צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך לומר משהו על....פוליגמיות במרחב הבדסמי

אדון בועל בתשוקה
לפני 13 שנים • 1 ביולי 2010
אדון בועל בתשוקה • 1 ביולי 2010
בטי בום כתב/ה:
למה זה לא ממין העניין כי זה הורס לך את התאוריה?
מה שהמח שלך לא מסוגל להכיל לא קיים כנראה.
לקרוא לנו זונות יכניס אותנו למשבצת שאיתה תוכל להתמודד?

כי התופעה של "פוליגמיה של דומיות" ( במובן של יחסים ממש ) רווחת בערך כמו....אותה דוגמנית שאחד בשם ברק מחפש בפורום "הכללי" במרחב הבדסמי.
אני מציע לך לשלב ידיים עם ברק הזה במאמץ המשותף שלכם למצוא את הפאטה מורגאנה הפרטית שלכם.
נוריתE

Re: צריך לומר משהו על....פוליגמיות במרחב הבדסמי

נוריתE • 1 ביולי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
חייבים לומר משהו על פוליגמיות במרחב הבדסמי. פוליגמיות איננה יחודית כמובן

בלה בלה בלה ידה ידה
אני, הכי חכם
נשים שמונת דוחות ומיואשות
כאלו שאני שונא ומפחד מהן
תסכמנה להכל כולל ז ה שכאן רק כי הן שמנותדוחות ומיואשות

וכבר אמרתי היום? כמה אני חכם?

זה כאילו לא היתה הפואנטה שלך?מהתחלה?
למה לחרוש כל כך הרבה ולבזבז זמן אינטרנט.
תגיד ודי.

אבל חלילה לי מלהרוס ת'תיאוריות שלך
בשאלת לכל מטבע יש שני צדדים.

ואני שואלת שוב
על פי ורק על פי התיאוריות העקומות שלך
מה נאמר על הגברים שלוקחים את אותן נשים.
גבר גבר
או...אולי
טיפשים ,עיוורים,חסרי מוח או בעלי ראיה סלקטיבית שרק הזיין הו א ה איבר היחידי שמתפקד אצלהם.

ואיש
כל החיים שלך הם פאטה מורגנה אחד גדול
פטריות וענני עשן
אין שום דרך אחרת להסביר את הקיום וה"פילוספיות" שלך

ואתן? עוד מנסות לשכנע אותו שהחיים שלו הם לא סרט והוא טועה?
נילי ונילי

נילי ונילי • 1 ביולי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
הדום-סחבה הזה לעולם לא היה מעז להציע סידור כזה לאישה ח"ן ( ר"ת של "חטובה , נחשקת"), באותה מידה שהוא לא היה מעז להציע לאישה כזאת להשתין לה בתוך פיה, או להצליף בה

הו כה אידיוט.
בריז'יט​(אחרת)

בריז'יט​(אחרת) • 1 ביולי 2010
ציטוט מתוך דבריו של "אדון בועל בתשוקה":

"הדום-סחבה הזה לעולם לא היה מעז להציע סידור כזה לאישה ח"ן ( ר"ת של "חטובה , נחשקת"), באותה מידה שהוא לא היה מעז להציע לאישה כזאת להשתין לה בתוך פיה, או להצליף בה - את כל הרפרטואר הבדסמי והפוליגמי הגיבור בפרוטה שחוקה שלנו, "מעז" לדרוש ממי שאין להן אופציה אחר בחייהן, ממי שהחלום הנואש לגבר מכשיר בעינהן גם את הנבלה הזאת - מהנשים השמ"ד".

מאמי, האמת היא שאני לא מכירה הרבה אנשים מהסצנה אבל אני מכירה כאן איזו כוסית שיכולה להשיג גברים בלי מהמורות משמעותיות בדרך ואפילו הייתה תקופה ארוכה שהיא מה זה נהנתה שממלאים לה את הפה במי זהב (ואני מניחה שיש עוד כמה כוסיות שמתות על זה ועל עוד כמה דברים) ויש גם כמה חתיכים מסוקסים שאוהבים ששמ"ד ממלאה את פיהם במאכלים ומשקאות כאלה או אחרים (וכן .... הם יכולים די בקלות להשיג ח"ן).
מה שמפליא אותי זה שאתה נורא מנסה להיראות פילוסוף מעמיק אבל מה שמפיל אותך אלו הן תפיסות רדודות, שגם אם יש להן ,לעיתים, אחיזה כלשהי במציאות, הרי היא רופפת.
ולסיכום: יש חתיכים שאוהבים שמנות (מודה ... לא מלאן), יש כוסיות שאוהבות מכוערים ויש חתיכים שמתים על חתיכות ויש מקום ל כ ו ל ם. לא לדחוף icon_wink.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 2 ביולי 2010

