בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפוק

להבה חשופה
לפני 14 שנים • 7 ביוני 2010

Re: וגם הטקסט הזה...

להבה חשופה • 7 ביוני 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
איננו מיועד לפורום. זה טקסט אישי שאיננו נושא כל סיפא של דיון ולכן ראוי היה להעביר אותו מכאן.

עוזארד\ בועל בתשוקה.!

ברור שתמיד הסיפא בדיונים בפורומים או רחמא ליצלן, בבלוגים של נשים הוא אתה. בועל\ עוזארד.

תפתח, שרשור בפורום : "בועל בתשוקה \ עוזארד" כך, תהיה גם הרישא וגם הסיפא

ותניח לאנשים כאן לכתוב כרצונם.

להבה חשופה.!@!
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 7 ביוני 2010
להבה חשופה כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
איננו מיועד לפורום. זה טקסט אישי שאיננו נושא כל סיפא של דיון ולכן ראוי היה להעביר אותו מכאן.

עוזארד\ בועל בתשוקה.!

ברור שתמיד הסיפא בדיונים בפורומים או רחמא ליצלן, בבלוגים של נשים הוא אתה. בועל\ עוזארד.

להבה חשופה.!@!

נו אבל את לא רואה שזה בדיוק מה הוא עושה? (-:

הוא עושה בדיוק זה. אלו האנשים שכותבים כרצונם אליו ועליו. וגם אני! אבל לי יש תירוץ מכובד - אני נהנה נורא.
להבה חשופה

Brave Dwarf כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:

עוזארד\ בועל בתשוקה.!

להבה חשופה.!@!

נו אבל את לא רואה שזה בדיוק מה הוא עושה? (-:

הוא עושה בדיוק זה. אלו האנשים שכותבים כרצונם אליו ועליו. וגם אני! אבל לי יש תירוץ מכובד - אני נהנה נורא.

אליפל מותק.!

אולי, ורק אולי, כאשר, עוזארד \ בועל יבין שהוא לא רישא ולא סיפא , אלא ליצן החצר התורני של הכלוב. יחזור לסלע שממנו הגיח.

גם ליצן החצר יודע שכאשר הוא ממחזר עצמו , עורפים ראשו או מסלקים אותו מחצר המלך.

פה לא עורפים ולא מסלקים. אלא, מתבדרים על דברי השמ"ד ממ"ד תש"ח .. {שכחתי עוד מילה בלקסיקון של עוזארד \בועל?}

להבה חשופה.!@!
Master Bruce

Re: איפוק

Master Bruce • 7 ביוני 2010
מאצ'ו כתב/ה:
נמשכתי אליה כל כך.
גבה הרכון קדימה, ישבנה המורם.
והיא, כמו מרגישה את דמי הבוער ומדברת אליי.
מתחננת שאכנס, שאבעל, שאפרוק.
שפתיה רטובות.

הרשתי לה לנסות לפתות.
הרשתי לעצמי לרצות להתפתות.
מה שאנו רוצים, אינו מה שאנו צריכים.
שרירי גבי גברו על זקפתי.
התאפקתי.

אהבתי. מאד.
Brave Dwarf

להבונת (-:

אני לא רוצה שיזחל תחת סלעו. אני, ותקראי לי מטומטם, אכן מאמין שבנוכחותו התמימה הוא תופס את מקומו של נחש צפע אמיתי. אז שיעשה לי שביל, אקוואריום או גינה, טוב לי שהוא כאן.

תקראי את השרשורים האחרונים (מזה הטהור של זנגוויל לו אף אחד לא הגיב ומעלה) מהתחלה. מפלים של רוע זרמו כאן וגם אם היה מתסיס, לא הוא זה המקיא בסלון שלנו חזור ושוב.

ואחרי שתקראי, סתכלי סביבך. מה נשאר כאן פרט לאנשים עם מגב וסמרטוט שנורא עסוקים בלנקות את עוזרד בתקווה שאז יהיה להם כלוב יותר יפה. בדרך הם ניקו מכאן כל כך הרבה מופלא וקסום. עד שאת המנוי האחרון שלי בכלוב עשיתי מתוך זכרון מתוק ואנרציה בלבד.
להבה חשופה

Re: להבונת (-:

Brave Dwarf כתב/ה:
אני לא רוצה שיזחל תחת סלעו. אני, ותקראי לי מטומטם, אכן מאמין שבנוכחותו התמימה הוא תופס את מקומו של נחש צפע אמיתי. אז שיעשה לי שביל, אקוואריום או גינה, טוב לי שהוא כאן.

