזוגיות. או למונוגמיה.

שירגשם-
מבלי להכנס לדיון על חופש הדיבור (זה תמיד מעורר כלבים ישנים מתרדמתם ואין לי עצבים לרפאל עכשיו), יש משהו מאוד משתק בלהגיד שאנחנו מתירים לכל אדם להגיד מה שהוא רוצה ולהתעלם מיחסי הכוחות המאוד ברורים שיש כאן. יש הטיה מאוד ברורה לכיוון הצד שרואה בזוגיות כאופציה הבלעדית, וההטייה הזו משתיקה קולות אחרים וגורמת להם להמנע מלהציב פה טקסטים חושפניים ורגישים על החיים שלהם. אף אחד לא רוצה להיות חשוף אל מול כזו ביקורת, אפילו שחופש הדיבור לכאורה מובטח לו. אין הרבה פורומים שבהם תיתכן סובלנות כלפי טקסט כמו שהציב סוטה נפש. זה לא שהוא יכול ללכת ולהציב את הטקסט הזה בכרטיס שלו בג'יי דייט, הרי. אז אני חושבת שמחובתנו לדאוג שהאופציה לשתף אותנו בחיים שלו- אכן נשמרת. מותר לתת ביקורת, אבל במקרה הספציפי הזה, כפי שחזתה שלגי כבר לפני יומיים- זה כל כך מיותר.

שלגי
שלגי • 21 במאי 2010
נילי ונילי כתב/ה:
מורטי, כיוון שאני מכבדת את דעתך ולא נוהגת לזלזל בה, הלכתי ובדקתי שוב את הטקסטים שכתב סוטה נפש, כדי לוודא שלא פספסתי פה משהו. יש שני פוסטים בבלוג ועוד הודעה אחת פה שהיתה תשובה ליוליולי. סה"כ שלושה טקסטים וקראתי אותם שוב כדי לוודא שאין פה משהו שאת קראת ואני פספסתי בטעות.
הוא. לא. כתב. על. אהבה. וזוגיות. כנורמטיביות. רדודה. המילים "נורמטיביות רדודה" אכן מופיעות שם. אבל הן ל-א מתייחסות לאהבה. או לזוגיות. או למונוגמיה.

שירגשם-
מבלי להכנס לדיון על חופש הדיבור (זה תמיד מעורר כלבים ישנים מתרדמתם ואין לי עצבים לרפאל עכשיו), יש משהו מאוד משתק בלהגיד שאנחנו מתירים לכל אדם להגיד מה שהוא רוצה ולהתעלם מיחסי הכוחות המאוד ברורים שיש כאן. יש הטיה מאוד ברורה לכיוון הצד שרואה בזוגיות כאופציה הבלעדית, וההטייה הזו משתיקה קולות אחרים וגורמת להם להמנע מלהציב פה טקסטים חושפניים ורגישים על החיים שלהם. אף אחד לא רוצה להיות חשוף אל מול כזו ביקורת, אפילו שחופש הדיבור לכאורה מובטח לו. אין הרבה פורומים שבהם תיתכן סובלנות כלפי טקסט כמו שהציב סוטה נפש. זה לא שהוא יכול ללכת ולהציב את הטקסט הזה בכרטיס שלו בג'יי דייט, הרי. אז אני חושבת שמחובתנו לדאוג שהאופציה לשתף אותנו בחיים שלו- אכן נשמרת. מותר לתת ביקורת, אבל במקרה הספציפי הזה, כפי שחזתה שלגי כבר לפני יומיים- זה כל כך מיותר.

לצערי, זה כנראה מאבק אבוד נילי.
ולכן רואים כאן פחות ופחות טקטסטים מהסוג הזה ויותר טקסטים על שטויות ו/או של מחרחרי קרבות מקצועיים.

חבל, אבל זה מה יש.