לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

Bent
לפני 14 שנים • 28 ביולי 2010

תודה ממתק

Bent • 28 ביולי 2010
עכשיו אפשר לעדכן את השלישיה הרצויה:

דיאנה, אוהד, אבי.

זה שלי ואני די מרוצה אהיה עם זה מה שיהיה.

אבל כרואה שחורות, יובי והכינור הצעיר המיילל יגיעו לגמר עקב קצב הסמסים שילדות בנות 16 יכולות להנפיק.
מUחדת
מUחדת • 28 ביולי 2010
רבותי, חברי משכבר האודישנים, חברותי לספסל הנאשמים (בגזענות),
הורים מתים ותסמונות נכבדות:

איזה כיף שהחייתם את השרשור הזה!
(פתיחה גדולה של הפה, חצי חיוך, עיניים בוערות, השלמה כואבת, חצי הנהון, עושה משהו עם היד, חיוך של השלמה, סוף השיר [העמדה: פרלינה פולישוק])

העונה אומנם מחרודה- אבל השרשור הזה הוא בן של זמר גדוע מיתרי קול
וכל עוד אנחנו כאן- לא! נספיק! לשיר!
(מחיאות כפיים, צווחות נעורים, קלוז אפ על דנה, נעבור לפרסומות, הקוום נפתחים ע-כ-ש-י-ו)

העדה הגאורגית בארץ הקודש שכלה את המועמדת מטעמה, בטאשווילי (זכר כוכב לברכה).
אני מסרבת לקבל את נבואת הזעם של S.S (ברוכה הבאה לשרשורנו הנלוז) לפיה שני הפייבוריטים שלי ילחמו זה בזו על מקום בגמר.

מה יובי, מה?? למה אתם מבאסים אותי?
הוא חייב לעוף כבר בשלב המוקדמות. כלומר עכשיו. היום, ביום הזה ממש.
ואם לא היום אז מחרתיים.
עמדי נשאר בגלל הלם הקרב. היום הוא יבצע שיר שלו, ככל הנראה,
ומוטיב ההלם יחזור על עצמו בענק. שמעתי.
אור שם כי לובשי הכיפות, שלא יכלו להנות מהעונה הקודמת ששודרה בשישי-
מצביעים עבורו ברגליים. אבל מפה עד לגמר הדרך עוד ארוכה!

אפרופו- שמתם לב שבתוכניות האחרונות כל שופט אומר על כל מתמודד בכל רגע נתון שאין-אין-אין הוא בגמר, זה ביצוע לגמר, גמרת אותי/עלי יא פיינליסט וכו'
ושבאופן כללי פנל השופטים זה דרעק שאין כדוגמתו?
(מבט למטה. יד על הלב. פאוזה דרמטית. חיוך מסתורי)
פרלין​(נשלטת){ש}

העניין עם השופטים

פרלין​(נשלטת){ש} • 28 ביולי 2010
הוא:

שהם מאוד רוצים להיות אלה שסימנו את הכוכב הבא. וחוץ מזה הם לא רוצים להיות מרושעים מדי, אבל חושבים שהם מה זה קופירייטרים שנונים. כל אחד בפאנל בטוח שהשמש זורחת לו מהתחת במעט יותר עוצמה משל כל השאר.

חוץ מצדי. צדי הוא מותק והוא אותנטיש. אני מתה על צדיש. צדיש האותנטיש.
מUחדת
מUחדת • 28 ביולי 2010
פרלין כתב/ה:
הוא:

שהם מאוד רוצים להיות אלה שסימנו את הכוכב הבא. וחוץ מזה הם לא רוצים להיות מרושעים מדי, אבל חושבים שזהם מה זה קופירייטרים שנונים. כל אחד בפאנל בטוח שהשמש זורחת לו מהתחת במעט יותר עוצמה משל כל השאר.

חוץ מצדי. צדי הוא מותק והוא אותנטיש. אני מתה על צדיש. צדיש האותנטיש.

פרלינה פולישוקי קוקי-
צדיש אותנטיש כמו שוקולד-מנטה-מסטיש.
מנייריסט שכמותו.
האיש שהעביר את איך-קוראים-לו-שעף-מזמן-והתקבל-כי-למד-אצל-צדיש-צרפתיש
לא ראוי לתואר אותנטיש.
האיש שהתעלף מביצועי אלבז, שחושב שבת-מניירות-נטף "אמיתית",
שבז לצרפתייה הנשכחת על אובר דרמטיזציה
(כשהוא לבדו אחראי לכמה מהעמדות האירוויזיונים הגרועות בכל הזמנים!)
האיש הזה אותנטי כמו התימניות של מרגול. כלומר- הכי NOT.

אולי הוא לא חושב שהשמש זורחת לו מהטוסיק
אבל הוא בהחלט מניח שהוא האחראי להעמדה שלה בשמיים.
Inside your head
Inside your head • 28 ביולי 2010
כוסאמק! וואט א ביוטי!

אם התינוק לא עף היום, אני תובעת באופן ישיר, בעזרתו הנכבדת של צד ג,' את הפקת התכנית.
NO MORE שירי אינקובטור.
מרגיש לי כמו תומכת לידה לפעמים כשאני צופה בו שר.

עכשיו,
באמא שלי אם אני רואה את אבי או דיאנה מתעופפים היום, אני לא אחראית לפוגרום שאני אעשה בקומה 45 בבניין עזריאלי.
ואני אכן שוקלת בכובד גופי לסמסם.
האם תסמסמו?
מUחדת
מUחדת • 28 ביולי 2010
Separated Self כתב/ה:
כוסאמק! וואט א ביוטי!

