צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

מUחדת
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2010

מונולוגים מהטריבונה.

מUחדת • 11 ביוני 2010
אני באמת לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכן, חברותי למונדיאל כ"נ סימן 8.
אתן האבי מלר של ליגת האלופות הזאת, המודי בראון והאייל ברקוביץ' של חיי.
רק אתכן אפשר לשרוף חזיות וגם ת'מועדון.
ומזל שיש את ליטל פט,
שהוא בעצם האשה הקטנה שלנו שגם לא רואה את המשחקים, גם שואלת מה זה נפדל ובסוף כל מה שאכפת לה זה הגופה של רונאלדו ולא מהלך מבריק של מסי.

דנה, ככל הנראה בהשפעת ביטולי ההופעות שלה במצעדי גאווה בחו"ל, החליטה להפוך עצמה לרובוטריק (ותודה לפרשנית פריס' על הניתוח המדוייק של הפגע הסטייליסטי) שיהפוך למשאית של אשה אחת- ולו רק כדי להזכיר לכולנו מאיפה משתין הדג המנותח.
אם זה לא מה שיגרום לקהילת הטראנסג'נדרים העולמית להזכר איזו זמרת מופלאה היא, למרות שהיא גם יהודיה וגם מלו אותה פעמיים, אני לא יודעת מה יעשה את זה.
או שהיא מפתחת קטרקט או שהיא החליטה לנסות להיות לידי גע-גע התימניה.

ססיל אטלי היא הכבשה השחורדינית של צדי. לשאולי, האיירון מן של הכריזמה, הוא אמר אחרי הופעה מהגהנום
שכללה מלבד זיופים וסלסולים לא קשורים גם תנועות גוף אפילפטיות, ש"הכוח שלך זה הבמה" ועל סיסיל המתוקה עם הקול הגדול שלה, שצליחה לעשות משיר של יהורם גאון משהו טרי לחלוטין ,הוא מחרחר בבוז וגורם לה להרגיש חרא אחרי הופעה נהדרת (בכל פרמטר ששאולי לא חלם עליו)
ואז, כדי להוסיף קיסם למדורה- פבלו! האיש והמבטא! מעז! להגיד לה שמרוב מנעד הוא לא מבין מה היא שרה! אני באמת לא יודעת מה היינו עושים אם שני חובבי אירוויזיונים כדנה וגל (הצל הלבן של מרגול) לא היו מאזנים את החרפה.
אני בטוחה שיש לה איזשהו חוש של הומור, איפשהו מתחת לעיניים המבוהלות, אבל בטח לא קל לה לבטא אותו שכל הזמן גורמים לך להרגיש כמו ליצן החצר הפתטי שתיכף מורידים את ראשו בגיליוטינה.

כפיר חוזליטו, למרות שאני חולה על כוסברה גם, ולמרות שהוא לא כוס הקפה שחור שלי, עדיף לי פי אלף משאול על משבצת זמר הפלקה, ולו רק בגלל הענווה.
הוא ילד חביב ולמרות שלא שמעתי משהו מ"קול האלוהים" שדנה בטוחה שירש מאביו (הביולוגי והרוחני כאחד), ולמרות שרחוק הוא לא יגיע לצערו של ליטל פט.
יחסית לכוסברה הוא היה בסדר גמור, אולי כי נעלבתי בשבילו מזה שצדי צוחק לו בפרצוף.
תנוח, טרח זקן. הוא באמת מתחיל לעלות לי על העצבים.

ניקיה מקסימה. מרגול חושבת שהן "סול סיסטרס", אבל מרגול לוקה בהרעלת פן.
מקסימום היא יכולה להיות הסיסטר אוף מרסי שלה.

לאדר גולד יש עיניים מהממות. אבל התפדחתי עבורה על תספורת הבלהות שעשו בשערה היפה
ולא יצאתי מדעתי משירתה.
והיא, לשלושת הצופים שפספסו שהיא לא יתומה, הבת של הזמרת שרי-לעולם-בעקבות-השמש.

