בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניקים כפולים: האם זה משנה?

קליבר​(שולט)
לפני 13 שנים • 15 ביולי 2010

ניק כפול זה התעלול

קליבר​(שולט) • 15 ביולי 2010
הכפילות הזו בדרך כלל לא באה למטרות "טובות" אלא למטרת התחזות , נסיונות חוזרים ונשנים להגיע למישהיא או מישהוא וכד' .
יש כאלה שיש להם ניק נוסף למטרות כתיבה וכד' והן מציינים זאת בפומבי זה בסדר , אבל רוב הכפולים מחזיקים את השמות הנוספים שלא למטרה כשרה .

סינון אחד הוא חבר זהב , שאם אדם השקיע X ש"ח להזהבת הניק סימן שזה אכן אותו אדם ( וגם זה לא ב-100% סינון נוסף הוא הוותק של אותו כינוי , וההשתתפות שלו בתגובות או בהתכתבויות

אחרת , יש להזהר !!!
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 15 ביולי 2010
Brave Dwarf • 15 ביולי 2010
RIR,

אני יכול לציין סיבה נוספת לפתיחת ניק כפול, שבעיניי חשובה יותר מכל הסיבות שמנית, וזאת העובדה שלמרות שכלוב ממוקם במרחב וירטואלי, הוא פסק מהיות מקום אנונימי ברגע שהחלו מפגשים מאחורי הקלעים ואולי אף מאז נוספו האלבומים באופציה של הפרופיל. מה שאומר שכיום, משתתף שאינו מעוניין שפרק מחייו, אותו הוא בוחר לחלוק עם שותפים לנטיותיו המיניות, ישויך אליו, נמצא בבעיה ולכן עומדות בפניו שתי ברירות – או לסכור את פיו, אצבעותיו ולבו או לברוא כינוי נוסף בזמן שהוא משאיר את קודמו על מקומו למען לא לאבד את הקשרים שיצר מכבר.

וזאת סיבה אותה אני רואה כסיבת ה"קודש קודשים" ולמענה מוכן, או יותר נכון "רוצה", להעלים עין מחוסר נוחות (מזערי לטעמי) שנגרם לפעמים על ידי כפל כינויים של משתתפים. כי עד כמה שזה מפתיע, דווקא אני שלא שותף לפעילויות חוץ-כלוביות, רואה בכלוב מעין קרש הצלה עבור חברי הקהילה. קרש הצלה מפני הבדידות והבידוד ולכן מאמין שאסור עלינו להלין על התופעה אלא תחת זאת לקבלה בהבנה.

במאמר מוסגר אזכיר שאנחנו נמצאים במרחב וירטואלי ושחבל לטשטש את יתרונותיו (כגון אנונימיות) כי אז יהפוך לשכונה ארצישראלית מאובקת בה לשכנים יש ידע ואף דעה על כולם או לרחוב הומה אנשים מפניו נמלטנו אל הפתיחות וההבנה הקהילתית של הכלוב. למרות שבשביל זה ... HEH כבר מאוחר מדי. )-:
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 16 ביולי 2010

Re: ניק כפול

בלוסום​(לא בעסק) • 16 ביולי 2010
DanaDomme כתב/ה:
אני מאוד חשדנית כלפי אלה שמשנים את הניק שלהם לעיתים קרובות וחושבת שזה מיותר, צריך לבחור ניק ולדבוק בו תמיד.

בתור מישהי שעושה כן, ולא היחידה שעושה כן, צר לי - אבל זכותי המלאה אם ניק לא מתאים לי יותר, לשנות אותו פעם בחודש כאוות רצוני.

גם אני נגד כפילות ניקים, אבל שינוי ניקים הוא דבר אחר לגמרי - ואין לערבב אותו פה כלל, הוא כלל לא קשור.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 16 ביולי 2010
ואני סופר חשדן כלפי אלו שכינויהם כאבן שאין לה הופכין ופי כמה כלפי החשדנים.
כי התסריט הנחשד טמון בחושד. וכי תפשיט מטיף ויתגלה חטא.
לבטוב​(לא בעסק)

ניק כפול

לבטוב​(לא בעסק) • 16 ביולי 2010
לתשובתי זו יש שתי פנים

אם למשל לאדם מסויים יש ניק ולא משנה מוצהב או לא והוא כותב בניק הזה ומוכר בניק הזה אבל הניק השני הינו למטרת הכרות בתחום ששונה מהניק הראשי,זכותו או בעייתו.
למשל מלכה שרוצה נשלט וזה הרצון הראשי שלה ומאידך יש לה עוד ניק שבו היא מחפשת בדיסקרטיות נשלטת ואיננה רוצה שיזהו אותה כדו מינית,זכותה.

אבל במידה ולאדם יש ניק ראשי והמשני הוא רק לצרכי התנגחות או יצירת ויכוח או תרמית או הרצת שרשור על מנת שיראו שזה מעניינים,לטעמי תרמית פסולה.
לדוגמא יכול להיות אדם שכותב בניק משני דברים שמקוממים אחרים ולו רק על מנת ליצור מהומה ובניק השני(הראשי) "נלחם הניק האחר על מנת שיראו שהוא"נחמד" ,"מנומס" ,אינטיליגנטי"
זאת דרך פסולה שאיננה ראויה.
the rain song
the rain song • 16 ביולי 2010
אילו אני הייתי פותחת ניק נוסף בגלגול הקודם שלי אני משערת שהיו יכולים להחסך ממני כל מיני בלגנים. או בקיצור מה שהגמד אמר בשבחי האנונימיות.
ניק שמשמש ל"כתיבה אישית במיוחד" מובן לי מאוד. היום ברוך השם אני לא זקוקה לזה יותר, מהסיבה הפשוטה שאין לי יותר מה להסתיר מאף אחד.
ידוע שיש המשתמשים באופציה הזאת למטרות נלוזות וזה פסול אבל לא נראה לי שאפשר להמשיך בתרמית לאורך זמן כי אם מתקדמים לשלב היכרות אז הרי שהאמת מתגלה.
ובעניין החלפת ניקים - תודה לכלובי על אופצית ה"הסטוריה". עוד אחת מהתמורה ל-150 ש"ח בשנה.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

בעייתיות הניק הכפול.

