שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

שמעון רביזדה​(אחר)
לפני 13 שנים • 10 ביולי 2010

האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

שמעון רביזדה​(אחר) • 10 ביולי 2010
שלומלום לכולן\ם:

רציתי לדעת, אם אני יורד למישהי ואני לא יודע עם מי היא הייתה בעבר וכו' ואולי היא נדבקה ממשהו, אז אם אנחנו שוכבים - אני שם קונדום ואין בעיה (במידה והוא לא נקרע), אבל אם היא רוצה שאני ארד לה ונגיד שאני גם רוצה - יש דרך למנוע ממחלות לעבור אלי?

ועוד דבר, אם לי יש מחלה כלשהיא, ולה אין כלום - אני יכול להדביק אותה בזה כשאני יורד לה?
ומה לגבי רימינג? גם בזה מחלות יכולות לעבור? אם היא יורקת לי לתוך הפה - גם זה יכול להדביק אותי במשהו?

מצטער על הבורות...פשוט יום חמישי האחרון במקסים גרם לי לחשוב קצת...

תודה מראש על התשובות!
Morticia
לפני 13 שנים • 10 ביולי 2010
Morticia • 10 ביולי 2010
לא

כן

בהחלט

מאוד לא סביר, אבל יתכן

(נדמה לי שזה ענה לך על כל השאלות)
DanaDomme​(שולטת)
לפני 13 שנים • 11 ביולי 2010

אל תעייף את עצמך

DanaDomme​(שולטת) • 11 ביולי 2010
אני לא דוקטור ובטח יש פה כמה מתחסדים שיגידו שהם נורא נזהרים מכל דבר ונורא הגיינים, אבל אני לא חושבת שצריך לחשוב על המחלות שאולי תידבק בהן בכל זמן נתון ולפני כל פעולה. גם מנשיקה צרפתית אפשר להידבק במשהו לא? אפרופו הרוק שדיברת עליו. הלכת קצת רחוק לא?
גם סתם מזה שמישהו נושם אפשר להידבק, זה נמצא באויר.
אגב - עד כמה שאני יודעת, לנשים הרבה יותר קל להידבק במחלות מגברים מאשר להיפך, לכן הדבר הכי חשוב באמת זה להשתמש בקונדום, לגבי כל הדברים שאתה ציינת - לרדת לאישה או להידבק במשהון רק מהרוק שלה, המלצתי אליך - תפסיק לחשוש מכל דבר, זה לא טוב לליבידו!
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 11 ביולי 2010
רוב המחלות שאפשר להידבק מהם כמו סיפליס וכלמדיה הם מחלות שאם תלך בזמן לרופא יעברו מהר מאוד , לכן חשוב להיות עירני ומודע אליהם.

המחלה העיקרית שאתה לא רוצה להתקרב אליה בעיקר עלידי זה שתהיה מודע לקיומה ויכולה לעבור במגע אורלי זה הרפס.
אידס גם קיים אבל הרבה פחות סביר להידבר ממנו במגע אורלי
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 11 ביולי 2010
רוב המחלות שאפשר להידבק מהם כמו סיפליס וכלמדיה הם מחלות שאם תלך בזמן לרופא יעברו מהר מאוד , לכן חשוב להיות עירני ומודע אליהם.

המחלה העיקרית שאתה לא רוצה להתקרב אליה בעיקר עלידי זה שתהיה מודע לקיומה ויכולה לעבור במגע אורלי זה הרפס.
אידס גם קיים אבל הרבה פחות סביר להידבר ממנו במגע אורלי
שמעון רביזדה​(אחר)

תודה על התשובות...

שמעון רביזדה​(אחר) • 11 ביולי 2010
באמת הגזמתי עם העניין של הרוק, פשוט הייתי כבר ברצף של שאלות אז שאלתי גם את זה על הדרך...

בכל מקרה, מישהי שלחה לי את הלינק הזה בפרטי:

http://www.vibes.co.il/sisters/PHP/Product.php?Id=3135&Sid=137&Add=No

זה נקרא דנטל דאם ואמור למנוע בדיוק את מה שאני חושש ממנו.
למישהו יצא להשתמש בזה?
זה נראה שזה ממש מוריד מהכיף שבעניין...
Morticia
Morticia • 11 ביולי 2010
זה מתחיל להיראות כמו איזו פרסומת לא מאוד סמוייה למוצר הזה
שאגב מעולם לא שמעתי עליו ונשמע לי די דוחה.

שמע, אני גם חושבת שלסקס צריך לבוא עם חשק ולא עם חרדת מחלות
מצד שני, אם הסקס שלך נוטה להתבצע בדרך של ירידות מזדמנות לנשים זרות מוחלטות בשירותים ציבוריים זה כבר קצת יותר קיומי וכדאי בהחלט להיות מודע לסיכון הגבוה יחסית לתפוס מחלות, לרבות מיניות.

כל הסיפור נשמע לי כמו הרבה כאב ראש ולא סקסי במיוחד...

אישית, אם נעזוב את זה שבחיים לא הייתי נותנת לאף זר לרדת לי בשירותים ציבוריים, גם לא הייתי יורדת לאחת שרוצה. באמת, עם כל הכבוד להשפלה הגדולה
(וההדדית יש לומר!)
שמעון רביזדה​(אחר)
שמעון רביזדה​(אחר) • 11 ביולי 2010
Morticia,

ממש לא פרסומת. תאמיני לי שעד היום בבוקר מעולם לא שמעתי על הדבר הזה.
אני שואל כי אני באמת ובתמים רוצה לדעת איך הדבר הזה מרגיש. זה הכל...

וסתם שתדעי, מעולם עוד לא ירדתי לאישה, פשוט ההפקרות שרצה במקסים גרמה לי לתהות אם באמת כל האנשים האלה שעוברים מבחורה לבחורה ומלקקים כל מה שהיא נותנת להם לא מסכנים את עצמם יותר מדי...
במו עיני ראיתי שם מישהו שליקק לכמה וכמה נשים את הכוס שלהן, ולחלק גם את פי הטבעת, ושאלתי אותו: "אתה לא פוחד ממחלות"?
את יודעת מה הוא ענה? אני מקווה שאת יושבת... "אני יודע שאני לוקח סיכון, אבל לפחות אדע שנהנתי בחיים". אכן זה האיש, ואלו דבריו.
רציתי לראות אם יש אופציה שפויה יותר ליהנות ולהישאר בחיים icon_twisted.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
אני דווקא מאוד בעד שבחורים זרים מזדמנים ירדו לי בשירותים ציבוריים מדי פעם. icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
RIR כתב/ה:
אני דווקא מאוד בעד שבחורים זרים מזדמנים ירדו לי בשירותים ציבוריים מדי פעם. icon_smile.gif

באמת? אני נורא לא אוהבת שירותים ציבוריים. אני תמיד מפחדת שאיזה לכלוך יגע בי או יותר גרוע, בכוס שלי. הנוכחות במקום כזה לא נעימה לי בכלל ואני מנסה לקצר אותה.

רק פעם אחת נתתי למישהו לרדת לי בשירותים, כי הייתי נורא נורא חרמנית עליו ולא היה לנו מקום אחר. והוא גם הניח על מכסה האסלה את המעיל שלו אז זה היה איכשהו בסדר.