לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצה כיצד לגרום לאשתי להיות מלכה?

מאזניים​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 10 ביולי 2010

Re: יש מאמר מצויין בנושה זה

מאזניים​(מתחלף) • 10 ביולי 2010
BluTkiNd כתב/ה:
יש מאמר מצויין באנגלית, שמתייחס בדיוק לנושה של "דומית וונילית"

http://web.archive.org/web/20071002230229/http://msrika.com/tvd.htm

בכלל אתר מצויין לכל מי שרוצה לשלב BDSM במערכת זוגית קבועה, גם עם רוציםלהוסיף טיפה קינק ליחסי מין וגם עם רוצים לשדרג זוגיות למערכת שליטה 24\7

תקראו אותו ביחד - נראה לי שתמצאו במאמר כמה טיפים שיובילו לפרצת הדרך.

חוץ מזה הייתי ממליצה עוד דברים:
1. קודם כול, תנסו שניכם לסכם בקצרה, אפילו בכתב,מה כל אחד מכם אוהב בזוגיות הקיימת, ומה כל אחד מכם היה רוצה להוסיף לזוגיות וליחסי מין. אחרי זה תשוו גרסעות.
2. אתם יכולים לפנות למלכה "מקצועית" ולבקש שעורים - כמובן חשוב קודם לברר היטב עם זה בכלל מתאים לשניכם ולא מאורר שום בעיות או התנגדות.

אם למישהו יש משהו דומה בעברית היה נחמד אם היה שם את זה כאן. icon_smile.gif
המלט
לפני 13 שנים • 10 ביולי 2010

Re: עצה כיצד לגרום לאשתי להיות מלכה?

המלט • 10 ביולי 2010
עורך דין 1 כתב/ה:
שלום רב
לאחר 5 שנות נישואים החלטתי לגלות לאשתי כי אני אוהב להיות עבד וכי אני זקוק לזוגיות בעלת אופי של שליטה. צפיתי עם אשתי במספר סרטים, אולם אשתי אינה מצליחה כל כך להתחבר לכך, קשה לה לעשות דברים שמשפילים אותי ובכלל קשה לה להיות בצד השולט, היא באמת עושה מאמצים רבים לנסות ולהיות לי למלכה אולם היא מודה שהיא אינה יודעת איך להיות וכי כנראה דבר זה יקח זמן
אנא אודה לקבלת עיצה כיצד אוכל לגרום לאשתי היקרה להיכנס לעניין הזה

קודם כל צריך להגיד בכנות שאין תשובה חד-משמעית. זאת אומרת, ככל שהמסקנה של כל תשובה הינה "כן אפשר" או "לא אפשר". כמו תמיד, התגובות שתקבל כאן הן במידה רבה 'עדכון סטטוס' של מכלול האמונות והדעות של כל מגיב: יש כאלה שמאמינים שנטיות כאלה אי אפשר לייצר יש מאין. אלה יגידו לך שאין מצב שאשתך תהפוך פתאום למלכה. יש כאלה שיגידו לך (כמו המאמר הארוך משהו שהפנו אליו כאן) שבעבודה זוגית משותפת ניתן להגיע לתוצאות מסויימות. זוהי כמובן טענה כללית מאד, ובעצם, בני זוג בדרך מצפים שבעבודה זוגית משותפת ניתן יהיה להגיע לכל מקום -- לכבוש כל פסגה -- שאם לא כן, למה הם ביחד. ויש אחרים ששוב ישפכו תובנות על הדרך בה
הם רואים יחסי שליטה. אבל לך זה לא ממש עוזר. המילים המדוייקות בהן בחרת לנסח את זה אינן רלבנטיות כאן. מה שאתה רוצה בסופו של יום זה סשן עם אשתך, מימוש הפנטזיות האלה שנמצאות איתך בכל פעם שאתה רואה ביטוי לדומיננטיות נשית בסביבה, עם האשה שאיתך, עם האישה שבחרה אותך מכל הגברים.

נסה לחשוב על הצד החיובי: המצב שלך עוד טוב, שהרי אתה רוצה לממש את הפנטזיות דווקא עם אשתך. אני מכיר בחורים רבים מטובי בנינו שכאשר כבר נפתח להם ערוץ התקשורת עם בנות זוגם באשר לנטיותיהם המיניות, התעוררה בעייה אחרת -- הם לא יכלו בשום אופן לראות את בנות זוגם שולטת בהם באיזושהי צורה. עליך להודות למלאכי הבדסמ שמצבך אינו כזה, ולא רק להודות, אלא גם לנצל את המצב לטובתך: דבר איתה. חלוק עימה את משיכתך אליה בקונטקסט שמעניין אותך. אל תתחיל להיות שפוט בחיי היום-יום כמו שמישהי הציעה כאן, כי זה עלול לזעזע אותה יותר מכל. דווקא בסיטואציות האינטימיות -- דווקא שם נסה להוציא את זה החוצה. אם יש בה איזושהי משיכה מינית לעניין, היא עשויה לצאת בדיוק אז.

