שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקה במהלך סקס

galit23a
לפני 14 שנים • 25 במאי 2010

נכון צ'יטה, לצבוט את האף ולשים יד על הפה....

galit23a • 25 במאי 2010
נכון צ'יטה, לצבוט את האף ולשים יד על הפה ואפילו 'פייססיטינג' שאני מבינה שיש גברים שבתפקיד עבדים של מלכה נהנים נזה זה הכל מעין סימולציה ממש ילדותית ונראה לי בכלל בכלל לא סקסי ולא מחרמן, אבל על טעם וריח הרי אין להתווכח.
אדון בועל בתשוקה

ולמה להסתפק ב"חניקה.."

אדון בועל בתשוקה • 25 במאי 2010
למה להסתפק ב"חניקה" ?? אולי אפשר להרחיב את הרפרטואר ולעבור גם לניסור הראש. היא לו או להיפך, הכל על פי מזמין השירות- אולי אז לפחות גלי האווילות המאיימים להטביע את כולנו ישככו מעט...
Master Bruce

Re: ולמה להסתפק ב"חניקה.."

Master Bruce • 25 במאי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
למה להסתפק ב"חניקה" ?? אולי אפשר להרחיב את הרפרטואר ולעבור גם לניסור הראש. היא לו או להיפך, הכל על פי מזמין השירות- אולי אז לפחות גלי האווילות המאיימים להטביע את כולנו ישככו מעט...

לא משהו סוטה ובדס"מי, בסך הכל ניסור ראש, או כדור ברקה, או סקס עם רימון חי בלי נצרה. לא משהו מסוכן, זה פשוט מחרמן אותנו ואנחנו רוצים להתנסות בזה.
galit23a

מצטערת, אבל אתם בכלל בכלל לא מבינים את העניין....

galit23a • 25 במאי 2010
מצטערת, אבל אתם בכלל בכלל לא מבינים את העניין וכל הזמן מגזימים, לא יודעת למה? אולי כי אתם משקיפים על הנושא מכוון תחום הבי.די.אס.אם.

כדי לתת לכם זוית קצת אחרת הנה קישורים לשני סרטונים, קצת ארוכים אבל יפים, סקס משולב עם חניקות, ותראו ותבינו כבר למען השם שלא מדובר בדברים מסוכנים, כבר אין לי כח להתווכח ולהסביר, אז הנה קישורים, הסרטון הראשון זה בחורה האמת די חמודה שנהנית מחניקות ומבקשת את זה :

http://depositfiles.com/files/tb3ki5gxb
http://depositfiles.com/files/pda9xtakn
http://depositfiles.com/files/tp6deaczv
http://depositfiles.com/files/mwf1r21js

זה כמה הורדות כי זה באיכות גבוה

ועוד סרטון באותו נושא :

http://www.filestube.com/k/kerri+kraven+meatholes

תהנו, ובבקשה תפסיקו להגזים.
Master Bruce
Master Bruce • 25 במאי 2010
אני מתחיל לקבל את הרושם שיש שתי אפשרויות

1- גלית היא טרול (או טרולית) שסתם נהנים מהתשומת לב.
2- גלית החליטה שהיא עושה את זה לא משנה מה ולא מעניין אותה שאנחנו מסבירים לה את הסכנה שבזה ולמה אסור לעשות את זה כי מבחינתה בגלל שאנחנו עושים בדסמ אז אנחנו מתכוונים לדברים הרבה יותר קיצוניים ממה שהיא מתכוונת (דבר שמראה שאין לה מושג ירוק מה זה בדסמ, וכנראה שהיא לא חכמה במיוחד)

אם זה המקרה הראשון הכי טוב שנתעלם
אם זה המקרה השני, אני חושב שאנחנו נתננו את כל ההזהרות שיכולנו, אם, וכש, תקרה תאונה ומישהו יפגע, המצפון שלי רגוע. מישהו מרגיש שהוא יכול עוד לשכנע אותה? או שנתן לאבולוציה לעשות את שלה?
בלוסום​(לא בעסק)

גלית, חביבתי,

בלוסום​(לא בעסק) • 25 במאי 2010
לא כל מי שעוסק בבדסמ הוא קיצוני. לא כל מי שלא עוסק בבדסמ עושה דברים שהם פחות קיצוניים.

אצטלת הבדסמ לא מכסה על מאומה. יש מעשים, לא משנה אם קוראים להם כך או אחרת.

חניקה לפי כל מה שאמרו לך פה המלומדים היא מעשה מסוכן להפליא. אז מה אם זה מגרה? אנחנו אנשים בוגרים, לא עושים כל דבר שבא לנו.

בסופו של דבר את תעשי מה שאת רוצה - אבל ניסו להשיא לך פה עצות, שהן נראות לי חכמות ומנסיון.

