בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם כל פרסום הוא פרסום טוב?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 4 ביוני 2010
בלוסום​(לא בעסק) • 4 ביוני 2010
LadyBug כתב/ה:
וסליחה, אם בכבוד הדדי עסקינן,
קראי שוב את ההודעה הראשונה ששלחת לי
ואמרי לי בבקשה אם בעינייך זוהי דוגמא לכבוד הדדי, או לכבוד בכלל

ואת מוזמנת לחזור לטקסט שלך, ולבדוק אם אפשר היה שטעיתי (מודה! טעיתי!) בהבנתו כפנטזיה??

אני אולי הבעתי מחאה נמרצת בקול רם (כזו אני), אני מניחה שיש אחרות או אחרים ששתקו.

מבחינתי תאור סשן שכזה מקומו במקום הפרטי שלך (או של מי שזה לא תהיה, זו לא את אלא העיקרון), ולא בשום מקום פומבי שהוא.

אני רוצה לנצל את הבמה הזו להתנצל על ההתלהמות, אך לא על העיקרון שעומד מאחוריה (הסברתי אותו להלן).
Honey Bee​(נשלטת)
Honey Bee​(נשלטת) • 4 ביוני 2010
אז לפי דברייך,
אם זו פנטזיה זה בסדר, ואם זו מציאות- אני חולת נפש?
ואדוני הוא אפס חסר יוזמה ומעוף? והסיפור שלי הוא מפגע?

לא משחקת לפי החוקים האלה
אף אחד לא הגדיר מה מותר ומה אסור לפרסם.
נראה לי שלרוב האנשים פה הסידור הזה די נוח,
ואני לא חושבת שזה מתפקידך לערוך סלקציה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 4 ביוני 2010
LadyBug כתב/ה:
אז לפי דברייך,

לא משחקת לפי החוקים האלה

לא רק שלך, כל מי שמשתמש במילה הזו לכנות את הנשלטת שלו, והתשובה היא כן!

ויודעת מה? שלכל העולם יהיה הסידור הזה מה זה נוח, אני לא אקפוץ מהגג אחריהם!

פרסמת משהו בפורום פומבי? תתעוררי ותתחילי לקלוט מה המשמעות של זה! לא כולם יעמדו דום ויחמיאו לך! גם אני ספגתי תגובות מאוד מאוד לא נעימות בעקבות פרסומי עבר שלי (למשל "כמהה" אם זה בכלל מענין אותך).

את יכולה להתפלל שיבינו אם לא הסברת נכון אך אם לא, צפי לקבל גם קיתונות של רותחין אם בעיני מישהו זה לא מוצא חן.
אם הית כותבת בבלוג, היית יכולה להכנס בי עכשיו חופשי חופשי. בחרת בפומבי, תקבלי את התגובה שבא לי להגיב לך, גם אם היא לא נראית לך.
חתול מריר

ובכן,

חתול מריר • 4 ביוני 2010
מעבר להתייחסות למובן מאליו - לטעון שיש כאן מישהו שלא נורמלי במידה רבה יותר משאר חברי האתר זהו מעשה לא נורמלי בפני עצמו. מעבר לזה ש... מכירים את הקטע הזה שאומרים שההומופובים הכי גדולים הם בעצם הומואים בארון....? - אני רוצה להתייחס לעוד נקודה שמשום מה לא זכתה פה להתייחסות (אולי זה פשוט נובע מחוסר הבנה בסיסי שלי).

שמתי לב שלאורך השרשור ישנה התייחסות (בעיקר על ידי משתתפת כלשהי) לכך שבלוג = פרטי בעוד שפורום = פומבי. ובפומבי אסור לכתוב דברים פוגעניים כי זה "מרחב הגלישה" של אנשים.

עכשיו, קצת קשה לי להחליט מאיזה כיוון לתקוף את הנושא. האם עליי להשוות את מספר הקליקים הנחוצים מרגע הכניסה לאתר ועד הגעה לבלוג כלשהו לעומת אשכול כלשהו בפורום?
או שאולי עליי לתהות כיצד תוכן בדסמי לגיטימי באתר בדסמי מפר את "מרחב הגלישה" של אדם?

