אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 14 שנים • 17 ביוני 2010
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 ביוני 2010
אין מה להוסיף. מיוחדת כרגיל הוציאה לי כמעט את כל המילים מהפה וטוב שנשארו לי כמה רק בשביל לומר ש:

ערב מבולבל. מבולבל לי. כי הם גם לבושים ממש רע וגם נחמד. גם משעממים ת'תחת וגם לא. גם חמודים וגם סתמיים.

היחיד שמזדהר הוא אבי בן אבו, אהובי. יש בו משהו כל כך דני רובסי בבחור הזה. בתמימות, בקול, בפאקינג יכולת.

הלוואי-הלוואי-הלוואי שחוזליטו יעוף. הוא כבר עלה לי על כל העצבים+מסתכסך עם פאבלוס שלי.
נקודה.

תודה למאוחדת,

נקודה. • 17 ביוני 2010
באמת שאין הרבה מה להוסיף אחרי מיוחדת

אבל היו כמה רגעים של גאונות צרופה בתוכנית שאני פשוט לא יכולה להתאפק,
דחקות הומואיות עבשות ויבשושיות כמעט כמו העוגיות של רותי, בין דנה לגל כי חס וחלילה שמישהו אחר יעיז להתכופף להרים את הכפפה הזו.

ססיל ובת: והרמיזות הכאילו בצחוק על לעשות את 'זה' עם בת הרמת גבה מצד ססיל (רק היה חסר בלון מחשבות מעל הראשים של השתיים), החיכוכים על הבמה תוך כדי שירה של כלום לא קורה. היה נחמד בת די השתלטה על השיר וססיל דיי נעלמה.

נאור ואבי: אבי עשה את השיר, אפילו הצליח לספק לחצי רגע לחלוחית בעין ועדיין דורשים ממנו עוד רגש. לעומת זאת הצווחן נאור הצליח לרגש את פאבלו עד כדי צמרמורת, רק אני חושבת שזה לא יפה להשתמש בכל כך הרבה מילים עם צ' לידו?
אהה! והספונג'ה של אמא לצלילי סשה ארגוב למה אל תראה אותי ככה, כל כך כל כך רציתי שיעבירו איזה וישר בדיוק שם, ציור ספונג'ה חורקת על גבי המסך.

זה בדיוק מה שחסר לכ"נ8..

עונת החתונות!

קצת אנימציה מרושעת לב, הערות עוקצניות ומושחזות בהומור מדמם או הביאו לי נא את דנה מודן אפשר גם את רועי לוי. בין כל המוביילים של רוני גינוסר זה לא כל כך רחוק מהפמוטים על הראש של מה שמו שלא היה צריך להתחתן עם סיון.

מה שמביא אותי לפאלטת הגורדרובה, כותונת הריסונים של ניקיה. יא אלוהים.. והנקודות זה כדי שלא נשכח שקראו לכפיר פוקפורן? לי הוא בכלל מזכיר איזו דמות מצויירת על ספיד כמו וולדרו סוקבאט וזיופים. מה שכן מסכן כי הכניסו לו בווזווזלה הזו עמוק.

דנה: "צריך לדעת להשתמש בגרון.. ואפשר לצנזר אם צריך.." [/size] icon_eek.gif רק אני ישר חשבתי עמוק ועל רשות השידור?
לניקיה אמרו שהיא נראית כמו ביציאת מצריים - מצות - עצירות! (הוריי למיוחדת על הדיוק)

שמור על העולם? יום הזכרון, למה שמישהו ירצה לזכור את זה, היא הרצפה של השיר? היא בהחלט הורידה אותו למטה. היבה מעצבנת לי באוזן.

עידן ורוית: באמת לא עבד להם טוב כשהם שרו ביחד, ביחד עם הצילומים מלמעלה ובחצי סיבוב שכמעט קבלתי סחרחורת. אבל היא שרה כל כך יפה אני מחבבת אותה פלאס פלאס, ועידן הצליח לתת משהו יותר מעצמו. אהבתי למרות שהם בהחלט יכלו לבחור הרבה יותר טוב.

ואוו, הייתי צריכה כנראה לנקז קצת ארס.
קייסי

בנות!