אם התינוק לא עף היום, אני תובעת באופן ישיר, בעזרתו הנכבדת של צד ג,' את הפקת התכנית.
NO MORE שירי אינקובטור.

עכשיו,
באמא שלי אם אני רואה את אבי או דיאנה מתעופפים היום, אני לא אחראית לפוגרום שאני אעשה בקומה 45 בבניין עזריאלי.
האם תסמסמו?

ישתבח ניקך המשתלח, S.S!

אבל התשובה היא- לא.
אני אשב בחושך, אנשנש את ציפורניי, אגדף את צביקה ואנחר בבוז לשמע בחירות השירים הלקויות.
ארוץ להשתין בהפסקת הפרסומות, אקלל את ליאת אשורי, אקרא פרק תהילים ואזרוק מלח גבישי על הפלזמה.
אהלל את אביל'ה, אשבח את דיאנל'ה, אוציא מהארון את שרגאגאל'ה ואשנא להנאתי את חבר השופטים המקולקל, נטול ההומור העצמי ועתיר הספורלטיבים שלא מעוגנים במציאות.

אבל לסמס?
לא חבל על הטוקמן שלי?
פרלין​(נשלטת){ש}
Separated Self כתב/ה:
כוסאמק! וואט א ביוטי!

NO MORE שירי אינקובטור.

עכשיו,
האם תסמסמו?

אני תמיד מסמסת. גיליתי שמי שאני מסמסת לו נשאר בגלל שיש לי כוחות קוסמיים מיוחדים ואני והיקום גוף אחד. (זה כשלעצמו לא קל, אבל אני מתמודדת.)

חבל שאי אפשר לסמס נגד, זה היה יכול להיות כלי נהדר להוצאת אגרסיות. ויש אגרסיות. יש.
walking dead
walking dead • 28 ביולי 2010
רעיי היקרים,

קודם כל ברכות למצטרפים ולמצטרפות המבורכים לפאנל שלנו, הדבר היחידי שמסב אושר בימים קשים אלו בהם שוב כבכל עונה, מתמודדים טובים עפים בעוד חסרי הכישרון (אך יפי הבלורית) ממשיכים (ולעולם לא נשכח ולא נסלח על הדחתה של אליסה שפרגה הדיווה הפלילית בטרם עת בעונה 5, השם ייקום דמה)

כמו כל שנה, השיפוט נוראי ולא הוגן.

נראה שדווקא מרגול, על שלל חידודי הלשון הג'יברישיים שלה מצליחה להתלהב כמו שצריך ממי שצריך ולא חוסכת את שבטה גם ממי שהגדירה כפייבוריטים שלה בתחילת העונה. דווקא אדריכלית חומות החימר, מייסדת אם-קנית-לי-אז-מה-אני-לא-ילדה-קטנה והרוח הגבית של אשמור לי למשמרת את אהבתי – דווקא היא מיטיבה העונה לשפוט בצורה יחסית הוגנת. אולי זה הפן, אולי זה שיתוף הפעולה עם גל אוחובסקי, אולי אלו אדי הבוטוקס מהפרצוף של דנה – אבל משהו טוב קרה לה העונה.

טרם יבש הריר שמזיל פבלו על הנערות הנאות המשחקות לפניו (ובכך אין ספק כי הוא תחליף ראוי ביותר לאושייה צביקה פיק), גל אוחובסקי היה זה שסיפק את הביקורת הבונה האיכותית של העונה (בת נטף היקרה, נשמעת קצת טמבלית), מלבושיה המצועצעים של דנה חדים יותר מהאבחנות שלה וצדי, צדי ממשיך בחיפושו הבלתי נלאה אחר צורות חיים בינוניות ומטה שיפסיקו להיות "טובות מדי".

(שורה תחתונה: חבל-חבל שלא ביקשו מאיתנו, מבקרות מוכשרות וחדות אבחנה שכמותנו, להחליף את פאנל השופטים הטרחני. עם המשכורת של דנה הייתי מוכנה אף ללבוש את תחפושותיה של ליאת אשורי)

בתקווה כי התינוק אכן ימצא דרכו החוצה יחד עם המוצ'ילר הזחוח (כמו מיוחדת גם אני אנשנש בחיל ורעדה את מה שנשאר מציפורניי אחרי זעם ההדחה של נועוש)

פ. ספיריט, כתבת רווחה לענייני סעד, מצוקה וילדי בר מצווה שפג תוקפם
פרלין​(נשלטת){ש}

מה זה היה?

אני יודעת שאני שמאלנית-עוכרת-ישראל, אז אני לא נחשבת לכלום, אבל נכון שזה היה נורא?

כמה מלוקקים כוכב נולד יכולים להיות?
אין להם שום גבולות?
ואיך זה שרוני דלומי נמצאת בכל מקום? כמה אפשר לסבול?

אני אשכרה העברתי ל"מקור" בערוץ 10 כשהיא התחילה לשיר. "כוכב נולד" מתחילים לאבד אותי.
Inside your head

Re: מה זה היה?

Inside your head • 28 ביולי 2010
פרלין כתב/ה:
אני יודעת שאני שמאלנית-עוכרת-ישראל, אז אני לא נחשבת לכלום, אבל נכון שזה היה נורא?

כמה מלוקקים כוכב נולד יכולים להיות?
אין להם שום גבולות?
ואיך זה שרוני דלומי נמצאת בכל מקום? כמה אפשר לסבול?

אני אשכרה העברתי ל"מקור" בערוץ 10 כשהיא התחילה לשיר. "כוכב נולד" מתחילים לאבד אותי.

בכנות, אבי בן אבו היה נורא.
כואב לי להודות בכך, אך זה היה מזעזע.