בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרדי בחוף ים מעורב

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 28 במאי 2010
Brave Dwarf • 28 במאי 2010
KittyPerv כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
KittyPerv כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
Dago כתב/ה:
יש לי שאלה "יאללללה"....
אחד מבני משפחתך הקרוב ביותר מתוודה לפניך שהוא אוהב את בני מינו, איך היית מגיב?

מה אכפת לך?

מה איכפת לך מה איכפת לו?

מה אכפת לך מה אכפת לי מה אכפת לו?

סליחה
*עיחפט

סחטיין על ה-ad hom, אבל כבר תיקנתי icon_smile.gif
מעבר לזה, תרגיש חופשי לתקן אצלי שגיאות אם אתה מוצא עוד כאלה - כבר קראתי אותך הרבה, והשפה שלך יפה מאוד.
עם הרטוריקה שלך, לעומת זאת, יש לי בעיה.

עכשיו, באמת יש טעם שאני אוסיף את החלק הבא לשרשרת?
אני אישית לא ראיתי בעיה עם השאלה של Dago. אם אתה ראית אחת, לפחות תמצא את זה בעצמך להגיב ביותר משאלה בנאלית.

הייתה טעות? לא ראיתי. ציטטתי את מה שאתה רואה בתוך הציטוט. סתם התבדחתי. LOL. אני משתעשע לי. אגב, רטוריקה קשורה ל- retarded?
וברור שיש טעם אם תוכל להמשיך לאורך שבוע. אחר כך אצטרך לשוב אל מעמד הפועלים ולא יהיה לי זמן יותר.

אז מה עיחפט לו?

אבל באמת מבלי לפגוע בזכויות היוצר, מה הקשר בין מחט לתחת? הבחור הותקף פה מעל לאוזניים. אז עוד להכניס לו את האצבע לתוך החור שיצרנו ולסובב?

איכפת (>>אכפת)

בסדר גמור למרות שעדיף שלא
SinKitty
SinKitty • 28 במאי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אבל באמת מבלי לפגוע בזכויות היוצר, מה הקשר בין מחט לתחת? הבחור הותקף פה מעל לאוזניים. אז עוד להכניס לו את האצבע לתוך החור שיצרנו ולסובב?

האמת היא שאין לי שמץ של מושג למה הוא שאל את השאלה הזאת, אבל Dago, שעצמו חזר בשאלה, הוא אחד התומכים היותר נלהבים של יאלללה בשרשור, ותומך בו דווקא מתוך הבנה והזדהות שרובנו לא יכולים לתת. הוא אולי האדם האחרון כאן שהייתי דואגת להגן על יאלללה מפניו, וזאת הסיבה העיקרית שמיהרתי להגן עליו. אני סומכת על זה שלכל הפחות אין בשאלה שלו כוונה לפגוע, ושסביר להניח שיש מאחוריה סיבה טובה.
לגבי שאר הכותבים כאן, נדמה לי שקיבלת רושם מוטעה לגבי נימת השרשור. אני מבינה את הרצון שלך להגן על יאלללה, אבל רוב האנשים כאן דווקא הראו הרבה מאוד תמיכה ורצון לעזור. אני לא אומרת שכולם הסכימו איתו או רואים דברים כמוהו, אבל כמעט כל מה שנאמר נאמר בכבוד והערכה.
בבקשה, תקרא את השרשור מחדש. נראה לי שתופתע לטובה.

Dago כתב/ה:
תודה KittyPerv icon_biggrin.gif

בכיף icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 28 במאי 2010
ציטוט:
לגבי שאר הכותבים כאן, נדמה לי שקיבלת רושם מוטעה לגבי נימת השרשור. אני מבינה את הרצון שלך להגן על יאלללה, אבל רוב האנשים כאן דווקא הראו הרבה מאוד תמיכה ורצון לעזור. אני לא אומרת שכולם הסכימו איתו או רואים דברים כמוהו, אבל כמעט כל מה שנאמר נאמר בכבוד והערכה.

