צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצביעות בליין ה SPACE

pop101
לפני 13 שנים • 24 במאי 2010
pop101 • 24 במאי 2010
Orez כתב/ה:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח icon_lol.gif
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 24 במאי 2010
מה קרה אסור לבן אדם להגיד מה שהוא חושב ?
מה נפלתם עליו קשה לקבל ביקורת
בדרך כלל כשאני מקבל ביקורת אני מסתכל על זה בצדדים חיובים חושב ועם יש צדק בביקורת מתקן לא קרה כלום
התנפחתם נפלתם על הבן אדם אז כנראה יש משהו בגו
ומעניין שכול מי שהגיב זה רק חברי הליין סליחה לא הגיבו נפלו על הבחור כאילו אנס מישהו
שיהיה לכם יום טוב
Rage Cage
Rage Cage • 24 במאי 2010
אם בן אדם יתן תגובה\ביקורת בצורה ובאופן שבה היא נכתבה פה הוא יכול רק לצפות שגם התגובות לכך יהיו בהתאם, וברגע שבן אדם משתלח בצורה ילדותית ומזלזלת כל כך גם אם יש נקודות נכונות בביקורת שלו מיותר לציין שאף אחד לא יתייחס אליהם ברצינות...יש אופן ודרך לתת ביקורת בצורה מתורבתת ומכובדת (כפי שמצופה מכל אדם הרוצה שיתייחסו לדבריו ברצינות).

ובנימה אופטימית זו, נראה לי שהנושא נטחן מכל כיוון אפשרי...אני בטוח שהמסר הובהר ואפשר להפסיק עם ההתנצחויות המיותרות פה.

שיהיה לכולם המשך שבוע פורה.
R E D
לפני 13 שנים • 25 במאי 2010

דרס-קוד עלק

R E D • 25 במאי 2010
למרות חוסר הטעם של הדיון הזה, גם אני רוצה לומר משו על ה"דרס קוד"
הדרס קוד לא נאכף, אפילו במסיבה האחרונה שבה היו ממש איומים על מה יקרה למי שלא יבוא בדרסקוד (לא יכניסו אותו),. היו ג'ינסים למכביר.
לי אישית אין בעיה עם ג'ינסים. אבל בשביל אנשים בג'ינס אני אלך לברזילאי.... גם המוזיקה יותר טובה שם בעיני...
לעניננו - זה ערב פטיש! אפילו לא אמרתי בידיאסאם... פטיש! לא מסיבת כיתה, לא מסיבה בפאב של הקיבוץ, שבה הבעלים מזמין את החברים שלו והקפיץ טקילה עם ספרייט על הבר...פטיש!!!

זה עניין של לכבד את המקום, לכבד את המארגנים ולכבד את שאר הבליינים שכן השקיעו בופעה.

ובהקשר הזה, המארגנים צריכים לכבד את האורחים ולדרוש מכולם, גם מחברים שלהם, או חברים מכובדים בקהילה לבוא בדרס קוד. מכנס וחולצה שחורים יש לכולם.

עניין של כבוד.

..... אה, והקטע הזה של בחורים בג'ינס שמורידים חולצה ואז זה "סקסי".... אז, זהו, שלא....

ובשביל לא להיות סתם ביקורתית, הנה הצעה פרודוקטיווית: מי שדופק הופעה - כניסה בהנחה, מי שלא בא בדרס קוד- קנס.
אין כמו תמריץ כלכלי להנעת אנשים
Rage Cage
לפני 13 שנים • 25 במאי 2010
Rage Cage • 25 במאי 2010
RED בקשר לביקורת בסוף הודעתך, ה"קנס" של מי שלא יבוא בדרס קוד הוא אי כניסה לערב, ולגבי דפיקת הופעה - כבר קורה, אמנם לא הנחה, אבל אם תשימי לב עשר המתלבשות (וללא ספק גם המתלבשים!) הכי משקיענים יצ'ופרו בהפתעות שוות (הפתעות שחולקו בעבר למשל: מיני שוט מדליק, רוקט פוקט, אזיקים ועוד..) אז באמת שווה להשקיע בלבוש...
אי זוגי
לפני 13 שנים • 26 במאי 2010

אגב ביקורת

אי זוגי • 26 במאי 2010
ממש ביקורת ( ללא ) גבולות
צלילה
לפני 13 שנים • 27 במאי 2010

