אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

מUחדת
לפני 14 שנים • 16 ביוני 2010

וזוהי רק ההתחלה. לה. לה.

מUחדת • 16 ביוני 2010
הכי חשוב:
למה החבר'ה השתלטו על בית האח הגדול? ולמה לא ראינו את אלירז ואלין מקפצים על טרמפולינה?!

ובפינת הדנה אינטרגלקטית- פפיונים? גאד דמיט, וומן! גם פסים וגם פפיונים? רק אותי הדבר הזה מזעזע כמו כריות כתפיים?
לפחות האיפור סביר. אבל העגילים..אוי.
איך אומר המשפט התימני העתיק: אפשר להוציא את הנערה מהשוק אבל לא את הבסטה מהנערה.

1.
גץ ובוכריס בשירו הקלאסי של הראל סקאט "כמה עוד אפשר" (באמת, כמה?)-
המעיין נסחפת רבתי. ככל הנראה שנים במגמת תיאטרון הפכו אותה לדנה קווין עד שכל ה' הידיעה הופכת להזדמנות לעצימת עיניים דרמטית ותנועת יד צדית צרפתית.
גץ הוא סוג של עופר לוי לייט ועם החולצה הסגולה א-לה שמוליק עפיה בקיסריה הוא הופך לבדיחה עם בעיות חניכיים שמונעת ממנו לפתוח את שפתיו ולשיר.
בכל אופן, ולצערה של פרלין, האם הרוחנית של השרשור- נס לא קרה לנו וכד שמן לא מצאנו.
(תמצית השיפוט: לא מעלה ולא מוריד-חמודים נטולי להט-מעיין בולעת- גץ מתחיל להפתח)

2.
אור גלעדי ורוני צלצל צלצל. "אדון עולם" (? צדי: "זה יהיה פיצוץ!")
העמדה של גילי וגלית בקדם אירוויזיון 89' זו התחלה רעה לכל הדעות. רוני בשמלה כעורה+ מובייל שחור דרמטי (גג לילד המפגר?) ולאור מתחיל להשתנות הקול וזה עדיין נשמע רע.
שניהם חזק בזיופים שהיו שגורמים לעוזי חיטמן, זכר צדיק לברכה, להתהפך בקברו.
אם זה פיצוץ אני בווזלה.
(שופטים: זוג מוזר לא מתאים לכלום- פלא-מקסים-אור גנב את ההצגה (?!)-רוני מפיקת קול מלאכית)

3.
תהל ושחר (טיפטיפ וטיפטיפון), "להבין את המים".
רק עזב המתעלף המיוזז ותהלי כבר מחפשת שותף חדש ועוגבת על שחר-עיניי רקון,
למרות ואולי בגלל שיש לו חברה.
(למה כולם בסגול הערב? זה בגלל נותנת החסות "סלקום"?)
ניגון בפסנתר בארבע ידיים זו התחלה טובה. אפילו העיבוד מצויין. הילד חייב להסתפר וגם לקבל איזה משהו מעורר. תהלי שלנו שרה יופי, נראית יופי ומזייפת סבבה.
היה משעמם, למרות סיפור האהבה הבלתי אפשרי שכאילו נרקם בין השניים בחסות ההפקה, כי אם אין מצוקה יוצרים לאב סטורי.
(שופטים: כך שרים דואט- בראבו עליכם- דואט תוקפני- אהבתי באמת באמת- בחירה איומה של שיר)

4.
נועה דויטש ויובל לב טוב, "על קו המרוץ".
אני מחבבת את ההתלהבות הדוייטשביקית והמטפורות לסקס שלה. את יובל הייתי מזמינה לעשות איתי סדר פסח.
העיבוד מדליק אבל גורם לנועה לזעוק ואם לומר את האמת היא לא הזמרת הכי טובה בנבחרת, למרות חיבתי לקהילת הלה"טבים ולכובעים באופן כללי. יובל מותק. או בלשון העם- ל"מל"מ. לא מריח, לא מסריח או: לא מבטיח, לא מקיים, או: לא מסניף, לא מזריק,
או כל שילוב שבא לכם. הוא כפרה ובא לי לצום איתו בכיפור, אבל השיר לא עשה גם עמו חסד מופלא (ע"ע עמוס גוטמן).
(שופטים: זמרי פאב- נועה היית מדהימה-כימיה מדליקה שחבל על הזמן- בחירה נהדרת-היה נחמד)

