לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

מUחדת
לפני 14 שנים • 1 ביולי 2010

אני אשחרר כותרת, אגש לישון ואגיש מהדורה מורחבת עם שחר.

מUחדת • 1 ביולי 2010
ערב בלהות.
למזלי הייתי עסוקה במיליון דברים ולא יכולתי לשבת מול מפגן האימה המוזיקאלי,
אבל ראיתי ושמעתי מספיק כדי לחשוב שחרשות זה אחלה ועיוורון זמני הוא לא קללה ברגעים מסויימים.

נתחיל מהסוף- שחר הרקון, גרסתו הדהוייה והמוכשרת פחות של הראל סקעת הלך הביתה.
אנו, היודעות צער ומצוקה מהי- לא נזיל עליו דמעה ונשמור את רגעי השבירה שלנו למתמודדים שווים יותר שהולכים ומצטמצמים מול אוזנינו. זה לא כי חוזליטו הלך הביתה. זה כי משהו מהקסם אבד והם נעשים יותר ויותר מעצבנים, בעזרתה האדיבה של ל.אשורי, המלבישה מהגהנום.

הולכת לישון, אמרתי? אבל אם כבר ליאת אשורי, בטח שמתם לב לאהיל השחור שדנה לבשה וחבשה הערב.

ערב צפיקה פיק הזה, שאמור להיות קליל ומלא בועות סבון אווריריות היה כבד יותר מטנק מרכבה סימן 3. מזעזע זו מחמאה אדירה למפגן הבלהות שהלך שם.
רוני רקדה. כלומר זזה. נעה באי נוחות. ניסתה להיות קלילה ונראתה אפילפטית משהו.
זה היה נוראי ומגושם. ולא קשור. אבל היא ריגשה. טוב, לא באמת.
היבה יבבה את "אני לא יכולה בלעדייך" גרסת אום-כולתום בואך ג'ולייטה (גגלו), בת חיה באילוז' ולא יוצאת מפוזת באתי ממצוקות- אני וקורט קוביין אחים בדם- אני תוהה משמע אני קיימת.

דוייצ' הייתה חביבה עם "לגור איתה" אבל דיאנה הסופר קול הייתה מעולה למרות עיבוד בעייתי, ובגלל שעפה לנוח אסיים בה ואמשיך מחר, כי היא באמת הדבר הטוב היחיד שקרה בערב ליקוק התחת הפיקי שעבר על כוחותיי.

על החתום,
לאה גנוב.
Bent
לפני 14 שנים • 24 ביולי 2010

מי נשאר

Bent • 24 ביולי 2010
הבנתי השהעיפו לי את נועה?

דבילים.

והילד עוד שם, זה ראיתי בשנייה של תקציר.

באסה ילדות בנות 16 מנצחות איכות בצורה כול כך בוטה.
walking dead
לפני 14 שנים • 27 ביולי 2010
walking dead • 27 ביולי 2010
אין, מבחינתי כוכב נולד הסתיים. העיפו את נועה, מה עוד נשאר? להעיף את אבי בן אבו כפרות, דיאנה גולבי-תעשי-לי-ילד, את יובל לב-טוב-למכור-סיגריות-הוא-כבר-לא-יחזור?

בקיצור, מסתמן גמר מחריד במיוחד של אני-כבר-לא-ילד-ויש-לי-קול-מתכתי-שמעיד-על-זה-אור גלעדי, החיוך-שלי-שווה-מיליון-אסאמאסים-של-ילדות-בנות-12-יובל מרון ושמה-פס-על-כולם-עם-המבט-המתנשא-שלי-בת נטף חסרי הכשרון.
מUחדת
מUחדת • 27 ביולי 2010
free spirit כתב/ה:
אין, מבחינתי כוכב נולד הסתיים. העיפו את נועה, מה עוד נשאר? להעיף את אבי בן אבו כפרות, דיאנה גולבי-תעשי-לי-ילד, את יובל לב-טוב-למכור-סיגריות-הוא-כבר-לא-יחזור?

בקיצור, מסתמן גמר מחריד במיוחד של אני-כבר-לא-ילד-ויש-לי-קול-מתכתי-שמעיד-על-זה-אור גלעדי, החיוך-שלי-שווה-מיליון-אסאמאסים-של-ילדות-בנות-12-יובל מרון ושמה-פס-על-כולם-עם-המבט-המתנשא-שלי-בת נטף חסרי הכשרון.