"יש סיכוי, כמו שלסטלן על טוסטוס יש סיכוי לשידוך הגון במאה-שערים בערב פסח שחל בשבת. "

"צביעות: מחד מסיר את ציציותיו וכיסוי ראשו ומפנה עורף לאמונה המדריכה את חייו"

"זה.

אלא אם אתה מתכוון לצאת מהעולם שלך."

"אני זוכרת שפעם גם רצית לבוא למסיבות קהילה.
עכשיו אתה רוצה לים.
יש לי משהו אחד להגיד לך: אם אתה רוצה כאלה דברים בסיסים ולא מסוגל לממש אז החיים שלך בזבל!!!!"

"אצלכם מעודדים שלא להיכנע ליצר,לך תהיה "יישיבה בוחר" טוב ,תנסה להיות ראוי לשידוך טוב,גם,רצוי עם נדוניה יפה ואשה שתעבוד כל החיים שלה כמו חמור בחוצ ובביית בכדי שאתה תוכל ל"ההרג" ב"אוהלה של תורה",

אני רעה,נכון.מאוד רעה,זאת המציאות. "

"הצעה במקום לבהות בבנות בחוף. שזה עשוי להגמר לא נעים .....

לך לספריה העירונית. קח ספרים של יהושע בן יוסף. תקרא. ו....... תחשוב. "

זה מתוך העמוד הראשון. אני חייב לעבור לשני? למה? כי ביום שישי הגמד בעונש?

אין לי שום צורך להגן על יאללללללללה. מבחינתי אינו קיים. אני מגן עלי. על הנאת הגלישה שלי בכלוב. וכאשר מתנפלים על אנשים כאן זה גורע מהנאתי האישית ומוריד לי את הזיקפה.

חיים לא זין. הם תמיד קשים.
פרלין​(נשלטת){ש}

יאללה, יאלללה

פרלין​(נשלטת){ש} • 28 במאי 2010
לך כבר לים וספר לנו איך היה!

אני חושבת שהרעיון ללכת עם חבר הוא רעיון טוב. אני חושבת גם, שלפחות בהתחלה כדאי ללכת בשעות לא עמוסות. אולי לא לחופי תל אביב?
וכל העצות של RIR מעולות בעיני.

לך, תהנה, תקנה ארטיק, תראה נשים יפות בבגדי ים. והכי חשוב, ספר לנו איך היה.
SinKitty
SinKitty • 28 במאי 2010
מאותו עמוד ראשון (ראשון ושני? נראה לי שהדפדפנים שלנו מציגים אותם אחרת):

"לך על זה."

"מצד שני, אם תתמיד אז יתרגלו ללבוש ולפאות שלך ויראו את האדם שבך. בהצלחה!"

"אני לא יודעת מה אתה חושב שקורה בחוף מעורב, אבל מדובר בעיקר באנשים שבאו להנות מהחוף.

לרובם לא ממש אכפת איך אתה נראה."

"אני שחזרתי בשאלה לפני כמה שנים גם הייתה דילמה גדולה איך להתחיל או איך להסתיר, ובכול זאת אתה עלול להתבלט בחוף.
יולי כתבה לך, יש משהו בבהיה שעושה אותן עצבניות, ואפילו לעשות אותך לסוטה\מציצן שלא במתכוון, פשוט נסה להתנהג רגיל."

"'בזבל' זה מאוד קיצוני, ומה בסיסי בלבוא למסיבת קהילה?
יש הרבה מאוד אנשים שבשבילם להיחשף זה רחוק ממובן מאיליו, אפילו אם זה 'רק' לחברי קהילה, אבל חוץ מזה שמחים מהחיים שלהם."

"אף יהודי לא שומר על כל המצוות. אין מה לעשות כולנו אנשים. ואם אתה מחליט שזה חזק ממך, אז תתפתה ליצר. תתחזק במקומות אחרים ותנסה לשמור על איזון כל שהוא."

