שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 12 ביולי 2010
Lakshmi​(נשלטת) • 12 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
PussyeL כתב/ה:

באיזה קניונים?
בתור אחת שנשמע שמכירה את איזור הצפון...נסי להכנס לשירותים בקריון ולומר "נקיים".

ובאופן כללי בדר"כ בקניונים הם ה-כ-י לא נקיים שיש
בפאבים..תלוי באיזה פאב בגדול..יש כאלה שכן וכאלו שלא ממש..

ודווקא בקופת חולים הם הכי סטרילים בגלל שידוע שיש שם אנשים חולים..
אז יש דגש רציני על הניקיון, הבעיה מתחילה כשאת לא יודעת שיש אנשים חולים...

למיטב זכרוני, יש שני קניונים בהם ביקרתי בשנים האחרונות: הגרנד קניון וקניון לב המפרץ. בהם השירותים נקיים, או לפחות נראים כאלה.
לגבי פאבים, עלו בזכרוני: הנולה סוקס (לשעבר ההסל'ס), הסקנד פלור, הסקאוט (אליו אני כבר לא הולכת כי מעשנים שם, פוי!).

אני אוהבת את הסקנד פלורicon_smile.gif והוא גם נחשב לפאב יחסית ברמה גבוהה ולכן גם הניקיון בהתאם, אבל נניח "המרתף" שהוא ממש בלבל אחר לגמרי שהוא ממש "שכונה"..גם הניקיון שלו מוזנח

"הראה לי את המקום אגיד לך איך השירותים נראים.." - חשבתי על זה עכשיו^_^

אגב, המלצה לפאב טוב ..באלקי..בעיר התחתית מול התחנת רכבת
מומלץicon_smile.gif
למדתי מחברה שלי
למדתי מחברה שלי • 12 ביולי 2010
RIR כותבת:
תלוי בשירותים הציבוריים. בקניונים ובטכניון השירותים הציבוריים נקיים מאוד. במועדונים, בפאבים, בהדר - הרבה פחות.

יש בנות להזדיין איתן בטכניון? וואלה, איך שהזמנים משתנים......

ולעצם הענין - לא עדיף להשאיר חלק מהפנטזיות לא ממומשות? שרותים ציבורים - פנטזיה נהדרת. הביצוע , גם אם לא מדובר על השרותים בתחנת רכבת בבומביי, עלול להביא קצת צרות על המשתתפים .
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
למדתי מחברה שלי כתב/ה:
RIR כותבת:
תלוי בשירותים הציבוריים. בקניונים ובטכניון השירותים הציבוריים נקיים מאוד. במועדונים, בפאבים, בהדר - הרבה פחות.

יש בנות להזדיין איתן בטכניון? וואלה, איך שהזמנים משתנים......

ולעצם הענין - לא עדיף להשאיר חלק מהפנטזיות לא ממומשות? שרותים ציבורים - פנטזיה נהדרת. הביצוע , גם אם לא מדובר על השרותים בתחנת רכבת בבומביי, עלול להביא קצת צרות על המשתתפים .

טוב, לא צריך להגזים. אתה מדבר על זה כאילו זה איזה משהו קיצוני שניתן רק לחשוב עליו. כולה סקס בשירותים. לא הכי נוח, לא הכי סטרילי. אבל גם לא כזה וואו. פשוט, לפעמים זה הכי זמין. אם אני כבר עושה סקס בקמפוס, זה יהיה בשירותים ולא, למשל, בדשא. או באמפי. וואו, באמפי. כן, באמפי, עם הנוף הנהדר שיש משם! ואתם יודעים מאיפה עוד יש נוף מעולה? מבית הכנסת. עד כמה זה בלתי הולם לעשות סקס בבית כנסת? למשל, אם אני עושה את זה בשעות שהוא סגור?

אבל הכי הכי זה על הפסנתר באולם 300. ואת זה אני אממש אחרי סגירת התואר. עד אז - שירותים זה המקסימום שאני מעזה.

אבל תגידי, RIR, זה לא מגעיל אותך שמישהו שאת לא מכירה נוגע לך בכוס או מלקק אותו? כלומר... לא יודעת, זה הרי הכוס שלי, זה מקום מאד חשוב ורגיש בגוף שלי, מאד חשוב לי לשמור עליו, אני לא מכניסה אליו לשונות שאני לא מכירה ולא יודעת איפה הן היו...
אבל היי, אני מניחה שזה מסתדר עם כל הקטע של לא להקפיד על כל נהלי ההגיינה האלה. פשוט... פסיכולוגית, זה לא מציק לך?
Morticia
Morticia • 12 ביולי 2010
יולי Yuli כתב/ה:

לא מגעיל אותך שמישהו שאת לא מכירה נוגע לך בכוס או מלקק אותו? כלומר... לא יודעת, זה הרי הכוס שלי, זה מקום מאד חשוב ורגיש בגוף שלי, מאד חשוב לי לשמור עליו, אני לא מכניסה אליו לשונות שאני לא מכירה ולא יודעת איפה הן היו...
אבל היי, אני מניחה שזה מסתדר עם כל הקטע של לא להקפיד על כל נהלי ההגיינה האלה. פשוט... פסיכולוגית, זה לא מציק לך?

