לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על צרות עין והפוסלים במומם..

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 3 באוג׳ 2010
Brave Dwarf • 3 באוג׳ 2010
.555
Brave Dwarf
Brave Dwarf כתב/ה:
.555

מ. מתורבתת. את מכירה את ג גלית?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי אוג' 03, 2010 5:53 am, סך-הכל נערך פעם אחת
פסיכיאטר מתורבת
פסיכיאטר מתורבת • 3 באוג׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
.555

יאאאלה 6 בוקר פועל ייצור . האוטובוס מחכה לך . המפעל לא מחכה להגיגיך , יאאלה קום , לך תעבוד . יום נעים . נפגש אחר הצהרים אם ישאר לך כח , נשמיך , מבטיח לך המון הגיגים .

הישראלים הללו . משהו .
Brave Dwarf
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
.555

יאאאלה 6 בוקר פועל ייצור . האוטובוס מחכה לך . המפעל לא מחכה להגיגיך , יאאלה קום , לך תעבוד . יום נעים . נפגש אחר הצהרים אם ישאר לך כח , נשמיך , מבטיח לך המון הגיגים .

הישראלים הללו . משהו .

זה מהבלוג שלך:
קראתי שכשנשים חכמות רואות גברים עם שפם הם חושבות

אל תפנה אלי שוב. כמו כן כל אלה שרואים במשפט זה נכון.
אנא המקום שלך מוגדר בתחת ספציפי .
אני לעומת זאת בררן.

HE HE
פסיכיאטר מתורבת
Brave Dwarf כתב/ה:
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
.555

הישראלים הללו . משהו .

זה מהבלוג שלך:
קראתי שכשנשים חכמות רואות גברים עם שפם הם חושבות

אל תפנה אלי שוב. כמו כן כל אלה שרואים במשפט זה נכון.
אנא המקום שלך מוגדר בתחת ספציפי .
אני לעומת זאת בררן.

HE HE

הזקן הזה משהו בחיי. יותר גרוע מבן גוריון לפני אורגזמה . מצא משהו , נו שויין . לך לעבוד !!!! נמאסת !!! ססאאממק , הזקנים הישראלים הללו , מעצבנים ! איף . לך לקק"ל , תשתול עיצים או גזרים גמדים , תעשה משהו .
Brave Dwarf
גם אם אני צעיר ממך, אינך מרשימה אותי.
נסי ללבוש חצאית ורודה. יש לך סיכוי אם את אדמונית.
Mary Jane
Mary Jane • 3 באוג׳ 2010
גמד,
איזה אדם נורא אתה. פשוט נורא. לקרוא ולא להאמין.
פה מלוכלך, עולם ערכים מעוות, חסר בושה ולכל הפחות סייקו ללא תעודות.

מסכן מי שצריך לסבול אותך, יצור מזוויע.
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 3 באוג׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
תהיי בריאה.

לא עדיף שתבחן את רמת הבריאות אצלכם, בטרם אתה משלח ברכות כאלה בחוץ?

מי את שתקבעי מה יש להם לבדוק במערכת יחסים שלהם?
את המשלשלת האולימפית והורבלית בכלוב מאז סגרת את בלוגך והמשתמשת בו משל היה אסלה ובנו משל היינו נייר טואלט. תתרוממי לרגע מלשונו של הונילי הנעלב ותסתכלי בבבואה של עצמך. מי את בכלל? בתור מ מטורפת או מ מכוערת, את אותו הדבר. ייצור נטול חיים.

טוב. לפחות את יודעת לנפוח אל פי הטבעת מהבטן שלך (כפי שהעידו כאן). מה שמסביר מדוע כל מה שיש לך לומר נשמע כמו פלוץ.

למען הסר ספק, זאת הייתה סאטירה בטירה... ( מסיר קורה מהווריד האדום בעיני ותוקע את השפיץ בבוהן של אפצ'יקודה).
ככה אני אוהב את זה. ועכשיו תסתובבי, מ מטומטמת. אולי יגיע היום ואשדרג אותך ל- ד דפוקה.