צביקה נראה המום לפחות כמו שאולי והתקפת העצבים שלו.
בתכנית של לינוי בר-גפן בה התראיין עם מרגול וגל-צל-לבן הייתי בטוחה שנראה את הערס פורץ מחולצת הפלאנל שלו ומפוצץ ת'מצלמה.
קארינה שהודחה ערב לפניו הייתה נראית כמלכת אנגליה לידו וספגה את התבוסה באופן הכי בוגר ובטח הכי שפוי שאפשר.
כמו צביקה, גם שאולי שלנו היה בטוח שפמפומי צדי וההפקה ישאו אותו על כנפי השכינה עד לגמר.
באמת מדהים שהצופים בוחרים לפי הקול ולא לפי פרצופו מדושן העונג של צדי-שמתי-עליו-כסף-חייב-לפרגן.

חייבים לפטר את ליאת אשורי המלבישנית דמיקולו הזאת. כל הבנים זהים, כל הבנות בשמלות מחרודיות עם כריות כתפיים מזעזעות או עם סמרטטת שוק הכרמל שאפילו הבסטיונרים מחביאים מהלקוחות.
וזו רק ההתחלה.
עוד לא הגענו לשלב שמלות הפאייטים של השלבים המאוחרים יותר.
Beta Male
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2010

Re: מונולוגים מהטריבונה.

Beta Male • 11 ביוני 2010
מיiחדת כתב/ה:
ומזל שיש את ליטל פט,
שהוא בעצם האשה הקטנה שלנו שגם לא רואה את המשחקים, גם שואלת מה זה נפדל ובסוף כל מה שאכפת לה זה הגופה של רונאלדו ולא מהלך מבריק של מסי.

.

שטויות,אני בחרם ואני מבין לא פחות טוב מכם במנעדי קול,הרטטות לב ותלבושות מגוכחות

היום אראה באופן חריג כדי להעביר למיו שמן הסתם תעשה באותו זמן חומרים אסורים אבל אני פחות שטחי מאשר לראות בקרינה רק פרצוף יפה. יש לה גם טוסיק מדהים!!!
מUחדת
לפני 14 שנים • 12 ביוני 2010

אני מאוכזבת מכן, אחיותיי. אחי.

מUחדת • 12 ביוני 2010
הבחורה (להלן, אני) לא יכולה לנסוע בראש שקט לחור נידח בארץ,
לדפוק את ראשה עד-לא-ידעה ובכל זאת לסמוך עליכן (להלן הפרשנית פרלינק'ה! ופריספיט'קה!)
(על ליטל פט אין בכלל מה לדבר) שתעדכנו אותי במתרחש?!
ולמה אני צריכה לשמוע מאמא שלי שמולי-מתעלף-אבא-מכה-השותף-(המתעלף)-של-תהל עף?
אין לה מספיק על הראש עם גידול יתומיה, שיחיו?

שברתם לי ת'לב. ועכשיו גם אני בחרם. או במאקו. מתעדכנת.
walking dead

Re: מונולוגים מהטריבונה.

walking dead • 12 ביוני 2010
מיiחדת כתב/ה:
ומזל שיש את ליטל פט,

כמה נגעת לליבי, גם אני חשה כך! תמיד שאפתי להיות מודי בראון, אדם שככל הנראה ממש מסתדר עם מנהל הבנק שלו.

אל נא בחרון אפך, שותפה יקרה. גם אני לצערי מצאתי עצמי השבת בחור נידח, כשמסיבות מובנות לא היה ביכולתי להתחבר לאתר הסוטים הזה. ובכלל, מה נסגר עם כוכב נולד 3 פעמים בשבוע? אעלה את הדיווח הרשמי בקרוב, מזל שיש מונדיאל.

אנא קבלי התנצלות כנה וקריאה הומניטרית נרגשת: הסירי את החרם והמצור!
walking dead
walking dead • 12 ביוני 2010
טרם נתחיל בהקראת כתב האישום כנגד המפגע התרבותי הנקרא כ"נ 8, הייתי רוצה לפתוח בפינה חדשה ומתבקשת:
מה לבשה דנה?
אתמול בערב, החליטה דנה לקבל את פני השבת עם משהו שנראה כמו שמלת כלה מצועצעת במיוחד של דני מזרחי שהוכנסה למכונת הכביסה עם גרב אדומה. אכן תמונות קשות.