או שאולי עדיף לסכם את הכל בכך שאומר ש - אם זה באינטרנט, כנראה שזה לא פרטי.....
שלגי
שלגי • 4 ביוני 2010
'מינרווה' כתב/ה:
LadyBug כתב/ה:
אז לפי דברייך,

לא משחקת לפי החוקים האלה

לא רק שלך, כל מי שמשתמש במילה הזו לכנות את הנשלטת שלו, והתשובה היא כן!

ויודעת מה? שלכל העולם יהיה הסידור הזה מה זה נוח, אני לא אקפוץ מהגג אחריהם!

פרסמת משהו בפורום פומבי? תתעוררי ותתחילי לקלוט מה המשמעות של זה! לא כולם יעמדו דום ויחמיאו לך! גם אני ספגתי תגובות מאוד מאוד לא נעימות בעקבות פרסומי עבר שלי (למשל "כמהה" אם זה בכלל מענין אותך).

את יכולה להתפלל שיבינו אם לא הסברת נכון אך אם לא, צפי לקבל גם קיתונות של רותחין אם בעיני מישהו זה לא מוצא חן.
אם הית כותבת בבלוג, היית יכולה להכנס בי עכשיו חופשי חופשי. בחרת בפומבי, תקבלי את התגובה שבא לי להגיב לך, גם אם היא לא נראית לך.

בחיית אל תקפצי משום גג, אל תקראי פרסומים שאינם נראים לך ובעיקר - אל תהפכי לצנזור הראשי מטעם עצמך..

לא מוצא חן בעיניך מה שנכתב, תעבירי ביקורת , זו זכותך המלאה - אבל מי את שתקבעי מה יפורסם בפורומים על סמך טעמך האישי?

מה נסגר פה? מה נהיה? אני מפספסת משהו? הזדקנתי? (כן, אבל זה לא קשור)

שלגי תוהה מה פה קורה פה.
שולה פנינים
שולה פנינים • 4 ביוני 2010
ליידיבאג, כמומחית ידועה לענייני שריטות והפרעות נפשיות, הריני להודיעך שמשתיכן לא אותך הייתי מאשפזת. icon_twisted.gif (זאת בדיחה, לפני שיעלבו לי כאן)
באופן מעשי: הבה נברך כולנו את כלובי, בורא רשימת ההתעלמות. מי שפונה אלייך בצורה כזאת לא ראוי/ה ליותר, בודאי לא ליחס כלשהו.
אגב, זה שבעיה נפשית של אדם אחר העיקה עלייך עד כדי ששינית משהו בסיפור "כדי להבהיר שמדובר בפנטזיה" רק מראה שאת אדם מתחשב ונעים, גם כלפי מי שגישתם ראויה לבוז. והרהור נוסף: אפשר לחשוב מה כתבת.. חבל שהכותבת אלייך לא היתה באתר כשפורסמו בו הסיפורים של J. על זואופיליה ונקרופיליה, ללא שום הצהרת "זאת פנטזיה". אני כבר מדמיינת את השרשור icon_rolleyes.gif
שבת שלום
לא קשורה

פורום במצור

לא קשורה • 4 ביוני 2010
חניבעל כתב/ה:

... מילא הכינוי השבלוני ביותר מכולם, שכל אפס חסר יוזמה ומעוף בוחר לנשלטת שלו, ביחד עם המקום בו נערך הסשן, אז כל מה שיש לי לומר לך זה שאת חולת נפש. מבקשת ממך להפסיק לכתוב את דברייך בפומבי. מי שרוצה שיבוא לבלוג שלך ויקרא שם. אני אישית מוצאת זאת בלתי נסבל לעבור בכלוב ולראות כזה מפגע במקום ציבורי.

.... אני מוצאת אותך פוגעת ופולשת למרחב הגלישה שלי. מבקשת ממך לכבד את בקשתי ולעבור לכתוב בפרטי בלבד. אין לי שום רצון לעבור בפורומים ולראות את החוליים הנפשיים שלך פרושים לי מול העינים שאצטרך להתקל בהם. שמרי את הבדסמ שלך לעצמך.