תקשורת, תקשורת ועוד תקשורת. וסבלנות. בהצלחה.
לבטוב​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 14 ביולי 2010

גם לי הייתה תקופה כזאת

לבטוב​(לא בעסק) • 14 ביולי 2010
גם לי הייתה תקופה כזאת שבה ניסיתי לחשוב ולהפוך את אשתי למלכה.
עקבתי אחרי מעשיה,סגנון הדיבור וחשבתי שהנה היא כן מלכה ורק לא מודעת לכך.
הסברתי לה מי אני ומה אני
הפגשתי אותה עם אנשים "מהקהילה" חשבתי אולי.
היא ביקרה בדנג'ן (בתחילתו)
נפגשנו עם חברים לפני פליי פארטי (כמובן שהלכנו לפני שהתחיל)
היא ניסתה"לרצות" אותי בכל מיני מעשים של שליטה על מנת שלי יהיה טוב.אני הייתי עיוור,חשבתי שזכיתי.
לשמחתי ידידה מאוד קרובה שלי שנמצאת כאן הרבה וגילתה שגם בעלה בקטע,פגשה אותנו בכל מיני ארועים וראתה ושתקה.
עד שיום אחד העירה והאירה שאני מדמיין,אשתי לא כזאת ולעולם לא תהיה כזאת,היא אישה ככל הנשים.
מעשי היו די כפיתיים ואפילו אפשר לומר,שליטה מלמטה.
לכן ידידי,אם זה לא בא ממנה.אם זה לא האופי שלה.אם היא לא כזאת אמיתית(לא משחקת),לעולם לא תהיה.
ניסיונות אלה עשויים להביא לתסכול רב לשני הצדדים.
זאת הבחירה שלך,היא לא שולטת,היא אישה רגילה.
אז או שתתגרש ותמצא פרק ב עם אישה כזאת.

או שתסביר לה שאינך יכול בלי זה והיא תקבל את זה .
או שתתחיל בסתר לחפש את החסך הנוראי שנמנע ממך
ותחפש ותחכה למלכה שמוכנה לשעבד נשוי תסכים לקחת אותך תחת חסותך וזה לא קל.
בכל אופן שיהיה לך בהצלחה
Morticia
Morticia • 14 ביולי 2010
סליחה אבל כל הנשים הן מלכות
כל אחת בדרכה

אלו עבדים אמיתיים וגברים סאבמיסיביים שהם מאוד מאוד נדירים

ובאופן אירוני למדי, במיוחד כאן!

(אתמול לא הסכמתי להצליף בבעלי, אז הוא בגד בי - מגיע לי! עוד אישה...)
the rain song
the rain song • 14 ביולי 2010
Morticia כתב/ה:
סליחה אבל כל הנשים הן מלכות
כל אחת בדרכה

אלו עבדים אמיתיים וגברים סאבמיסיביים שהם מאוד מאוד נדירים

ובאופן אירוני למדי, במיוחד כאן!

(אתמול לא הסכמתי להצליף בבעלי, אז הוא בגד בי - מגיע לי! עוד אישה...)

אין ספק מורטי
שאת צודקת - זה הכי בעולם
עמוק
עמוק • 14 ביולי 2010
מצטרף לכמה מהמשיבות והמשיבים לפני.

אם תנסה "להפעיל" את אשתך אתה הופך אותה לאובייקט של שליטה. השליטה שלך.

הדרך היחידה היא להתייחס אליה כאל מלכה. להקטין את עצמך, להעמיד את הרצונות שלה לפני אלה שלך. לא בגלל שאתה קטן אלא מפני שהיא גדולה.

כלומר השינוי בגישה צריך לקרות אצלך.
cai
cai

Re: גם לי הייתה תקופה כזאת

cai • 14 ביולי 2010
לבטוב כתב/ה:

אשתי לא כזאת ולעולם לא תהיה כזאת,היא אישה ככל הנשים.
...
היא לא שולטת,היא אישה רגילה.

icon_eek.gif
מד ו י ק

Re: עצה כיצד לגרום לאשתי להיות מלכה?

