בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התפלגות סטטיסטית מטרידה

Bloody
לפני 14 שנים • 30 במרץ 2010
Bloody • 30 במרץ 2010
צ'יטה כתב/ה:

בלודי: זה נכון שיש סטטיסטיקות שמביאות למסקנות שגויות. אתה לא מסכים לזו המפורטת בפוסט הזה ?

בדיוק. בלתי אפשרי להגיע לאיזושהי מסקנה מהמספרים שרשמת, כי מן הסתם אי אפשר לדעת כמה מהרשומים האלה פעילים, כמה ניקים כפולים ומשולשים, וזה עוד לפני שאני בא לבדוק את הפילוג של "תכונות ההתאמה" - מי מחפש מה, מי רק רוצה את האחת יחידה שלו, ומי מחפשת לשגול את כל גברברי הכלוב. כאמור, סטטיסטיקות חשודות מההגדרתן, צריך לבחון בקפידה את המידע עליו הן מתבססות ואת הדרך בה הן מוצגות, אבל במקרה שלנו, אי אפשר להגיע אפילו לשלב הזה, כי כאמור, פשוט אין מידע להתבסס עליו.

מעבר לזה, לנקוט בגישה סטטיסטית להיכרויות זה בעייתי בלי שום קשר לנגישות מידע - מאד קשה עד בלתי אפשרי לכמת עניינים של משיכה, כישורים בין אישיים וכו'.
על עצמי לספר ידעתי, שאם יש פה מישהי שמוצאת חן בעיני, אני הולך על זה, ולא מתחיל לספור כמה עוד בחורים כביכול יש עליה שמהווים לי תחרות או מה שזה לא יהיה, כי בפועל, ברור שאין לי תחרות icon_smile.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 30 במרץ 2010

צ'יטוס חומד, פתחתי את דברי הקודמים באייקון של אכילת פופקורן, וחשבתי שזה מבהיר שאני לועס ונהנה מהצד, ושבי בוודאי שלא עוררת שום תחושות מלבד תיאבון לפופקורן. icon_smile.gif

אבל בגלל שירדת על הברכיים וביקשת כל כך יפה, אני מוכן לסלוח ולמחול, וגם למפרע על כל הפוסטים העתידיים. icon_smile.gif

חקשמח ונשיקה במצח, לך ולגננת... שנים לא התראינו, אה? }{

Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 30 במרץ 2010
צ'יטה כתב/ה:
ליידי מוד: לונג טיים. את הרי יודעת שגם אני הכרתי את הגננת לא כאן.

חג שמח לכוללללם.

יודעת יודעת, סתם רציתי לתת אופציה נוספת, וקצת תקווה icon_smile.gif

חג שמח לך ולגננת היפיפיה icon_smile.gif
מרקיז33​(שולט)
לפני 13 שנים • 26 ביוני 2010

יש בעיית המשגה במחקר שלך

מרקיז33​(שולט) • 26 ביוני 2010
מה זה שווה. את צריך להגדיר מה הקרטריונים המחקריים שלכם לשווה. ואז נוכל להמשיך את הדיון אם המחקר שלכם בעל הטיית שיפוט סוביקטיבי. או מבוסס על ראיון איכותני עם כל אחד מהנבדקים. ומה טיבו של שאלון שהגשת לנחקרים.
הקיצר יצאתם דפוקים מהפוסט הזה.