הכל בעיקר הולך ומשתפר משם.
גם נראה לי שאת חלק מהתגובות לקחת בצורה הרבה יותר מדי שלילית, כמו את זו של Mary Jane שהביעה דעה בכבוד, קשה ככל שהדעה תהיה. אבל, מצד שני, אולי אני היא זו שלוקחת אותן בצורה חיובית מדי.
בכל מקרה, שתהיה לכולנו שבת שלום icon_smile.gif
דוכיפת​(נשלט)

Re: חרדי בחוף ים מעורב

דוכיפת​(נשלט) • 28 במאי 2010
יאלללה כתב/ה:
רציתי לשאול,אני חרדי,ומעולם כמובן לא הייתי בחוף ים מעורב,והיה מתחשק לי פעם לבקר,לראות מה זה,הבעיה שאני חושש מאוד,איך זה יתקבל שיראו חרדי בחוף ים מעורב.
הייתי שמח לשמוע את חוות דעתכם על זה.

יתקבל על ידי מי????המשפחה שלך לא תאהב את זה,אני מניח.
ובכלל,מדוע כל כך מתחשק לך לבקר בחוף מעורב????הסבר ונמק..
טגב,בדאנג'ן בזמנו היו 2 בליינים חרדים מבקרים די בקביעות.לא זכור לי שזו היתה בעיה לאחרים.אולי להם..
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
יאלללה כתב/ה:
את כותבת שאין שום דבר מיוחד בחוף מעורב. זה נכון מהמבט של אשה, ולא מהמבט של גבר, בפרט לא גבר חילוני, מי שהתרגל לזה זה משהו אחר, אבל מי שלא התרגל, זה בהחלט מפגש עם משהו מיוחד.

אני מניחה שהתכוונת: "בפרט לא גבר חרדי"? לא ראיתי כאן גבר חילוני שכתב שזה יהיה מוזר עבורו. (או שמישהו כתב ופספסתי, בהחלט יתכן).
מכל מקום, זו בדיוק הנקודה שלי: בעינינו, החילונים, אין בחוף הים שום דבר מיוחד או מוזר. לכן, אם תהיה שם, אתה היחיד שירגיש שזה מוזר, לאף אחד (חילוני) אחר לא יהיה איכפת. וברגע שתרגיש את זה, אני חושבת שזה יעזור גם לך להירגע ולא להרגיש מוזר.

עוד הערה חשובה לעניין זה: כתבנו כאן על כך, שאם תתחיל עם בחורה בביקיני זה יהיה מוזר. אבל, אתה יודע מה? באופן כללי, אם חרדי מתחיל עם חילונית זה מוזר, לא חשוב מהו המיקום בו זה נעשה.

יאלללה כתב/ה:
מה שאת כותבת שאין שום הנאה בתור חרדי, את טועה.
אחדד את דבריי: מנקודת מבט של חילונים אין שום הנאה בלהיות חרדי.

Dago כתב/ה:
Dago כתב/ה:
כותבים לך שהחרדים צבועים, ומה החילונים...יראי שמיים?
ציטוט: לא, אבל זו בדיוק הנקודה: החילונים לא מתיימרים להיות כאלה:
אני יכולה להגיד לך: "אני לא מאמינה באלוהים!" ולחלל שבת - כי מבחינתי, אין בזה שום דבר לא מוסרי. אם מישהו אומר לך: "אני מאמין בכל מה שהדת אומרת ומקיים את כל המצוות", ומחלל שבת בסתר - הוא צבוע.
דוגמה להמחשה: אם מטיף אדוק לצמחונות יבוא לאכול באל גאוצ'ו, האם לא תראה בכך צביעות? ודאי שכן. לעומת זאת, אם מי שאינו מטיף לצמחונות יאכל באל גאוצ'ו, הרי שלא תראה בכך צביעות. מבין את ההבדל?

אני רק אומר שיש לקבל את השונים מאיתנו, זכותו לטעום מהפרי האסור.
מתי טענתי אחרת? מישהו כתב משהו על צביעות, אתה שאלת למה זו צביעות, אני המחשתי. איפה כתבתי משהו על אי קבלת האחר?