מה דעתכם/ן?

ואני אומרת, שנית המשט לא יעבור!
אני אלאים את המים הבינלאומיים!
התמנונים יפסיקו לשלוח זרועות לכל מקום בלי רשות.
כלבות הים ילבשו מחוך רק במסיבות חוף.
הלוויתנים יפסיקו לקפוץ אל מותם,
וגם המדוזות יצטרכו דרכון לפורום חסרי החוליות.
אני אחליט! אני אנווט! אני אקבע! זה שלי! הכל שלי!
לא לנשום!

פרת משה רבנו, חיפושית נחמדת,
תשאירי את האלימות במקום שראוי לה, קרי בפורומים, בבדסמ שלך ובפנטזיות
ובחיאת, תכניסי לרשימת ההתעלמות את מי שמפעיל עלייך אלימות בלי הסכמה
אחרת, יהיה לך מצור פרטי וכבר ראינו איך הם נגמרים.

פרלין​(נשלטת){ש}

כן. כל פרסום הוא טוב

פרלין​(נשלטת){ש} • 4 ביוני 2010
הנה, אני קראתי את הסיפור הזה רק עכשיו. אחלה-אחלה-אחלה סיפור.
ליידי באג, את כותבת משהו.

מינרווה, זה לא באמת ילך. העמדה שלך הפעם היא לא נכונה. זה לא הוגן ולא נכון וגם לא פרקטי לנסות לצנזר את המרחב הציבורי.
מה שכתבת היא לא ביקורת עניינית, אלא השתקה. את יכולה ומוזמנת לומר שזה קיצוני מדי בשבילך, טוב שכל הקולות יישמעו, אבל זה לא לגיטימי לנסות לדחוף החוצה מהמרחב הציבורי "שלך" את מה שלא מוצא חן בעינייך.
Mary Jane
Mary Jane • 4 ביוני 2010
Lady,
מטבע הדברים, הרוב המכריע של חברי הכלוב מעוניין בסיפורים בעלי ייחוד כזה או אחר. אתר הכלוב הוא בפירוש פלטפורמה להתבוננות אחרת, לשם כך נועד הוא מלכתחילה, ומשכך, אלו המוצאים את התכנים קשים מנשוא מוזמנים לחפש להם שלוות עולמים במקום אחר.

בחנתי את הביקורת שהועלתה, ועל אף מאמציי לא ירדתי לפשרם של הדברים; מה בין שמיטה להר סיני, וכיצד הטקסט שפירסמת מהווה גושפנקא לביקורת אודות כינויים- נבצר מבינתי. לאחר שהירהרתי בדבר, ולמדתי מפי 'חכמים', כי "בחרת בפומבי, תקבלי את התגובה שבא לי להגיב לך, גם אם היא לא נראית לך", הריני להגיב ad hominem (תמיד רציתי : ) :
לא לחינם מונחת מינרווה אלת החכמה במרכאות, הווה אומר- חכמה רק לכאורה ובעיקר בעיניי עצמה. אם ישנו כינוי המבייש את בעליו ללא ספק מדובר ב'מינרווה'.
teacher​(שולט)

כפיה - לא דתית

teacher​(שולט) • 4 ביוני 2010
זה בדיוק ההבדל בין לבקש/לדרוש את החופש לעשות את מה שמתאים לך,
לבין לנסות להחליט את זה עבור אחרים.

אני לא יודע מה איתכם, אבל בעיני ההודעה שמצוטטת בפוסט הראשון כעורה ומרושעת.
היא נגועה בנפיחות עצמית ותאוות שליטה (שאינה בידיאסאמית) ובוודאי שאינה במקומה.
יתרה מכך, היא לוקה בצביעות קשה ופחדנות, שכן היא מבקשת דבר המשפיע על כולם (להסיר את הטקסט),
אך עושה זאת במחשכי ההודעות הפרטיות ולא באשכול של הסיפור, לעיני כל.

מקומם לחשוב שיש מי שחושב שזה מתקרב אפילו לבסדר.