בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אחות וחולה - סיפור

123457​(נשלט){תפוס}
לפני 13 שנים • 3 באוג׳ 2010

אחות וחולה - סיפור

123457​(נשלט){תפוס} • 3 באוג׳ 2010
לא הרגשתי טוב כל היום, השעה הייתה כבר 20 דקות לשש בערב, ידעתי שהמרפאה נסגרת בשעה 1800הגעתי לכניסה של המרפאה והכל כבר היה מוחשך נכנסתי פנימה ועליתי במדרגות לעבר הרופא שלי, ואז שבאתי לדפוק על הדלת בדיוק יצא מולי חולה, שאלתי אותו האם ד"ר רומן נמצא. הוא השיב שלא ושרק האחות נמצאת במרפאה.

נקשתי על הדלת ונכנסתי פנימה, היא ישבה על הכיסא וכתבה מספר דברים על פתק,"כן אדוני" היא אמרה ולא הרימה את ראשה.

"כואב לי הראש" אמרתי ואני אשמח לראות את ד"ר רומן. ד"ר רומן יהיה רק מחר בבוקר, אני אקח ממך מספר בדיקות כלליות ותגיע מחר להמשך טיפול.

"חום יש לך ? היא שאלה, ותגיד שתית היום משהוא ? היא נגעה במצח שלי ואני מייד הרגשתי את חום גופה וריח הבושם המשכר, התבוננתי לעבר כפות רגליה המטופחות בכפכפים, הציפורניים היו צבועות בצבע שחור חזק, דבר שעורר בי מחשבות על אותה אחות, אני ישבתי על המיטה והיא התכופפה לעברי, לא יכולתי להתאפק והצצתי לתוך המדים הלבנים וראיתי שהיא לובשת חזיית עור מדהימה. ללא שליטה נעמד לי האיבר ובלט במכנס הצמוד. היא הלכה להביא מד חום ושחזרה היא ראתה את איברי בולט ואת פני נעוצות בכפות רגליה.

היא נגעה בסנטרי והרימה את ראשי לעבר פניה, אני רואה שלמרות שכואב לך הראש, האיברים האחרים בגוף שלך מתפקידים די טוב. אני נייד הסמקתי כולי ולא ידעתי איפה לקבור את עצמי, לא ציפיתי ממנה לכזאת פתיחות, לא הסמקתי לומר דבר והיא אמרה לי תפשיל את המכנסים והתחתונים ותתכופף, אני חושבת שאתה מיובש ולכן הבדיקה צריכה להיות רקטאלית.

ההמששך יבוא
בדוי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 11 באוג׳ 2010
בדוי​(נשלט) • 11 באוג׳ 2010
מתי ההמשך? כולי ציפיות..כבר קשה לי לחכות
123457​(נשלט){תפוס}
לפני 13 שנים • 14 באוג׳ 2010
123457​(נשלט){תפוס} • 14 באוג׳ 2010
התביישתי כל כך מייד, היא יצאה מהחדר ותוך כדי שהיא סוגרת את הדלת שמעתי אותה, תוריד הכל ותמתין כפוף על המיטה.

הורדתי את המכנס ואת החולצה והשארתי את התחתון עלי. ואז היא נכנסה נעמדה מאחורי, למה לא הורדת את התחתון.

שמעתי אותה נוגעת בכל מיני דברים וראיתי את כפות רגליה הסקסיות , הורדתי את התחתון ואיברי נעמד כמו טיל.

לא ידעתי איפה לקבור את עצמי. אני רואה שאתה מרגיש הרבה יותר טוב .... תתכופף זה לא יכאב. היא הכניסה לישבני מד חום

עמוק והחזיקה אותו בפנים. אני רואה שאת נהנהת לך .... היא לחשה ושלחה ליטוף לעבר איברי התפוח.

היא ליטפה אותו בעדינות בכיפה ... הרגשתי שאני מתפוצץ. היא שלפה את המד חום ואמרה שהיא רואה שאין לי חום.

עכשיו צריך לבדוק את הערמונית היא אמרה וללא כל התראה הכניסה שתי אצבעות משומנות עמוק לתוך הישבן.

והחלה לשפשף את איברי בעדינות. הרגשתי כאילו אני במקום אחר ... עוד שניה ואני מגיע לשיא מבלי לגמור ... הגירוי היה אדיר ...

היא עזבה את איברי והחלה משחקת וחופרת עמוק עמוק ....הייתי בשיאי מטורף ... לא יכולתי לשלוט בעצמי ....

עכשיו אני רוצה לראות האם את יכולה ללקק ... היא התישבה על המיטה והושיבה אותי על כיסא ושלחה את כף רגלה לכיווני

התחלתי ללקק בתאווה את הבוהן שלה, מצצתי אותה ובזמן זה כף רגלה השניה נשלחה לעבר איברי, והחלה לשחק איתו.

היא גנחה קלות וסימנה לי על הקרם שנימצא לידי, מרחתי בנדיבות רגל רגל, עיסיתי אותם בעדינות, לחצתי והרפתי אותן מיום עבודתה. שמעתי על הנאתה ואת הכאב הקל שגרמתי לה מהעיסוי ואז היא לקחה את הקרם ומרחה בנדיבות על איברי והחלה לשחק עם הכפות רגלים במיומנות עם איברי. העדנות שבו נגעו כפות רגליה באיברי ... הרגשתי בעננים, כאילו לא רוצים שתגיע לשיא ... הנאה איטית .... היא שלחה יד לעבר פיטמותי והחלה מלטפת אותן בעדינות, מוערכת קלות ומגיבה בהתאם לגניחותי, אני כל כך רגיש בפיטמות כאילו היא שוב תפסה את נקודת ה - G שלי והיא מתעללת בי .... מרגיש שעוד שניה אני מתפוצץ ....

היא משכה את ראשי ופתחה את רגליה ... תענגי אותי אני כבר כל כך רטובה ...

התחלתי ללקק וובזויית העין ראיתי סטרפאון אימתני
123457​(נשלט){תפוס}
לפני 13 שנים • 15 באוג׳ 2010
123457​(נשלט){תפוס} • 15 באוג׳ 2010
היא התרוממה נישקה אותי בלהט ושלחה יד לעבר החזה שלי וליטפה את הפיטמות שלי .... שיחקה בהם ומשכה אותי בעזרתם לכיוון

המיטה, תסתובב חמוד היא אמרה, עכשיו אני רוצה להביא אותך לשיא שמזמן לא היית. שכבתי על הגב שרגליה באויר תלוייות במתקן

של אנשים עם גבס, היא הצמידה את רגלי לכיוון הבטן והחלה ללטף את ישבני, היא לבשה שוב כפפה והחלה ללטף את החור של

ישבני, הייתי בטרוף הרגשתי את אצבעותיה שוב נכנסות לאט לאט לתוכי, היא ידעה את העבודה, היא נגעה בנקודה ה - G שלי

ותוך כדי ליקקה ונשכה את פיטמותיי היא החלה להניע את האצבעות בתוכי ואני גנחתי בכל פעם, הרגשתי כאילו היא דופקת אותי ..

היא לחשה באוזני שאני מדהים וסקסי ואני ביקשתי ממנה לגמור, גנחתי היא תפסה את הפיטמה שלי והביאה אותי לשיא נוסף ...

ואז מרחה קרם על איברי והחלה לעסות אותו במהירות תוך כדי שהיא משחקת בישבני עם אצבעותיה, תוך שניות השפרצתי לכל עבר

שהיא ממשיכה לעסות את איברי ואני מתפטל מהנאה צרופה.