ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה ההבדל בין "מלכה בתשלום" לבין סתם ...זונה ????

sahar
לפני 14 שנים • 2 ביולי 2010

Re: מה ההבדל בין "מלכה בתשלום" לבין סתם ...זונה ??

sahar • 2 ביולי 2010
דוקטור מרטינס כתב/ה:

ההבדל הוא עד כמה "שמוק" כזה או אחר מתנשא עליה, אדון בועל מלומד..

icon_lol.gif like!
אתנה
אתנה • 2 ביולי 2010
נניח שניה בצד את העובדה שהבועל הוא זה שפתח את השרשור ,
כי הוא לא באמת חשוב בנושא הזה , הרי רחמנא לצלן , הוא לא מתעסק עם שולטות ובטח שלא בתשלום.

ההבדל הוא שמלכה בתשלום לוקחת X כסף על סשן , ואילו כל דבר מעבר נתון להחלטתה .
בזמן שזונה לוקחת X כסף על אתנן מיני , להלן חדירה / מציצה .

לקחת כסף על מתן אפשרות לנשלט ללקק את המגף/סנדל לא מיני בעיניי , אם הנשלט חווה מהפעולה
ריגוש מיני , מעולה , כל האושר שבעולם בשבילו .

צדק מי שרשם , שמלכות בתשלום נמצאות שם מבחירה , בזמן שלצערי הזנות במדינה שלנו היא כברירת מחדל , שמתבצעת לרוב על מנת לממן התמכרות לסמים , אוכל לילדים , וכו'

הזנות בישראל היא בשולי קו העוני , ואילו המלכות בתשלום שיצא לי להכיר חיות כמו מלכות .

icon_smile.gif

שבת שלום
האדון אבישי

אין הבדל

האדון אבישי • 2 ביולי 2010
שני הסוגים נותנים סיפוק מיני בעד כסף
אותו חרטה
אתן יכולות לשכנע את עצמכם שזה לא ככה המלכות בתשלום
אבל יש כאלה שחושבים אחרת....
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 2 ביולי 2010
תרבות דיון שחור לבן.

פירטו פה לדעתי את ההבדלים ואת קווי הדמיון בין השניים יפה מאד.

כאשר אומרים ''אין הבדל'', להבנתי, רומזים שכל שירות מיני בתשלום הוא פסול. לפיכך דוגמניות בגדי ים ותחתונים הן זונות גם כן. כמו כן בת זוג ששלמת עליה את הארוחה היא זונה בת זונה.

על מנת להדיין לעומק ולא לעסוק בהתנצחות יש להסכים על מידות מוסר מסוימות. למשל - 'פריצות מינית הינה בלתי מוסרית'. לפיכך זונה לא תהיה מוסרית, מלכה לא תהיה מוסרית אך גם סתם שרמוטה תכנס לאותה קטגוריה בדיוק.

לחילופין, אולי נאמר שאדם שמסכן את שלומו הינו בלתי מוסרי ולכן זונה בקטגוריה, נהג שיכור בקטגוריה אך מלכה בתשלום אינה.

יולי, אני מאמין שיש לך מוסר גם אם אינך מאמינה באלוהים. לדת אין וטו על מוסר ולמעשה כמו חוקי המדינה לעיתים הדת והמוסר סותרים זה את זה.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
Morticia כתב/ה:
והאמת שגם לא ברור לי למה אני מגיבה לטרול אחד רגע אחרי שהצלחתי להתאפק שלא להגיב לטרול שני.
תכל'ס, גם לי לא.
אבל אני מגיבה לך, אז זה בסדר. icon_smile.gif את צודקת בטענתך: הבעיה אינה באותה אשה המוכרת את גופה מרצונה החופשי, הבעיה היא בסרסורים ובאלה שכופים עליה עבודה זו (אם יש כאלה). במילים אחרות: מתוך בחירה - זה בסדר, בכפיה - זהו פשע (מוסרי).

Mary Jane כתב/ה:
שמנות, מלכות בתשלום...
ומה עם מלכות שמנות בתשלום? icon_lol.gif

יולי Yuli כתב/ה:
אה, שאלתם אם מבחינה מוסרית רמת החטא של נותנת שירותי מין בתשלום שונה מזו שנותנת שירותי מין סאדומזוכיסטים בתשלום? חחח. לא יודעת. למי אכפת. אני בכלל אתאיסטית.
icon_lol.gif חזק!