5.
אורן קוקול'ה וניסימל'ה בן חיימיל'ה " היא לא דומה" (צדי: "תנו לי שירי גברים טובים!!")
הבחורים חיים בסרט שבחירתו של צדי קונה להם מקום בגן-עדן, בעיקר כשקוקו מניח תפילין.
"היא לא דומה" זה שיר של גברים? אולי גברי מטרו כמו סער שיינפיין מ"האח הגדול".
מחמאה זה הכי לא.
זיופים? היו. "הו, הו, הו" הרמוני? היה. גבריות?
(שופטים: זמרים יוצאים מן הכלל-בחירה נהדרת- שני זכרים ששרו נהדר-היה קצת משעמם- כיף לא נורמאלי)

6.
דיאנה גולבי והכבש השבעה עשר, "ניגע אל החלום". (דיאנה: "יובל הוא..בסדר")
שיר טקס יום הזיכרון לא יכול להיות מעולה בפריים טיים. למרות המבטים הכאילו איכפתיים ברור שגולבי אוכלת את יובל לארוחת בוקר, ורק בתוספת לקפה. לשניהם לא היה ערב טוב,
לא שיר טוב ולא שותף הולם למרות ה"כיף כיף כיף כיף כיף" המתחייב.
(שופטים: ליובל היה מזל-דיאנה את הורסת מהממת-היה מתח (איפה? איפה?!)-דיאנה לא נותנת)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יונ' 16, 2010 10:05 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 16 ביוני 2010
בגללכם ראיתי כוכב נולד אם אני אתמכר אני רואה בכם את האחראים.
אני מאוהבת...
דיאנה, מ ה מ מ ת
את יובי הייתי עושה
היפיפיה ששר עם תהל הייתי עושה גם אותו
הלסבית חמודה אבלמעצבנת קלות, תרגיעי אחותי.
ורוני, סליחה אבל ממה מתלהבים? ולמה מלבישים אותה ככה?

אני בזאת מכריזה על געגועי לז'אקו כפרה עליו
Beta Male
Beta Male • 16 ביוני 2010
בטי,ואני עוד חשבתי שאני שטחי
קרינה יש רק אחת!!! ולעזאזל יכולות שירה
מUחדת
מUחדת • 16 ביוני 2010
(ערב שכל כולו אייל גולן ועוד אחד של מירי פלס וקרן מסיקה?
במה חטאנו, *אבי שבשמיים (*לי יש שניים))

הימור:
קוקו לוקו הולך הבית שלו למרות הקשת המזרחית והגבות הפונות לקהילה הגאה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 16 ביוני 2010
[quote="מUחדת"](ערב שכל כולו אייל גולן ועוד אחד של מירי פלס וקרן מסיקה?
במה חטאנו, *אבי שבשמיים (*לי יש שניים))

זה נהיה קשה יותר מרגע לרגע להיות מכורה ל"כוכב נולד". מזל שאני בו עבודות ויש לי פנאי לפתח תחביבים איזוטרים.

כן. קוקו ילך. ובצדק. אבל ת'כלס באמת הייתי מעיפה את כולם הביתה היום, מה יהיה איתם? מתי הם ירגשו שוב? ולמה לא נשתנו לרוני לשיר את "שוב" המתבקש? אם כבר חווה אז עד הסוף.

חוששתני שהילדה לא תחזיק מעמד.

אוי! נגמרו הפרסומות!
זיקית

פרלה

זיקית • 16 ביוני 2010
"אוי נגמרו הפרסומות!"

הצחיק אותי מאוד.

