לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה על פטיש לזרע

זרלילה​(נשלטת){מקצועי}
לפני 13 שנים • 5 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:

ולגבי השפלות - בחיי, לא מבינה מה משפיל בזה. גם אם לא אוהבים את הטעם, אז לא אוהבים - מה הסיפור הגדול? מה כבר יכול להיות משפיל בגוף של הגבר האהוב עלי וכל מה שקשור בו?

ועוד יותר - איך אני יכולה להיגעל ממנו? אני הרי אוהבת אותו! שום דבר בו לא מגעיל אותי!
ולגבי השפלות - בחיי, לא מבינה מה משפיל בזה. גם אם לא אוהבים את הטעם, אז לא אוהבים - מה הסיפור הגדול? מה כבר יכול להיות משפיל בגוף של הגבר האהוב

את סותרת את עצמך. מצד אחד אומרת שאת לא אוהבת את הטעם מה שנקרא בעברית עממית מגעיל. ומצד שני אומרת/שואלת איך אפשר להגעל?! אז כן, ישנה אפשרות שמשהו יהיה טוב ובו בזמן יהיה גם פחות טוב. כלומר, את יכולה לאהוב את בן זוגך ועם זאת לא לאהוב את טעם הזרע ולכן גם לבחור לא לבלוע אותו. וזה שאת בוחרת לבלוע אותו בכח לא מוכיח שאת אוהבת אותו יותר או פחות.

באמת, אני לא מבינה, אני נדירה ביחס הלא פרובלמטי שלי לזה?
לא יודעת אם את נדירה. אבל אני יודעת שיש יותר כאלה שנמנעות מאשר כאלה שרוצות את זה.

1. סקס יכול להיות נקי רק כשלא עושים אותו כמו שצריך icon_razz.gif
צודקת. אבל גם סקס מלוכלך מידי לא ממש מהנה. וכנראה שכל אחד והגבול שלו.
2. מה עם זיעה?
אולי לזיעה אין את הריח (במידה שהוא שומר על הגיינה), הטעם והמרקם שיש לזרע?!
3. מה עם הכוס שלך? הרי הוא חייב לייצר משהו בשביל שתוכלי לעשות סקס (הכוונה, סקס מהנה). גם זה בעיה?
כל עוד ההפרשות נמצאות במקום הייצור זה לא בעייתי בכלל... icon_smile.gif אצלי באופן אישי זה מאוד תלוי בכמות ההפרשות, כדי שאסכים להכניס אצבע מרוחה לפה שלי.

*אלה לא שאלות רטוריות, אני מתעניינת.