גמד,
1. (כמו שכתבתי לדאגו,) דבריי נאמרו כהמחשה למה שנאמר על צביעות, זה הכל.
2. אנחנו באמת הולכים להיכנס לויכוח של היחס לדתיים אצל החילונים לעומת היחס לחילונים אצל החרדים? מספיק להסתכל על היחס שמקבל חילוני שחוזר בתשובה (נפריד בין בשר לחלב, רק תבוא לבקר את ההורים שלך!) לבין היחס שמקבל חרדי שיצא לשאלה (יושבים עליו שבעה) כדי להבין מי יותר פתוח. אבל באמת, בוא לא נכנס לזה, זה לא נושא השרשור.

Brave Dwarf כתב/ה:
ולך - "יאללללה", כפי שמקבי אמר בתחילת השרשור, אם זה מה שלבך מכתיב לך - "לך על זה!"
icon_exclaim.gificon_exclaim.gif

Brave Dwarf כתב/ה:
הבחור הותקף פה מעל לאוזניים. אז עוד להכניס לו את האצבע לתוך החור שיצרנו ולסובב?
אני מסכימה עם קיטי: לדעתי, רוב התגובות בשרשור הביעו תמיכה. אולי אני רואה אותן כך משום שאני מנסה להביע תמיכה, לכן רואה את כל (או את רוב) מה שנכתב כאן באור חיובי. מצד שני, אפשר לפרש כל מיני דברם בכל מיני דרכים.
ברשותך, גמד יקר, אסטה קמעא מנושא השרשור ואספר לך משל קטן:
פעם הלכתי עם חברה שלי לקנות בגדים. החברה שלי מדדה חולצה שלא ממש התאימה לה. היא שאלה אותי מה דעתי, ואני אמרתי שהחולצה הזו לא מתאימה לה. חברתי ענתה לי: "את אומרת שאני שמנה?"
גמד, לפי הרושם שקיבלתי ממך עד כה, אתה מספיק אינטיליגנט בשביל שלא אצטרך לפרש אותו עבורך. icon_wink.gif

פרלין כתב/ה:
וכל העצות של RIR מעולות בעיני.
גם בעיניי. icon_razz.gif תודה!

אני חושבת שאפשר לסכם את השרשור ב:
פרלין כתב/ה:
יאללה, יאלללה, לך כבר לים וספר לנו איך היה!
cai
cai
cai • 28 במאי 2010
מה שאני שונאת בחוזרים בשאלה טריים ומתחבטים למיניהם, זה שהם חושבים שמחוץ לבועה שלהם כל הבחורות זונות.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
cai כתב/ה:
מה שאני שונאת בחוזרים בשאלה טריים ומתחבטים למיניהם, זה שהם חושבים שמחוץ לבועה שלהם כל הבחורות זונות.

מה שאני שונאת באנשים שיש להם דיעה שלילית מסוימת לגבי משהו, זה שהם ממהרים להפיץ את השנאה העזה שלהם לכל עבר.

ואם להתייחס רגע באמת למה שכתבת:
1. פותח השרשור לא כתב שהוא רוצה לצאת לשאלה.
2. לא זכור לי שפותח השרשור כתב, או אף רמז בצורה כזו או אחרת, בנוגע לדעתו על כל הבחורות מחוץ לעולמו.
3. הרי זה מה שמלמדים את החרדים להאמין: כל מי שלא היא זונה או הוא גוי. מסתבר ש"גוי" זו הקללה הכי גרועה שיכולה להיות עבור חרדי, זה כמו להיות בשיא החטאים. זה מה שהם חושבים כי זה מה שלימדו אותם להאמין כל חייהם.
SinKitty
SinKitty • 28 במאי 2010
cai כתב/ה:

RIR כבר מיצתה את רוב מה שאפשר להגיד לך, ובכל מקרה - מה לעזאזל, בנאדם?!
איזו הצדקה יש בשרשור הזה לתגובה הבנויה ממשפט יחיד כוללני ודוחה כל-כך?!