תכלס, הגיע לילד ללכת, אין מה לומר. באיזשהוא שלב בדואטים היה קלוז אפ על הגבה וחששתי שאולי זה זחל שחור שנחת לו על המצח או שמה פלא רפואי שנקרא גבה עצמונית בעלת כישורי החלטה, אבל אז הוא הוריד אותה ונרגעתי.

אני לא מצליחה לזכור את השמות שלהם אפילו אם אומרים אותם אלף פעם (חוצ מנועה דויטש, משהו בשם שלה מתיישב טוב).

אני רוצה לדעת מאיפה השמלה הסגולה הזו עם הקפלים. זה היה מוצלח ביותר.
קייסי
לפני 14 שנים • 17 ביוני 2010

הי בנות

קייסי • 17 ביוני 2010
איפה, איפה הימים שהכרחתי את כולכם לסמס למעודה...
הפעם שרדתי שלוש דקות אודישנים ונשברתי.
אי לכך נחשפתי לשרשור הדגול הזה באיחור אלגנטי של רבע (או מחצית?) עונה. קראתי אתכם בשקיקה עד עמוד שבע לערך, פלאס מיינס, בלי להכיר כמעט אף שם ובלי להבין עד הסוף תשעים אחוז מהדאחקות - ועדיין, הצחקתם! מיוחדת, פרלין, ליטל פט, פריספיריט ואחרים, דוז פואה, ילדי שמ"ד חמודים שלי.

מהמעט שראיתי (ותקנו אותי אם הם הועפו בינתים) - האוטיסטית, עם כל הכבוד לאוטיזם שלה, קצת יכנע, לא? עלי היא נמאסה כבר באותן שלוש דקות גורליות. הבת של שרי אחלה. לגבי השאר - לא זכיתי, אך מעתה אשב עם השרשור הזה על תקן תזאורוס ואשלים פערים.
טוב, אל תתפסו אותי במילה אם לא, אבל תרשמו גם אותי לגמר, רק בשביל האנליזה שלכם.

(ק., חד הורית עם הפרעת קשב וריכוז מ*פרברי* המרכז).
Beta Male
Beta Male • 17 ביוני 2010
מעודה icon_cool.gif

בכל מקרה עדכון יומי,הערב החלק השני של הדואטים ואם תרשו לי,היותר מעניין כפי שזה נראה כרגע

ססיל אטלי ובר נטף עם "כמו שזה היה" של אפרת גוש. יתאים לבר,פחות לססיל שגם כך למרות היכולות הקוליות הגבוהות שלה הצדים והדנות לא מתים עליה. חסר לה באמת משהו...

אוהד שרגאי ואדר גולד-"עץ ירוק מפלסטיק" של מרגול. פעם שניה לפחות שהשיר הזה מבוצע בתוכנית השנה ואחרי ההשתפכות הקודמת של מרגול הם בסה"כ רוצים להבטיח את מקומם כי גם ביצוע בינוני יביא להם את הקול של מרגול ואת זה של ההוא הקרח שיושב על ידה מכווץ מפחד ויעשה מה שהיא תאמר. אני מת שאוהד שרגאי יתעלה על עצמו הערב,יש בו כ"כ הרבה. ולגבי אדר גולד,שכנה שכנה 200 מטר ממני,עוד לא ראיתי ממנה כלום

ליאור עקיבא והיבה בחטיש-"שמור על העולם ילד" של דוד ד'אור. טוב לא ציפיתם שאני לא אגיד כלום על החיבור הזה שקשור במוצאה של אחת מצד אחד ובעברו הקרבי של הנ"ל מנגד. או שאשתוק ואגלה רגע של אופטימיות בימים המחורבנים האלה,הנה מג"בניק ישיר עם ערביה,פרחים בקנה וגו'. מצד שני זיוף אחד שלה והמיקרופון הופך לאלה בין רגע (מצטער לא התאפקתי)
אגב שימו לב להפרש הגבהים העצום בינהם,וואחאד שוס

אבי בן אבו ונאור אלבז-"מקיץ אל חלום" של "נינט" עלק. שני קולות גבוהים,אחד שפוי ואחד לא. יעברו בוודאות. נקסט

