צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 14 שנים • 10 ביוני 2010

Re: ליטל פט, שלא תדע עוד צער.

פרלין​(נשלטת){ש} • 10 ביוני 2010
מיiחדת כתב/ה:
באמת שלא הגיע לה. פתאום זה שהיא יפה זה בעיה ומוקש.
איזו שטות גמורה.

ערב רע פורטה.
ובסוף האלבז לוקח מקום ראשון.
בקצב הזה אור נשאר עד לגמר.

למה לא הדיחו את נאור אלבז???
בגלל שהוא בא ממצוקות?

ואיך זה שהאודישנים תמיד הרבה יותר מעניינים?
נזכרתי למה נשרתי בכל הפעמים הקודמות. גם הקהל המצווח הזה. אולי תסתמו?

ומה רוני דלומי מנסה להיות? היא יפה, אבל יש לה סקס אפיל של ספה. חי אלוהים, היא לא צריכה ללכת על נישת הסקסית, נישת הבנאלית והצפויה מראש מתאימה לה מאוד.
walking dead

Re: ליטל פט, שלא תדע עוד צער.

walking dead • 10 ביוני 2010
פרלין כתב/ה:
מיiחדת כתב/ה:
באמת שלא הגיע לה. פתאום זה שהיא יפה זה בעיה ומוקש.
איזו שטות גמורה.

ערב רע פורטה.
ובסוף האלבז לוקח מקום ראשון.
בקצב הזה אור נשאר עד לגמר.

למה לא הדיחו את נאור אלבז???
בגלל שהוא בא ממצוקות?

ואיך זה שהאודישנים תמיד הרבה יותר מעניינים?
נזכרתי למה נשרתי בכל הפעמים הקודמות. גם הקהל המצווח הזה. אולי תסתמו?

ומה רוני דלומי מנסה להיות? היא יפה, אבל יש לה סקס אפיל של ספה. חי אלוהים, היא לא צריכה ללכת על נישת הסקסית, נישת הבנאלית והצפויה מראש מתאימה לה מאוד.

צודקות, חכמות השבט שמעלי icon_smile.gif

לשמחתי הגעתי מאוחר אתמול הביתה ופספסתי את מר נאור אלבז, הזמיר מוכה הצער והיגון מהדרום העשוק, אך כשראיתי את כמויות הפרגון המזויף להן זכה מהשופטים חדלי האישים הבנתי ששמחתי הייתה מוקדמת וככל הנראה לא אוכל להימלט עוד פעמים רבות מצפייה בערס הגועלי, לא כל עוד הנהלת כוכב נולד רואה לנכון לטפח אותו כאילו היה ילד פרא שהגיע מהג'ונגל. נאור אלבז, בקרוב הסרט קורע הלב בכיכובו של אושרי כהן ובבימויו המבריק של אבי ביטר. לא להחמיץ!

לגבי האחרים - לו רק יכולתי לחבוט בצדי צרפתי על כמה מבחירות השירים שאילץ את המתמודדים לבחור, שירים שפשוט לא מתאימים להם. הערב היה לא מוצלח - בעיקר בגלל זה. לנסים החביב הגיע משהו שיותר מתאים לו וגם השיר שבחרו בשביל רוני היה חלש ולא התאים ליכולת הקולית האדירה שלה (והיא עדין עמדה במבחן בכבוד). ואותו הדבר לגבי אבי בן אבו, בת נטף, ורק אדיר גץ הצליח איכשהו להציל עצמו בחלק השני של השיר הקשה והלא מתאים שהונחת עליו.

ההשתפכות של ארבעת החובבנים המתקראים שופטים על המראה של קרינה הרגיז אותי (ציטוט מרגולי: את מנוולת את!), שכן למיטב זכרוני הנושא הוא כוכב נולד ולא טקס מלכת היופי, ולדעתי נעשה כאן צדק. יפה יפה אבל באמת לא טובה מספיק.

רוית (מרמלה! זה לא שאין לה סיפור, היא פשוט מרמלה וזה אמור לספק את חובבי הטלנובלות!) הפתיעה לטובה, נקווה שתמשיך כך.

הדרום מוכה הקסאמים מסכם את הערב הראשון כך: אכזבה גדולה ולאו דווקא בשל יכולות המתמודדים. התערבות ההפקה המלבלובה הבוטה שוב הורסת ופשוט נמאס כבר מקידומם של יצורים על חשבון אנשים מוכשרים הרבה יותר. איפה מפגינים נגד העוולה?
מUחדת

יופי זה לא הכל בחיים. המוות כן.

