לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהיסטרית פוגשת פסיכופט

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 3 ביולי 2010
בכוח המוח{Aion} • 3 ביולי 2010
פייה כתב/ה:
הערת ביניים קטנה:

זה נשמע נושא מעניין בהחלט וראוי לדיון, אלא שנבצר ממני ליטול ריטלין בימים אלו והפוסט הפותח הו כה ארוך ומייגע.
האם באמת חיוני להעלות נושא חדש באופן כזה?

fishy.gif

בגלל זה צבעתי בסגול, פיונת.
הסגול הוא מאמר, אפילו לא מדעי, שגרם לי לחשוב.
את יכולה לרפרף עליו ועל הויקי שבכתום.
השאלות הן אותן שאלות...icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}
מאהב שחושל בגיהנום כתב/ה:
אולי תבינו כבר שאי אפשר לשאול את זה בצורה כוללנית?
לא כולנו מתייחסים לבדסמ באותה צורה. לא לכולנו יש אותן פנטזיות, ולא לכולנו יש את אותן גבולות. לא כולנו הגענו לתחום הזה מאותו מקום ואותו רקע, לא לכולנו מדובר בתסביכים נפשיים ולא אצל כולנו מדובר על משהו תמים ומיני. כל אחד מאיתנו הוא מקרה אחר. ואני בטח שגם כאן יש את המטורפים והחולים בראש, אבל גם אנשים שהם ממש לא.

לא כל הסאביות אותו דבר
לא כל השולטים אותו דבר
לא כל השולטות אותו דבר
ולא כל הסאבים אותו דבר.

די לנסות לנתח אותנו כאילו אנחנו מכלול. אנחנו לא.

כלום לא אותו דבר, מחושל, כל אדם הוא משהו אחר לגמרי.
עדיין יש תבניות, עדיין יש התפלגויות, עדיין יש לאנשים התנסויות אישיות ורגשיות.
בכוח המוח{Aion}
Brave Dwarf כתב/ה:
התנצלתי כי בתכלס לא הוספתי לשרשור ולדעתי גם סטיתי ממנו. אבל, מאוד בזהירות, ואחרי שאציין שהידע שלי בפסיכולוגיה מוגבל וההבנה פי כמה וכמה, אומר שלדעתי זה מאוד אישי. ולא רק שזה אישי אלא שטרם מדברים על הנושא רצוי להגדיר את ה- BDsM ולא רק מבחינת ה- your kink aint My kink אלא גם מהבחינה שהועלתה באותו שרשור (אם ניחשתי נכון באיזה שרשור מדובר). האם BDsM הוא מיניות גרידא או שמא מושג נרחב בהרבה. או במילים אחרות: האם אני הנשוי לשפחתי ושולט בחייה גם מחוץ לגבולות המיטה, מנהל מערכת יחסים BDsM LS (או 24/7 כפי שנהוג לקרוא לה במחוזותינו) או ש"שולט" במיטה וסתם בן זונה שוביניסטי מחוצה לה.

אחלוק אתך (ועם כל העולם ואשתו מן הסתם) שפעם חלמתי על כדור כחול שירפא את ה BDsM שבי. מעין סירופ או אפילו ניתוח שאחרי הכריתה יפטור אותי מהצורך הזה עמו איני לגמרי שלם מבחינה מצפונית. בכלל אני די מתרוצץ בין לעשות בה כרצוני ואחר כך להביא לה פרחים כהתנצלות על כי עשיתי, וזאת למרות התובנה כי מדובר במילוי רצונה גם כן. הלכתי על בדיקת כרומוזומים, הסתברתי להיות תקין ומאז לא ניסיתי. אז לענייננו אנו, אני מאמין שזה תלוי באילו צרכים ממלא כל אחד מאתנו בזמן שהוא עוסק במה שנקרא BDsM כאשר במקרה שלי, במיוחד אם להתבסס על כך שכל חיי, בהם בחרתי במודע, נסובים סביב אלימות וכאב (גופני ונפשי), מדובר בפתולוגיה.

O! ראיתי שהבחור מעלי השיב אותו הדבר אבל יותר בקצרה. מתנצל על הכפולה.