עכשיו תארי לך שאותו אדם זר שאינך מכירה ולא מכיר אותך עושה את זה דקה אחרי שליקק עמוק לזרה אחרת את חור התחת, היא מבחינתה בדיוק רגע קודם חרבנה ולא ניגבה כל כך טוב, וזה כמה דקות אחרי שליקק לזרה שנייה שבדיוק באותו ערב נחתכה בגילוח שערות ערוותה, ממש כמה רגעים אחרי שליקק שלישית שלא התקלחה שבוע....... אה ובין לבין הוא גם שתה איזו פחית קולה בשביל נוזלים וחתך את השפה (בקטנה)

כיף
icon_confused.gif

ואם כל זה קרה בשירותים ציבוריים של קניון טוב לדעת שאת בטוחה...

I mean, isn't that what being a queen all about?
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 12 ביולי 2010
ידידי הצעיר, תהיותיך לגמרי נכונות וגישתך מאד "בריאה".
כמי שאוהב בעצמו להפעיל את לשונו המיומנת, חשוב להיות בשליטה עצמית ולדעת להימנע
מנשים מקריות וחד פעמיות, על אף הפיתוי העצום והעינוי הכרוך בהתאפקות זו..
ישנם גברים רבים שליקוק כוס לא מופיע בתפריט שלהם ואולי זה מזלם (בינינו, הם לא יודעים
מה הם מפסידים) אלה שחובבים את הז'אנר צריכים להיות קצת סלקטיבים ולא להסתער בלשון שלופה על כל כוס מזדמן.
עם זאת, המודעות כיום די גבוהה ונשים זהירות יותר מבעבר ודורשות שימוש בקונדום ולא
רק למניעת הריון.
עצתי - וותר על רימינג לחלוטין, חיידקי הצואה חסרי רחמים!
שמעון רביזדה​(אחר)

וואו איך שהפוסט הזה צבר תאוצה...

שמעון רביזדה​(אחר) • 12 ביולי 2010
ציטוט: זה כמעט אף פעם לא קורה כאן...

את טועה. אוי כמה שאת טועה...
חוץ מהעובדה שהניקים של אנשים פה מעידים על כך שזה הדבר העיקרי שהם עושים [עבד לקקן, מלקק והולך מענג אוראלי ועוד רבים רבים], אני מכיר אישית כמה אנשים מפה שאני יודע, בוודאות, שהם עושים את זה בקביעות עם כל מי שרק תתן להם.

אני חושב שאנחנו צריכים להבין שכמו שיש מודעות לגבי הזין שלנו, שצריך לשים עליו קונדום בכדי למנוע הריון ומחלות מין, כך גם לגבי הלשון. הרי למה יש כזה מסע פרסום אגרסיבי סביב הזין ומלמדים את זה בבתי הספר? כי עם זה אנשים משתמשים!
אז אנחנו נמצאים בקהילה שהזין נמצא פחות בשימוש והדגש הוא על הלשון. תאמינו לי שאם זה היה המצב הרווח בארץ ובעולם - היו נעשים גם פרסומות מסביב לשעון על זה.
אין מה לעשות, אין יותר מדי גברים שאוהבים לפנק ולרדת לאישה ולכן המודעות של המחלות בעניין לא גבוהה. ולכן רואים פה גם לא מעט אנשים שמזלזלים, כי לא החדירו להם את זה לתודעה.
כן, זה לא מחרמן לחשוב ככה. אבל אני מעדיף לחשוב ככה מאשר לתפוס איזה פאקינג מחלה שתמנע ממני להתקרב למישהי למשך המון זמן, ואם בדיקה מסכנה זה מה שעומד ביני ובין הנאה צרופה - אין שום סיבה שאני לא אעשה אותה.

ציטוט:

עכשיו תארי לך שאותו אדם זר שאינך מכירה ולא מכיר אותך עושה את זה דקה אחרי שליקק עמוק לזרה אחרת את חור התחת, היא מבחינתה בדיוק רגע קודם חרבנה ולא ניגבה כל כך טוב, וזה כמה דקות אחרי שליקק לזרה שנייה שבדיוק באותו ערב נחתכה בגילוח שערות ערוותה, ממש כמה רגעים אחרי שליקק שלישית שלא התקלחה שבוע....... אה ובין לבין הוא גם שתה איזו פחית קולה בשביל נוזלים וחתך את השפה (בקטנה)

כיף

כל מילה בסלע. וזה ממש לא רחוק מהמציאות.

ksandra,

שוב תודה רבה לך, אני אלך אולי אפילו עוד היום.
Thank you

ציטוט:

ניתן להבדק ל-HIV בחינם בכל מיני מרכזים:
www.hiv.co.il/bdikotaids008.htm

ככל הידוע לי במרפאת לוינסקי בת"א ניתן להבדק גם ל-STD אחרים.