מUחדת • 10 ביוני 2010
אני לא מצליחה להבין איך ההפקה לא מקצה לנו טריבונה אלטרנטיבית מעל לראשי השופטים.
אנחנו הרבה יותר מוצלחות מהם בביקורת בונה-אישה הורסת(תתת).
**
אז יופי זה לא הכל בחיים, סיסטרס. גם לא קול יפה. תשאלו את קארינה האומללה שהודחה בתכנית אמש ובסתר ליבה הייתה מעדיפה להיות חולה בזאבת ביום האודישנים ולא לעבור את הסיוט הזה בכלל-
לו ידעה שהיא הראשונה שתועף, מזמזמת לעצמה "מי נשאר, מי עבר, מי עודנו?" כל הדרך חזרה לאנונימיות.
מה שקרינה לא השכילה להבין, ככל הנראה, שאולי איזה סיפור קורע על סבתא מולדובית מוכת שיגרון ואסטמתית היה יכול לעלות לה איזה אחוזון רייטינג,
למרות שאבא מת ושיר שמוקדש לאמא אומללה תמיד יועיל יותר, בעיקר אם יש לך זיפים ואתה מזרחי מוכה DDT ו-ADHD, כמו במקרה אלבז.

אני מודה שלמרות שציפיתי שזה בדיוק מה שיהיה, עדיין נדהמתי (לא באמת. אבל זה דרמטי ומרגש)
ממבול הסופרלטיבים שנחת על ראשו של הזמיר היתום. הוא לא זמר, גוון הקול שלו עושה לי לא נעים באוזן,
ועדיין אוחובסקי כמעט מרט את גבותיו מהתרגשות-מרגול התעלפה עליו-דנה חשבה שזה ביצוע מושלם-
פבלו חושב שמיתרי קולו עשויים זהב וצדי מניח יד על החזה (חלק מהכראוגרפיה של שוקולד-מנטה-מסטיק) כדי שלבו לא יהדף החוצה מפצצת הנחת שנחתה עליו.

אני מניחה שהמתמודדים הבאים שיעלו להתחרות כבר מפשפשים בעברם ומגיעים עד לגירוש ספרד כדי למצוא איזו פיסת היסטוריה משפחתית מזעזעת, כגלגל הצלה.
כי מי יעיף יתום/בן מוכה/שכונת מצוקה/אוטיזם סוואנט/אב נכה/בן מיעוטים/שאולי שאול?

(פריס' נערת הקאסם שלנו: על העוולה ניתן להפגין בקווים שיפתחו מיד [עלות כל מסרון 64 ש"ח שיתרמו במלואם לאגודה למלחמה ברחמים העצמיים],
ופרלינה-קארינה היפה שלנו- "נישת הבאנלית והצפויה מאוד.."(ע"ע דלומי) היא אבחנה מרתקת ומדוייקת. שלא לומר "מושלם!" ו/או "כוכב נולד 8 מתחיל ע-כ-שיו")
walking dead
walking dead • 10 ביוני 2010
גם אני תוהה מתי תשים לב ההפקה כי השיפוט האמיתי והנוקב נעשה כאן, במחשכי אתר סאדו-מאזו ומתי נקבל גם אנחנו את רגעי התהילה שלנו. עוד חזון למועד, כפי שזה נראה מכאן.

טרם אפציץ את קווי המסר באסאמסאסים עבור האגודה למלחמה ברחמים עצמיים (האם הם כבר התאחדו עם מטה המאבק נגד שיפוט משתפך לאנשים על פי מראה חיצוני/סיפור אישי/עיר מגורים/השתייכות לקשת האוטיסטית או כאלו ששמם שאולי?), רק להוסיף על דברייך ולהחמיא לקרינה על כך שבאמת ניכר היה כי לא חשה בנוח מניסיון הפיכתה לבובת כוכב נולד מתנפחת. קללה על ראשה של המלבישה שהחליטה שמראה זינה הנסיכה הלוחמת הוא המתאים להבלטת יכולותיה הווקאליות.

ליבי עם המתמודדים שלא יצליחו למצוא אף פיסת מידע אישי קורעת לב על עצמם או קרוביהם, ועם תקווה קלושה שלאור גלעדי יתחלף הקול בדיוק היום בערב. לפחות יהיה מצחיק.
Beta Male
Beta Male • 10 ביוני 2010
אין,לא רואה. חרם

ופרלינה צודקת,האודישנים יותר מעניינים מהתוכנית עצמה. משהו שם נעלם בין כל הנערות המצווחות והתפאורה המלוקקת (מלבד קרינה שלי שנעלמה)

טוב די לחפור עליה,יוצאים לדרך חדשה עם מישהי אחרת

נועה דויטש לב לב לב
מUחדת

בא ממצוקות ולמצוקות יום אחד אשוב.

מUחדת • 10 ביוני 2010
free spirit כתב/ה:
גם אני תוהה מתי תשים לב ההפקה כי השיפוט האמיתי והנוקב נעשה כאן, במחשכי אתר סאדו-מאזו ומתי נקבל גם אנחנו את רגעי התהילה שלנו. עוד חזון למועד, כפי שזה נראה מכאן.

