צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גוש בדס"מי במצעד הגאווה בת"א 2010

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 14 שנים • 10 ביוני 2010
פרלין​(נשלטת){ש} • 10 ביוני 2010
נוריתE כתב/ה:
כל מה ש אני ראיתי כאן זה "גוש" "גוש" גוש"
ואצלך מסתבר,כל האמצאים מקדשים את המטרה.

אבל כבר הבנתי שאל לי לצפות להגיון ייתר כאן
אז אני אנסח את זה פשוט וגראפי ככל שאפשר.

אני מריחה פה לכל האורך את הפחד שלך ושל החבורה הקטנה שלצידך
להיות מחר לבד בגן ובמצעד, לבוא לבושים ומאובזרים ולמצא עצמכם
מבודדים ובולטים, כמו ראפר מהארלם בהפגנה של ה KKK
אתם מרגישים שאתם חייבים גוש אחד גדול ואנונימי
בכדי להעלם בתוכו
וזה מה שאתם רוצים ומחפשים

אז עשית, לשבחך יאמר,הכל
החל מטיעונים פסאודו סוציולוגים מעורפלים ארוכים ולא ממש מובנים וש/או הגיוניים
דרך התקרבנות בכיינית מתחסדת נוסח "זה כל בשבילכם אני עושה"
כשאת לא מבינה שאף אחד לא ביקש שתעשי למענו כלום ותמני עצמך ש''צ מטעם עצמך
וכלה ב,וזה,הכי אהבתי היום בבוקר,
קריאות הקרב הקלטיות האלו נוסח "מי ל'יי' אלי"
אם לא תבואו אז אתם אתם אתם...

מאמינקה
מייעצת לך ,מכל ליבי
להשאיר את הגרדרובה עור/שחור המילטנטנטית בבית ביחד עם הציוד
ללבוש גי'נס וטריקו ולזכור שמצעד הגאווה נוסד למען אג'נדה חברתית אמיתית ורצינית
זוכרת אותה?? תנסי.י שלך עו ד כמה שעות לזכור למי ולמה זה נועד,באמת

מה הקטע עם המאמיל'ה המתנשא הזה?

עד עכשיו לא ידעתי אם אני הולכת, עכשיו כל כך עיצבנת אותי שאני בטוח שם.
היילני, לעולם לא תצעדי לבד!
נוריתE
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2010

FYI לא קשור

נוריתE • 11 ביוני 2010
בדיוק,אבל גם לבת שלי ולבנות הדודים שלי וגם למישהי שעובדת איתי שהן כולן בסביבות גילכן
אני קוראת מאמי, חומד ו לפעמים גם מיידל'ע או אפילו מאמינק'ה
ולבחור הצעיר שעובד בחנות ירקות ולצעיר מהפיצוציה ולזה מהשכונתית אני קוראת חומד ומאמי,אפילו
לא כי לא ידועת את השמות שלהם אלא כי הם כאלו.

כי מה לעשות אני "דודה" ואמא כמעט בת 46 ואתן הדור הצעיר.סיגנון דיבור.

icon_cool.gif אז בקטע הזה תרגעו.
היילני
לפני 14 שנים • 12 ביוני 2010
היילני • 12 ביוני 2010
אחרי שינה והתאוששות מהחום, הנה העדכון:

היה דוכן מהמם, שהיה ממוקם קרוב לכניסה לגן וצמוד לדוכן הטרנסי ולאחריו הדוכן הביסקסואלי.
הגעתי בתשע וחצי בבוקר והטרנסיות עזרו לי בהצמדת הדגלים לדוכן. תודה רבה להן ולביסקסואלים/ות על העזרה הטכנית ובמיוחד על עידוד הייצוג הבדס"מי במצעד לאורך כל הדרך.

תודה לקופסא הכחולה שהכינה שלט מבריסטול עם הכיתוב "לא מתחבאות, לא שותקות, BDSM גאות". תודה שבאת מוקדם ועזרת לי לתלות אותו. ובמיוחד, על שאח"כ באת וצעדת בחום המתיש.

בדוכן היו ספרים ופליירים. תודה לשונרתא שהגיעה, דגמנה את הדוכן וענתה על שאלות. המצעד הרי מסמל גם שנה להיכרותינו.

תודה לג'ינג'ית שהגיעה, צלמה תמונות והסתובבה לאורך ההפנינג בגן עם השלט הגדול והכבד BDSM.