Re: רוצה להבין

בטי בום כתב/ה:
* בטי מסתכל על המצלמה שפתוחה לה מול עיניים, אומרת לו להסתובב ומחפשת שומן רווי נסתר?*
rffl.gif

אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
חייבים לומר משהו על פוליגמיות במרחב הבדסמי.
אז זהו, שלא.
קיפופיף​(מתחלפת)

קיפופיף​(מתחלפת) • 2 ביולי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
פוליגמיה של דומיות נועדה להוריד את ערכו של הגבר?
האם הגברים שמוכנים לפוליגמיה הם בהכרח שמנים ודחויים?
* בטי מסתכל על המצלמה שפתוחה לה מול עיניים, אומרת לו להסתובב ומחפשת שומן רבוי נסתר?*

"פולגיגמיה של דומיות" - הביטוי הזה כמובן הזכיר לי מיד 2 דברים:
1. את הדיון שפתחתי לפני דקות מספר בפורום "הבנות על הבנים" בענין : " ההבדל בין "מלכה קיימים ממש icon_smile.gif

כך או כך, יקירתי, את כמו הנשלט שלעיל, הבאתם לכאן חומרים שאינם ממין הענין הנדון.

נשמה, צר לי להרוס לך את התיאוריה עם עובדות -אבל אני מכירה לא מעט יפיפיות ,אינטלגנטיות ונחשקות שמתגרות מהצלפות והשפלות ועיניין הריבוי נשים אצל הגבר שאיתו הן בקשר- משרת אצלן המקום שבו הן לא רוצות-לא מסוגלות-מפחדות להתחייב לגבר אחד. העובדה שיש עוד נשים בתמונה נותנת להן חופש מסויים-אם הוא לא מחוייב אך ורק להן-גם הן לא.
ולגבי "ערכו העולה של הגבר"...נו,באמת. מספר הנואשים שפונים אלי- למרות שאין בפרופיל שלי שום מידע לכאן או לשם למעט העובדה שאני אכן "נקבה" ולמרות שרשום אצלי במפורש לא לפנות אלי-
מצביע על זה שהערך של נשים בשוק והיה ועודנו גבוהה במיוחד.

מנגד-אני מכירה גם נשים שמנות ואולי לא אטרקטיביות המיוחד מבחינה חיצונית שמזגזגות בין גברים כאילו אין מחר ומשפיטות אותם בלי למצמץ .
אם ה מצב בריא או לא?
זה כבר נושא לעוד 7 דיונים לפחות.
אם אני אביא חומרים למאיפה נובע התיסכול ושינאת הנשים ממנה פתחת את השרשור הזה- גם זה לא יהיה ממין העיניין הנדון?
קיפופיף​(מתחלפת)

קיפופיף​(מתחלפת) • 2 ביולי 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
פוליגמיה של דומיות נועדה להוריד את ערכו של הגבר?
האם הגברים שמוכנים לפוליגמיה הם בהכרח שמנים ודחויים?
* בטי מסתכל על המצלמה שפתוחה לה מול עיניים, אומרת לו להסתובב ומחפשת שומן רבוי נסתר?*

"פולגיגמיה של דומיות" - הביטוי הזה כמובן הזכיר לי מיד 2 דברים:
1. את הדיון שפתחתי לפני דקות מספר בפורום "הבנות על הבנים" בענין : " ההבדל בין "מלכה קיימים ממש icon_smile.gif

כך או כך, יקירתי, את כמו הנשלט שלעיל, הבאתם לכאן חומרים שאינם ממין הענין הנדון.

נשמה, צר לי להרוס לך את התיאוריה עם עובדות -אבל אני מכירה לא מעט יפיפיות ,אינטלגנטיות ונחשקות שמתגרות מהצלפות והשפלות ועיניין הריבוי נשים אצל הגבר שאיתו הן בקשר- משרת אצלן המקום שבו הן לא רוצות-לא מסוגלות-מפחדות להתחייב לגבר אחד. העובדה שיש עוד נשים בתמונה נותנת להן חופש מסויים-אם הוא לא מחוייב אך ורק להן-גם הן לא.
ולגבי "ערכו העולה של הגבר"...נו,באמת. מספר הנואשים שפונים אלי- למרות שאין בפרופיל שלי שום מידע לכאן או לשם למעט העובדה שאני אכן "נקבה" ולמרות שרשום אצלי במפורש לא לפנות אלי-
מצביע על זה שהערך של נשים בשוק והיה ועודנו גבוהה במיוחד.

