ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה קראתם טוב לאחרונה?

flashback{ג"ו}
לפני 13 שנים • 6 ביולי 2010

רק בשביל התענוג.

flashback{ג"ו} • 6 ביולי 2010
שוב ספר תמר שלא מבקש עירנות יתר או תשומת לב מיוחדת לפרטים, קריאה שטחית ועצלה של אחר צהריים אחד ומנומנם באמצע הקיץ, אבל מה, מה זה תענוג.

לאושר הזה קוראים "בדידותם של המספרים הראשוניים" : http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=1024484&contrassID=2&subContrassID=5&sbSubContrassID=0.

מסתבר שהוא רב מכר היסטרי בעולם והוא של פיסיקאי אחד מוכשר בטירוף, ומסתמן כי הוא הולך לסחוף את רשימות רבי המכר גם אצלנו.
הבעיה העיקרית איתו היא שלא יתנו לכם לבחור אותו לבד, אלא ינסו למכור לכם אותו בכל חנות רשתית שתיכנסו אליה (מבצעים מגוחכים ומחירי רצפה).
אבל, קחו אותו ועוד ספר אחר (גם נבוקוב שם, בחיי אלוהים.) בשבעים ותשעה שקלים כי הוא שווה את זה ונגמר לי מהר מדי ,בעליבותם המופלאה של דמויותיו, בניחוח האיטלקי העולה גם מהתרגום ומהאמפתיה הבלתי נגמרת, שלא לדבר על חמלה, שהתעוררה בי לאנדרדוגים הנצחיים שנמצאים שם לעורר עלי את שלדי שבארון.

רק בשביל הכיף, 8 בסולם פלאשי.
nomorenomore

כרגע!

nomorenomore • 6 ביולי 2010
שלושה בסירה אחת, של ג'רום ק. ג'רום.

ממליץ בחום על ספריו של מוראקאמי, במיוחד קפקא על החוף, מרדף הכבשה והמשכו, לרקוד לרקוד לרקוד.

ממליץ על ספריו של אשר קרביץ, במיוחד"הכלב היהודי".
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: כרגע!

Dyna Soar כתב/ה:
שלושה בסירה אחת, של ג'רום ק. ג'רום.

ממליץ בחום על ספריו של מוראקאמי, במיוחד קפקא על החוף, מרדף הכבשה והמשכו, לרקוד לרקוד לרקוד.

ממליץ על ספריו של אשר קרביץ, במיוחד"הכלב היהודי".

הו! מעכשיו אני סומכת על המלצות שלך. הכלב היהודי מאד מאד אהבתי ועם שלושה בסירה אני בדיוק באמצע ונהנית עד עמקי נשמתי, עוד לא סיימתי וכבר הוא אחד האהובים עלי אי פעם.

ולכן: אנא הרגע אותי לגבי מורקאמי. מהדפדוף הוא נראה לי קצת פלצני ולא עושה לי חשק. אני טועה?
nomorenomore

הבלי הבלים !

nomorenomore • 6 ביולי 2010
הוא ממש לא פלצני.

מה שכן, אם את רוצה לקרוא אותו, אני אמליץ לך על ספר מאד קליל, ספר שעל שמו נקרא הבלוג שלי "דרומית לגבול, מערבית לשמש."

ספר קליל, יפה, נחמד, וכתוב נורא טוב.

קפקא על החוף, זהו ספר נורא נורא יפה, אך קצת כבד לדעתי(לפחות למתחילי מוראקאמי, כמוך).

אני אמליץ גם על "אחרי החשכה" הוא גובל בין המציאות לדמיון(כמו רוב ספריו) אך הוא כתוב נורא יפה(הרגשתי ממש ביפן בזמן הקריאה).

אם את רוצה להתרשם מהסיפורים הקלילים והקטנים שהוא כותב, יש את "ערבה עיוורת, עלמה נמה", שזהו ספר בעל המון סיפורים קטנים ויפים.

מבחינתי, זהו הסופר האהוב עליי, סגנון מרתק, קו כ"כ דק בין העולם הזה, לעולם שלא קיים.

ממליץ בחום icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 6 ביולי 2010
אלגנטיות של קיפוד של מוריאל ברברי, מתוק להפליא, קריא ובעיקר מזמן לא התאהבתי בדמות כמו בילדה שהזכירה לי את הולדן מהתפסן.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 6 ביולי 2010
בטי בום כתב/ה:
אלגנטיות של קיפוד של מוריאל ברברי, מתוק להפליא, קריא ובעיקר מזמן לא התאהבתי בדמות כמו בילדה שהזכירה לי את הולדן מהתפסן.

התחלתי לקרוא את הספר הזה לא מזמן וקראתי רק כארבעה פרקים. האמת שהוא קצת משונה לי ואפילו טיפה מדכא, לא? לפי דברייך אני מבינה שנהנית מהספר. אני עדין תוהה אם להמשיך לקרוא? מה דעתך? icon_rolleyes.gif
נוריתE
נוריתE • 6 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:

ויש לי גם את הסטיבן קינג החדש,"מתחת לכיפה השקופה", שאני בטוחה שעוד יסב לי שעות של הנאה,כמו כל הספרים שלו.

הו, אני בדיוק תוהה אם בא לי עליו כרגע. תגידי כשתסיימי, טוב? icon_smile.gif

היה לי קשה להניח לו,הייתי חייבת כשהלכתי לעבודה,אבל ממעבר
בנשימה עצורה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 6 ביולי 2010

יכולה להבין למה נראה לך מדכא, אני התענגתי על הדמויות, מוזר לי שלא התחברת אחרי ארבע פרקים, הפתיחה מקסימה בעייני, היא כל כך צינית ומושחזת האישה, אהבתי כל דקה.
אבל עניין של טעם.

לא יודעת עם כתבו אבל לאכול להתפלל לאהוב- ספר הבנות האולטימטיבי, מעולה.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 6 ביולי 2010
אהבתי את דמותה של השוערת שמעמידה פנים שהיא חסרת השכלה וכו' כדי להתאים לדימוי ממנו מצפים לה. אבל הילדה שחושבת להתאבד.... icon_confused.gif אכן זה ענין של טעם, אבל אם מצא חן בעינייך אעשה בכל זאת מאמץ להמשיך הלאה אולי אתחבר יותר. icon_cool.gif