זה לא משנה תחת איזה גג את שמה את זה - הענין שזה מסוכן. קחי לתשומת לבך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 25 במאי 2010
איכשהו חניקה הפכה להיות ה"ענת קם" של הבדס"מ.
יש המון מאמרים על כמה חניקה מסוכנת והם נורא מפחידים, באמת.
אבל,
חניקה כשעושים אותה בטוח - מהנה, מגרה וגורמת לריגוש ששום דבר אחר לא גורם.
היתה לי שיחה ארוכה עם נרולוג (אחרי שחנקתי אותו) שהסביר לי שזה באמת מסוכן אבל לאורך זמן ובתנאים מסויימים.
להוציא מאמר שמשהו מסוכן נורא פשוט, תחפשו מאמרים על ריטלין, או אפילו על נהיגה באופנוע.
מכירה את התאוריות, מכירה את כל המנופפים בדגל
ו עדיין חונקת, המון שנים.
מכירה אנשים שחונקים גם המון שנים.
וחוץ ממאמרים מאיימים פה לא נתקלתי מעולם בתאונת חניקות.
לאומת זאת נזקים מסוגים אחרים יש פה הרבה.
הנזק היחיד שנגרם לי מחניקות זה שנשברה לי ציפורן במהלכה.

galit23a

היי מינרווה, את צודקת, כולכם צודקים....

galit23a • 25 במאי 2010
היי מינרווה, את צודקת, כולכם צודקים, ברצינות, אני מעריכה את הדאגה והרצינות שלכם. אבל נראה לי שיש פה אי הבנה, אני אשמה. שניטופר חושד שאני טרול או טרולית, או שאני סתומה שאני כאילו מתאבדת, אני לא זה ולא זה.

רק אני אגלה לך שיש שני צדדים למטבע, פה בפורום היו רק אזהרות, אבל מיילים בערוץ הפרטי כאן קיבלתי בהרבה הרבה עשרות ולכולם, סליחה, לרובם יש את המסר ההפוך, "בואי נסי את זה איתי".

לא משנה, אני לא מתאימה לפורום כאן כי אני לא בי.די.אס.אם.! מישהו במיילים הציע הצעות ושאל אותי "באיזה צד של השוט את" - אז מה אני אענה לו? כשהעניין של שוט בכלל לא בראש שלי וגם לא יתר האלמנטים והיסודות של בי.די.אס.אם, עם כל הכבוד, ואני בהחלט מכבדת.

לכל עשרות שולחי המיילים, סליחה, אני יכולה לענות רק לבודדים, מסיבות של נימוס. תודה לכם בכל אופן, הנה, תוך 5 דקות שנכנסתי נדלקת לי בצד ימין למטה של המסך הודעה שיש לי כבר 7 מיילים חדשים, רובם בעלי אופי קוטבי לאזהרות שכאן בפורום.

אז לסיום, מינרווה, את צודקת, אבל גם היתה אי הבנה, אם תראי אחד הסרטונים תראי שלא מדובר בשום סכנה.

אני משערת שאלפים ועשרות אלפים בארץ מנסים את זה ומשחקים עם זה, ב"ה שום דבר לא קרה וכנראה שגם לא יקרה.

תודה לכולם, ביי.
galit23a

בטי בום תודה תודה, קבלי חיבוק חם, לפחות את....

galit23a • 25 במאי 2010
בטי בום תודה תודה, קבלי חיבוק חם, לפחות את ניחמת אותי ואיזנת את העניין כי באמת הגזימו כאן לכיוון אחד. בטי בום, טוב שכתבת את מה שכתבת עכשיו, והוצאת את כל השירשור הזה שאיכשהו תפס כיוון צדקני לדבר יותר מאוזן ונכון ושפוי. תודה לך, 10x2.gif

לכל כותבי המיילים , סליחה, לא יכולה לענות לכולם, מתנצלת icon_redface.gif
FucK U
FucK U • 25 במאי 2010
בטי בום כתב/ה:
איכשהו חניקה הפכה להיות ה"ענת קם" של הבדס"מ.
יש המון מאמרים על כמה חניקה מסוכנת והם נורא מפחידים, באמת.
אבל,
חניקה כשעושים אותה בטוח - מהנה, מגרה וגורמת לריגוש ששום דבר אחר לא גורם.
היתה לי שיחה ארוכה עם נרולוג (אחרי שחנקתי אותו) שהסביר לי שזה באמת מסוכן אבל לאורך זמן ובתנאים מסויימים.
להוציא מאמר שמשהו מסוכן נורא פשוט, תחפשו מאמרים על ריטלין, או אפילו על נהיגה באופנוע.
מכירה את התאוריות, מכירה את כל המנופפים בדגל
ו עדיין חונקת, המון שנים.
מכירה אנשים שחונקים גם המון שנים.
וחוץ ממאמרים מאיימים פה לא נתקלתי מעולם בתאונת חניקות.
לאומת זאת נזקים מסוגים אחרים יש פה הרבה.
הנזק היחיד שנגרם לי מחניקות זה שנשברה לי ציפורן במהלכה.

בטי בום שלום,

אני מנצלת ומתנצלת באותו רגע ממש לשבור את תדמיתי המסוקסת
אולם נמצאה אצלי ציפורן בדש.
התואילי אנא לבוא ולקחתה, ראשי התיבות שלך מחוקקים עליה ממש
והיה מעולה
מתי יש לנו עוד מפגש.

זונת דואר {שלך} וידוע לי שאיני היחידה

תודה,