ולאירועים המרכזיים שלנו:
ערב גועש, סוער ורוקיסטי במיוחד עבר על כוחותינו, ולמרבה הפלא היה זה הערב הטוב ביותר השבוע. נספרו לא פחות משלושה ביצועים טובים ממש, ביצוע אחד טוב והשאר בינוניים עד מביכים.

הראשון להישפט הוא ליאור עקיבא, הנסיך האובד של שבט אינדיאני בברזיל (גם הוא לא התחמק מאזכור חוזר לגבי היותו מאומץ. אם מישהו עוד לא הבין את זה). למרבה ההפתעה וחרף זעמי על הסיפור האישי הוא נתן הופעה טובה מאוד, ואף היה נינוח על הבמה. זקני החבובות המתקראים שופטים כמובן לא העריכו זאת מספיק. אם רק היה לו את המראה של יובל מרון!

תהל שהם, שותפתו לדירה ויזיזתו של מולי בכר (נו באמת, כמה אתם חושבים שנתעלם מהמבטים המאוהבים?) לא הפתיעה בכלל והביאה הופעה אנמית למדי, כשבשיאיה המשעשעים ניסתה להגיע לגבהים עם מנעדה הקולי המוגבל, משל הייתה ססיל אטאלי או ניקיה בראון לפחות. ההבדל הוא שממנה צדי כן התעלף. ככה זה כשממש מתאמצים לא להיות טובים. תלמדי, ססיל!

היבה בטחיש, שהוגדרה כאן בצורה גאונית כמיני-מי של מרים מעונה אחרת, חירבה את השיר הנפלא "התשמע קולי" והפכה אותו לפסטיבל שירי דיכאון אום כולתומי, שזכה לתשואות רמות מצידם של השופטים. הגדיל לעשות פבלו, שברגע של זחיחות אף אמר שלו לא היה יודע, היה חושב שהיא הזמרת המקורית של השיר. חילול הקודש! במאה אחרת, הייתם מועלים כולכם על המוקד באשמת כפירה.

יובל מרון יפה הבלורית והנזם באף, הביא ביצוע גרוע במיוחד לשיר גרוע במיוחד, למרות שהשופטים הזהירו אותו. חטא ההיבריס לא פסח על עלם החמודות המתנשא, וכצפוי הוא נתן את הביצוע הנוראי ביותר. מה חבל שאתה נמצא שם רק בשל המראה, כי אין ספק שלכשרון השירה שלך אין קשר לכך.

יובל לב-טוב, האיש והפיצוציה (כמה מרגש!) נתן ביצוע בינוני ומפוהק למדי.

שחר אלגבי, הצ'יפנדייל שלכם להערב, הצליח להתחמק מהביצוע המשעמם והחדגוני שלו הודות למלבישה שהחליטה שחשיפת שרירי זרועותיו בחליפה שהולמת חשפן במסיבת רווקות בורגנית תסייע לו להסתיר את חוסר הכישרון שלו. זה עבד, והמוני SMSים של ילדות בנות 12 (ושל גל אוחובסקי) עשו את שלהם.

דיאנה גולבי הביאה ביצוע רוקיסטי כהלכה ששבה את לב השופטים הטרחנים, אך מבחינת הופעה אין ספק שיש לה מה ללמוד מ-

נועה דויטש!! שותפות יקרות וליטל פט – מצאתי את טונות הכריזמה האבודות! למרות שאולצה לבחור שיר מוזר, היא ביצעה אותו כמו גדולה ושלהוב הקהל הוכיח שפשוט יש לה את זה. היא לא גבר ולא אישה, היא פשוט שולתתתתתת!!!!1

והספויילר הגדול: מולי בכר (המתעלף. כן כן. גם הפעם הוא לא יצא מבלי שיזכירו לו את זה) עף, ולא בצדק. כלומר, אין ספק שהביצוע לא היה מבריק אך יובל מרון היה גרוע הרבה יותר. מולי היקר – להבא – זכור כי התעלפויות ואמא מוכה מרגשים פחות מעטרת תלתלים זהובים וחיוך מוצ'ילר. דע את קהלך.

