ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה אחת שני עבדים - כן או לא ?

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 31 במאי 2010
סוגד שישים ותשע כתב/ה:
מה שאני רוצה להגיד לא כל כך מתאים לשרשור זה, אבל נשמע שבזמן שיש לך בחור יש הבדל בין יחסי מין לחיי היום יום.
זה בדיוק כמו ביחסים ונילים: אם אין לך בן זוג, את עושה חיים כמה שבא לך. ברגע שיש לך בן זוג, את איתו - ורק איתו.
אם אני נמצאת במערכת יחסים זוגית, גם אם הבחור הוא עבד שלי, הוא קודם כל בן הזוג שלי. נצל"ש - אני מזמינה אותך בזאת לקרוא את הבלוג שלי. יש שם כמה פרסומים ישנים יותר שקשורים לנושא.
Morticia
לפני 13 שנים • 1 ביוני 2010
Morticia • 1 ביוני 2010
בטי בום כתב/ה:
מורטישה, מה יהיה עם הפורטיניות?

מה זה קשור לפורטיניות?

מה יהיה עם הצורך לנזוף בכל מי שמעדיפה לעשות עם פרטנר אחד בלבד את כל העולה על דעתה?
בטי בום​(שולטת)

Re: מלכה אחת שני עבדים - כן או לא ?

בטי בום​(שולטת) • 1 ביוני 2010
[quote="Morticia"][quote="עבד 77"]
ליידי תמרה כתב/ה:
עבד 77 כתב/ה:
נושא שנתקלתי בו לאחרונה מספר פעמים - קיום סשן משותף בו שני עבדים נשלטים על ידי מלכה אחת במקביל.
אני באופן אישי ממש לא מתחבר לקטע שבו אני ערום ולידי נמצא גבר ערום נוסף ורציתי לשמוע מה דעתכן/דעתכם בנושא

ובואו נצא מנקודת הנחה שלא כל שולטת היא משתגלת רנדומלית כזו שפותחת רגליים, ישבן ושד לכל עובר ושב.
מה זה הבית זונות הזה?[/color][/size]

הפוריטות שהתלוננתי עליה היא לא בבחירה של פרטנר אחד אלא בהחלטה שלך שהשולטות שמחפשות סשנים מרובי משתתפים הן "משתגל רנדומליות שפותחות לכל עובר ושב"
זה שיפוטי, פוריטני אחושלינג וגם קצת מגעיל.
למתג את עצמך אפשר גם בלי לרדת על מי שמסביב.

אין לי בעיה עם אנשים שרוצים אחד על אחד, שנים הייתי שם, היה באמת נחמד...
אבל מאז שפתחתי בית זונות רנדומלי, החיים שלי הרבה יותר מספקים .
Morticia

Re: מלכה אחת שני עבדים - כן או לא ?

Morticia • 1 ביוני 2010
[quote="בטי בום"][quote="Morticia"]
עבד 77 כתב/ה:
ליידי תמרה כתב/ה:
עבד 77 כתב/ה:
נושא שנתקלתי בו לאחרונה מספר פעמים - קיום סשן משותף בו שני עבדים נשלטים על ידי מלכה אחת במקביל.
אני באופן אישי ממש לא מתחבר לקטע שבו אני ערום ולידי נמצא גבר ערום נוסף ורציתי לשמוע מה דעתכן/דעתכם בנושא

ובואו נצא מנקודת הנחה שלא כל שולטת היא משתגלת רנדומלית כזו שפותחת רגליים, ישבן ושד לכל עובר ושב.
מה זה הבית זונות הזה?[/color][/size]

הפוריטות שהתלוננתי עליה היא לא בבחירה של פרטנר אחד אלא בהחלטה שלך שהשולטות שמחפשות סשנים מרובי משתתפים הן "משתגל רנדומליות שפותחות לכל עובר ושב"
זה שיפוטי, פוריטני אחושלינג וגם קצת מגעיל.
למתג את עצמך אפשר גם בלי לרדת על מי שמסביב.

אין לי בעיה עם אנשים שרוצים אחד על אחד, שנים הייתי שם, היה באמת נחמד...
אבל מאז שפתחתי בית זונות רנדומלי, החיים שלי הרבה יותר מספקים .

זה עדיין לא קשור לפוריטניות בטי.
אותי החיים מספקים עם בית הזונות שאני פותחת באופן לא אקראי בעליל עם בחיר לבי היחיד והמיוחד.
על כל זה, אני ממש לא באתי למתג כאן את עצמי, או כל מישהי אחרת, רק לחוות את דעתי.

קצת מעיק פה הסיפור שכל מי שהוא מונוגמי מוקצה מחמת המיאוס ומוצג כמישהו שעוד לא הבין טעם החיים האמיתי מהו - זה הרבה בולשיט בעיניי וברמה הזו, על פי ההגיון שאת הצגת, לא פחות "פוריטני"
אך זכותו של כל אחד לחשוב אחרת
(שומרת את זו הזכות גם לעצמי)

דבריי נכתבו ביחס לאופן בו הוצגו כאן הנשים בשאלה שעלתה, לא ביחס לאף אחת ספציפית ובוודאי לא באופן שיפוטי. שכל אחת תחיה איך שטוב ונכון לה (ושוב, זה כולל גם אותי)

אם נפגעת חלילה מדבריי בעקיפין היה זה בלי כוונה לחלוטין ועמך הסליחה.

בברכת יום נפלא
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 1 ביוני 2010
לא נעלבתי באמת שלא, אני מסופקת מידי שתהיה ליכולת.. icon_smile.gif
אבל שימי לב טוב למה שכתבתי, אין פה טענה לאחרים, אלא אך ורק התחושה שלי.
לא שפטתי, לא הגדרתי ואפילו לא טענתי שהם מפספסים, דברתי רק על החיים שלי, הפרטיים.

כמו שאני מבינה שישנן מליון דרכים לשליטה וכולן בסדר,
מליון דרכים להיות עבדים וגם זה בסדר
ברור לי שלא לכולנו יש את אותו סגנון חיים, גם זה בסדר.

ולמרות שאני מטורפת על הומארוטיות, למרות שסשנים מרובי משתתפים זה לחלוטין הקיק שלי.
למרות ששני סאבים מענגים אחד את השני ובסוף אותי, זה בעייני נצחון הרוח על החומר (נאמר בהומור אנשים להרגע ולא לבקש הסברים )
עדיין ברור לי שאני לא מחזיקה ביידי אמת אבסולוטית שעל פיה צריכם כולם להסתשן ולהגיש שוחות לכלובי בסוף היום.

אני באמת חושבת שמיניות היא עניין אישי ואין בי טיפת מסיונריות בשום תחום ולכן השיפוט נראה לי לא לעניין.
וקצת הרגיש לי כמיתוג אישי על חשבון השרמוטות האחרות.

davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לפני 13 שנים • 13 ביוני 2010

.....

מה עם שני עבדים ומלכה, שמכריחה אותם ליחסי מין בינם? נניח שלשניהם אין בעיה עם זה

מדליק בטירוף