אתה צודק, אבל למשל הסיפור ההוא,
או בכלל -
אנחנו נמשכים לפתולוגיות שלנו, למקום שיכול לקלף את הפצעים שוב ושוב.
זה אפילו לא שאלה של הוא או היא, אלא אני.
אני. מה אני צריך, למה אני הולך לשם, איך זה שאני תמיד מוצא את עצמי בסיטואציות דומות,
האם אני באמת שואב מזה יותר הנאה מתסכול?
זה באמת משחק בעבדים ואדונים וקצת כאב?
וכו'.
Morticia
Morticia • 3 ביולי 2010
האמת שיש גם סוציופתיים ופסיכופתיים שאוהבים סקס ונילי

ושרובנו בשלב כזה או אחר נוטים להמשך לטיפוסים האלה

מחקרים מראים שהם בפירוש משיגים יותר זיונים - זה שילוב די קטלני בין ים של צ'ארם עם אפס מצפון, לא סביר לצפות מהם לקשר רציני לטווח הארוך, בוודאי לא בריא, בלי שום קשר לפרטקטיקה המינית המתורגלת...
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 3 ביולי 2010
'בכוח המוח' כתב/ה:

או בכלל -
אני. מה אני צריך, למה אני הולך לשם, איך זה שאני תמיד מוצא את עצמי בסיטואציות דומות,
וכו'.

אם הצלחתי לרדת לסוף דעתך, את בעצם שואלת מדוע אנחנו נמשכים לאלו ששולפים מאתנו את אותן הפתלוגיות? אז אם כן, התשובה פשוטה מאוד - זה צורך. שם אני מרגיש הכי "בבית", הכי אני ואם נשווה את הצורך לרעב אז הרי שהכי שבע. לרוב התסכול מגיע עם הפכחון אבל כל עוד נמצאים בסטלן, אנחנו דואים באושר. ככל שהצורך עמוק יותר, כך הסטלן מהפנט יותר ומן הסתם כך קטלנית יותר ההתעוררות.

(הידעת שששמה העברי של פסיפלורה הוא "שעונית נאכלת"? נשמע כמו סוג של קללה. נטעתי שיח אחד וכרגע אני נהנה מכמות מסחרית של הפרי. מאוד טעים ישירות מהמקפיא ומומלץ ומרענן ביום קיץ חם. הרופאים טוענים שהיא מרגיעה את מערכת העצבים כך שבעוד יומיים אחליף את התואר הכלובי מ"שולט" ל"נשלט". אני חושב שמצאתי תרופה ל BDsM)
בכוח המוח{Aion}
Brave Dwarf כתב/ה:
'בכוח המוח' כתב/ה:

או בכלל -
וכו'.

אם הצלחתי לרדת לסוף דעתך, את בעצם שואלת מדוע אנחנו נמשכים לאלו ששולפים מאתנו את אותן הפתלוגיות? אז אם כן, התשובה פשוטה מאוד - זה צורך. שם אני מרגיש הכי "בבית", הכי אני ואם נשווה את הצורך לרעב אז הרי שהכי שבע. לרוב התסכול מגיע עם הפכחון אבל כל עוד נמצאים בסטלן, אנחנו דואים באושר. ככל שהצורך עמוק יותר, כך הסטלן מהפנט יותר ומן הסתם כך קטלנית יותר ההתעוררות.

(הידעת שששמה העברי של פסיפלורה הוא "שעונית נאכלת"? נשמע כמו סוג של קללה. נטעתי שיח אחד וכרגע אני נהנה מכמות מסחרית של הפרי. מאוד טעים ישירות מהמקפיא ומומלץ ומרענן ביום קיץ חם. הרופאים טוענים שהיא מרגיעה את מערכת העצבים כך שבעוד יומיים אחליף את התואר הכלובי מ"שולט" ל"נשלט". אני חושב שמצאתי תרופה ל BDsM)

icon_smile.gif))))
שעונית נאכלת, אתה אומר?
שווה לנסות..
מאהב שחושל בגיהנום​(שולט)
'בכוח המוח' כתב/ה:
מאהב שחושל בגיהנום כתב/ה:
אולי תבינו כבר שאי אפשר לשאול את זה בצורה כוללנית?
לא כולנו מתייחסים לבדסמ באותה צורה. לא לכולנו יש אותן פנטזיות, ולא לכולנו יש את אותן גבולות. לא כולנו הגענו לתחום הזה מאותו מקום ואותו רקע, לא לכולנו מדובר בתסביכים נפשיים ולא אצל כולנו מדובר על משהו תמים ומיני. כל אחד מאיתנו הוא מקרה אחר. ואני בטח שגם כאן יש את המטורפים והחולים בראש, אבל גם אנשים שהם ממש לא.

לא כל הסאביות אותו דבר
לא כל השולטים אותו דבר
לא כל השולטות אותו דבר
ולא כל הסאבים אותו דבר.

די לנסות לנתח אותנו כאילו אנחנו מכלול. אנחנו לא.

כלום לא אותו דבר, מחושל, כל אדם הוא משהו אחר לגמרי.
עדיין יש תבניות, עדיין יש התפלגויות, עדיין יש לאנשים התנסויות אישיות ורגשיות.

