שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 11 ביולי 2010

Re: האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

עבד צעיר וחלק כתב/ה:
שלומלום לכולן\ם:

רציתי לדעת, אם אני יורד למישהי ואני לא יודע עם מי היא הייתה בעבר וכו' ואולי היא נדבקה ממשהו, אז אם אנחנו שוכבים - אני שם קונדום ואין בעיה (במידה והוא לא נקרע), אבל אם היא רוצה שאני ארד לה ונגיד שאני גם רוצה - יש דרך למנוע ממחלות לעבור אלי?

ועוד דבר, אם לי יש מחלה כלשהיא, ולה אין כלום - אני יכול להדביק אותה בזה כשאני יורד לה?
ומה לגבי רימינג? גם בזה מחלות יכולות לעבור? אם היא יורקת לי לתוך הפה - גם זה יכול להדביק אותי במשהו?

מצטער על הבורות...פשוט יום חמישי האחרון במקסים גרם לי לחשוב קצת...

תודה מראש על התשובות!

אני באופן אישי לא מכניסה לפה שלי שום דבר שאני לא יודעת באיזה רמת נקיון הוא. לא איברי מין, לא אוכל ולא לא יודעת מה עוד. איכסה. לפני אכילת תפוח אני מוודאת שהוא רחוץ היטב ואין בו איזה תולעת, אז זין? על אחת כמה וכמה!
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
יולי Yuli כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אני דווקא מאוד בעד שבחורים זרים מזדמנים ירדו לי בשירותים ציבוריים מדי פעם. icon_smile.gif

באמת? אני נורא לא אוהבת שירותים ציבוריים. אני תמיד מפחדת שאיזה לכלוך יגע בי או יותר גרוע, בכוס שלי. הנוכחות במקום כזה לא נעימה לי בכלל ואני מנסה לקצר אותה.

רק פעם אחת נתתי למישהו לרדת לי בשירותים, כי הייתי נורא נורא חרמנית עליו ולא היה לנו מקום אחר. והוא גם הניח על מכסה האסלה את המעיל שלו אז זה היה איכשהו בסדר.
לי אין שום בעיה עם שירותים ציבוריים. כמובן, אני מאשימה את אמא: אמא שלי היתה היסטרית בכל מה שקשור להגיינה בשירותים ציבוריים; היא תמיד אמרה לי גם לרפד וגם לעשות באויר, ולא לגעת בכלום, ובכלל - איכסה פיכסה. לכן, היום אין לי שום בעיה לשבת (כן, לשבת ממש) בשום שירותים ציבוריים שהם, שלא לומר - להשתעשע בכאלה. עוד מהשירותים הציבוריים בתיכון, דרך כמה מועדונים (מגרשי חניה נחשב בקטיגוריה של "שירותים ציבוריים"?), וכלה בשירותים של אולמן.
אני ממש לא מבינה מה ההיסטריה הגדולה סביב שירותים ציבוריים. אפשר לחשוב שהמוני חיידקים מרושעים אורבים על האסלה ומשחרים לטרף! רוב השירותים הציבוריים, בפרט אלה הנמצאים במקומות מסודרים (קניון, טכניון וכולי) מנוקים כל שעה-שעתיים. שזה הרבה יותר, למותר לציין, מהשירותים בבית שלי... כך שאני באמת לא מבינה מה כל ההיסטריה.

Re: האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

יולי Yuli כתב/ה:
אני באופן אישי לא מכניסה לפה שלי שום דבר שאני לא יודעת באיזה רמת נקיון הוא. לא איברי מין, לא אוכל ולא לא יודעת מה עוד. איכסה. לפני אכילת תפוח אני מוודאת שהוא רחוץ היטב ואין בו איזה תולעת, אז זין? על אחת כמה וכמה!
ראית פעם זין עם תולעת? icon_eek.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
RIR כתב/ה:
אני דווקא מאוד בעד שבחורים זרים מזדמנים ירדו לי בשירותים ציבוריים מדי פעם. icon_smile.gif

באמת? אני נורא לא אוהבת שירותים ציבוריים. אני תמיד מפחדת שאיזה לכלוך יגע בי או יותר גרוע, בכוס שלי. הנוכחות במקום כזה לא נעימה לי בכלל ואני מנסה לקצר אותה.