... תקווה קלושה שלאור גלעדי יתחלף הקול בדיוק היום בערב. לפחות יהיה מצחיק.

אנחנו יפות מדי וזו הבעיה שלנו. תמיד הייתה ותמיד תהייה.
אין דלת הזדמנויות שלא נטרקת בפנינו הפורצלניות, חיוכי הקולגייט ושיער האלי אוחנה שלנו.
לא משנה שיש לנו סיפורי חיים קשים, דרמטיים, שואתיים-
אנחנו פשוט יפות מדי ולא מספיק מלעונות לכל הג'אז הזה.

ליטל קיטי-לא גבר-לא בועל- דוייטש-
משתתפות בצערך ובצער משפחת קוצ'לין האבלה.
מי יתן והמתמודדות הבאות שתשים עליהן כסף (אבל לא יד) יניבו לך עושר ושמחת עולם.

(ובאמת התקווה היחידה להערב היא אור ומיתרי קולו. לא כזמר, אבל כקוריוז)
Beta Male
יודעות מה הבעיה שלכן? שאתן רק פרצוף יפה,כלומר אתן גם כותבות מחוננות אבל לא מספיק ומסתמכות יותר מדי על היופי שלכן. אולי דווקא היופי שלכן פגע בכן ... מיו,אני מחכה לשמינית הגמר,לשבת במחיצת שלושת הגראציות שלי ולראות את אור גלעדי נותן בראש. אח"כ נאכל גלידה ונרכל על בנים ואם תהיו טובות אתן לכן להוציא לי שחורים

בכל מקרה גם הלילה אפסיד את התוכנית (מי הדביל שנולד דווקא היום ועוד בתור אחי הקטן?) ואת הדבר היחיד שבאמת שווה לראות שם אחרי לכתה בטרם עת של אנג'לינה אהובתי: חוזליטו
אין מצב שאני לא רואה את זה בלילה,פשוט אין
מUחדת

שחור זה הלבן החדש.

מUחדת • 10 ביוני 2010
טוב. אני מודיעה מראש, חברות וחבר(ים) יקרים, הערב הולך להיות גרוע מאמש.
כל מתמודד הצטייד בשיר מדכא יותר מקודמו וישועה- אין.

אורן ילד נטוש אבא נכה קוקו- יאנפף את "אלוהים נתן לך במתנה", ובטח ישיר "אלוקים".
שאולי בן יתום של צדי יבדל וקנין- יחנטרש את "ילדונת" ודנה חולת האהבה תרייר.
עידן אבל אני חייל עמדי- ירדים אותנו ב"עכשיו התור לאהבה" של חיטמן המנוח.

פה בטח יבואו פרסומות ועוד לפני שנתעורר מהווליום הפסיכוטי ימשיך טקס יום הזיכרון לחללי כ"נ.

ניקיה לא מדימונה אבל שחורה בראון- תנסה בכל כוחה לשיר את "זכיתי לאהוב" הטרחני של לידר.
אדר בת של שרי לא יצוריאל גולד- עם עוד שיר גלגל"צ בסופשבוע רגוע, "ילדה קטנה" של החלונות הגבוהים.
ססיל דיוות ארווויזיונים מביכה אטלי- עם "יש מקום" של יהורם גאון. למה? כי ככה גל ומרגול קבעו.
מעיין (משהו דרמטי כלשהו) בוקריס- "את לי לילה" של שרעבי.

וכפיר חוזליטו אוחיון יעיר אותנו בבום עם "אהבת חיי" של חיים משה. תנו לו בכפיים.

אחרון חביב, בבת עיניה של *מנגינה*, אור נער מקהלה עליז יעלה וישיר את "בתלם אוהבים" של רגב הוד, שרק רגב עצמו, אמו וגלעדי מכירים. אבל זה יספיק לו כדי לעבור לשלב הבא, איכשהו.
Beta Male
מהשירים שהבאת נראה שדווקא עמדי עם השיר הנפלא של עוזי חיטמן הלך על משהו טוב.
כל השאר,בלי לשמוע עדיין,לא עושים לי את זה כבר משלב הבחירה
מה שכן בשביל "אהבת חיי" מפיו של יקירי אני נשבע שאני מבריז כמה דקות מיום ההולדת
פרלין​(נשלטת){ש}

4 דקות לפתיחה

פרלין​(נשלטת){ש} • 10 ביוני 2010
ליידיס+חיות מחמד, ההימורים שלכן בבקשה:

מי הולך?
שאולי אם-ירצה-השם ועקנין?
אור גלעדי נופל וקם?
חוזליטו ציפור-שיר?
או בוקריס שאיכשהו עם הגומות ועם הקול היפה עדיין מצליחה לשעמם כל ילוד אשה בתבל?

מה אתן אומרות?

(ואגב, לא דיברנו על הגופיית צה"ל של דנה אתמול ועל השעון של פאבלו. אבל ניחא, יש לנו את ראשון עד שלישי להעביר.)