כמו שנה שעברה, וכצפוי, הרבה אנשים עברו דרך הדוכן. הם צלמו את השלט הגדול, חייכו, הסתקרנו ושאלו שאלות. הם עיינו בספרים וקראו את הפליירים. הרבה שאלו שאלות וחלקו אפיזודות מחייהם שלהם, שעכשיו בעקבות החשיפה בדוכן הפכו ליותר נהירות. למשל, אישה מבוגרת ספרה שמישהו פעם ביקש ממנה להיות מלכה והיא לא הבינה במה מדובר. גבר מבוגר, נשוי וביסקסואל, סיפר על מפגש מפגש ייחודי בו מישהו ביקש להיות עבד שלו, ביקש שיקשור אותו ושיצליף בו. הוא כתב על זה שיר ונתן לנו לקרוא אותו, ואז רצה לדעת היכן ניתן להשיג את הספרים ולקרוא על זה עוד. ביקרו אותי בדוכן גם חברי 'הדובים', גברים הומוסקסואלים, גבריים, גדולים ושעירים עם חיבה לעור, איתם הבדס"מיים בסולידריות, והם איתנו. מי שעומד בראש הקבוצה שמח שזכיתי לדוכן אחרי הסירוב בהתחלה של יובל אגרט, אך הנה המאבק צלח. הם מקיימים מפגשים בבית האגודה, ואמרתי שגם אני מתכננת מפגשים מן הסוג הזה ללהט"בים בדס"מיים. שניים שצעדו איתנו שנה שעברה אמרו לנו "שלום" וביקרו בדוכן. בשלב הזה בדיוק, בעת הצבת הדוכן בהפנינג בגן-מאיר נעשתה עבודת הסברה: מה זה בדס"מ ולמה אנחנו כאן/שם.
חברה בפורום נשים לייצוג הולם ושיוויוני אהבה את הפלייר. רבים צלמו אותנו ואת הדוכן. בין המצלמים, היתה גם חברה בגוש הפמיות שאיננה בדס"מית אך מעודדת ייצוג הולם והשתתפות של כל מי שרוצה במצעד.

בתחילת היום גם ח"כ דב חנין עבר בדוכן יחד עם מישהו מהועד למחמה באיידס שהכרתי. נתתי לו פלייר ואני ודב חנין לחצנו יד. לא זכינו לאף תגובת נאצה מאף אחד. לשמחתי, אף אחד שם לא חשב שאני, או קב' הבדס"מיים הורסים את המצעד. כמו כן, אנחנו בטוחות שהסתובבו שם גם הרבה אנשים מה'כלוב' שאו שלא מצאו את הדוכן שלנו או שהעדיפו לא לבקר בו מסיבותיהם שלהם.

תודה לוסטרי שבאה לבקר בדוכן ועזרה לנו לקפל אותו אח"כ. בשעה 13:00 יצאנו לצעוד, אני, הקופסא הכחולה ועוד בחורה שאני מכירה שאינה רשומה כאן. נשאנו את הדגלים והמשכנו לחלק פליירים בעת הצעידה. גם במסלול ההליכה שאלו אותנו רבים מה זה הדגל הזה, וגם אז מסע ההסברה המשיך.

תודה מיוחדת לדן קאפ ולפלאפ, שעודדו את הרעיון, פגשו אותי לפני כן ותרמו את דגלם וכמה מספריהם.

תודה גם לקוויני ולפרלין שרצו לבוא, אך לא יכולו בסוף, ופספסתי אותן.
תודה לעטלפית-על על התמיכה ועל העזרה בגרפיקה.

היה כיף וחשוב, ולכל הא/נשים עם הרעיונות הטובים, אני מזמינה אתכםן לשתף פעולה ולתרום במצעד הבא. ב-29.7 יום חמישי, יש מצעד בירושלים. בכוונתי להגיע ולשאת את דגל הבדס"מ. כולכםן מוזמנים/ות!
Vestri
לפני 14 שנים • 13 ביוני 2010
Vestri • 13 ביוני 2010
כבר הצלחת להתאושש?
אני מחצי השעה שהייתי לקח לי בערך יממה.... icon_wink.gif
תודה על האזכור, למרות שבאמת לא עשיתי שום דבר
היה יפה לראות אתכן שם !