צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קול קוראת - אנתולוגית בדס"מ בעברית

היילני
לפני 14 שנים • 13 ביוני 2010

קול קוראת - אנתולוגית בדס"מ בעברית

היילני • 13 ביוני 2010
סיפורים קצרים, אוטוביוגרפיות קצרות בהן איך הגעתי לבדס"מ, טקסטים ביקורתיים ואקדמיים, בדס"מ ואספקטים אחרים בחיי.

הגיעה העת שתצא אנתולוגיה בעברית של כתבים מאת אנשי בדס"מ על בדס"מ. את הכתבים הללו אאסוף ואערוך, ותוך התדיינות עם הוצאות לאור בהמשך יבחרו מס' כתבים שיפורסמו. רבים ורבות פרסמו יצירות לאורך השנים במגזין, בבלוגים ועל גבי הפורומים. לא אשתמש בטקסטים שפורסמו כאן ללא אישור המחברים/ות, לכן אני מזמינה אתכםן לשלוח לי טקסט לפי בחירתכםן, עדיף טקסט חדש שמיועד ספציפית לאנתולוגיה הזו. אם מדובר בטקסט שפורסם בעבר, אנא ציינו זאת ואת מראה המקום שלו, כשתשלחו לי אותו באופן המבוקש המתואר מטה. לא אחפש טקסטים כאן, עליכםן לשלוח לי את הטקסט בעצמכםן.

תוכלו להשתמש בפסאודונים, הכינוי כאן או כל שם אחר שתבחרו לעצמכםן אם וכאשר החיבור יפורסם. על הטקסטים להיות כתובים בעברית בלבד, ללא הערות שוליים. אם מדובר בטקסט ביקורתי המסתמך על כתבים אחרים, יש להוסיף ביבליוגרפיה והערות סיום, אם יש בהן צורך. מונחים הקשורים לבדס"מ יוסברו, אם יהיה צורך בכך, בגוף הטקסט. על הטקסט להיות עד 1000 מילה.

את הטקסטים יש לשלוח לי במייל כקובץ וורד בלבד (לא docx, לא pdf אלא doc), עמודים ממוספרים, באיזה גופן שתרצו, אך על הגופן להיות מס' 12 (לא יותר ולא פחות) ברווח של שורה וחצי (לא יותר ולא פחות), ועם שוליים רחבים (רווח סטנדרטי בטקסט וורד). אנא, ציינו בגוף הטקסט את הפרטים הבאים: כדי לשמור על אובייקטיביות, אנא ציינו שם שאינו שמכם האמיתי ואינו הכינוי שלכםן כאן, כתובת מייל להתקשרות, מגדר, גיל. אם מדובר בטקסט אקדמי, אנא ציינו גם שיוך אקדמי (לאיזה מוסד אקדמי אתם שייכים בהווה) או כתבו שאתם בוחרים ב'חוקר עצמאי' אם אינכם שייכים לאף מוסד כזה.

כתובת מייל לשליחת טקסטים: femdomlure@gmail.com.
בכותרת המייל יש לציין "חיבור לאנתולוגיה".
טקסט שלא ישלח בצורה הנדרשת עם הפרטים המבוקשים לא יקרא!

מחברים/ות שהטקסטים שלהםן יבחרו להיות מוצגים בפני הוצאות לאור, יקבלו התראה על כך. מחברים/ות שהטקסטים שלהם לא יתקבלו, יקבלו התראה על כך גם כן. מחברים/ות שהחיבורים שלהןם נבחרו יצטרכו לציין את השם שיפורסם לצד חיבוריהםן. ברגע שאקבל מס' מסוים של טקסטים אודיע כאן על מועד אחרון לשליחה. בינתיים, אין כזה.

בקריאתי, אחפש קוהרנטיות, יצירתיות, אקפיד על תמות מגוונות וייצוג שיוויוני לגברים ולנשים.
אחרי שאקרא את הטקסטים, אבקש את חוות דעתה של עורכת ספרות שאני מכירה, לפני הגשתם אל ההוצאה לאור, כך שחוות דעתי לא תהיה הקול המכריע היחיד.

בהצלחה!
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 13 ביוני 2010
יש מי שעושה עריכה לשונית מסיבית? או שזה AS IS?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 ביוני 2010
בדרך כלל בית ההוצאה עצמו עובד עם עורכים לשוניים לפני שלה ההוצאה לאור.
Bent
לפני 14 שנים • 16 באוג׳ 2010
Bent • 16 באוג׳ 2010
אני מסוקרן, איך מתקדם הפרוייקט?
מד ו י ק
מד ו י ק • 16 באוג׳ 2010
אוקיי, כחולית. אני מרים את הכפפה.
אני מוכן לקחת על עצמי את זכויות היוצרים ובעיקר את התמלוגים.
היילני
היילני • 16 באוג׳ 2010
מס' אנשים שלחו טקסטים. אנחנו מחכים לטקסטים נוספים.

לגבי זכויות יוצרים, אברר ואחזור עם תשובה.
לגבי תמלוגים ורווח, אני בספק אם האסופה תהיה רווחית. עושות זאת למען העשיה. הייתי מציעה לכתוב סיפור נוסח רם אורן כדי להרוויח כסף. אבל מי יודעת.
נוריתE
נוריתE • 16 באוג׳ 2010
סיפורים אמיתיים ביוגרפיים או גם פראפראזות מבוססות מציאות?
Bent
Bent • 16 באוג׳ 2010
[quote="היילני"]מס' אנשים שלחו טקסטים. אנחנו מחכים לטקסטים נוספים.

לגבי תמלוגים ורווח, אני בספק אם האסופה תהיה רווחית. עושות זאת למען העשיה. הייתי מציעה לכתוב סיפור נוסח רם אורן כדי להרוויח כסף. אבל מי יודעת.[/quote

אוף הסקרנות, אבל אם מי הבירור?

מי מחליט?

חשבתי והיה לי נוח עם פרוייקט שאפתני שלך היילני, אבל עכשיו בלבלת אותי.
היילני
לפני 14 שנים • 27 באוג׳ 2010
היילני • 27 באוג׳ 2010
[quote="bent_wordsmith"]
היילני כתב/ה:
מס' אנשים שלחו טקסטים. אנחנו מחכים לטקסטים נוספים.

לגבי תמלוגים ורווח, אני בספק אם האסופה תהיה רווחית. עושות זאת למען העשיה. הייתי מציעה לכתוב סיפור נוסח רם אורן כדי להרוויח כסף. אבל מי יודעת.[/quote

אוף הסקרנות, אבל אם מי הבירור?

מי מחליט?

חשבתי והיה לי נוח עם פרוייקט שאפתני שלך היילני, אבל עכשיו בלבלת אותי.

בנט, מה אני יכולה לעשות כדי להרגיע אותך?
האם שלחת לי יצירה שאבדה לה בין אלקטרונים ועלולה ליפול לידי תאום רשע בעולם מקביל שיחטא בפלגיאט?

אני ועורכת ספרותית בשם אפרת רותם נחליט אילו יצירות ישתתפו, והיה סמוך ובטוח שאודיע לכל מי שיצירתו התקבלה על סוגית זכויות היוצרים. כרגע, אנחנו עדיין בשלבי איסוף. זה אכן פרויקט שאפתי, יקח לזה זמן, אך אני בטוחה שבסוף המאמצים ישאו פרי.