לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

נולי
לפני 13 שנים • 23 ביולי 2010
נולי • 23 ביולי 2010
א. כשיורדים לשרשרת בנות הסבירות שהבנות ידבקו אחת מהשניה גבוה לפחות כמו הסבירות שהיורד ידבק......כלומר יעביר מאחת לשניה כל מיני צרות.
ב. זו קהילה בריאה. אחרת כבר היו פה מליון שירשורים על ה"שולטת הXXX שהדביקה את כולנו" עם תאור מפורט ואאטינג רב משמעות.
ג. שים קונדום על הלשון ותהילים בכיס. זה ישמור עליך.

שבת חלום
N
המלט
המלט • 23 ביולי 2010
Morticia כתב/ה:
אני חושבת שמעבר לכך שדון קישוט הביע עוד דוגמא מיני אלף לזלזול בנשים שרווח כאן באתר בקרב גברים רבים
.

זה לא משנה מה הנושא, תמיד את מגיעה ל"זלזול בנשים", שהביטוי הכי מהותי שלו בכלוב ללא שום צל ספק נמצא בראש שלך. במקרה הספציפי הזה הנ"ל, הבחורה פשוט מדברת שטויות, ומישהו העיר לה על כך. זה לא קשור לעובדה שהיא אשה והמעיר גבר, כמו שזה לא קשור לזיווג אלפקות, השתלטות על ספינות בלב-ים, או עתיד פרוייקט הנפט של גבעות עולם.
Morticia
Morticia • 23 ביולי 2010
המלט כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
אני חושבת שמעבר לכך שדון קישוט הביע עוד דוגמא מיני אלף לזלזול בנשים שרווח כאן באתר בקרב גברים רבים
.

זה לא משנה מה הנושא, תמיד את מגיעה ל"זלזול בנשים", שהביטוי הכי מהותי שלו בכלוב ללא שום צל ספק נמצא בראש שלך. במקרה הספציפי הזה הנ"ל, הבחורה פשוט מדברת שטויות, ומישהו העיר לה על כך. זה לא קשור לעובדה שהיא אשה והמעיר גבר, כמו שזה לא קשור לזיווג אלפקות, השתלטות על ספינות בלב-ים, או עתיד פרוייקט הנפט של גבעות עולם.

אני מסכימה שלא כל דבריה הביעו פניני חכמה או איזו בגרות נפש יוצאת דופן

אבל גם אם נשים בצד את הבחירה שלו להעיר לה על דבריה באופן בו הוא עשה,
הזלזול שיש כאן בנשים הוא לא רק בראש שלי המלט...

עם זאת אני בהחלט מוכנה לפגוש אותך בעמק השווה ולסגור על זה שיש כאן נטייה לזלזול בבני אדם, באופן כללי
וכמו שאתם תמיד מתלוננים - הרוב כאן גברים והנשים? רובינו הרי לא באמת מלכות...

סוף שבוע נעים שיהיה לך
icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 23 ביולי 2010
Morticia כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
.

אני מסכימה שלא כל דבריה הביעו פניני חכמה או איזו בגרות נפש יוצאת דופן

אבל גם אם נשים בצד את הבחירה שלו להעיר לה על דבריה באופן בו הוא עשה,
הזלזול שיש כאן בנשים הוא לא רק בראש שלי המלט...

עם זאת אני בהחלט מוכנה לפגוש אותך בעמק השווה ולסגור על זה שיש כאן נטייה לזלזול בבני אדם, באופן כללי
וכמו שאתם תמיד מתלוננים - הרוב כאן גברים והנשים? רובינו הרי לא באמת מלכות...

סוף שבוע נעים שיהיה לך
icon_smile.gif

ואני לא מוכן לפגוש אתכם בעמק השווה. הוא זלזל בה כי היא אשה. לא משום סיבה אחרת.
זה מגעיל.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: אין יותר ענווה בעולם?

המלט כתב/ה:
שולטת צעירה 21 כתב/ה:
אני חושבת שפותח האשכול הוא אדם מאוד אחראי שאכפת לו מעצמו ומהבריאות שלו ולא מתכוון לזרוק את זה לפח בעקבות חרמנות רגעית, בניגוד לרוב הכותבים פה...

אני אישית, לא נותנת לאף אחד לרדת לי עד שאני רואה שהוא עבר בדיקה למחלות מין כמה שיותר עדכנית לפני שהוא בכלל מתקרב אליי...
בלי קשר דיברנו אתמול ארוכות ועושה רושם שפותח האשכול הוא בין הבודדים (ואני יכולה לספור אותם על יד אחת) שעברו את הסלקציה שלי. וסתם שתקבלו פרופורציות - מאתמול בערב עד עכשיו קיבלתי יותר מ-300 (!!) פניות.
יש פה הרבה זבל אבל בתוך כל זה הצלחתי לדלות כמה אנשים נדירים ומדהימים שעונים על שלושה קריטריונים עיקריים:

1. נראים ממש טוב.
2. יודעים להתנסח כמו שצריך.
3. יש להם אישיות מדהימה.

כמה שהקריטריונים נשמעים בנאליים, אין פה כמעט אנשים כאלה...

מבלי להיכנס לקלילות הדעת (שולחת מי שיורד לך להיבדק??) המאפיינת את המלל שאת מייצרת, אני חושב שיקח לך טיפ טיפה יותר משלושה שבועות (שזה הזמן בו את נמצאת כאן) לעמוד על טיבם של "רוב הכותבים פה".
ג'י, המלט, אבל היא אמרה להכנס לפרופורציות - אחרי הכל, היא קיבלה 300 פניות (!!) ביומיים. icon_rolleyes.gif

צ'ארנוחה כתב/ה:
מה שמוזר לי זה שפותח השרשור בחר לפרסם את המוצר הזה דווקא בפורום הבנות על הבנים. כאילו, יש כאן מישהו שאוהב בכלל קנלינגוס?
יש כאן מישהו שיודע בכלל מה זה קנלינגוס? אני חושדת שזה קשור לקלינגונים, אבל לא לגמרי בטוחה איך.
אלימלך
אלימלך • 23 ביולי 2010
קנלינגוס זה כמו אנאלינגוס , רק שזה מקדימה.
הגיוני שבפורום פה יתעסקו יותר באנאלינגוס.
יורד לחתיכה עם שוט
לפני 13 שנים • 24 ביולי 2010

כל אחד כותב פה כאילו היא רופא

יורד לחתיכה עם שוט • 24 ביולי 2010
אם אתם כל כך מומחים,

אולי תפרטו את מחלות המין הקיימות.

אילו מחלות יכולות לעבור מפות לפה,

ואילו מחלות יכולות לעבור מפה לפות.
Morticia
לפני 13 שנים • 24 ביולי 2010
Morticia • 24 ביולי 2010
מה זה המשפט הזה: