ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

Beta Male
לפני 14 שנים • 18 ביוני 2010
Beta Male • 18 ביוני 2010
פרלין כתב/ה:
"(הימור רחוק אבל בכל זאת: גולבי ובן אבו בשלישיית הגמר+ מישהו שבא ממצוקות (פרליניק- אני מתה על הביטוי הזה שלך)) "

פנינה רוזנבלום ב"ארץ נהדרת"" אני באתי ממצוקות. חיפשתי לינק ביוטיוב אבל כנראה שהקטע האלמותי הזה אבד לעד.

אני איתך בהימור, רק תוהה מי יהיה המצוקתי. לא יכול להיות שאלבז יעפיל עד לגמר על הסיפור קורע הלב שלו ומתי הוא ילמד שיש עוד מין דקדוקי מלבד נקבה? הדבר היחיד שקורע לב אצלו זה הליקוי דיבור. אח! לו היה לו כסף ללכת לקלינאית תקשורת.

טוב, חברים, מקווה ששבוע הבא יהיה יותר טוב, או שלפחות מישהו משמעותי יעוף.

הקטע אבד? אוי זה כל כך נורא,זה כל כך אוי,כל כך נורא

בעצם מצאתי משהו
http://www.mako.co.il/tv-erez-nehederet/770e3d99ade16110

כן,האא האאאא

תיכנסו לעונה השניה ,תוכנית 8 ותמצאו קטע נחמד שם על הבאה ממצוקות.

זה אשכרה הפך לשרשור על תוכניות קשת לדורותיהן

בכל מקרה פרלין בהחלט קולעת לדעת גדולים ואין כמעט ספק שאבי בן אבו והחולונית המתוקה יהיו בגמר אם לא תהיה להם פאשלה גדולה
אלבז דווקא יודע לשיר ואם יחזור לעצמו ויהיה בן אדם אי אפשר לפסול את זה שהוא דווקא יילך רחוק
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 18 ביוני 2010
free spirit כתב/ה:
מכה קשה חטף הפטריוטיזם הצרפתי אתמול.

לא מספיק שנבחרת צרפת ספגה מפלה על ידי מקסיקו, סלין דיון הפרטית שלנו נבעטה החוצה לטובת עוד שבוע של חסד לחוזליטו. מה אומר ומה אגיד, הכאב קשה מנשוא. רק אתמול היללתי ושיבחתי את הקהל בבית שמפגין בגרות ועמידות כנגד נסיונות טמירה ירדני לעורר בנו רחמים, והיום קמתי למציאות חדשה וכואבת.

ססיל, השם יקום דמך, ככל הנראה צדק הצדי. אין ספק שהיית טובה מדי בשבילנו. קחי את המניירות הדיוואיות שלך, את המנעד הקולי האלוהי ולכי לך לארץ שתדע להעריך את זה. מי ייתן ותזכי באירוויזיון ותגרמי לצדי לאכול את המשקפיים שלו ואת הגידולים שיש לדנה על השמלה.
אורווואר, שושנה!

טוב, זהו, תקופת האבל נסתיימה. אופטימיות קוסמית מטופשת אופפת אותי, וכולי תקווה שהבא לעוף יהיה חוזליטו.

פרי ספיריט,

גוד איבנינג פרום לאבלי המרכז! אנא הרשי לי לקפץ רק לרגע מעל שלולית העבר (אמנם הייתי עוד צעירה ויפה, אך בה במידה גם טיפשה ופוחזת) ולשגר אליך דוז פואה על הקטע המעולה במבריקותו זה.

גמרת על החיים שלי ועשית הידד לעצמך.

כמו כן ובלי קשר, מילות סיכום.

ברור היה (לי) שבכוונתי לשתוק כל הדרך אל הגמר ולתת את הגול של הדקה התשעים, זה שיוודא הריגה על העונה הזו* , ללא סיקור נרחב על תלבושות דנה אבל כן גילוי נאות רווי באהבתי הכנה, הנלהבת והמעט חולנית, זו שלא בלבד שאיש לא יבין, הוא עוד יעקם עלי פרצוף, לעבודת האיפור-עבודת-הגמר-אצל-ירין-שחף המהמם במחרידותו והעובר בהצטיינות שלה. כמו כן, הייתי יוצאת בוידוי נרגש על הכנסו של גל אוחובסקי לליבי והביאוֹ עמו את ההכרה כי אני מחבבת מאד הומואים מזדקנים (הוא וקומורבסקי עוד עלולים לכבוש את העולם בחינם ובמבטיהם מלאי חכמת החיים,שלא לדבר על אחרים שאמנע מלהזכיר מפאת צנעת הפרט, שלי.), את פבלו לעומת זאת, אינני מצליחה לשאת. הייתי מציינת לשבח עניבה אחת, זו המשובצת שענב ההוא עם החולצה הסגולה שלעולם לא אלמד את שמו (או את שמם של כל היתר, יש להודות על האמת) ומגיעה למסקנה הקשה והבלתי נמנעת כי היה לא משהו (מצאתי את עצמי לומדת בין הפסקות הפרסומת.) וכי השרשור הזה היה שמח ומוצלח הרבה יותר מהתכנית עצמה.

געגועי לנינט.

*זה, כמובן, היה רמז מטרים. המונדיאל נתן, המונדיאל לקח, יהי שם המונדיאל משובח.
Bent

מי עושה לי סדר בבלגן (בבקשה)

Bent • 18 ביוני 2010
מי נשאר במירוץ בכלל?

איזה ביצוע היה שווה שמיעה השבוע?

BENT מאותגר זמן (ורצון לצפות בכול דבר אחר ממוזיקה נטו)
Beta Male
לפני 14 שנים • 19 ביוני 2010
Beta Male • 19 ביוני 2010
אחרי יממה וקצת הצלחתי סוף סוף לראות את התוכנית שהיתה מענינת אגב באופן יחסי וחזרתי עם מגוון תובנות על התמודדים,השירים והחיים בכלל (אב"ב צודק בכל מילה)

קודם כל נדלקתי על התחת של בת. כן באיחור מה,למרות גלאי הקוזינות שמקנן בתוכי הבנתי שהבחורה שווה סוף. לדעתי היא בגובה שלי בערך (סביב ה-183),רזה ועם טוסיק מושלם .בנוסף יש לה פנים שחבל וכריזמה נוטפת. לצערי היא בדוק לס כמו שטוענת ידידתי הטובה מיוחג'ת כך שכלום לא רלוונטי.
והיא גם זמרת... ונתנה יופי של ביצוע עם הטכנאית ססיל שדי הרסה לה. בכלל אתמול לאחר הביצועים של ססיל הבנתי למה היא בחוץ,מצטער אבל היא לא מביאה שום אישיות ומעבר לקול יפה אין בה כלום. בואו נאמר שלא נפלתי מהכסא כשהיא עפה
אבל נפלתי מהכסא כשגיליתי על עצמי את התובנה הגדולה השניה. התחלתי לאהוב את השירה של חוזליטו. כן כן,אני ליטל פט הקטנטן עומד פה בוש ונכלם לפניכם ומצהיר קבל עם ועדה סוטה שיש בבחור הזה משהו. אם הוא לא מגזים כמו בסולו המגוחך שנתן בסוף אפשר אפילו להנות מקול מיוחד ומדויק מאד. עכשיו חלאס לצחוק עלי,קקות

ואיך לא סיפרתם על הפתעת הערב? מר עקיבא שר בערבית
הוא כול לומר שלום למילואים במג"ב,אין מצב שמקבלים אותו שם אחרי שדיבר ערבית לפני כל עם ישראל ללא שימוש ב"ג'יב אל אוויהא" ו/או "וואקאפ וולה בטוחק". אז אל תתלהבי היבה יקירתי,בכל הכבוד הוא לא למד את הערבית שלו במפגני גוש שלום ליד אורי אבנרי. זה קרה כשהתעלל באחייך הפלסטינים icon_twisted.gif

אגב היבא,נכון שיש משהו מעיק שם אבל כמו כפיר אוחיון,יש בה גם משהו מיוחד,טהור,מעניין,לא יודע איך להסביר את זה

דווקא אבי בן אבו אכזב אותי מעט ולא הייתי שותף להתפעמות השופטים. בכלל,מה שחשבתי שיפה אתמול היה נלעג בידי השופטים ולהיפך. לכן בנט הייתי מציע לך לשמוע את הביצוע של בת וססיל לאפרת גוש,היה מהיותר יפים בערב. גם אוהד שרגאי ואדר גולד היו מעולים וכך גם החוזליטו והניקיה
מUחדת

לילה לא שקט.

מUחדת • 19 ביוני 2010
אני מדווחת לכם אחרי ערב אסוני שאינו ששוני והוא אפילו לא קשור לכ"נ 8,
אבל זה לגמרי משהו בסגנון.

קחו את כוכב נולד לדורותיו על הרע והרע יותר שבו, החסירו ממנו סאוונדמן, להקה, כישרון,
אחת ליאת אשורי, שבעה אודישנים, רותי עם המעטפה, אולפן, צביקה הדר ושופטים.
הכפילו בארבעה חוזליטו, חמש עשרה אורית שחף וואנבי בחזקת שלוש לפנות בוקר
חלקי מיוחג'ת אחת טרוטת עיניים- ומה קבלתם:

ערב קראיוקי בדירה מעלי.

