שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

Morticia
לפני 13 שנים • 12 ביולי 2010

Re: אני דווקא חושב שזה מאוד רלוונטי

Morticia • 12 ביולי 2010
עבד צעיר וחלק כתב/ה:
אחרת כבר מזמן היו מעירים על זה...
לדעתי חלק מהשליטה הנשית באה לידי ביטוי בזה שהגבר יורד לאישה.
אני חושב שחשוב לדבר על דברים כאלה, ויותר מזה שאנשים ידעו שיש בזה סיכונים.
לכי תדעי כמה אנשים מסכנים חטפו מחלות מירידות בגלל שהם לא ידעו...

לא, חלק משליטה נשית זה להיות משועבד לאישה אחת ולרדת רק ואך ורק לה!!!!!!!!!!!!!

פה זה לא פורום גברים קקות ונשים בדמות חור שחור!
icon_evil.gif

ואם אתה בסרט שכל אישה שיורדים לה מביאה מחלות אז אתה בטח ובטח לא במקום הנכון!
שמעון רביזדה​(אחר)
שמעון רביזדה​(אחר) • 12 ביולי 2010
Better safe then sorry

ואני מסכים איתך שצריך לרדת רק לאחת קבועה, הבעיה היא שעד שמוצאים את אותה אחת לוקח זמן.
הלוואי ואני אמצא אותה כבר ואז אני לא אצטרך להתעסק בכל החששות האלה.
אבל כרגע זה כמו מציאות של "דייטינג"", את לא יודעת עם מי היא הייתה וכל זה, וזה קצת מפחיד אותי...
Morticia
Morticia • 12 ביולי 2010
עבד צעיר וחלק כתב/ה:
Better safe then sorry

ואני מסכים איתך שצריך לרדת רק לאחת קבועה, הבעיה היא שעד שמוצאים את אותה אחת לוקח זמן.
הלוואי ואני אמצא אותה כבר ואז אני לא אצטרך להתעסק בכל החששות האלה.
אבל כרגע זה כמו מציאות של "דייטינג"", את לא יודעת עם מי היא הייתה וכל זה, וזה קצת מפחיד אותי...

ועל זה נאמר:

תפסת מרובה לא תפסת.
שמעון רביזדה​(אחר)

מעולם לא אהבתי את המציאות הזאת

שמעון רביזדה​(אחר) • 12 ביולי 2010
תראי גם בפרופיל שלי, אני לא אחד שמחפש להתפרפר.
אני רוצה רק מישהי אחת קבועה שאשקיע את כל המרץ שלי בה.
הלוואי והייתה דרך פשוטה יותר למצוא אותה icon_cry.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
[quote="PussyeL"]אני אוהבת את הסקנד פלורicon_smile.gif והוא גם נחשב לפאב יחסית ברמה גבוהה ולכן גם הניקיון בהתאם, אבל נניח "המרתף" שהוא ממש בלבל אחר לגמרי שהוא ממש "שכונה"..גם הניקיון שלו מוזנח./quote]המרתף? זכור לי במעורפל שהייתי שם פעם. אני זוכרת שעישנו שם ושהמקום מאוד לא מאוורר. טוב, זה היה לפני די הרבה שנים.

[quote="PussyeL"]"הראה לי את המקום אגיד לך איך השירותים נראים.." - חשבתי על זה עכשיו^_^/quote]חזק ביותר! icon_lol.gif

PussyeL כתב/ה:
אגב, המלצה לפאב טוב ..באלקי..בעיר התחתית מול התחנת רכבת
מומלץicon_smile.gif
תודה, רשמתי לפניי!

למדתי מחברה שלי כתב/ה:
יש בנות להזדיין איתן בטכניון? וואלה, איך שהזמנים משתנים...... .
ראית מה זה? icon_smile.gif

למדתי מחברה שלי כתב/ה:
ולעצם הענין - לא עדיף להשאיר חלק מהפנטזיות לא ממומשות? שרותים ציבורים - פנטזיה נהדרת. הביצוע , גם אם לא מדובר על השרותים בתחנת רכבת בבומביי, עלול להביא קצת צרות על המשתתפים .
מה שיולי אמרה.