שיהיה בהצלחה ובכיף

תודה לך פייה, נבדוק את זה גם.

ולסיום, שתראו שאני לא היחיד שחושש ממחלות, תסתכלו בפרופיל הזה:

http://www.thecage.co.il/profile,54515.html

תסתכלו מה הוא רשם בגבולות...

שיהיה לכולנו יום מצויין! icon_cool.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני יול' 12, 2010 2:01 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שמעון רביזדה​(אחר)

Re: וואו איך שהפוסט הזה צבר תאוצה...

עבד צעיר וחלק כתב/ה:
ציטוט: זה כמעט אף פעם לא קורה כאן...

את טועה. אוי כמה שאת טועה...
חוץ מהעובדה שהניקים של אנשים פה מעידים על כך שזה הדבר העיקרי שהם עושים [עבד לקקן, מלקק והולך מענג עאוראלי ועוד רבים רבים], אני מכיר אישית כמה אנשים מפה שאני יודע, בוודאות, שהם עושים את זה בקביעות עם כל מי שרק תתן להם.

אני חושב שאנחנו צריכים להבין שכמו שיש מודעות לגבי הזין שלנו, שצריך לשים עליו קונדום בכדי למנוע הריון ומחלות מין, כך גם לגבי הלשון. הרי למה יש כזה מסע פרסום כזה אגרסיבי סביב הזין ומלמדים את זה בבתי הספר? כי עם זה אנשים משתמשים!
אז אנחנו נמצאים בקהילה שהזין נמצא פחות בשימוש והדגש הוא על הלשון. תאמינו לי שאם זה היה המצב הרווח בארץ ובעולם - היו נעשים גם פרסומות מסביב לשעון על זה.
אין מה לעשות, אין יותר מדי גברים שאוהבים לפנק ולרדת לאישה ולכן המודעות של המחלות בעניין לא גבוהה. ולכן רואים פה גם לא מעט אנשים שמזלזלים, כי לא החדירו להם את זה לתודעה.
כן, זה לא מחרמן לחשוב ככה. אבל אני מעדיף לחשוב ככה מאשר לתפוס איזה פאקינג מחלה שתמנע ממני להתקרב למישהי למשך המון זמן, ואם בדיקה מסכנה זה מה שעומד ביני ובין הנאה צרופה - אין שום סיבה שאני לא אעשה אותה.

ציטוט:

כיף

כל מילה בסלע. וזה ממש לא רחוק מהמציאות.

ksandra,

שוב תודה רבה לך, אני אלך אולי אפילו עוד היום.
Thank you

ציטוט:

ניתן להבדק ל-HIV בחינם בכל מיני מרכזים:
www.hiv.co.il/bdikotaids008.htm

ככל הידוע לי במרפאת לוינסקי בת"א ניתן להבדק גם ל-STD אחרים.

שיהיה בהצלחה ובכיף

תודה לך פייה, נבדוק את זה גם.

ולסיום, שתראו שאני לא היחיד שחושש ממחלות, תסתכלו בפרופיל הזה:

http://www.thecage.co.il/profile,54515.html

תסתכלו מה הוא רשם בגבולות...

שיהיה לכולנו יום מצויין! icon_cool.gif
שמעון רביזדה​(אחר)
תחרה שחורה כתב/ה:
עצתי - וותר על רימינג לחלוטין, חיידקי הצואה חסרי רחמים!

וזה לא משנה אם האדם חולה או לא?
ז"א רק אם מישהו היה חולה נגיד בשפעת ושילשל או משהו, רק אז יהיו לו חיידקי צואה בעייתיים?
חיידקי צואה שיכולים לגרום לבעיות בכבד יכולים להיות גם בליקוק למישהי בריאה לחלוטין?
Morticia
Morticia • 12 ביולי 2010
התכוונתי שכמעט אף פעם לא פותחים כאן פוסטים על נושאים מגעילים, שלא נדבר לא קשורים
(עכשיו תענה לי ברצינות)

אצלי גבר שלא יורד זה גבול

אבל גם גבר שיורד לכל מה שזז בלי שום הבחנה זה גבול.

אולי תפתח את הפוסט הזה בפורום רופאים?
כי זה לא ממש רלוונטי לשליטה נשית.

icon_rolleyes.gif
שמעון רביזדה​(אחר)

אני דווקא חושב שזה מאוד רלוונטי

אחרת כבר מזמן היו מעירים על זה...
לדעתי חלק מהשליטה הנשית באה לידי ביטוי בזה שהגבר יורד לאישה.
אני חושב שחשוב לדבר על דברים כאלה, ויותר מזה שאנשים ידעו שיש בזה סיכונים.
לכי תדעי כמה אנשים מסכנים חטפו מחלות מירידות בגלל שהם לא ידעו...