בחיי , אתה זכר אדיוט עם מכנסי גינס של זקנים טיפשים , גם תפרן בלי שקל בתחת , גם אהבל משודרג , ישראלי מצוי מטה . לא מבין נו .
גם גר לו באיזו עיירת פיתוח או לא יודע מה , עם בלטות כמו שיש לו בטח בעזה עכשיו מארגנים לו קמחא דבלטא או קרמיקה . לך תעשה טובה לעצמך .שבור איזה קופת גמל וקנה לך כמה קלמנטינות ולך לטייל . יש לי סלידה מזכרים שרושמים שהם שולטים , כאילו שמחר אם יעצרו אותם ברחוב על שוטטות הם יציגו תעודת שולט . אויי גיוועלד מה הכלוב הזה עושה לבני האדם , חייבים לעצור את כלובי על השחתת הזקנים בישראל היפה והמזדיינת . גמד טיפש . לך תחליף לאישתך טמפון . כבר בוקר .

גם אתה מוזמן להוציא את הלשון מתחת שלה.

ולחילופין - סובב סובב, ותחדיר לה עד הגרון די עמוק כדי שתשתקו שניכם סופסוף . מנער את הרגל. לא ביקשתי ממך שתחדול לאונן לי על הקרסול?

תכלס מתורבת, לא מבין את הדואליות שלך... החלטת לפתח פיצול-אישיות גם-כן בחור? כי לפסיכיאטרים אכן יש נטייה להיות פסיכים, אבל חשבתי שאתה מעבר לזה.
ברצינות-
אתה מציג את עצמך בתור אדם חברותי, אתה מביע חיבה לכלבתי החמודה ואני מאמין שזה כנה, אבל אז מספיק שהדבילית הזאת פה, שטוענת שיש לה משהו במוח (ומתעקשת שזה לא איזה תא מקולקל או באג אחר), מתערבת בעניינים לו לה, אשר קשורים לאנשים שרק לפני כמה שעות מכתיבת מה שכתבת מסרת להם ד"ש חם ואתה מייד קופץ כנגד מי שמגנה את ההתערבות הזאת.

הגמד התערב בטיב-טעם, היה לו משהו מצחיק לומר על התנהלות לא כשרה של מישהי, נקודה; אתה עושה רושם סתם חיפשת סיבה לריב איתו וחבל.
כי אני אישית כבר שוחחתי יותר ברצינות עם הגמד מאשר השטויות שהולכות פה על דפי-הפורומים ותאמין לי, הוא בחור מספיק איכותי בשביל שאתה לא תנסה לכבס את הכביסה-המלוכלכלת של מר גב' בכוח המוח הזו על חשבונו.
וזה לא שאני יוצא כנגד זה כי הוא צריך עזרה, אל תטעה, במקרה הזה פשוט אתה יוצא איך לומר? על הפנים ואני דווקא תפסתי ממך יותר.
פסיכיאטר מתורבת
אמן החושים כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
תהיי בריאה.

לא עדיף שתבחן את רמת הבריאות אצלכם, בטרם אתה משלח ברכות כאלה בחוץ?

מי את שתקבעי מה יש להם לבדוק במערכת יחסים שלהם?
את המשלשלת האולימפית והורבלית בכלוב מאז סגרת את בלוגך והמשתמשת בו משל היה אסלה ובנו משל היינו נייר טואלט. תתרוממי לרגע מלשונו של הונילי הנעלב ותסתכלי בבבואה של עצמך. מי את בכלל? בתור מ מטורפת או מ מכוערת, את אותו הדבר. ייצור נטול חיים.

טוב. לפחות את יודעת לנפוח אל פי הטבעת מהבטן שלך (כפי שהעידו כאן). מה שמסביר מדוע כל מה שיש לך לומר נשמע כמו פלוץ.