הביצוע המצטיין משום מה הלך לדיאנה שקיבלה רק מחמאות מהשופטים, אך בקרב על הביצוע המצטיין של השבוע הפסידה לאדר גולד. מדוע, למה, איך... העיקר שזה לא קשור לאמא-לעולם-בעקבות-השמש (בעלי ואני עמדנו בפינה 5 דקות תמימות כעונש על בורותינו המבישה).
מUחדת

החרם נמשך! זוהי הודעה מוקלדת!

מUחדת • 12 ביוני 2010
או: אם אין אני לי וגו'.
או 2: אשר יגורתי בא לי.

דנה וגל בורוד.
זה הדבר הראשון שקפץ לי לעין. כלומר שמלת אלנבי שהיא לבשה. והאיפור הדראגיסטי.
היא מלחיצה אותי, ככה.
**
אמא שלי למדה אותי שאם אין לך משהו טוב להגיד על מישהו, עדיף שאשתוק.
כמובן שאני משקרת עכשיו וגם מורדת במוסכמה הזו בחירוף נפש
אבל במקרה של תהל שהם, אין לי מה להגיד. לא כי היה רע, סתם כי היה סתם.
היא שרה טוב. היא בנאלית. היא סוג של רוני דלומי משודרגת. מן פליטת "צעירי תל אביב".
חיכיתי שסער פין ולינור אהרון יעלו לעשות לה קולות.

יובל-המתולתל-מברזיל- מרון. "דרך המלך". כאילו, "דרך המלך". של גילי וגלית. אז הוא חטף שני בלאקים ויצא מהם בחן, אבל הוא לא מעניין. או כמו שאומר צדי: "בנאלי ופשוט". זה הצליח לרוני דלומי, אבל סקס אפיל של ספפה זה כל כך 2009.

היבה בטחיש היא המרים טוקאן של כ"נ 8. "התשמע קולי" של החלונות הגבוהים. יש לה קול מצויין ומעוולים חלומיים, אבל היא עדיין מזכירה לי את מוג'דה ילדת הפלא הטורקיה. אם כבר מבטא- תנו לי את הסול סיסטר אוף מרסי-ניקיה בראון.

ליאור עקיבא הדלעת החביבה והמאומצת שר בסדר, זייף בסדר, אבל הוא לא עושה לי את זה.

הפתעת הערב לדעתי, שגם שר שיר לא משהו וגם הצליח לרגש אותי- יובל לב טוב הקיוסקאי.
טיפה מגזים עם הסלסולים אבל הקול שלו נעים לי וההופעה שלו הייתה רגועה ומחוייכת
למרות ה"בא מכאב תיכף אשוב לעפר" של דניאל סלומון המעוך. כמו שסיכמה מרגול "כפרה עליך".
צדי טוען שהוא לא עשה לו את זה והוא לא "זועזע", אבל זו הערה שמגיעה מהאיש שסבור ששאולי הוא פרפורמר ענק.

מולי שלנו לא התעלף אבל זייף. ולבש חולצה צהובה. זה לבדו שלח אותו חזרה לאמא.
**

לא ראיתי את הקטע של נועה/ם דויטש, אבל מבחירת השיר שדנה אשכרה כפתה עליה ("אני נצחתי" של האינטרנשיונל) בטענה שהיא "תזיק לעצמה" עם שירים "שלא ייצגו אותה בצורה נכונה"
(כי נועה,לדבריה, חייבת לזרוק דברים בפרצוף, להיות מחאתית ו"אין לברוח מזה", גם בא לה לשיר את "קשה בלעדייך" של שרון ליפשיץ)- נראה לי שלא יצא מזה איזה שלאגר ענק. הבנו, יום הגאווה.
גל גאה, דנה גאה, דויטש- תתגאי.
אם קארינה הייתה הבובה המתנפחת של כ"נ, דויטש היא הלסבית מיליטנטית של העונה.
הבחירה הבאה והטבעית (?) תהייה ביצועים ל"רוצה לחיות איתו לנצח" של קרח 9, משהו של קורין אלאל, איזה עברי לידר ולקינוח יהודית רביץ.