מנגד-אני מכירה גם נשים שמנות ואולי לא אטרקטיביות המיוחד מבחינה חיצונית שמזגזגות בין גברים כאילו אין מחר ומשפיטות אותם בלי למצמץ .
אם ה מצב בריא או לא?
זה כבר נושא לעוד 7 דיונים לפחות.
אם אני אביא חומרים למאיפה נובע התיסכול ושינאת הנשים ממנה פתחת את השרשור הזה- גם זה לא יהיה ממין העיניין הנדון?
אביב6363​(שולטת)

חחח הנעלול חזר

אביב6363​(שולטת) • 2 ביולי 2010

נכון שלא צריך להאכיל את הטרול

אבל מידיעה אישית הטרול הספציפי הזה ניזון מאכילת עצמו ולא שובע לעולם icon_razz.gif
Josephin​(לא בעסק)

Re: חחח הנעלול חזר

Josephin​(לא בעסק) • 2 ביולי 2010
אביב6363 כתב/ה:

נכון שלא צריך להאכיל את הטרול

אבל מידיעה אישית הטרול הספציפי הזה ניזון מאכילת עצמו ולא שובע לעולם icon_razz.gif

[colorכנראה שיש לו הרבה מעצמו , לעולם לא יהיה רעב.

icon_lol.gif

כל תגובה לכתביו מיותרת וחבל על הזמן.
[/color]
נוריתE
לפני 13 שנים • 3 ביולי 2010
נוריתE • 3 ביולי 2010
רצסיבי כתב/ה:
אתה מציג מערכת (סיטואציה) שיכולה לנבוע כתוצאה מלא מעט סיבות.
כרגיל, יכולות להיות סיבות "נכונות" וסיבות "לא נכונות".
זה לא דבר שמיוחד רק לסיטואציה הזו, ולא רק ליחסים בדס"מים.

הסיבות שאתה תיארת הן הסיבות "הלא נכונות" - הגבר פשוט רוצה לזיין הרבה נשים, ללא קשר לאלמנט השליטתי, והאישה מסכימה לכך מתוך רצון גרידא לשמר את הקשר עם הגבר, גם ללא קשר לאלמנט ההישלטותי.

לא הבנתי האם לטענתך אלה הסיבות היחידות שמביאות למצב הזה.
אם זו לא טענתך - אז איפה הפואנטה בדבריך?
ואם זו כן טענתך - אני חושב שיש גם מערכות כאלה שנוצרות מהסיבות "הנכונות".
קח כדוגמא אחת, מתוך רבות אפשריות, מערכת קלאסית של קוקולדיות.
האישה נהנית לא רק מזיונים עם גברים רבים, אלא גם מעצם ההשפלה של הבעל שמסכים לכך.
והבעל מסכים לכך ולא נגרר בעל כורחו, ההיפך, זאת מבחינתו הגשמה של פנטזיה.
מערכת שכזו, שהיא זהה בתוצאה, נובעת מ"הסיבות הנכונות".

אגב, עצם העובדה שהתמקדת רק במיילדום משרתת זווית ראייה צרה, של מי שטוען שמדובר בניצול מצוקה שלא נוגע ליחסי שליטה.
אם תדמיין בראש את אותה סיטואציה, והפעם בפמדום, פתאום לא יהיו לך טיעונים של ניצול גברי, או ביקוש גדול יותר לגברים וכדו' (אני מודה שלא ירדתי לעומק הטיעון לפיו הגברים מבוקשים יותר, מבחינת ביקוש והיצע, אבל זה ממילא לא העיקר).

ודבר אחרון, אני יכול להעיד על עצמי, שאני נהנה מלחשוב על כך שהמלכה שאני מציית לה (ואני מציית רק לה) חופשיה לנהל מערכות יחסים עם עבדים נוספים (והיא אכן עושה זאת), כי זה מדגיש מבחינתי את העליונות שלה כלפיי ואת המותרות שלה יש ולי אין.

אנשים,בנים בנות,משני צידיי השוט
כולם
האידיוט יש לו משהו נגד נשים שמנות ועוד יותר משהו נגד שפחות שמנות
בעיות ילדות,בעיות בכלל
למי איכפת.
הוא,כניראה, ירד מהפסים אם הוא הולך להתעסק פה עם שולטות ונישלטים.
עיזבו.
ירד לו השתן למוח.

אין מה להגיב אין מה להסביר,אין עם מי או למי
הוא מקובע על המזנטרופיה שלו לגני נשים שמנות.
ונהנה לקרא את החומר הממוחזר הזול שלו בכל מקום אפשרי שועד מאפשר לו.
(וכן,אני במצב רוח לוחמני אבל זה לא קשור לטרול שפה אבל גם,בעקיפין,כן)
בעיניי,כרגע, הוא משול לג'וק שצריך לדרוך עליו ולזרוק אותו לחור של הביוב,באמבטיה.