למען הסר ספק, זאת הייתה סאטירה בטירה... ( מסיר קורה מהווריד האדום בעיני ותוקע את השפיץ בבוהן של אפצ'יקודה).
ככה אני אוהב את זה. ועכשיו תסתובבי, מ מטומטמת. אולי יגיע היום ואשדרג אותך ל- ד דפוקה.

בחיי , אתה זכר אדיוט עם מכנסי גינס של זקנים טיפשים , גם תפרן בלי שקל בתחת , גם אהבל משודרג , ישראלי מצוי מטה . לא מבין נו .
גם גר לו באיזו עיירת פיתוח או לא יודע מה , עם בלטות כמו שיש לו בטח בעזה עכשיו מארגנים לו קמחא דבלטא או קרמיקה . לך תעשה טובה לעצמך .שבור איזה קופת גמל וקנה לך כמה קלמנטינות ולך לטייל . יש לי סלידה מזכרים שרושמים שהם שולטים , כאילו שמחר אם יעצרו אותם ברחוב על שוטטות הם יציגו תעודת שולט . אויי גיוועלד מה הכלוב הזה עושה לבני האדם , חייבים לעצור את כלובי על השחתת הזקנים בישראל היפה והמזדיינת . גמד טיפש . לך תחליף לאישתך טמפון . כבר בוקר .

גם אתה מוזמן להוציא את הלשון מתחת שלה.

ולחילופין - סובב סובב, ותחדיר לה עד הגרון די עמוק כדי שתשתקו שניכם סופסוף . מנער את הרגל. לא ביקשתי ממך שתחדול לאונן לי על הקרסול?

תכלס מתורבת, לא מבין את הדואליות שלך... החלטת לפתח פיצול-אישיות גם-כן בחור? כי לפסיכיאטרים אכן יש נטייה להיות פסיכים, אבל חשבתי שאתה מעבר לזה.
ברצינות-
אתה מציג את עצמך בתור אדם חברותי, אתה מביע חיבה לכלבתי החמודה ואני מאמין שזה כנה, אבל אז מספיק שהדבילית הזאת פה, שטוענת שיש לה משהו במוח (ומתעקשת שזה לא איזה תא מקולקל או באג אחר), מתערבת בעניינים לו לה, אשר קשורים לאנשים שרק לפני כמה שעות מכתיבת מה שכתבת מסרת להם ד"ש חם ואתה מייד קופץ כנגד מי שמגנה את ההתערבות הזאת.

הגמד התערב בטיב-טעם, היה לו משהו מצחיק לומר על התנהלות לא כשרה של מישהי, נקודה; אתה עושה רושם סתם חיפשת סיבה לריב איתו וחבל.
כי אני אישית כבר שוחחתי יותר ברצינות עם הגמד מאשר השטויות שהולכות פה על דפי-הפורומים ותאמין לי, הוא בחור מספיק איכותי בשביל שאתה לא תנסה לכבס את הכביסה-המלוכלכלת של מר גב' בכוח המוח הזו על חשבונו.
וזה לא שאני יוצא כנגד זה כי הוא צריך עזרה, אל תטעה, במקרה הזה פשוט אתה יוצא איך לומר? על הפנים ואני דווקא תפסתי ממך יותר.

אני משקלל נתונים במהירות הבזק . כך אני עושה גם עסקים .

הגמד ? לא שווה הרבה . לא רק בהיבט המיני , גם בכל הסעיפים שבהם אני או נקבה אמורים לשקלל . הוא באמת סוג של ייצור שאינו תורם משמעותית לחברה ולקהילה . ולכן הוא בטל בשישים .

בכח ? שווה . גם מינית . גם כספית , גם מעמדית .

מה נעשה ? האדם הוא ייצור שאוהב למקסם את הרווחים . כלכלה בסיסית אמן .

דש לנקבה שלך , אני יודע שגם היא אוהבת למקסם .