גם את הקטע של שחר-נראה-כמו-מלאך-אלגבי לא זכיתי לראות אבל הוא בטח היה מקסים וחביב.
תטעו אותי אם אני צודקת. ול"שנינו שווים" של גפן אני זוכרת חסד נעורים.

גם את דיאנה-החולונית-הרוסיה-הצנועה-גולבי לא ראיתי. "עד סוף הקיץ" נראית לי בחירה טובה ואני מקווה שהיא לא נסחפה עם מחוות האורית שחף שלה. היא באמת מצויינת בדרכה.

(ולשמחתנו יהיו שתי רק תכניות שבועיות.
השבוע רצו לסיים להציג לנו את 23,567 חברי הנבחרת+נער המקהלה אור-קוריוז האלוקים)

**
עדכון, רגע אחרי פרסום ושניה לפני שגיליתי שכפרה ספיריט כתבה עדכון. תבוא הברכה על ראשך!
Beta Male
Beta Male • 12 ביוני 2010
טוב,כל העסק נשמע מעניין
החרם הוסר
שבוע הבא כולם על הגג שלי לצפיה משותפת וסימוס מיותר
פרלין​(נשלטת){ש}

אני דווקא צפיתי בלייב

פרלין​(נשלטת){ש} • 12 ביוני 2010
אבל הגעתי למסקנה שאני יכולה להיות רק התוסף החינני, אולי מעין צ.הדר אבל עם חן ופיגורה מעט יותר מוצלחת. אני יכולה רק להוסיף, לא לנתח בעוז ובשנינות שדבר לא ישווה לה, ליידיס. ובכלל,אני עושה יותר טוב טרגדיות.

ואם כבר טרגדיות וגו', אני מאוד שמחה שמולי בכר עף, למרות שתהלת (יחי יחי יחי או שמא חיח חיח חיח?) התחייפחה בצורה מאוד מושכת על חזהו המאוד לא מושך. הבעיה של מולי היא לא רק שהוא משעמם מאוד, אלא שהוא פשוט מכוער. להיות גם מכוער וגם משעמם זה פשע שאין עליו מחילה, אפילו אם אתה שר סבירסקי.

גם אני חשבתי שנערת הפלא הרסה את "התשמע קולי". כמובן שהשופטים מיהרו לפרגן לערביית המחמד הזו. גם אותנטית, גם מסלסלת, גם מנומסת, גם כנועה. ערבייה מושלמת. כן ירבו.

נועה דויטש הייתה מעולה! היא כל כך היא. והיא חזקה וטובה וגבר ואשה ולמי אכפת בכלל? אני אוהבת את הקול היוניסקסי שלה. אני אוהבת את הגישה הנועזת שלה. אני אפילו אוהבת את ההתלהבות שלה.

ואי שם מעל כולם, נמצאת דיאנה גולבי. היא יודעת לשיר, הזונה. היא יודעת לשיר. אני אהיה מאוד מופתעת אם היא לא תגיע לשלישיית הגמר, אבל עוד מוקדם לנו לשלש, נכון? נחכה קצת.

אחיות! עוד ארבע ימים לכוכב הבא. מה אעשה עם ערביי? איך אעביר את ימיי בציפייה הזו, הנושכת? בלי בדיחותיו העבשות של צביקיש, בלי הטון הזה שדנה עושה כשהיא מרוצה, בלי המבטא הנהדר של פאבלו ובלי פרפוריו של צדי? מה אעשה בלי שגר התלבושות המגוחך הזה כל ערב? מול מה אצחק? במי ובמה אשתלח? למי אלעג?