יולי Yuli כתב/ה:
אבל תגידי, RIR, זה לא מגעיל אותך שמישהו שאת לא מכירה נוגע לך בכוס או מלקק אותו? כלומר... לא יודעת, זה הרי הכוס שלי, זה מקום מאד חשוב ורגיש בגוף שלי, מאד חשוב לי לשמור עליו, אני לא מכניסה אליו לשונות שאני לא מכירה ולא יודעת איפה הן היו...
לגבי ידיים: כן, מפריע לי אם מישהו רוצה לדחוף אצבע לא נקייה לכוס שלי. זה משהו שכן מפריע לי, ומזל שיש בשירותים ציבוריים (למשל) מיים זורמים וסבון. להבדיל, מזל שיש תמיד חבילה של מגבונים לחים באוטו. icon_smile.gif
לגבי לשון, השאלה שלך הזכירה לי דיון שהיה לי עם חברה שלי:
חברתי: "שיט, נחתכתי באצבע".
אני: "תמצצי את החתך טיפה, זה עוזר גם לעצור את הדימום".
חברתי: "לא יודעת, זה לא נראה לי מאוד הגייני".
אני: "אז תרחצי ידיים קודם".
חברתי: "לא, היד דווקא נקיה. אני מפחדת שמה שיש לי בפה יזהם את החתך".
אני (*המומה*): "זה משהו שבחיים לא הייתי חושבת עליו..."

Morticia כתב/ה:

עכשיו תארי לך שאותו אדם זר שאינך מכירה ולא מכיר אותך עושה את זה דקה אחרי שליקק עמוק לזרה אחרת את חור התחת, היא מבחינתה בדיוק רגע קודם חרבנה ולא ניגבה כל כך טוב, וזה כמה דקות אחרי שליקק לזרה שנייה שבדיוק באותו ערב נחתכה בגילוח שערות ערוותה, ממש כמה רגעים אחרי שליקק שלישית שלא התקלחה שבוע....... אה ובין לבין הוא גם שתה איזו פחית קולה בשביל נוזלים וחתך את השפה (בקטנה).
איכס, אם הוא היה לפני רגע עם מישהי אחרת זה בהחלט מגעיל.

לעניין החשש של פותח השרשור מחיידקי צואה: לדעתי הלחלוטין בלתי מקצועית, זו בעיה שאפשר לפתור בקלות באמצעות מקלחת.

Morticia כתב/ה:
ועל זה נאמר:

תפסת מרובה לא תפסת.
מורטי כפרה,
אני נאלצת לחלוק על דעתך.
כל אחד נמצא בתקופה אחרת בחייו. יש אנשים שנמצאים בתקופה בה מתאים להם קשר רציני, וזה בסדר גמור. יש כאלה שנמצאים בתקופה בה מתאימים להם זיונים מזדמנים, וגם זה בסדר גמור. כמובן, בזיונים מזדמנים חשוב להיזהר הרבה יותר. אבל כל עוד נוקטים באמצעי הזהירות המתאימים, אני לא רואה שום בעיה עם זה.

אני גם חושבת שהשאלות של פותח השרשור בהחלט במקום. לא צריך להיות היסטריים, אבל כן צריכים להיות מודעים לסיכונים אפשריים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: תחרה שחורה

עבד צעיר וחלק כתב/ה:
אז בעצם ההידבקות בחיידקי צואה של מישהי אחרת תלוי אך ורק בחוזק המערכת החיסונית שלי?

באמת כבר עניין לפורום רפואה.
אלימלך
אלימלך • 12 ביולי 2010
Morticia כתב/ה:

עכשיו תארי לך שאותו אדם זר שאינך מכירה ולא מכיר אותך עושה את זה דקה אחרי שליקק עמוק לזרה אחרת את חור התחת, היא מבחינתה בדיוק רגע קודם חרבנה ולא ניגבה כל כך טוב, וזה כמה דקות אחרי שליקק לזרה שנייה שבדיוק באותו ערב נחתכה בגילוח שערות ערוותה, ממש כמה רגעים אחרי שליקק שלישית שלא התקלחה שבוע....... אה ובין לבין הוא גם שתה איזו פחית קולה בשביל נוזלים וחתך את השפה (בקטנה)

icon_rolleyes.gif

אם הוא שתה פפסי זה באמת מגעיל
קצת חנון קצת מופרע​(מתחלף)

פעם ראיתי בדאנג'ו מקרים דומים

ובערב אחד היו יורדים לבחורה 5 בחורים .
זה לא מגעיל.
המגעיל הוא שהבחורים מלקקים את העקב בנעל אחרי שהבחורה הייתה בשירותים דרכה על שתן
שהיה על הריצפה בשירותים. איכססססס