אני לא סובלת מספיק בשביל נבואת זעם כזאת?!
כי אני סובלת! וזו נבואת זעם מחרידה!
כי לא-באמת-חשבנו-על דוייצ'-בגמר..
מצד שני- לא חשבנו שיובלי מבולבלי ישאר עד כאן ובטח שלא אוריל'ה.
וגם בת עולה לי על העצבים.

פריסי- את באמת חושבת שזה עלול להסתיים במפח הנפש הזה?

כי כל העונה הזו היא פוטנציאל לא ממומש.
כמו מאהב עם זין כזה גדול ועם ביצועים לוקים שרק רוצה לעשות כפיות כל הלילה.
אוף.

שיגמר כבר.
עם אביל'ה-הנסיכה דיאנל'ה- וליידי שרגאגאל'ה.
walking dead
walking dead • 27 ביולי 2010
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

אני לא סובלת מספיק בשביל נבואת זעם כזאת?!
כי אני סובלת! וזו נבואת זעם מחרידה!
כי לא-באמת-חשבנו-על דוייצ'-בגמר..
מצד שני- לא חשבנו שיובלי מבולבלי ישאר עד כאן ובטח שלא אוריל'ה.
וגם בת עולה לי על העצבים.

פריסי- את באמת חושבת שזה עלול להסתיים במפח הנפש הזה?

כי כל העונה הזו היא פוטנציאל לא ממומש.
כמו מאהב עם זין כזה גדול ועם ביצועים לוקים שרק רוצה לעשות כפיות כל הלילה.
אוף.

שיגמר כבר.
עם אביל'ה-הנסיכה דיאנל'ה- וליידי שרגאגאל'ה.

זה נכון שלא חשבתי שאנ'לא גבר ולא אישה תגיע לגמר, אבל לפחות למקום גבוה יותר. יותר מ... אור גלעדי, יובל מרון ובת נטף למשל! (הזעם, הו הזעם. אז ככה הרגיש ליטל פט כשהעיפו את קרינה?)

אל נא תיבהלי, נוסטרדמוס של כוכב נולד לא אהיה ככל הנראה. מקווה שהצדק ייעשה ולפחות דיאנה או אבי יהיו בגמר, אם לא שניהם ומגיע להם. הגדרת את זה מצוין - העונה התחילה עם יופי של מועמדים איכותיים לצד נטולי הכשרון שכנראה צריכים להופיע בכל עונה (כי מישהו צריך להיות זמר גרוע יותר מדנה'לה שלא תרגיש רע) ולאט לאט נטולי הכשרון הם ששורדים.

בלתי אפשרי להתעלות על הדימוי הגאוני שלך. לא עד שתסיימי לגאול אותי מוניליותי עקב היותי מזוכיסטית נשואה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 ביולי 2010
זה מבאס שהעיפו אותה, אבל רק בינינו (לא לזרוק עלי כלום!) זמרת גדולה היא הרי לא הייתה.
כל כוחה היה במחאתה וברגע שהיא לקחה את השיר החמודי הזה היה לי ברור שהיא תלך.

אבל לא ברור איך אור גלעדי ויובי (יובי, ליידיס, לא יובל חלילה) עדיין איתנו. ובת נטף מתנשאת ואיומה ובאמת נשמעת כל הזמן אותו דבר. אבל מה, אנשים בסביבתי הקרובה טוענים שיש בה משהו סקסי וכנראה בגלל זה היא עדיין פה. ואולי גם בגלל שאנשים לעיתים קרובות מבלבלים יומרנות עם אותנטית, דכאון עם כנות ומניירות עם יחודיות. (פתיחה גדולה של הפה, חצי חיוך, עיניים בוערות, השלמה כואבת, חצי הנהון, לעשות משהו עם היד, חיוך של השלמה, סוף השיר.)

דיאנה, אבי ויובי. יובי לוקח.
Inside your head
לפני 14 שנים • 28 ביולי 2010
Inside your head • 28 ביולי 2010
שלום,

אמנם מעט באיחור, אך אני בטוחה שאתן מספיק לבביות לפנות לי מקום בפינת הביקורת היומית/ שבועית/ חודשית/ עונתית בכל הנוגע לעונה הזו ולעונות בכלל של כוכב נולד.

אני, אני בכלל אוהדת מושבעת של האח הגדול, הבייבי השני של קשת.
מחכה בקוצר רוח לעונה השלישית.
מי יודע, אולי יפתחו פה שרשורים על גבי שרשורים שיתמכו בי בתור מועמדת מובילה בבית האח.
מבטיחה להביע את סלידתי לאלירז קבל עם צופי האח הגדול באותה מידה (אם לא יותר) שעשיתי זאת מאז פתיחת העונה השניה של האח על גבי כל מדיה אפשרית.
בנוסף, עבור תמלוגים מתאימים, מבטיחה להזכיר שם של כל אחד ואחת מכם לפחות פעם ביום אל מול מצלמות בית האח.