קייסי • 17 ביוני 2010
לראשונה צפיתי (למחצה) בתוכנית שלמה העונה, להוציא ניקור של כחצי שעה. התעוררתי לנוכחותו המזוויעה של ג'וק מעופף בסלון שלי וצפיתי בשארית הכוכב בעמידה על כורסה בתנוחת דחליל מאיימת, מנופפת בחירוף נפש בנעל עקב. יש מצב שהוא עדיין פה, היצור הזה, אורב לי לעד כמו צביקה הדר.
בין לבין, באמת שניסיתי להבין על מה המהומה ומי כל השמות האקזוטים שהזכרתם. איפה כל החוזליטואים שדיברתם עליהם? היחידה שנראתה לי שווה משהו זו ניקיה, אבל ברור שאין לה סיכוי להגיע לסוף העונה. ממש כמו שלא היה שום סיכוי לזמרת השחורה הנהדרת ההיא מהעונה של נינט, שעפה מוקדם וגמרה אצל עידן רייכל.
Beta Male
לפני 14 שנים • 18 ביוני 2010
Beta Male • 18 ביוני 2010
טוב,הבנתי שססיל עפה. לא מפתיע אחרי מה שאמרתי... אמנם היא די בוקית אבל בכל זאת זמרת,לפחות חוזליטו נשאר.
walking dead
walking dead • 18 ביוני 2010
מכה קשה חטף הפטריוטיזם הצרפתי אתמול.

לא מספיק שנבחרת צרפת ספגה מפלה על ידי מקסיקו, סלין דיון הפרטית שלנו נבעטה החוצה לטובת עוד שבוע של חסד לחוזליטו. מה אומר ומה אגיד, הכאב קשה מנשוא. רק אתמול היללתי ושיבחתי את הקהל בבית שמפגין בגרות ועמידות כנגד נסיונות טמירה ירדני לעורר בנו רחמים, והיום קמתי למציאות חדשה וכואבת.

ססיל, השם יקום דמך, ככל הנראה צדק הצדי. אין ספק שהיית טובה מדי בשבילנו. קחי את המניירות הדיוואיות שלך, את המנעד הקולי האלוהי ולכי לך לארץ שתדע להעריך את זה. מי ייתן ותזכי באירוויזיון ותגרמי לצדי לאכול את המשקפיים שלו ואת הגידולים שיש לדנה על השמלה.
אורווואר, שושנה!

טוב, זהו, תקופת האבל נסתיימה. אופטימיות קוסמית מטופשת אופפת אותי, וכולי תקווה שהבא לעוף יהיה חוזליטו.
Beta Male
Beta Male • 18 ביוני 2010
פריספי,מצטער אבל יש עוד כמה חברים שעומדים בקו אחד עם החוזליטו ואמורים לעןף לא פחות ממנו,בעיקר דברים אמורים על המוצ'ילר יפה החיוך שזמר הוא לא
וכן,היא איכותית מדי כבר טענתי מזמן ודי בוקית. כשתיפתח יהיה מעניין

בכל מקרה עכשיו כשאני חושב על זה באמת הפסדתי שני אירועים קשים לעם הצרפתי. לא נורא,גם ככה מאז שזיזו פרש אני לא סובל אותם
walking dead
walking dead • 18 ביוני 2010
little pet כתב/ה:
פריספי,מצטער אבל יש עוד כמה חברים שעומדים בקו אחד עם החוזליטו ואמורים לעןף לא פחות ממנו,בעיקר דברים אמורים על המוצ'ילר יפה החיוך שזמר הוא לא
וכן,היא איכותית מדי כבר טענתי מזמן ודי בוקית. כשתיפתח יהיה מעניין

בכל מקרה עכשיו כשאני חושב על זה באמת הפסדתי שני אירועים קשים לעם הצרפתי. לא נורא,גם ככה מאז שזיזו פרש אני לא סובל אותם

אני מסכימה מאוד במקרה של המוצ'ילר, אך איבדתי את האמון בקהל. חיוך הקולגייט שלו, כפי שהיטיבה להגדיר עמיתתי מיוחדת, יחד עם ערמת התלתלים הזהובים כנראה יביאו לכך שישרוד יותר זמן ממה שמגיע לו. אבל אני תאבת נקם ורוצה דם! שיהיה חוזליטו או יובל מרון, העיקר שייעשה צדק.
פרלין​(נשלטת){ש}

לא מבינה את העם הזה, בחיי

פרלין​(נשלטת){ש} • 18 ביוני 2010
אף פעם לא הבנתי, אבל היום אני מבינה עוד פחות.

מילא, הקול שלו הוא באמת עניין של טעם. (רע. טעם רע מאוד.)
אבל הבחור שר בדיוק אותו דבר כל הזמן וכלום לא משתנה או מתפתח אצלו. שום כלום דבר. זה פשוט מדהים.