אם זה לא היה כל כך רועש זה היה עצוב. ערב מצוקות מיוחדות בע"מ.

עכשיו, דמיינו עיר פרברית קטנה באי שם במרכז, שכונה שרוב תושביה,
אם טרם התפגרו, הם ילידי המאה ה-16
ומי שטרם החזיר נשמתו לבורא הזדכה כבר מזמן על השמיעה,
דבר שמשאיר אותי ואת א' בתפקיד הנרגנים
ומשביתי השמחות בקרב על הבית ושלמות הקירות.

עזבו. רק מלחשוב על זה בא לי לבכות. עיניי אדומות. ליבי כבד.
גרוני ניכר מהצרחות שצרחתי, נואשת, כואבת, שעת מצוקה ואובדן השפיות.

כל מה שרציתי להגיד כאן,
מלבד לשתף אתכם בטראומה המנטלית ובלילה הלבן על לבן שלי
הוא ששום דבר לא יכול להיות יותר גרוע כבר מבחינתי.
לא מחרוזת שירי חוזליטו ואלבז, לא שמלות המן הל של אשורי
ואפילו לא וובוזלות.
קייסי

נשמע נורא

קייסי • 19 ביוני 2010
אבל היה יכול להיות יותר גרוע. דמייני ג'וק מעופף בסלון.
מUחדת

קיי(סי) 300

מUחדת • 19 ביוני 2010
קייסי כתב/ה:

עכשיו-
תארי לך 30 ג'וקים מעופפים בשלוש לפנות בוקר,
צווחים את להיטי מושיק עפייה ו"מאמי יא מאמי תפתחי את הרגליים"
ואת לא יכולה, חוקית, לרסס אותם או למחוץ אותם.
רק לעמוד עם נעל ולהתפלל לנס או לרעידת אדמה או לגז בישול שיתפזר בדירה וירעיל את כולם.

(ואני דור שלישי. תארי לך לאן הגעתי)
walking dead
walking dead • 19 ביוני 2010
flashback כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
מכה קשה חטף הפטריוטיזם הצרפתי אתמול.

לא מספיק שנבחרת צרפת ספגה מפלה על ידי מקסיקו, סלין דיון הפרטית שלנו נבעטה החוצה לטובת עוד שבוע של חסד לחוזליטו. מה אומר ומה אגיד, הכאב קשה מנשוא. רק אתמול היללתי ושיבחתי את הקהל בבית שמפגין בגרות ועמידות כנגד נסיונות טמירה ירדני לעורר בנו רחמים, והיום קמתי למציאות חדשה וכואבת.

ססיל, השם יקום דמך, ככל הנראה צדק הצדי. אין ספק שהיית טובה מדי בשבילנו. קחי את המניירות הדיוואיות שלך, את המנעד הקולי האלוהי ולכי לך לארץ שתדע להעריך את זה. מי ייתן ותזכי באירוויזיון ותגרמי לצדי לאכול את המשקפיים שלו ואת הגידולים שיש לדנה על השמלה.
אורווואר, שושנה!

טוב, זהו, תקופת האבל נסתיימה. אופטימיות קוסמית מטופשת אופפת אותי, וכולי תקווה שהבא לעוף יהיה חוזליטו.

פרי ספיריט,

גוד איבנינג פרום לאבלי המרכז! אנא הרשי לי לקפץ רק לרגע מעל שלולית העבר (אמנם הייתי עוד צעירה ויפה, אך בה במידה גם טיפשה ופוחזת) ולשגר אליך דוז פואה על הקטע המעולה במבריקותו זה.

גמרת על החיים שלי ועשית הידד לעצמך.

מדוע רק לרגע? שלוליות העבר נותרו בעבר, פנינו תמיד לשלום. במיוחד כשמעניקים לנו דוז פואה מכל הלב icon_smile.gif מי אמר שהכל פוליטי, מי?
walking dead

Re: קיי(סי) 300

walking dead • 19 ביוני 2010
מUחדת כתב/ה:
קייסי כתב/ה:

עכשיו-
תארי לך 30 ג'וקים מעופפים בשלוש לפנות בוקר,
צווחים את להיטי מושיק עפייה ו"מאמי יא מאמי תפתחי את הרגליים"
ואת לא יכולה, חוקית, לרסס אותם או למחוץ אותם.
רק לעמוד עם נעל ולהתפלל לנס או לרעידת אדמה או לגז בישול שיתפזר בדירה וירעיל את כולם.

(ואני דור שלישי. תארי לך לאן הגעתי)

מיו, העם איתך. כשזה מגיע למלחמה בג'וקים, ועוד חסרי טעם מוסיקלי, כל האמצעים כשרים.

פריס', בעד מיגור הג'וקים מהעולם.