שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משימה משותפת - משחק חדש

מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 29 ביוני 2010
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 29 ביוני 2010
RIR כתב/ה:
נשרף בלהבה כתב/ה:
וואלה, באמת סיפור יפה, אבל קצת קשה לי להאמין שהוא באמת קרה.
אני מודה שזה קצת חשוד. מצד שני, פרגון לא הרג אף אחד.

בעיקרון מסכים איתך לגבי הפירגון, רק שהמטרה של השרשור הזה, לפחות ככה נראה לי, היא באמת שאנשים יבצעו את המשימות ויספרו עליהן. אם כבר על ההתחלה זה הופך להיות שרשור של פנטזיות מומצאות מתוך סרט כחול, נראה לי שאנחנו קצת מפספסים...

בלי לפגוע, יכול להיות שהתחלת עם משימה קצת קשה שלא יכולה להשתמע לשתי פנים. אולי צריך להתקדם בהדרגה, ולהתחיל עם משימה קצת פחות ישירה, למשל כמו משימה שראיתי באתר אחר - לקנות גזר או מלפפון, חומר סיכה וקונדום (וזהו), הכל באותה חנות, ולפרסם תמונה של החשבונית להוכחה... אבל זה סתם רעיון (וגם לא מקורי). אני לא מתיימר לגנוב לכן את התפקיד. זה גם הרבה יותר מגרה כשאתן מצוות את זה...
Morticia
לפני 13 שנים • 29 ביוני 2010
Morticia • 29 ביוני 2010
נשרף בלהבה כתב/ה:
RIR כתב/ה:
נשרף בלהבה כתב/ה:

בעיקרון מסכים איתך לגבי הפירגון, רק שהמטרה של השרשור הזה, לפחות ככה נראה לי, היא באמת שאנשים יבצעו את המשימות ויספרו עליהן. אם כבר על ההתחלה זה הופך להיות שרשור של פנטזיות מומצאות מתוך סרט כחול, נראה לי שאנחנו קצת מפספסים...

בלי לפגוע, יכול להיות שהתחלת עם משימה קצת קשה שלא יכולה להשתמע לשתי פנים. אולי צריך להתקדם בהדרגה, ולהתחיל עם משימה קצת פחות ישירה, למשל כמו משימה שראיתי באתר אחר - לקנות גזר או מלפפון, חומר סיכה וקונדום (וזהו), הכל באותה חנות, ולפרסם תמונה של החשבונית להוכחה... אבל זה סתם רעיון (וגם לא מקורי). אני לא מתיימר לגנוב לכן את התפקיד. זה גם הרבה יותר מגרה כשאתן מצוות את זה...

אוי כמה שאתה דוגמא קלאסית לדינמיקה ההו כה ידועה הזו מראש ומתישה עד עייפה...

אישית אותי מגרה גבר שעושה מה שאומרים לו בלי להתווכח כל כך הרבה...

אפילו שרבים מכם אוהבים שקוראים לכם נמושה

עמכם הסליחה

icon_cool.gif
נשלט sub
לפני 13 שנים • 30 ביוני 2010
נשלט sub • 30 ביוני 2010
נכנסתי לבנין עם מעלית ועליתי וירדתי עד שנכנסו שלוש נשים למעלית נאות בין ה30 ל40 הכיתי על ישבני פעמיים חזק ואמרתי להן הייתי ילד רע הן נקרעו מחוק ויצאו
מחכה לפקודה הבאה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גבר צייתן כתב/ה:
נכנסתי לבנין עם מעלית ועליתי וירדתי עד שנכנסו שלוש נשים למעלית נאות בין ה30 ל40 הכיתי על ישבני פעמיים חזק ואמרתי להן הייתי ילד רע הן נקרעו מחוק ויצאו
מחכה לפקודה הבאה

AWESOME!
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
יולי Yuli כתב/ה:
גבר צייתן כתב/ה:
נכנסתי לבנין עם מעלית ועליתי וירדתי עד שנכנסו שלוש נשים למעלית נאות בין ה30 ל40 הכיתי על ישבני פעמיים חזק ואמרתי להן הייתי ילד רע הן נקרעו מצחוק ויצאו
מחכה לפקודה הבאה

AWESOME!
לגמרי!
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 30 ביוני 2010
נשרף בלהבה כתב/ה:
RIR כתב/ה:
נשרף בלהבה כתב/ה:

אז אתה התובע,חבר המושבעים וגם השופט..
לקחת בחשבון שיתכן ואתה הוא המפספס?????
משרת מסור
לפני 13 שנים • 3 ביולי 2010

פתרון אפשרי

משרת מסור • 3 ביולי 2010
לנהל את האתגרים האלו דרך המלכות ולא דרך הנשלטים.

ככה , כל מלכה שתחליט לשלוח את העבד שלה למשימה, תהיה זו שתוודא שהוא באמת עשה ולא רק פינטז. גם כך, מי שמחליטה היא המלכה שלנו ולא אנחנו...