ובחזרה...
הרי לא התכנסנו כאן על מנת לקדם את מועמדותי בבית האח (למרות שזו מטרה נעלה בפני עצמה) אלא למען דברים ברומו של עולם הג'אנק הטלוויזיוני (קרי: כוכב נולד).
העונה השמינית (?) של כוכב נולד לא מצליחה לתפוס אותי מול הטלויזיה כפי שאני לפחות ציפיתי שיקרה.
מצד שני, אני מספיק מעורבת על מנת להיות חברה בדף האוהדים של דיאנה ואבי בפייסבוק.
אני חייבת להודות, שעד כה, הם מעולם לא שמעו בקול המלצותיי לשירים, שלדעתי כדאי להם לבצע.
על פי מה שנראה בשטח, כנראה רצוי שימשיכו בקו זה.
לעניות דעתי הכנה ולמודות עונות כוכב נולד לדורותיה, אבי ודיאנה לא יגיעו יחד לגמר, לצערי הרב ולצערם של רבים אחרים.
לדעתי האובייקטיבית הגמר יהיה עם אוהד, יובי והצלע השלישית לבחירתכם דיאנה או אבי.
מן הסתם שזה לא הגמר האופטימלי עבורי.
הייתי רוצה גמר שכולו טהרת האבי את דיאנה, מספיק שניים בגמר. מעולם לא הבנתי למה דוחפים צלע נוספת, כשיש שניים מספיק מצויינים, כל השאר לא חשובים ושהטוב מבין השנייים ינצח.

זה מזכיר לי את העונה שבה ז'קו אייזנברג לקח את הגמר, שהקרב על המקום השלישי היה בין מישל גוריאשוילי לבין רפאל מירילא, שני גיאורגים שהיוו גאווה לעדה (ובנימה זו: גאומארג'וס).
ההיסטוריה חוזרת על עצמה, מבחינתי בכל אופן, הקרב על המקום השלישי בגמר יהיה בין אבי בן אבו ודיאנה גולבי - וזה תרחיש שקורע אותי!
ולגבי כל שאר האספסוף...
אין לי יותר מדי מה להוסיף מעבר לדברים שכבר נאמרו כאן.
סולדת מבת נטף, יובי והתינוק (שאני לא זוכרת את שמו) הם שם על גבן של נעה דוייטש והדר גולד ה' יקום דמן! ואמרו אמן.

וזהו בעצם.
Bent

Re: מי נשאר

Bent • 28 ביולי 2010
bent_wordsmith כתב/ה:
הבנתי השהעיפו לי את נועה?

דבילים.

והילד עוד שם, זה ראיתי בשנייה של תקציר.

באסה ילדות בנות 16 מנצחות איכות בצורה כול כך בוטה.

מי נשאר?

1. דיאנה
2. אבי בן אבו
3. הילד החורק
4. המפצח מול הבארבי
5. הגבוהה נורא שהיא אישה עצמאית דעתנית ויוצרת אישית
6. ילדה אחת שאין לימושג מה שמה אבל אני חושב במוצא קווקזי / גרוזיני
7. יובי שאני מודה שבא לי לקשור אותו, עם גאג ואטבי כביסה הוא ישמע יותר טוב.
8. ?
9. ?
10. ?
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 ביולי 2010
אוי! איזה אתגר לבוקר זה!

1.יובי תלתלי זהב
2 בת האפלולית והמנג'סת
3. דיאנה
4. אבי בן אבו
5. בעל הפיצוצייה עם קול הזהב.
6. הילד
7. מעיין בוקריס (בוכרית?) שכנראה שורדת בגלל שהשופטים לא אוהבים אותה.
8. אוהד שרגאי (או כמו שמיוחדת הגאונה כינתה: לייד שרגגא.)
9. רוני מסוג סוואנט.
10. עידן עמדי (?!) למה? איך? מדוע? רק לאל ולצה"ל פיתרונים.
Inside your head
Inside your head • 28 ביולי 2010
השישיה המובילה:

אבי בן אבו
דיאנה גולבי
יובי
עידן עמדי (רק בזכות דמעות התנין בזמן החזרות)
אור גלעדי
אוהד שרגאי (יתכן במקום יובלו לב טוב)

==============

רבעיית התחתית:

בת נטף
רוני גינוסר
מעין בוכריס
יובל לב טוב (יתכן במקום אוהד שרגאי)