אבל את לא יכולה באמת להשוות בין הסאבית שאצלה כאב ועונג הם דומים ואוהבת שקצת מושכים לה בשיער, נושכים אותה, ונותנים לה ספאנקים, לבין הסאבית שרוצה שישפילו אותה, יתעללו בה בצורה יסודית, ונמצאת בקשר 24\7. בכלוב המילה לשתיהן היא אותה מילה, אבל בפועל אלו עולמות שונים לחלוטין
פייה{O}
לפני 13 שנים • 4 ביולי 2010
פייה{O} • 4 ביולי 2010
צלחתי את הפוסט הראשון icon_smile.gif

תגובתי הלא פופולרית:
אני חושבת שחלק גדול מדרך הפעולה שלנו בחיים נובע מדפוסים שהוטמעו בנו בילדותנו, לטוב ולרע.
אני בהחלט חושבת שכאן יש אחוז גבוה בהרבה של אנשים עם הפרעות אישיות כאלה ואחרות לעומת כלל האוכלוסיה.
כמובן שזה לא מדגם מייצג סטטיסטית ולא עובדה מדעית, זו רק ההתרשמות הסובייקטיבית שלי.
אני מאמינה שלהרבה מאיתנו כאן יש איזו בעיה ביכולת לקבל ולתת אהבה בצורה פשוטה, בלי לשלם או לדרוש מחיר של סבל. להרבה מאיתנו יש דחפים אלימים ובעיה בדימוי העצמי ובבטחון העצמי.

עם זאת, אני חושבת שללא קשר למקור הדחפים האלו - אפשר לעסוק בבדסמ בצורה 'בריאה', כלומר באופן שיענג את שני בני הזוג ויהיה חלק ממערכת יחסים שבסך הכל תומכת בהתפתחות וצמיחה של בני הזוג.
אבל זה תלוי (לדעתי כמובן) -
1. במודעות והכרה כנה בצורך הבדסמי ובכך שיתכן שהרקע לו אינו בהכרח סתם פתיחות למגוון תחושות אלא ביטוי של משהו פתולוגי (או שהיה פעם פתולוגי).
2. ביכולת שלא לתת לדחף הבדסמי להשתלט על כל הווייתנו ולהגדיר את מי ומה שאנחנו בזוגיות ובכלל.
Morticia
Morticia • 4 ביולי 2010
פייה אני נוטה מאוד להסכים עם דברייך אבל חושבת שריבוי הפרעות האישיות קשור יותר להמצאותנו בוירטואליה מאשר לנטייה מינית. חושבת שיש הרבה מאוד מקום לפרקטיקה בריאה גם של סקס בעל מעוף טיפה מעבר לאולד אין אאוט בלי רוורס.
זה צ'אנל פתוח להרבה מאוד אנשים שאין להם שום מקום אחר לבטא את עצמם ולכן משמש כחממה כלל לא רעה לשלל מופרעי האישיות, בוודאי הפתולוגיים.

יש כאן אנשים שבחיים לא באמת התמסרו לאף אחת או אחד אלא רק רוצים כל היום לשאול כאן שאלות לגבי סירוס וההבדלים בין נשים דומיננטיות לבין מלכות בתשלום, לעסוק באובססיביות כפייתית להחריד בצרכים הפנטסטיים שלהם שלא מחוברים לשום מציאות בה הם חיים - כל מקרה בינם לבין נטייה מינית בריאה מקרי בהחלט אם תשאלי אותי, ללא קשר למהי ספציפית, זה לא באמת מה שמפעיל אותם לדעתי ואני באמת ובתמים מאמינה שזו לא הנטייה המינית של כל אחד מאתנו המפריעה למי מאתנו לקיים קשר מיני/רומנטי בריא.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: שאלה שנשאלה במבחן לאיתור פסיכופטים

Brave Dwarf כתב/ה:
האדיוט כתב/ה:
אישה מגיעה ללוויה
ופוגשת גבר ומתאהבת בו
אך הוא נעלם לפני שהיא מתקשרת איתו
למחרת היא רוצחת את אחותה למה?

שאלה שנשאלה אולי לא בניסוח המדחויק אבל לפי התשובה
אפשר לאבחן אם את או אתה פסיכופטים

נראה אותכם או אתכן
למרותשאני לא ממש מאמין בפסיכוטיות נפשית של נשים
אבל זו רק הדעה שלי

מבוסס על אחד המקרים בהם טיפל פרויד בהקשר של אנאליזה של חלום וקשור לא לפסיכופתיות אלא לעובדת היותם (עפ"י פרויד) של חלומות מכילים משאלה ואת הגשמתה.

ובתשובה:
למען בלוויית אחותה להפגש עמו שוב.

בכוח המוח - מתנצל על הפרעה.

מה פתאום... icon_smile.gif היא גילתה שלאחר שהכיר את אחותה באותה ההלוויה הם עזבו יחד ואז החליטה לעשות מעשה.

סליחה על ההתפרצות- חוזרת לחור ממנו הגחתי.