קשה לכתוב "בעד" או "נגד" ניק כפול, שכן למעט סיבה אחת
שציינו פה, קרי, פתיחת ניק כפול לצרכי כתיבת בלוג אנונימי בו הכותב
משחרר מעצמו דברים שקשה לו לשחרר בניקו הידוע פה, אני לא מוצאת שום
סיבה הגיונית/מוסרית/מקלה לפתיחת ניק כפול.

לאור שנותי בכלוב (והן לא מעט כפי שאפשר להיווכח) 99% מהניקים הכפולים
הנפתחים פה אינם למטרות חיוביות, לדוג':

*ניק מסויים מנסה מזלו עם מישהי מסויימת ולא הולך לו, הוא מחליף ניק
ושוב מנסה, הפעם בניק אחר - כי אולי, רק אולי בניק האחר ילך לו
ולא מעניין אותו אותן סיבות שבשלהן היא פסלה אותו בפעם הקודמת-הוא "חייב" להשיג
אותה.

*ניק מסויים שאוהב לשחק משחקי רגש עם ניקים אחרים וכל פעם מפיל ברשתו
אנשים כאלו או אחרים-למה? כי הוא יכול להחליף ניק בכל נשימה אז למה לא לשחק?

*ניק הנפתח על מנת להרע לאנשים אחרים (ומאלו ממש לא חסר, ע"ע דיונים
בפורומים או מריבות הזויות בצ'אט), או לשם יצירת אוטינג ל"יריב" כזה או אחר.

*ניק הנפתח במטרה לדלות מידע כזה או אחר (כמובן לא לשימוש חיובי).

*ניק שפותח האלתר אגו של הניק המקורי ובו הוא כמובן מציג לא את מי שהינו
אלא את מה שהיה רוצה להיות ועל הדרך כמובן, בשקריו, פוגע באחרים.

אני יכולה להמשיך ולכתוב עוד עשרות סיבות למה אין שום דבר חיובי בפתיחת
ניק כפול ולמה אין מידת סלחנות כלפי זה, כאשר חושפים אותו.
אפשר לספור ,לדעתי, על אצבעות כף יד אחת את אלו שלא נפלו בצורה קלה או כבדה,
לתעלולי הניקים הכפולים.

זה למה RIR אין להקל או להביט בבדיחות דעת על אנשים הפותחים
ניקים כפולים (ולא מיידעים כמובן).
גברים​(שולט)

Re: צימצום מספר הניקים.

גברים​(שולט) • 16 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
גברים כתב/ה:
לא כולם כאלו.

יש כאן גם כאלו, שעשו מעשה והחליטו, ממניעים אידיאולוגים ולמען טובת הכלל, כמובן, לתרום לצימצום מספר הניקים באתר.
אפשר הסבר למתקשים, בבקשה?

את מתכוונות למתקשות. (הבחורים שמתקשה להם כאן זקוקים לדברים אחרים).

אנחנו החלטנו לתת דוגמא אישית - במקום 2 ניקים לכל אחד, ניק אחד לכל שניים.

והכל למען הקהילה, כמובן.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 16 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
ואני סופר חשדן כלפי אלו שכינויהם כאבן שאין לה הופכין ופי כמה כלפי החשדנים.
כי התסריט הנחשד טמון בחושד. וכי תפשיט מטיף ויתגלה חטא.

תתפלא, אבל יש כאלה שמאמינים ששינוי הניק מביא לשינוי המזל. אין פה שום foul play - שום דבר אין פה.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
Brave Dwarf כתב/ה:
RIR,

אני יכול לציין סיבה נוספת לפתיחת ניק כפול, שבעיניי חשובה יותר מכל הסיבות שמנית, וזאת העובדה שלמרות שכלוב ממוקם במרחב וירטואלי, הוא פסק מהיות מקום אנונימי ברגע שהחלו מפגשים מאחורי הקלעים ואולי אף מאז נוספו האלבומים באופציה של הפרופיל. מה שאומר שכיום, משתתף שאינו מעוניין שפרק מחייו, אותו הוא בוחר לחלוק עם שותפים לנטיותיו המיניות, ישויך אליו, נמצא בבעיה ולכן עומדות בפניו שתי ברירות – או לסכור את פיו, אצבעותיו ולבו או לברוא כינוי נוסף בזמן שהוא משאיר את קודמו על מקומו למען לא לאבד את הקשרים שיצר מכבר.
איני בטוחה שהבנתי לחלוטין את כוונתך. האם אתה מתכוון לאדם, שברגע שהוא רוצה לכתוב משהו אישי - הוא כותב אותו תחת הכינוי השני? מעין כינוי לצורך בלוג?
אבהיר את שאלתי: לא הבנתי איך אותו אדם מחלק את דבריו בין המשתמש ה"מוכר" לבין המשתמש ה"אנונימי". אתה יכול, בבקשה, לחדד את הנקודה הזו?

רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
*ניק שפותח האלתר אגו של הניק המקורי ובו הוא כמובן מציג לא את מי שהינו אלא את מה שהיה רוצה להיות ועל הדרך כמובן, בשקריו, פוגע באחרים.
אני לא בטוחה שהבנתי למה את מתכוונת. אפשר דוגמה, בבקשה?