דוקטור מרטינס כתב/ה:
ההבדל הוא עד כמה "שמוק" כזה או אחר מתנשא עליה, אדון בועל מלומד..
אם כבר, ברוח ההודעה הפותחת: האם אב"ב הוא טרול לגיטימי או סתם... שמוק?

Cauchy כתב/ה:
תרבות דיון שחור לבן.

פירטו פה לדעתי את ההבדלים ואת קווי הדמיון בין השניים יפה מאד.

כאשר אומרים ''אין הבדל'', להבנתי, רומזים שכל שירות מיני בתשלום הוא פסול. לפיכך דוגמניות בגדי ים ותחתונים הן זונות גם כן. כמו כן בת זוג ששלמת עליה את הארוחה היא זונה בת זונה.

על מנת להדיין לעומק ולא לעסוק בהתנצחות יש להסכים על מידות מוסר מסוימות. למשל - 'פריצות מינית הינה בלתי מוסרית'. לפיכך זונה לא תהיה מוסרית, מלכה לא תהיה מוסרית אך גם סתם שרמוטה תכנס לאותה קטגוריה בדיוק.

לחילופין, אולי נאמר שאדם שמסכן את שלומו הינו בלתי מוסרי ולכן זונה בקטגוריה, נהג שיכור בקטגוריה אך מלכה בתשלום אינה.

יולי, אני מאמין שיש לך מוסר גם אם אינך מאמינה באלוהים. לדת אין וטו על מוסר ולמעשה כמו חוקי המדינה לעיתים הדת והמוסר סותרים זה את זה.
cheer.gif
Morticia
Morticia • 2 ביולי 2010
למי מכם שלא הבין את דבריי כהלכה, לי אין שום בעייה מוסרית עם בחירה חופשית, תהיה זו אשר תהיה, שאישה עושה בעצמה

יש לי דעה אישית לגבי המחיר הנפשי שסביר שאישה תשלם בכזה מקצוע אבל זו זכותה ומי אמר שבמכירת שואבי אבק לא משלמים מחיר דומה ואולי אף גרוע ממנו?

יש לי גם אג'נדה פרטית כנגד חוסר ההבחנה בין אישה העושה מה שהיא עושה למען הכסף עם כל מי שישלם לבין אישה שנמשכת למיניות מסויימת כנטייה.
אבל זה לא כל כך רלוונטי כאן.

מאחר ומבחינתי בדס"מ זה סקס לכל דבר, בוודאי בעל אופי מיני ברור ובמטרה כזו או אחרת להרפייה, מדובר בשני המקרים למיטב הבנתי בממכר שירותי מין
(ובכל מקרה זהו שירות ואין לי ספק שבעל המאה הוא לגמרי בעל הדעה, מכסימום יתכנו גבולות בדיוק כמו שזונה "רגילה" יכולה לא להסכים לעשות חדירה אנאלית, אז מה?)

לומר שמלכות סאדו שונות מזונות בכך שהן לגמרי בשליטה ולהרחיק לכת עד לקביעה שלאף אחת מהן אין סרסור זו תמימות איומה ונוראה

וגם בעיקר, לצערי הרב, ממש לא נכונה.

חוצמזה במאמר מוסגר קטנטן, שלל המתלוננים על כמות המלכות בתשלום המתחזות לנשים מן המניין כאן עולה בהרבה על קומץ הגברים שלא מתייחסים לבאות האתר כמו אל זונה, תהיה זו רגילה או בריבוע
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
Morticia כתב/ה:
...לומר שמלכות סאדו שונות מזונות בכך שהן לגמרי בשליטה ולהרחיק לכת עד לקביעה שלאף אחת מהן אין סרסור זו תמימות איומה ונוראה.

וגם בעיקר, לצערי הרב, ממש לא נכונה.
לצערנו, לפני כמה שבועות התפרסמה דוגמה נגדית לטענה זו. זוכרים, הנערות שנכלאו במרתף בת"א ואולצו להיות מלכות סאדו?
dragon fly
dragon fly • 2 ביולי 2010
בתעריף.

בדרך כלל זונה יותר זולה.

למרות שאני מכיר זונות של 1000 דולר.