הסיבה היחידה שהוא נמצא שם עדיין, כמו שחבר'שלי ניסח, זה בגלל שהוא על הליפסטיק של דנה. זה הכל. נראה לי שזו בדיחה פרטית של דנה בינה לבין עצמה, או שהוא פשוט עושה לה את זה. יש לו פנים יפות, חייבים להודות, אבל בשניה שהוא פותח את הפה... הבחור גרוע מסירנה ביפו באמצע הלילה יום אחרי מהומות החרדים מלווה במשב ביוב ולחות תל אביבית מהבילה שהופכת את כל העניין לסיוט מתמשך.

רק האל הטוב יודע למה קיבלו אותו ולפי דעתי הוא יהיה גרוע מחזזית. אני רואה אותו בגמר.
מUחדת

ועיקרן תחילה:

מUחדת • 18 ביוני 2010
פרלין, כתבתנו היפואית הנאלצת אף היא לדלג על מזרקים בכניסה לבית:
ציטוט: מבולבל לי. כי הם גם לבושים ממש רע וגם נחמד. גם משעממים ת'תחת וגם לא.
גם חמודים וגם סתמיים.

נקודונת עם הברקה שהייתה יכולה להרים את התכנית למחוזות חדשים של שמחה (לאיד):
ציטוט: זה בדיוק מה שחסר לכ"נ8..
עונת החתונות!
קצת אנימציה מרושעת לב, הערות עוקצניות ומושחזות בהומור מדמם

קייסי, הזינה לוחמת של המקקים, פותחת בקפה שחור וחוזה:
ציטוט: היחידה שנראתה לי שווה משהו זו ניקיה, אבל ברור שאין לה סיכוי להגיע לסוף העונה

פריסי, בדיווח ישיר משגרירות צרפת בישראל:
ציטוט: לא מספיק שנבחרת צרפת ספגה מפלה על ידי מקסיקו, סלין דיון הפרטית שלנו נבעטה החוצה לטובת עוד שבוע של חסד לחוזליטו. מה אומר ומה אגיד, הכאב קשה מנשוא.

ליטל פט, פרשננו על הקווים מוסר:
ציטוט: מצטער אבל יש עוד כמה חברים שעומדים בקו אחד עם החוזליטו ואמורים לעןף לא פחות ממנו

לכותרות בהרחבה:

ידידיי, משהו מסריח בממלכת ירדני.
ססיל לא הייתה צריכה ללכת, אבל העם אמר את דברו.
כפיר לא היה טוב אתמול- ועדיין ההערות של פבלו הן לא בגדר חביבות, הן מעליבות,
ויותר מקולו של חוזליטו צורמות המחמאות שמקבל נאור אלבז כל פעם שהוא מועיל בטובו לזכור את מילות השיר.
ועדיין- משהו כבד כבד קורה שם. הכל מתאמץ מידי.
לא ניראה שמישהו מהמתמודדים ממש עושה חיים, שלא לומר נהנה.
לא מספיק להם שהם מתמודדים באחת התכניות הנצפות בארץ,
לא מספיק להם שהם בבית האח הגדול
ואף קבלו את טרמפולינת הקסם שעוזרת להם לבחור שירים (גרועים),
הם נראים במצוקה. לא כאלה שהביאו מהבית. מצוקות טריות.
של מישהו שמתמסחר, שמנסה להיות אובר-קול, אובר-זמר,
אובר-מתחבר-עם-מילות-השיר-ריגשתי-התרגשתי.

יוחזר הפאן (ופן קטן לשיער קן הקוקיה שעל ראש הרוני),
אחרת, יקיריי ויקירותי, אאלץ להודות שהעונה הגיעה לשיאה בתכניות האודישן הארוכות ממילא.

(הימור רחוק אבל בכל זאת: גולבי ובן אבו בשלישיית הגמר+ מישהו שבא ממצוקות (פרליניק- אני מתה על הביטוי הזה שלך))

ולסיום, תחזית מזג האוויר:
יהיה חם ודביק.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 18 ביוני 2010
"(הימור רחוק אבל בכל זאת: גולבי ובן אבו בשלישיית הגמר+ מישהו שבא ממצוקות (פרליניק- אני מתה על הביטוי הזה שלך)) "

פנינה רוזנבלום ב"ארץ נהדרת"" אני באתי ממצוקות. חיפשתי לינק ביוטיוב אבל כנראה שהקטע האלמותי הזה אבד לעד.

אני איתך בהימור, רק תוהה מי יהיה המצוקתי. לא יכול להיות שאלבז יעפיל עד לגמר על הסיפור קורע הלב שלו ומתי הוא ילמד שיש עוד מין דקדוקי מלבד נקבה? הדבר היחיד שקורע לב אצלו זה הליקוי דיבור. אח! לו היה לו כסף ללכת לקלינאית תקשורת.

טוב, חברים, מקווה ששבוע הבא יהיה יותר טוב, או שלפחות מישהו משמעותי יעוף.