תקראי את השרשורים האחרונים (מזה הטהור של זנגוויל לו אף אחד לא הגיב ומעלה) מהתחלה. מפלים של רוע זרמו כאן וגם אם היה מתסיס, לא הוא זה המקיא בסלון שלנו חזור ושוב.

ואחרי שתקראי, סתכלי סביבך. מה נשאר כאן פרט לאנשים עם מגב וסמרטוט שנורא עסוקים בלנקות את עוזרד בתקווה שאז יהיה להם כלוב יותר יפה. בדרך הם ניקו מכאן כל כך הרבה מופלא וקסום. עד שאת המנוי האחרון שלי בכלוב עשיתי מתוך זכרון מתוק ואנרציה בלבד.

אליפל מותק!!

טוב. שיבנה לך אקוואריום כי את השביל סיימת או כל דבר אחר שחשקה נפשך.

אני, לא רוצה לסלקו, ממש לא.
אלא שיחזור לסלע ממנו הגיח למטרה אחת שיעשה "חושבים" אולי ורק אולי אם היתה לו באמת ביקורת בונה ולעניין. הייתי מתייחסת לדבריו ברצינות ולא כאל דברי איש ממורמר או מתוסכל.

כן קראתי את דבריי היופי והטוהר של ג'ינג'ר, ונהנתי מאוד.

כל דברייך בעניין , מגב וסמרטוט נכונים. איני מגיבה כי את שכתבת חוויתי כאן מזמן.
ולכן, נמנעת מלהיות כאן ומבליחה מפעם לפעם.

להבה חשופה.!@!
Brave Dwarf
א. נורא כיף לי להיות "מותק". (-:
ב. לחנך אנשים? שיכנס, שיחזור, שיחשוב?

ואז כשיחזרו, כולם יהיו "אליפל מותק"? ומי יבנה לי את האקווריום? שוב אני? משעמם. (-:

(ממלמל: תמיד דופקים את השחורים בטענה שהם מותק)
להבה חשופה
Brave Dwarf כתב/ה:
א. נורא כיף לי להיות "מותק". (-:
ב. לחנך אנשים? שיכנס, שיחזור, שיחשוב?

ואז כשיחזרו כולם יהיו "אליפל מותק"? ומי יבנה לי את האקווריום? שוב אני? משעמם. (-:

אליפל מותק.!!

א. אתה באמת מותק.!!

ב. קטונתי מלחנך . סתם הצעת יעול *קטנה*. לעוזארד\בועל. כן לחשוב זה דורש מאמץ *רב* icon_smile.gif.

ג. מה אי אפשר להיות אליפל מותק, * כולםםםםםםםםםםםם.* וגם שיבנו, יטייחו, יעדרו ואפילו יכתבו דברי זימה ביחד?

ככה לא ישעמם לך מותק. וגם לי לא. {למדתי בעת האחרונה , ל"נגר" לטייח ולקדוח}.

להבה חשופה.!@!
Brave Dwarf
אני מאוד רחוק מלהיות מותק (למרות שזה נעים לי מאוד בוירטואליה, גם אם שקרית, לרגע לדמיין שאני מתוק). ובעצמי נהנה מעוזרד לא מטעמים "מתוקים" כלל. אבל הכי חשוב שמניסיון חיים שלי למדתי שלא בחבורה פוקחים עיניים לאחר ובמיוחד לא מתוך כוונה להוכיח לו שאנחנו חכמים והוא מטומטם. ופי כמה וכמה לא על ידי גירוש או בחתך עצבני על שמורות אטומות באיזמל (במרוקאית קוראים לזה "אם לא תקשיב לי, אעשה לך קוסה על הפנים"). אנשים בדרך כלל נפתחים בסביבה חברותית ואוהדת. ואני הייתי מאוד רוצה להמצא במקום בו זה בסדר גם אם לא. ולא כי אני מעין אמא תרזה שכזאת (עליה דיברתי היום אללה יודע באיזה שרשור) שמכרה את הכוס של האמא שלה כדי שהעולם יחשיב אותה קדושה, אלא כי אני אגואיסט והרבה יותר מעניין לי כשלא כולם מתוקים.

היי שיהיה לנו יום (איזה יום היום? טמטמו אותי השבוע) איזה יום שלא יהיה.. שיהיה לנו יפה.
Brave Dwarf
(אני לא יודע אם זה הכלוב או החיבור שלי, אבל עשיתי את זה בכפולה. אני מתנצל)