רק פעם אחת נתתי למישהו לרדת לי בשירותים, כי הייתי נורא נורא חרמנית עליו ולא היה לנו מקום אחר. והוא גם הניח על מכסה האסלה את המעיל שלו אז זה היה איכשהו בסדר.
לי אין שום בעיה עם שירותים ציבוריים. כמובן, אני מאשימה את אמא: אמא שלי היתה היסטרית בכל מה שקשור להגיינה בשירותים ציבוריים; היא תמיד אמרה לי גם לרפד וגם לעשות באויר, ולא לגעת בכלום, ובכלל - איכסה פיכסה. לכן, היום אין לי שום בעיה לשבת (כן, לשבת ממש) בשום שירותים ציבוריים שהם, שלא לומר - להשתעשע בכאלה. עוד מהשירותים הציבוריים בתיכון, דרך כמה מועדונים (מגרשי חניה נחשב בקטיגוריה של "שירותים ציבוריים"?), וכלה בשירותים של אולמן.
אני ממש לא מבינה מה ההיסטריה הגדולה סביב שירותים ציבוריים. אפשר לחשוב שהמוני חיידקים מרושעים אורבים על האסלה ומשחרים לטרף! רוב השירותים הציבוריים, בפרט אלה הנמצאים במקומות מסודרים (קניון, טכניון וכולי) מנוקים כל שעה-שעתיים. שזה הרבה יותר, למותר לציין, מהשירותים בבית שלי... כך שאני באמת לא מבינה מה כל ההיסטריה.

תודה ריר! טוב שהמציאו אותך!

לא מזמן חברה שלי סיפרה לי על חברה שלה שגם משפריצה מחטא חיידקים על האסלה וגם עושה בעמידה! העניין עם הגיינה הוא שזה רכבת הרים בלתי נגמרת. העולם הזה מפוצץ חיידקים, אם לא נסמוך על מערכת החיסון שלנו שתעשה עבודה טובה, מהר מאוד נשתגע.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 11 ביולי 2010
ברימינג אפשר להדבק במחלות כבד למיניהן, למשל הפיטיטיס סי, שהיא חשוכת מרפא.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 11 ביולי 2010
9 נשמות יש לחתולה כתב/ה:
ברימינג אפשר להדבק במחלות כבד למיניהן, למשל הפיטיטיס סי, שהיא חשוכת מרפא.

אבל יש לה חיסון, לא?
פרלין כתב/ה:
תודה ריר! טוב שהמציאו אותך!
די, תמשיכי! icon_redface.gif

פרלין כתב/ה:
לא מזמן חברה שלי סיפרה לי על חברה שלה שגם משפריצה מחטא חיידקים על האסלה וגם עושה בעמידה! העניין עם הגיינה הוא שזה רכבת הרים בלתי נגמרת. העולם הזה מפוצץ חיידקים, אם לא נסמוך על מערכת החיסון שלנו שתעשה עבודה טובה, מהר מאוד נשתגע.
תכל'ס. אנשים גם שוכחים שלהיות חשופים לחיידקים זה טוב, מחשל את המערכת החיסונית ומגביר את העמידות שלנו לכל מיני חולירות.
שמעון רביזדה​(אחר)
שמעון רביזדה​(אחר) • 11 ביולי 2010
ציטוט: ברימינג אפשר להדבק במחלות כבד למיניהן, למשל הפיטיטיס סי, שהיא חשוכת מרפא.

מקבלים על זה חיסון בבי"ס יסודי או משהו כזה, לא?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 11 ביולי 2010
עבד צעיר וחלק כתב/ה:

.....וסתם שתדעי, מעולם עוד לא ירדתי לאישה, icon_twisted.gif

באמת?
הפסדת.

אני בשביל להגן על מי שיורד לי, מכריחה אותו להגיד בלב , מלח מים, מלח מים...