מד ו י ק • 14 ביולי 2010
עורך דין 1 כתב/ה:
שלום רב
לאחר 5 שנות נישואים החלטתי לגלות לאשתי כי אני אוהב להיות עבד וכי אני זקוק לזוגיות בעלת אופי של שליטה. צפיתי עם אשתי במספר סרטים, אולם אשתי אינה מצליחה כל כך להתחבר לכך, קשה לה לעשות דברים שמשפילים אותי ובכלל קשה לה להיות בצד השולט, היא באמת עושה מאמצים רבים לנסות ולהיות לי למלכה אולם היא מודה שהיא אינה יודעת איך להיות וכי כנראה דבר זה יקח זמן
אנא אודה לקבלת עיצה כיצד אוכל לגרום לאשתי היקרה להיכנס לעניין הזה

תקנה לה כתר.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 14 ביולי 2010
איך אשתך הגיבה לגילוי?
רפאל
רפאל • 14 ביולי 2010
עורך דין 1,

אני אנסה להיות פרגמטי:

(1) אם אתם רואים סרטים, והיא מנסה מאוד להיות המלכה שאתה רוצה, אז אני חושב שלא מעט יכול להתרחש ביניכם.

(2) לא פחות מאשר ה"מה לעשות" חושב  "מה לא לעשות". אז קודם כל, על תעמיס עליה הגות בדס"מית, פורנו, קישורים לכלוב, אירועים של הקהילה וכו'. אם היא לא חלק מן העולם הזה הדברים האלו יעמיסו, יבלבלו וילחיצו יותר מאשר יסיעו. דבר איתה במושגים שהיא מכירה, וברגשות שהיא מכירה. נסה לפתח את השליטה בסבלנות ומתוך העולם האינטימי שכבר קיים ביניכם. תגעו זה בזו פיסית, ופשוט תעשו את הדברים, ותתעסקו פחות בהגדרה של הדברים. (אתה רוצה לסגוד לכפות רגליה, למשל? אז פשוט תעשה את זה בתשוקה ובאהבה, ותראו מה קורה. אל תערוך איתה סימפוזיון מקדים על סגידה ועל הסימליות של כף הרגל בהקשר של שליטה. ואל תנסה להוציא ממנה הכרזה שכלתנית של מה היא רוצה בדיוק, ומה היא מרגישה ביחס לכפות רגליים. את הדברים האלו תשאיר לעתיד.)

(3) היא ככל הנראה לא הפאם פטאל שאתה מפנטז עליה. לפחות לא כרגע. אז אל תצפה ממנה להיות מושא הפנטזיות שלך מחר בבוקר. זה אולי נשמע טרוויאלי, אבל זה חשוב. היא לא יכולה להיות כרגע השולטת האולטימטיבית. פשוט כי היא לא כזו. היא לא מכירה את זה. ואם היא תנסה את זה כל הזמן, היא תיכשל כל הזמן. והיא תראה את האכזבה שלך. והתסכול ילך ויגדל. לחילופין, עשו דברים קטנים. והקפד לתת משוב חיובי. אם אתה רוצה שתקשור אותך? פשוט עשו את זה. וכאשר אתם עושים את זה, תן לה להרגיש כמה זה נהדר מבחינתך וכמה היא נהדרת שם מבחינתך. זה חשוב, כי בתור מי שנושם בדס"מ הרבה שנים, אתה בוודאי מעבר לפרדוכסים של "זה גם משפיל אותי אבל זה גם בדיוק מה שעושה אותי מאושר". רק שהיא עוד לא מעבר לזה. היא, כפי שאתה אומר, מרגישה שלא בטוב להשפיל אותך. ובשביל להבין שהשפלה שלך יכולה להכניס לחיים שלכם תשוקה ואושר, היא לא צריכה דרשה. כי העניינים האלו לא נכנסים ללב באופן רציונלי. היא פשוט צריכה לראות את זה ולהרגיש את זה. אז שוב, זה אומר יותר לעשות, ופחות לדבר. והרבה סבלנות.

(4) למשך התקופה הקרובה תצטרך לוותר על חוויות החוסר אונים, על פסיביות, ועל האפשרות של להיות מובל. את השינוי בקשר שלכם אתה מבקש. ועד שהיא תצטרף לרצון שלך, אתה צריך להוביל את השינוי. זאת אומרת - ליזום דברים ולהקפיד על כך שאתה נותן לה משוב חיובי כל הזמן. על הנייר זה נשמע פשוט מאוד, אבל בפועל זה יכול להיות מתסכל משהו. כי זה אומר שבכמה מובנים תצטרך להיות ההפך מנשלט.