קשים חייה של הביץ' המתמכרת.
walking dead
לפני 14 שנים • 13 ביוני 2010

Re: אני דווקא צפיתי בלייב

walking dead • 13 ביוני 2010
פרלין כתב/ה:

אחיות! עוד ארבע ימים לכוכב הבא. מה אעשה עם ערביי? איך אעביר את ימיי בציפייה הזו, הנושכת? בלי בדיחותיו העבשות של צביקיש, בלי הטון הזה שדנה עושה כשהיא מרוצה, בלי המבטא הנהדר של פאבלו ובלי פרפוריו של צדי? מה אעשה בלי שגר התלבושות המגוחך הזה כל ערב? מול מה אצחק? במי ובמה אשתלח? למי אלעג?

זוהי ליבה של הקונספירציה הטמירה-ירדנית: למכר אותנו על ידי הזרקת כמויות גדולות מהרגיל של קיטש נוצץ (שלוש פעמים בשבוע זה לא בניגוד לחוק הריאליטי?) ואז... הו, אז... לייבש אותנו באכזריות ארבעה ימים תמימים עד הפעם הבאה. אני כבר מרגישה את התקף הקריז מתקרב.

אולי נצליח להתנחם במתדון בדמות השתלחות מרושעת במתמודדים של הישרדות בינתיים?
מUחדת
לפני 14 שנים • 13 ביוני 2010
מUחדת • 13 ביוני 2010
free spirit כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

... אני כבר מרגישה את התקף הקריז מתקרב.

אולי נצליח להתנחם במתדון בדמות השתלחות מרושעת במתמודדים של הישרדות בינתיים?

למרות הנטייה להתמכרות (לכל חומר ולרוב תכניות הטראש האיכותיות)-
אפילו לי, אני, מיו לבית חדת, לי! יש גבולות!
ואני חשבתי שאין לי תקנה.

אם במקביל היה משודר "האח הגדול", זה כבר היה סיפור אחר.
אבל "השרדות" ועוד "השרדות-עשינו עונה-הגיע הזמן לאולסטארס-האיים ההיברידים"-
זה לא!
לא מירית האירובית, מעיין מפעילת הילדים מהגהנום, בשבקין המג"בניק, אביגיל פרל החיה בסרט,
לא מרינה והתחת, דן מנו והסקס אפיל של אגוז הקוקוס וב ט ח לא עידן קפון עם לוק חזיר הבר המזעזע יותר ממולי ושאולי גם יחד,
כל אלא בתוספת ה"צאו לדרך!" של גיא זו-ארץ-זו? לא יגרמו לי לשרוף דקות ותאים אפורים שמקום קבורתם לא נודע.
מילא, אם הייתה ישיבת תקציב. לו רק הייתה נפתחת חזית בין המעשנים ללא מעשנים, מילא היו וידויים קורעים בחדר האח השרמנטי ושעות של רביצה בחצר אולפן מכוערת עשוייה קלקר.
אבל גורנישט מיט גורנישט.
גם לא אוכלים, גם אין תקציב וגם לוקים בסרטן עור.

אני אקח על עצמי לראות מונדיאל במקום. כי ברומא התנהג כדרום אפריקני. או משהו.
משחק היום: גרמניה-אוסטרליה. 21:30, ערוץ 2.
(ולמדקדקות: היום יפגשו גם אלג'יריה-סלובניה וסרביה תפגוש את גאנה בשלב הבתים.
אני יודעת שזה לא אומר לנו הרבה, אבל היי, אני אהיה זו שתכתוב לכן את מה שתגידו מחר במשרד ליד הברזיה (כי בכל זאת חלקנו עובדות, מסתבר..) ואין גבר שיסתכל עליכן באותה העין מעתה ועד עולם. תזכו להערכת נצח ואולי אף לקידום)

משפט היום, בעקבות משחקן של ארה"ב- אנגליה:
אנגליה הגיעה למונדיאל עם שאיפות גדולות ולמרות הצוות הפצוע והחסר.
קאפלו, מאמן העל האיטלקי של האנגלים, יצטרך לעבוד קשה כדי שזו תאיים על נבחרות גדולות וחזקות.

(נסו, ותהנו)