Re: אגב ביקורת

צלילה • 27 במאי 2010
אי זוגי כתב/ה:
ממש ביקורת ( ללא ) גבולות

מה אתה גורר אותי לדיון icon_wink.gif
אתנה
לפני 13 שנים • 28 במאי 2010

דרס קוד

אתנה • 28 במאי 2010
ג'ינס ~ לבוש יומיומי
מסיבת פטיש ~ אירוע שבועי ( בליין המדובר )

דרס קוד מטרתו להכניס את הקהל לאווירה
להבדיל את המסיבה ולייחד אותה.
אמנם לא יצא לי להגיע למסיבות בתקופה האחרונה
ועדיין , אני מתייחסת לליין הספייס כליין הקבוע שלי .
אין לי בגדי עור , ומחוך .. מחמיא אבל לא הכי נוח לי
ולפני כל מסיבה אני נהנית לבחור את התלבושת שלי ( שחור וסקסי )
כי זה כיף !!
ואם אתה , מר רדנק הנכבד , לא מוצא לנכון להתלבש בדרס קוד
אז אל תטרח להגיע למסיבות .

וכן, כשאני מזמינה חברים להתלוות אליי למסיבה , אני מבהירה להם את
חשיבותו של הדרס קוד .

מחיר השתייה לא קשור למנהלי הליין , אלא לבעלי המקום .
ובינינו.. אני כ"כ אוהבת את המועדון ואת המסיבות שאייר ולל"ג מפיקים
שהמחיר שווה את הבילוי.

לא מתאים ~ אל תגיע
יש הבדל עצום בין ביקורת בונה שאין בעיה לקבל
לבין הכפשת המקום שפשוט משאירה טעם רע בפה .

המלט
לפני 13 שנים • 28 במאי 2010
המלט • 28 במאי 2010
צריך להודות על האמת: אין דרס-קוד בליין הספייס. אפילו במסיבת-נושא בפסח, כשהיו את כל
הסיבות בעולם להקפיד על דרס קוד, אפשר היה לראות מספר לא מבוטל של ג'ינסים וגופיות לבנות;
יש לשער שמהפכני-לבוש אלה שילמו מחיר מלא בכניסה. המארגנים, שאוזנם כרויה לרחשי לב
הקהל, הפנימו ככל הנראה איזשהו סוג של ביקורת כי לפני שבועיים-שלושה ללא-גבולות יצאה
מגבולותיה וטרחה להזכיר לכל אחד ואחת שנרשמו למסיבה שיש להקפיד על דרס-קוד. ביום שישי
האחרון ביקרתי בקיט-קאט בברלין במסיבה שהוגדרה כ fetish party ולא היה שום דרס-קוד. זה לא
אומר שלא ניצפו שם תלבושות מהממות: למשל, מישהי לבושה בבגדים סטייל המאה
השבע-עשרה, לבנים ואדומים, גוררת ברצועה עבד בלבוש מושקע לא פחות. פרנקי ואני השקענו
בשחור-כללי, ויניל וקולר - והרגשנו טיפ טיפה מגונגדרים לעומת הקלילות הכללית מסביב -- היו
שם גם חבר'ה בסניקרס ומכנסיים קצרים. זה לא הפריע בכלל לשום אוירה ולשום כלום. באולם
המרכזי רקדו עשרות רבות של בליינים ללא דרס-קוד ספציפי לצלילי טכנו. בשאר החלל אנשים היו
נינוחים וחייכנים, שתו ודיברו ועשו מה שהתחשק להם. אז נכון, זה לא היה ערב על טהרת הבדסמ
אבל ממתי מסיבות הספייס הן על טהרת הבדסמ? לכן אני אומר: שיזדיין הדרס-קוד. קודם כל,
התאורה במקסים היא כל כך גרועה שאף אחד לא רואה אף אחד אחר ממטר - במשמעות המקורית
של המילים. שנית - יש מספיק אנשים שאוהבים ללבוש את בגדי הפטיש שלהם -- ואני אחד מהם
-- וישקיעו בלבוש גם אם לא יזכירו להם את זה בתגובה להודעת ההרשמה שלהם בכלוב. שלישית,
ההתעסקות האובססיבית באכיפת דרס קוד, הן מצד המארגנים והן מצד הקהל אינה עושה טוב
לאף אחד. יש לנו מספיק צרות גם בלי זה. שחררו קצת לחץ. אם אנשים שחיים את הקהילה, מבלים
כותבים ואוהבים בה כבר חמש שנים ויותר לא יכולים לבוא למסיבה בג'ינס בגלל פאקינג דרס קוד,
אז מישהו לא עושה משהו נכון.