כפיר אוחיון וניקיה בראון-"שמחות קטנות" של מיכה שטרית. הולך להיות קורע,זהב טוח. חוזליטו שלנו יראה מעט גיוון ולכו תדעו מה יילד יום,ההיא תמשיך לעבוד על המבטא ובכל זאת ולמרות השיר הנהדר הם כנראה ייאלצו להתמודד על מקומם הלילה

עידן עמדי ורווית בטאשווילי-"יום אחרון" של טל שגב. מי אלה ומה הם רוצים מחיי?
מUחדת
מUחדת • 17 ביוני 2010
קייסי, כפרה עליך. אני זוכרת היטב את קמפיין המעודה (!) שלך,
את ההשתלחות האצילית בכל חובב ליבי רן וממ"ד,
את האושר בו הוצפת כשגילית שהפעם לא תאלצי להחליף את העם שאמר את דברו
ובחר בנסיך התימני עם קול הפנינים על פניהם של בני הטובים הלבנבנים.

או: טוב שבאת, באמת! יש לך מספיק זמן לסבול עם כולנו.
הקיץ עוד ארוך והגמר עודנו רחוק. יש מספיק זמן להשחיל איזה מבצע צבאי בדרום,
איזו מלחמה קטנה מצפון, כמה רקטות לטווח ארוך על העורף
ומשדרי כ"נ מיוחדים מבסיסי צה"ל ובמקלטים,
מה שידחה את הגמר הגדול לימים שקטים יותר ויאפשר לך להנות משלל שרבים,
שירים ומימיקות מאופרות בקפידה.

**
ליטל פט מטיני, איזה מזל שאתה כאן להקל עלי בימים מבולבלים אלה של דואטים.
ראשי עמוס וובוזלות המקשות עלי לחשוב תקין
ואתה עושה עמי חסד ופותר אותי מהאולפן הפתוח ע"ש צביקה הדר,
ממשיך לשדר ולעדכן בהעדרי עד יעבור זעם, או ענבי זעם, או אחרי המלחמה הבאה.
מה אברך לך, במה תבורך?

למרגול יש שירים טובים מ"עץ ירוק מפלסטיק"
ואני דווקא הייתי שמחה לשמוע את שרגאי וגולד עם "מנטה" הנוגה ומכמיר הלב.
בן אבו ואלבז, ביחד?? בואו נתערב מי בחר את מי.
אבי כבר ביצע אודישן עם "מקיץ אל חלום" (של- ג ל י ע ט ר י) ועשה את זה יפה,
אבל זהו? אחרי שמונה שנות כוכב נגמרו כל השירים והתחלנו למחזר?
היה עדיף שישירו את "במרחקים". או משהו.

ניקיה בראון וחוזליטו יהיו טובים היום. "שמחות קטנות" הלעוס ישב עליהם מגניב.
"שמור על העולם ילד"? השוס היחיד באמת הוא הפרשי הגובה שציין ליטלפט
אבל ממילא הם ישבו ויביטו זה לזו בעיניים- כי זו ההעמדה היחידה שיואב צפיר מאשר לדואטים.

ססיל ובת הכי לא קשורות. לא גוון הקול, לא האישיות ואת השיר הזה של גוש אני לא מכירה.
אבל אם כבר שתיהן יחד, הייתי שמחה לשמוע את הגוונים השונים שלהן ב"לראות את האור" של גוש.

בברכת אבא-של-קוקו-הילד-שלך-עשר-ושלא-תדע-עוד-צער,
מיו.
פרלין​(נשלטת){ש}

מיוחדת-לש

פרלין​(נשלטת){ש} • 17 ביוני 2010
זה באמת הבית של האח הגדול?

כי אם כן זה נורא מרגש! אני מרגישה שזכיתי וגם שניצחתיייייי (בביצוע המרגש של נועה דויטש). שתי תכניות הריאלטי שאני הכי אוהבת נפגשות באותו מקום!

אחחחח! הפלירט הזה של קשת עם עצמה, זה כמעט סוטה.