שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה נהדרת ב"בית השואבה"!!!!!!

KatieDaleMTF
לפני 13 שנים • 8 ביוני 2010

חוויה נהדרת ב"בית השואבה"!!!!!!

KatieDaleMTF • 8 ביוני 2010
שלום לכן,

רציתי לספר לכן על חוויה ממש מהחלומות שקראה לי השבוע.

ביום ראשון בערב התקיים ערב דראג בבר "בית השואבה" בתל-אביב -- רח' אלנבי פינת סימטת בית השואבה. קבלתי הודעה על הערב בפייסבוק, שם אני מיודד עם "שוקי הרזה" שמפרסם דברים כאלה.

הלכתי שם עם אשתי. כמו שכתבתי בהודעה קודמת, היא מאד מעודדת אותי להיות מי שאני... היא קווירית אך נמשכת לגברים, אם אפשר לומר כזה דבר. כלומר, לא סטנדרטית. וכשהיא גרה בחו"ל היתה מגיעה הרבה לברים של הומו-לסביות ולערבי דראג בעיקר בגלל אחותה הקטנה, שהיא ביי... והיא אף הופיעה באיזה הופעה או שתיים של דראג (בתור קינג -- דהיינו FTM).

ראיתי פרסומת על ערב דראג קינגס ב"בית השואבה". אשתי מאד רצתה שנלך. ראיתי בגוגל ש"בית השואבה" הוא בר בעיקר ללסביות... ואכן כשהגענו בזמן שפרסמו -- 9:30 -- היה שם רק גבר אחד וקבוצה לא קטנה של לסביות. אשתי היתה היחידה שם בחצאית.. היא נימקה שכנראה לסביות פמיות עוד לא הגיעו לארץ icon_smile.gif ... אך בהמשך הערב הגיעו כמה פמיות גם כן...

בהתחלה אשתי עודדה אותי לנסוע באוטובוס וברכבת כבר לבושה, אך סירבתי, פחדתי מהתקפות... לבשתי מכנס וחולצה מעל. אך יצאתי מהבית כבר עם נעליים נשיות, ומאופרת.

בהתחלה הרגשנו קצת מחוץ לעניינים, הזוג הסטרייט היחיד שבבר. לא העזתי להפשיט את המכנסיים ולהיות רק עם חצאית בהתחלה, כיון שעוד לא היו שם עוד קרוסים. אך היא אמרה לי להוריד את החולצה מעל, ולהשאר רק עם החולצה הנשית, כדי שלא נבלוט שם יותר מידי... וכך עשיתי...

אשתי אמרה משהו על איך שזה נכון מה שאומרים, ש"זמן לסבי" עוד יותר גרוע מ"זמן יהודי"... אכן ההופעה התחילה מאד מאוחר, ועד אז היינו ממש על עצבים... אני התאכזבתי שלבשתי כזאת חצאית וגרביון מגניבים ולא יכולתי (בגלל חוסר אומץ וזה שהייתי הבודדה ככה שם) ללבוש אותם...

ואז, סוף סוף התחילה ההופעה. וכשראיתי את הדראג קווינס המקסימות, פעם הראשונה בחיי, הרגשתי כל כך מרוגשת! ההופעה היתה כל כך טובה ומקצועית, ואז, כשראיתי אותן על הבמה, התאכזבתי מעצמי שלא הייתי לבושה החצאית...

בהפסקה באמצע ההופעה אשתי אמרה לי שאלך לשירותים ואחליף לחצאית (כלומר אפשוט את המכנס... החצאית כבר היתה מתחת)... פחדתי ורציתי שהיא תלווה אותי, אך היא "פקדה" עלי ללכת לבד ולחזור לבד... ואיכשהו עשיתי את זה, וכמה אני שמחה!

לא קרה לי שום דבר רע. לא אמרו לי שום דבר, לא הסתכלו עלי לא יפה. כאמור, הבר היה בעיקר מלא לסביות וכמה זוגות של הומואים, אולי כמה סטרייטים בודדים שניסו לא להבליט...

התאכזבתי כשהערב נגמר והוצרכנו ללכת הביתה. רציתי להשאר עם החצאית עד הבית, לצאת החוצה לבושה ולתפוס מונית ככה, אך הפעם אשתי פחדה שאולי משהו יקרה, מישהו יגיד משהו ויהרוס לי את כל הערב, אז לבשתי שוב את המכנסים לפני שחזרנו הביתה.

מה אני אגיד? ערב ממש נפלא! בדיוק האווירה שחיפשתי. אוקיי, מלבד המופיעות לא נראה לי שהיו שם לבושות, אך בהחלט אווירה שמקבלת את זה וזה לא מפריע לאף אחד שם. חבל שמעשנות שם כמו ארובות... ואני לא אוהבת לשתות אלכוהול, אך מלבד זה, ממש נהדר.

אגב, לא צריכים לשלם להכנס ולא חייבים להזמין שתיה.

בפעם הבא שיהיה ערב כזה שם אני מקווה ללכת, והפעם אני אתלבש מיד כשאכנס לשם, יהיה מה שיהיה.

ואולי גם בערבים שאין שם הופעה, זה עדיין מקום שאפשר לעשות ככה, ללא סיבה. זה בר שידוע כלסבי...

אגב, ידידה אמרה שיש עוד איזה בר של הומואים שאחת לשבוע מקיים ערב יורווויז'ין - דראג... אולי כדאי גם למצוא ולנסות את זה...

והנה תמונה של מה שלבשתי באותו ערב, ב"בית השואבה":
KatieDaleMTF
לפני 13 שנים • 10 ביוני 2010
KatieDaleMTF • 10 ביוני 2010
אני ממליצה! אודיע כאן כשאשמע שיתקיים עוד ערב כזה.